Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Аре вземи се скрий и ти трибуквена анонимка. Много знаеш ти как живеят хората по чужбина, вие в Столипиново като идете в центъра на София и вече го взимате за чужбина. И Калин тая въртиопашка веднага ти се мазни. Къде са продали 10 000 билета бе Калине ? Гледам, че към 4 000 са продадени ? И да, концерта е нищо. Николина Чакардъкова сама пълни залата. Пайнер са едни боклуци и мошеници, затова върнаха парите, не защото народа се възмути. Няма от какво да се страхуваш, ако няма какво да криеш. Това, че са най - успешната компания за музика в България не значи, че са читави. Набий си го в главата. И Рупърт Мърдок е най - големият, но сам видя какви скандали станаха заради неговите шашми. Не, България е зле заради такива като теб, защото си затваряш трибуквенико очите за мизериите които правят и монопола който налагат. Това е отвратителното, защото съсипаха всичко и сега съсипват тях. И е голям шанса концерта да се отмени, защото Фъндъкова е казала, че ще разгледа оплакванията след изборите, е спечели, сега е време да им дръпне шалтера.

 

Едва ли, то законно ли е изобщо такова нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че е законно, зависи как са базирани оплакванията и срещу какво. Ако питаш за парите, но Тотев го направи незаконно дори и никой копче не му каза. Дори парите не им върна :Vishenka_05: Между другото той пак ще стане кмет на Пловдив.

 

Относно върнатите пари от Пайнер, там имаше определен брой фалшифицирани документи, затова ги върна Митачето, не защото е самарянин и не искал евро мангизки.

 

И за финала, за да се разбере: помните ли как именно Лайнера забрани изпълнителите му да ходят на общите концерти на "Нов Фолк" ? Помните ли как изнудваше за награди за да е по - напред от конкуренцията в Ара ? А как спря музиката му по Сигнал + ? Няма как, не може цял живот да си правиш каквото искаш, а накрая като те настъпят да пищиш, ама те не ни искат. Това си абсолютно отговор на всичко което самият той направи. Изпълнителите му в по голямата част не са виновни, но нека не забравяме, че те можеха да се противопоставят, но решиха да мълчат.

 

Е, да, ясни са грешките на "Пайнер", но както казваш, фирмата не е само ръководството ѝ, въпреки че е вярно, че избраха повечето да мълчат, но какво оплакване може да бъде подадено срещу несъстоял още се концерт? За Пловдив измислиха някакви неща за състоянието на Античния театър, че е като монумент, но залата "Арена Армеец"? То си е пазар, щом имаш публика, правиш концерт, който иска, отива, който не иска, не отива, не е на площад с вход свободен и до жилищните сгради, в зала е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакви оплаквания, зависи дали ще са законосъобразни. Гледах как президента е гласувал, и си викам, защо от чалгарките не насърчиха за референдума в рекламите си. Няма значение как, но можеше да е една положителна реклама, аман!!! Вуйчо ми е спечелил :Vishenka_05: Иначе не се вълнувам, аз си имам мнение. Можеше много неща да се направят. Всички говорим какво трябва да се направи, а какво правим. Аз за себе си знам, те нищо не направиха. Камелия се опита, респект, не винаги съм бил съгласен, но явно е била права. Глория, Ивана и сие мълчаха до сега. Затова и си носят последствията. Защото Глория можеше да има позиция, можеше да се изправи преди да я прекършат и сега да писне, не само тя, но не го направи. Ивана и тя, останалите ?!? Ами ето го резултата.

 

Малко едностранчиво гледаме обаче, предлагам да погледнем нещата и от страната на попфолк феновете. Те сигурно са едни от най-дискриминираните фенове в света, а също имат право да се радват на любимата си музика, защото музиката е важна част от човешкия живот и не заслужават да им отменят концертите. Защото немалко от тях са се питали защо така, замисляли са се за американките, също са разголени, също пеят лековати неща, а като дойдат, ги хвалим и им купуваме билетите от десетки левове, докато чалга певиците ги сочат с пръст, просташките рап текстове на деня получават медийното одобрение, а чалга текстовете ги сочат с пръст. Нека да си има чалга концерти, щом има кой да им се радва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко едностранчиво гледаме обаче, предлагам да погледнем нещата и от страната на попфолк феновете. Те сигурно са едни от най-дискриминираните фенове в света, а също имат право да се радват на любимата си музика, защото музиката е важна част от човешкия живот и не заслужават да им отменят концертите. Защото немалко от тях са се питали защо така, замисляли са се за американките, също са разголени, също пеят лековати неща, а като дойдат, ги хвалим и им купуваме билетите от десетки левове, докато чалга певиците ги сочат с пръст, просташките рап текстове на деня получават медийното одобрение, а чалга текстовете ги сочат с пръст. Нека да си има чалга концерти, щом има кой да им се радва.

Има го и този момент. Аз не съм против Камелия, Ивана или Глория да правят концерти. Тях между другото никой не ги плюе, техните фенове рядко са солени или дискриминирали. Но основната част естествено са, до голяма степен и защото тази музика преобладава при ромското население. Няма да забравя, когато бях на наградите двама роми как счупиха два от столовете в НДК от скачане. Можеш да прочетеш коментарите на Тенчо например за турнето в Благоевград. Това допринася. Не зная защо се промени, 2004 бях в Благоевград на турне и не беше така човек. Всичко беше културно, целият град беше там. Всеки си беше платил по 4 лева и си седеше мирно. 2005 беше същото, не знам защо стана след това. Дано на този концерт е една идея по различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го и този момент. Аз не съм против Камелия, Ивана или Глория да правят концерти. Тях между другото никой не ги плюе, техните фенове рядко са солени или дискриминирали. Но основната част естествено са, до голяма степен и защото тази музика преобладава при ромското население. Няма да забравя, когато бях на наградите двама роми как счупиха два от столовете в НДК от скачане. Можеш да прочетеш коментарите на Тенчо например за турнето в Благоевград. Това допринася. Не зная защо се промени, 2004 бях в Благоевград на турне и не беше така човек. Всичко беше културно, целият град беше там. Всеки си беше платил по 4 лева и си седеше мирно. 2005 беше същото, не знам защо стана след това. Дано на този концерт е една идея по различно.

 

Според мен защо.. Защото Митака избърза, от алчност или пренадъханост не знам, да наложи следващото поколение звезди, които още не бяха готови. Не знаеха как да впечатлят с качество и затова залагаха на комерсиалното, за да е сигурно, че ще се забележат. Самите те супер млади, затова и таргетът на актуалната продукция бяха най-младите. И то тази промяна стана рязка и с турнето през 2008. Изведнъж ги набутаха за година и нещо Галена, Андреа, Джена, Елена, Борката, Илиян.. Маймуните натежаха, някои от които не знам дали и албум имаха, а тръгнаха на турне. Според мен от жените само Елена беше готова за сцената на турнето, тя за мен си беше една мини Преслава и имаше доста фенове. Смесиха концертите с дискотеките и всички тези неща нямаше да убедят толкова много хора да си купят билет както досега. Затова го направиха безплатно, интересът беше огромен, но така на концертите заприиждаха всякакви хора, което довежда до мизерии в публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е добрето??За 1 месец не могат да разпродатат залата хахаха..иначе имаме по 10 000 лайка на минута :1000 (27):

Да , хахаха . Някой продават за часове места за цели стадиони . Други 2 месеца не могат да продадат 10 000 места - много смешни а какво ги правят в нета - лелее , тАкъв хейт не е отнасял никога , освен като го накараха да върне усвоените пари . Жалки са , а тоя концерт в РусИ ще се състои ли въобще ? хахчах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , хахаха . Някой продават за часове места за цели стадиони . Други 2 месеца не могат да продадат 10 000 места - много смешни а какво ги правят в нета - лелее , тАкъв хейт не е отнасял никога , освен като го накараха да върне усвоените пари . Жалки са , а тоя концерт в РусИ ще се състои ли въобще ? хахчах

Сашо, нали не си мислиш, че ако Камелия беше в Пайнер залата щеше да е разпродадена за часове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти говори въобще за Камелия ??????

Плюенето ви по Пайнер започна с плюенето на Камелия по тях, не е безпочвено разбира се. Но тук всеки втори се надява на провал на концерта/фирмата, а в същото време не спира да консумира продукцията им и да кисне тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от теб , това ми в 3ти пост за последните месец и нещо . Консумирам само определени песни ,но това не ми пречи да видя тинята в която потъват Пайнер - скандали с певици , нисък рейтинг , купени гледания , отменени концерти , турне-провал ..... да нв говорим ,че стоката им не струва - крадени песни , мангали , турци .... ужас .

 

Моето плюене е много преди Камелия да напусне , но явно съдиш по вас - които почнахте да пишете и да защитавате Пайнер с идването на бек-вокалистката ....

Изобщо не защитавам Пайнер, просто е адски тъпо да се кефите как някакви си неграмотници хейтвали събитието, иначе да се друсате на песните им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като сте си решили, че защитаваме Пайнер само защото Деса се върна... Ами аз съм Десов, но не мисля, че съм написал пост във възхвала на това, което понасят изпълнители като Глория, Ивана, Тони Дачева, Нелина и т.н. там, нито пък съм възхвалявал всичките диви комерси, които се пускат нон-стоп и които малко или много прецакват имиджа на жанра, камо ли да твърдя, че концертите и турнетата им са също толкова силни като преди (освен РД-то миналата година). Но ако ще си говорим къде един изпълнител има по-голям потенциал да се развива, то към днешна дата това определено е Пайнер- най-известната чалга компания, все още най-гледаната поп-фолк телевизия, Ютуб канал с почти половин милион абоната, поне два големи концерта на година, опция за взимане на статуетки, които вече нямат същата стойност, но пак са си награди... Ами това със сигурност е по-добре от ФЕН ТВ и Ара в момента. Не им е мястото на големите имена там, където единствени Алисия и Тони Стораро имат по-добри позиции. И това, че феновете на няколко напуснали/напускащи изпълнителки сте недоволни от Пайнер не значи, че трябва да си затваряте очите за онова, което си остава по-добре за тях. Единствено Глория я виждам да е що-годе добре извън компанията, макар че същевременно ми е абсурдно да гледаме емблемата на Пайнер по ФЕН ТВ...

 

За концерта- не знам откъде тръгна този скандал с коментарите във фейса, но така рекламата за концерта стана много по-голяма, макар и доста негативна. Ако успеят да съберат поне 10 000 ще е много голям успех за тях и определено ще докажат, че с или без хейт, за добро или зло, продължават да са най-голямата сила в жанра... освен Слави де, ако него въобще го водим чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ме питаш защо пиша?! :1000 (29):

Никой не е черноглед, а реалист. Сред тези които ще участват има и мои любимки, но това не променя фактите. Интересът, знаейки и четейки грандоманските лозунги на Пайнер, е смешен. :1000 (19):

 

Е, да де, ама кой концерт на "Пайнер" поред е този в България? Допълнително и попфолк звездите постоянно са по участия. За нивото на насищане на публиката билетите се продават добре. Този в Русе между другото не е по идея и организация на "Пайнер", а на някаква местна фирма и подкрепя благотворителна кауза за някакво училище. Техният концерт си е в "Арена Армеец" в София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница определено ще цементира мястото си в А група след този концерт. Преслава, Анелия, Константин, Фики и Галин ще са в топ 5, но Яница, Джена и Емилия ще са веднага след тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница определено ще цементира мястото си в А група след този концерт. Преслава, Анелия, Константин, Фики и Галин ще са в топ 5, но Яница, Джена и Емилия ще са веднага след тях.

Константин плейбека, никога не е бил в топа по концерти и този едва ли ще е различен за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не се сещам за концерт, на който Константин да не е бил сред най-добре приетите. А сега с големите хитове има огромни шансове да е в баш топа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не се сещам за концерт, на който Константин да не е бил сред най-добре приетите. А сега с големите хитове има огромни шансове да е в баш топа.

Константин винаги е адски силно приет, дори с най-тъпата песен. Още от едно време като излизаше с Райна обираше мощни аплодисменти. Скоро засякох един от РД на Планета, той пееше "Кажи ми" и приемът му беше зверски. На 13 год Планета също. И за мен е учудващо предвид плейбека, но е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да сметна как вървят билетите за концерта след 1 месец продажба. Естествено по схемата могат да се изчислят само седящите места, т.е. правостоящите не влизат в сметката, та ...

 

1. Продадени седящи места - приблизително 4700, като от найс-къпите билети (12 и 15) има само единични бройки

2. Останали за разпродаване - 1600 места (без 2-я етаж, който не е пуснат за продажба)

3. За правостоящите можем само да гадаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин плейбека, никога не е бил в топа по концерти и този едва ли ще е различен за него.

 

Да ти кажа, само ние във форума, гледаме това за плейбека! На живо често не се разбира кой пее на живо и кой не, това няма НИЩО общо с приема на даден изпълнител! ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не защитавам Пайнер, просто е адски тъпо да се кефите как някакви си неграмотници хейтвали събитието, иначе да се друсате на песните им.

 

Ама как, няма такова нещо! Ама ти и "десовите" въобще не скачате на всяка пряка дума за Пайнер от година насам. Ние нещо не сме доогледали в случая. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как, няма такова нещо! Ама ти и "десовите" въобще не скачате на всяка пряка дума за Пайнер от година насам. Ние нещо не сме доогледали в случая. :roll1:

Лицемерния в случая си ти (не казвам Камлотите, защото ми е ясно, че твоя случай е без конкуренция, а и дори те не искат да са съучастници в помията ти.) Мога да се поровя и да ти припомня през изминалата 2014 година в рамките на седмица си смени виждане и концепция. Началото на 2014 се подиграваше на твърденията ми, че чалгата позамира, а бг-то просперира, изтъквахте г-н Димитров като виден бизнесмен , който знаел кой му носел пари, търсеше под вола теле да изкараш, за да ни стане ясно колко е важна за компанията Камс. В един момент се оказва, че всички сте чакали да минат 2 години, за да изтече договора и. А Митко Пайнера стана нарицателно в ежедневието ти. Вероятно дори се будиш от кошмари с реплика за Димитровград.

Такива като теб знаеш ли как е модерно да се наричат - палачинки. Защо ли. Печеш се докато не започне да загаря и се обръщаш на другата страна за ново 20...

Ако на 1 декември отчетем нов успех за чалгата, да не си се мярнал до края на годината тук. Ако е в обратния случай, аз няма да се появявам. ок?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-гнусни въртиопашки от "десовите", това е вече доказан факт. Ама е готино, че поне хората тук ви видяха какво бяхте до миналата есен и какво сте сега. Не можете да си промените нрава. Ще лижете гъза на всеки, дори на Митко Пайнера, който се изхождаше върху вас 12 години. Това не е жалка, а позорна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка е Кама и 2 та и фена ,които не оценят Пайнер за малката слава на тая бездарна мърша,която получи все пак БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАЙНЕР.Виждаме я каква кръгла нула е без тях.

 

Все едно Деси Слава да каже,че е станала звезда без Пайнер и да ги плюе наред.Същата е и тая бездарна Андра...без Пайнер никой нямаше за чуе за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...