Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Коментаторите я съсипаха с комплименти,договорът на Преска наистина е железен.Не дава да се казва лоша дума за нея.

 

В момента всъщност точно това й играе лоша шега. Изчетох куп коментари по други места и хората са възмутени как гостите в студиото я изкарват благороден ангел, въпреки че истинската причина за напускането й отдавна е ясна. :1000 (29):

 

И на мен изобщо не ми харесва тази работа, трябваше да измислят нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, реално най-голямото осиране и даже единствено осиране около участието ѝ е точно начинът, по който си тръгва, от историята с Богданов даже спечели, но този театър, дето го играят, дразни определено. Да бяха казали истината, можеше наистина цялото ѝ участие в шоуто да мине под положителен знак, не, че не е положително де, тя много спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че договора не ѝ харесва сега... :(

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше на прага да се разплаче, особено при Ники...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим сега определено до някаква степен рейтинга ще им падне. На мен например няма да ми е толкова интересно както до сега. И тя спечели от това участие, и те. Ритон казаха много хубави думи за нея и наистина си личи, че я харесват. Евала им правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи къщата няма да е същата без Преслава?

Та те какво са дали толкова от нея?? Колко време й отделят спрямо другите. Всичко интересно около разговори, скандали и прочие е около нея и не я засягат (Изключвам историята с БогданОв, това беше режисирано от самото начало. Продуцентите знаеха, че певицата не е Преслава а Джена много преди да започне шоуто. Именно за това поканиха Джино) ... Очевидно, че това е било замислено да е така. Аз пък съм на мнение, че и с нея и без е все тая. И не смятам, че е спечелила кой знае какво. Просто излиза чиста :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим сега определено до някаква степен рейтинга ще им падне. На мен например няма да ми е толкова интересно както до сега. И тя спечели от това участие, и те. Ритон казаха много хубави думи за нея и наистина си личи, че я харесват. Евала им правя.

Подкрепям. Сега най-интересна за мен ще е Луна. Много забавни номинации направи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи къщата няма да е същата без Преслава?

Та те какво са дали толкова от нея?? Колко време й отделят спрямо другите. Всичко интересно около разговори, скандали и прочие е около нея и не я засягат (Изключвам историята с БогданОв, това беше режисирано от самото начало. Продуцентите знаеха, че певицата не е Преслава а Джена много преди да започне шоуто. Именно за това поканиха Джино) ... Очевидно, че това е било замислено да е така. Аз пък съм на мнение, че и с нея и без е все тая. И не смятам, че е спечелила кой знае какво. Просто излиза чиста :)

 

Абсолютно. Тя бе толкова изкуствена и притеснена да не се отпусне и покаже естествена, че не видяхме нищо. 2 седмици в сянката на Луна и една - в тази на Здравко и Кичка. Съжалявам я! И на нищо не приличаше през цялото време. Чак сега я бяха направили добре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахх, Преслава може да е всичко друго, но не и за съжаление. Това, че някои манипулатори тук се опитват да я изкарат най-долната, лицемерната и черната, не значи, че е такава.. това си пролича още преди години, когато сподели наградата си с Галена, която на този етап не представляваше нищо. Хората в такива моменти се познават :) Преслава е една от малкото поп-фолк певици достойни за уважение! Само положителни неща могат да се кажат от това участие - евала, още повече започнах да я харесвам и съм сигурен, че не само аз мисля така.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как 2-3 индивида в тоя форум в абсолютно всичко виждат нещо отрицателно, лицемерно, гнусно, отвратително, а то е пълната противоположност. Не мога да разбера какъв човек трябва да си, че до такава степен да ненавиждаш нещо и постоянно да се опитваш да го изкараш най-долното. Едно е някой да не те кефи и да си кажеш "Ок, някои си го харесват, нека" и съвсем друго да се опитваш да убедиш абсолютно всички в това, че човека който ти не харесваш е долен и гнусен и не знам си какъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса достойна за уважение е единствено способността да шмърка толкова бяло, а още да не се е гътнала! Кое и за възхищение иначе - злоупотребата с наркотиците ли? Не може една елемертарна наркоманка да ви е идол и модел за подражание.

 

Колкото до къщата - с какво точно ще ви омръзнее след като наркоманката излезе? С какво конкретно, тя самата беше интересна в тая къща, като дотука 3 седмици интересни бяха Луна и отскоро разни други ретро соц маргинали като Кичка и Здравко Ритонов? че нещо не ми става ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахх, Преслава може да е всичко друго, но не и за съжаление. Това, че някои манипулатори тук се опитват да я изкарат най-долната, лицемерната и черната, не значи, че е такава.. това си пролича още преди години, когато сподели наградата си с Галена, която на този етап не представляваше нищо. Хората в такива моменти се познават :) Преслава е една от малкото поп-фолк певици достойни за уважение! Само положителни неща могат да се кажат от това участие - евала, още повече започнах да я харесвам и съм сигурен, че не само аз мисля така.

 

Нарича се евтин популизъм. Държи се така, както очакват хората, за да бъде харесвана. Безхарактерност по-скоро, отколкото лицемерие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кошмарно отиграване на излизането на Петя. Смешна причина, нелепи физиономии, слабо театро ... много слабо като за шоу с претенции и вече 16 сезона ...

 

... в това предаване работят и пълни заспи.

 

Разбира се, винаги можеше да бъде и по-зле ... Преслава да бъде извадена от къщата по подозрения в ядене на мебелировката или да реши сама да напусне, защото изпитва панически страх от килими, който вече не може да крие. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има хора, по-разбиращи и можещи от коментаторите, които канят на лайфа, обаче :3fdb8960598fa63e:

 

Всички мега информирани, знаят какво се прави с кого се прави и къде се прави... страшна му работа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Преслава е първата с 100% положителен ПР от това предаване..Буквално ангел я изкараха всички..Страшно много комплименти и в предаването и от съквартирантите и от хората в къщата...Браво, Преслава знае как да си играе картите..Не случайно за толкова години няма хора които да не я харесват...Страхотно момиче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя бе толкова изкуствена и притеснена да не се отпусне и покаже естествена, че не видяхме нищо.

Това е част от причината за "100 процента положителния имидж" на Преслава от предаването. Можеха ли да я очернят от продукцията, да я вкарат в скандали? Да, и още как, без проблеми. Да не говорим, че имат и интерес за това, че една голяма част от простолюдието, дето гледа "брадъра", ще примре от кеф, ако види някоя чалгаджийка унизена и оклепана. Нещо повече, циркът с Богданов се спретна точно за да се зашуми около нея и песньовката ѝ да стане ултра-гига-хипер-турбо-вселенски хит...

Моят извод е, че Преса е бутала яко пари на продуцентите, а може би и Митьо Пайнера.

Редактирано от Room_101
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е част от причината за "100 процента положителния имидж" на Преслава от предаването. Можеха ли да я очернят от продукцията, да я вкарат в скандали? Да, и още как, без проблеми. Да не говорим, че имат и интерес за това, че една голяма част от простолюдието, дето гледа "брадъра", ще примре от кеф, ако види някоя чалгаджийка унизена и оклепана. Нещо повече, циркът с Богданов се спретна точно за да се зашуми около нея и песньовката ѝ да стане ултра-гига-хипер-турбо-вселенски хит...

Моят извод е, че Преса е бутала яко пари на продуцентите, а може би и Митьо Пайнера.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим - Преслава само спечели от участието си вътре. Първо, че по този начин си оправи реномето, което се беше разклатило напоследък покрай скандалите с Бирмата, слуховете за наркотици и боклуци като "Аматьорка", второ че всички я хвалеха, всеки ден ни се изтъкваше, че е №1 и наистина си личеше, че на всички е много приятна - дори от старото поколение като Кичка и Ритон го признаха, вчера като я изпращаха даже Луна й ръкопляскаше. Освен това се възползва максимално и пусна "На тебе не отказвам", която чрез предаването беше промотирана и в национален ефир - от това по-голяма реклама не знам има ли. При това всички вътре да ти танцуват на песента и да се забавляват .. Имаше си и забавни моменти с нея - например на мисията с боята, като се отъркваше в Деян или случая с мухата - като се смееше в лицето на Луна :1000 (29):

 

Ок, това вчера беше тъпо, но всичко останало беше с положителен знак за нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...