Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Ние Екстра ти Нина хич не я мислим, тя добре се "уреди" по горичките из Истамбул да се натиска с 17 годишни турци... :whistling: Какво падение!

 

Ще попитам пак, истина ли е , че концерта ще го дават чак за НГ??

Да. Няма да се излъчва на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милко няма да участва??!!! Щеше да изпее "Къде си, батко?" или "За да те забравя", а можеше и "Професор", и "Точилка" от новите, беше много важно да участва, такава емблема е..

 

И аз съм разочарован. Тази година направи големи хитове, а има и вечни такива. Освен това е купонджия и създава настроение. Можеше и неочакван дует да поднесе с някое от откритията си! Акъл за круши в тази Планета!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милко няма да участва??!!! Щеше да изпее "Къде си, батко?" или "За да те забравя", а можеше и "Професор", и "Точилка" от новите, беше много важно да участва, такава емблема е..

Да, в Арена Армеец трябва да звучи Точилка, както и Селфи, Дзънгър Лаке, както всичко останало лъхащо на дюнер с изобилие от бял сос. Към микса добавяме и песента на Оцко, която ще се плейбеква в 965 различни вариации (разбирай "песни").

 

Малко им е това, на което ги правят коментарите в групата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви хитове има Милко, бе, хора? Вие четете ли какво пишете? Няма кьорав хит от "За да те забравя". :mf_surrender:

 

Малко ли е "За да те забравя", сигурно единствената пайнерска песен от онази година, която все още се помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ли е "За да те забравя", сигурно единствената пайнерска песен от онази година, която все още се помни.

Не съм казал нищо за тази песен. И наистина май е единствената, която поне аз помня от 2009. Даже съм За Милко да е на концерта, за да изпее единствените си два големи хита - "За да те забравя" и "Къде си батко", но ако мисли да пее бозите си от тази година, айде не. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал нищо за тази песен. И наистина май е единствената, която поне аз помня от 2009. Даже съм За Милко да е на концерта, за да изпее единствените си два големи хита - "За да те забравя" и "Къде си батко", но ако мисли да пее бозите си от тази година, айде не. :mf_surrender:

 

Можеше и само в ретро частта да го включат. Точилка и Професор сигурно ще изпее в Русе. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал нищо за тази песен. И наистина май е единствената, която поне аз помня от 2009. Даже съм За Милко да е на концерта, за да изпее единствените си два големи хита - "За да те забравя" и "Къде си батко", но ако мисли да пее бозите си от тази година, айде не. :mf_surrender:

 

Е, "Професор" е много забавна, аз супер се смях първият път като я слушах, "Точилка" е ритмична, но можеше да е с по-як текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, "Професор" е много забавна, аз супер се смях първият път като я слушах, "Точилка" е ритмична, но можеше да е с по-як текст.

 

Но пък Точилка влезе в дискотеките. Много избухваха хората по морето.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази новина чаках! Искам представяне в ретро частта, подобно на онова от Награди 2013. :happyppl:

:happyppl:

Ама ретро частта е с пеене наживо, а Гига от излагането си пред Александър Невски не се престрашава да запее... :confused:

 

Според мен ще се усети еднакво липсата и на Галена и на Глория.

:wacko:

Извинявам се много, не отричам постиженията на Глория за жанра, но нека бъдем реалисти. Глория от 10 години минава толкова вяло по концерти, че да сравняваш липсата й с тази на Галена, която не само има най-големите хитове, а и винаги измисля интересно и запомнящо се представяне, си е абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми дори в зала 111 да е, поне развива концертна дейност. А докато всички останали (с изключение на Глория) си питат ..... за нещо подобно. Като ги питат за концерти, казват, че била добра идея, ама не я реализират.

Не го отричам, ето Глория е видяла от нея Дани Милев и го е взела. Сега Пайнер видяха от Глория и Анелия и те започнаха да ползват. Това си е принос. Просто Анелия Е много голяма, много много голяма и виждате, че изпитва трудности да напълни залите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во стана с билетите?Свършиха ли? Или ГОЛЕМИТЕ и АКТУАЛНИ имена на Пайнер не могат да разпродадат залата?! Абсолютни смешнички. И това ми били звездите на България?! Май всичко ще е с голяма клизма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во стана с билетите?Свършиха ли? Или ГОЛЕМИТЕ и АКТУАЛНИ имена на Пайнер не могат да разпродадат залата?! Абсолютни смешнички. И това ми били звездите на България?! Май всичко ще е с голяма клизма...

Продават се доста добре - виж интерактивната схема.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква реклама няма за концерта в Русе, даже и новина в сайта на Планета няма май... странно и жалко ...

те него май изобщо няма да го снимат даже

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продават се доста добре - виж интерактивната схема.

 

Кое му е добрето??За 1 месец не могат да разпродатат залата хахаха..иначе имаме по 10 000 лайка на минута :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо пишеш в този форум като се надяваш на провал? Аман от черногледи хора .. все гледате някой да се провали и да се радвате от този факт. Останали са им 2000 билета, които със сигурност ще продадат.

 

Ти ли ще ме питаш защо пиша?! :1000 (29):

Никой не е черноглед, а реалист. Сред тези които ще участват има и мои любимки, но това не променя фактите. Интересът, знаейки и четейки грандоманските лозунги на Пайнер, е смешен. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ме питаш защо пиша?! :1000 (29):

Никой не е черноглед, а реалист. Сред тези които ще участват има и мои любимки, но това не променя фактите. Интересът, знаейки и четейки грандоманските лозунги на Пайнер, е смешен. :1000 (19):

 

Айде, айде много реалисти бяхте, те билетите свършиха, докато реалиствахте! :mf_surrender:

 

Това е уникална гледка, чалга форум, един от малкото от останалите изобщо, и самите фенове на тая музика, пишат как концерта щял да се провали! :lol: Това може да се види само в България! Как искате после НЕ феновете на тая музика да променят мнението за чалгата, като дори тея които спят ден и нощ по някакви форуми и живеят тука по 15 години плуят? :mf_surrender:

И така е за всичко, не само за това, винаги се молиме за лошото на другите..Помня когато Пайнер спечелиха евро парите какво стана...Злобен народ, завистлив!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...