Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Концертът наближава и "десовите" изтръпват. Те децата тук не знаят, но аз ще им кажа защо е така. Причината - Деса е била винаги по-силна в изхвърлянията и много скромна в реализацията на заявките. Но няма проблем да раздуват балона тук тези нейни 2-3 лумпенизирани фенчета. Миналата година бе същото и накрая едно голямо нищо, разплути баджаци, пълен плейбек и срам, срам, срам без край. Но да оставим тази низша персона, на този концерт тя няма да е след големите звезди. Има къде, къде по-успешни и сценично по-можещи да се изявят в пълния си блясък изпълнители, от тази нереализирана позьорка Фатме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ми опонираш за истината и почна познатата плоча-да нападнем Деса.Ама Деса си е ок,а бездарницата топли юргана в тях и ще гледа голяма сцена през крив макарон.

 

П.п идея си нямаш как се кефя на агонията на бездарната и на безсилието ти тук след година на тотално забвение на тая коза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не напада Деса, просто припомням какво е било и как няма начин да се промени. Деса няма капацитет за голяма сцена и никога не е имала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът на Фокси е, че Камелия изпъкваше сред колежките по една или друга причина, никога не вокално разбира се, но на големите концерти наистина само ние тук се вълнуваме кой е на живо, кой на плейбек, кой пее фалшиво и т.н. Когато обаче остана сама видяхме, че не може да блесне. Къде е албумът й, къде е концертът й, къде са новите й хитове?

 

Когато Деса напусна Пайнер, без пропагандата на Нов фолк пак беше по всички издания и ТВ предавания, но когато Ками напусна никой не я отрази...е да си вържем черно ли?

 

Не разбирам болката на някои индивиди тук относно предстоящия концерт, да изчакат концерта на Камелия и да ходят на него, никой не ги е заставил да посетят този на Пайнер :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите, чалгата приключи в 2010-та, след това нищо забележимо, нищоооооооооо..... Ваш`та пачица изпусна 10-летието на силата чалгарска, с пълните стадиони и медийната власт, която този бранш си заслужи. Кама взе всичко, което можеше да вземе и напусна, защото онези времена няма как да се върнат. С илюминационни концерти, нищо няма да направят, защото Слави вече ги изрита от трона с мощен шут така, че ги заболя за години напред. Сега са се разшавали, но нямат капацитет да си върнат старите позиции. Гледайте само Оцко да не си бие камшика, че влизат на секундата в спиралата на пропадането. Кости е много скъп, за да се ползва масово. Знам, че ще обърнете и тази тема в такава за хейт на Кама, но не на нея ще се смеем в "Арена армеец", а на сеира посредствен, на останалите в Пайнер. Няма как и в тази тема Кама да им спаси кожите и никой няма да ви го позволи, колкото и да ви се иска да изместите фокуса към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите, чалгата приключи в 2010-та, след това нищо забележимо, нищоооооооооо..... Ваш`та пачица изпусна 10-летието на силата чалгарска, с пълните стадиони и медийната власт, която този бранш си заслужи. Кама взе всичко, което можеше да вземе и напусна, защото онези времена няма как да се върнат. С илюминационни концерти, нищо няма да направят, защото Слави вече ги изрита от трона с мощен шут така, че ги заболя за години напред. Сега са се разшавали, но нямат капацитет да си върнат старите позиции. Гледайте само Оцко да не си бие камшика, че влизат на секундата в спиралата на пропадането. Кости е много скъп, за да се ползва масово. Знам, че ще обърнете и тази тема в такава за хейт на Кама, но не на нея ще се смеем в "Арена армеец", а на сеира посредствен, на останалите в Пайнер. Няма как и в тази тема Кама да им спаси кожите и никой няма да ви го позволи, колкото и да ви се иска да изместите фокуса към нея.

Това за утеха ли го написа или да оправдаеш недодяланата кариера на бездарната последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, тъй като остава точно една седмица до концерта, искаме да Ви информираме предварително за особеностите и мерките за сигурност при влизане:

КОГА ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ:

Залата ще отвори в 17 часа, препоръчваме Ви да дойдете дори по-рано, за да избегнете струпване на входовете. Всеки от Вас ще бъде насочен към мястото, за което притежава билет, след като мине проверката на входа.

КОНТРОЛ НА ДОСТЪП:

Всеки от Вас ще бъде проверен за оръжие и други опасни предмети, а хора във видимо нетрезво и неадекватно състояние няма да бъдат допуснати вътре. Забранено е внасянето на храна, алкохол и всякакъв вид напитки, наркотици, оръжия, остри, чупливи и опасни предмети, дори и на чадъри.

Всички непълнолетни лица ще бъдат допускани срещу билет и придружител, който ще носи отговорност за лицето, за което се попълва декларация. Деклараторът заявява, че носи пълна отговорност за малолетното/непълнолетно лице по време на престоя му в Булстрад Арена. Личните данни, които се попълват в декларацията, се използват единствено и само за нуждите на въпросната декларация. Съветваме да свалите и попълните декларацията предварително, за да си осигурите максимално спокойно и бързо влизане на концерта. За всеки случай, декларации ще има и на място при охраната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък никакви напитки?! 3 часа без водЪ стои ли се.

Дано и в София не е така. На наградите си носих нещо като чипс и водЪ и никой нищо не ми каза :dontknow: Дори и яйца бях взел, но Теди Александрова много мърдаше и не можах да се прецеля. По-късно стана вкусен омлет.. както и да е.

Дано позволят внасяне на храна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък никакви напитки?! 3 часа без водЪ стои ли се.

Дано и в София не е така. На наградите си носих нещо като чипс и водЪ и никой нищо не ми каза :dontknow: Дори и яйца бях взел, но Теди Александрова много мърдаше и не можах да се прецеля. По-късно стана вкусен омлет.. както и да е.

Дано позволят внасяне на храна!

Е, ти пък какво се учудваш - на никакви големи събития не пускат с бутилки или такива по-тежки предмети. На концерта на Слави не пускаха с чадъри, нищо че валеше в същия момент. Нас също ни накараха да си хвърлим водите на входа. Напълно нормални са си тези мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и аз си мисля,че концерта ще е пълен провал! Но ще ходя да видя,кое,как е,що е? Много ми е интересно на 7 и Галена има участие в Русе ??
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и аз си мисля,че концерта ще е пълен провал! Но ще ходя да видя,кое,как е,що е? Много ми е интересно на 7 и Галена има участие в Русе ??

 

В Русе хората изобщо знаят ли за него? А знаят ли, че е с благотворителна цел?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Русе хората изобщо знаят ли за него? А знаят ли, че е с благотворителна цел?

Градът е пълен с плакати навсякъде,наистина където и да се обърнеш плакат ще видиш.Иначе сега разбирам че е с благотворителна цел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Градът е пълен с плакати навсякъде,наистина където и да се обърнеш плакат ще видиш.Иначе сега разбирам че е с благотворителна цел.

 

Ако го бяха написали, досега да са продали много повече. :1000 (29): И в обкръжението ти хората знаят ли за него, мислят ли да ходят.. При мен например има хора, които слушат чалга, но не им се ходи на концерт, предпочитали на афтър партито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го бяха написали, досега да са продали много повече. :1000 (29): И в обкръжението ти хората знаят ли за него, мислят ли да ходят.. При мен например има хора, които слушат чалга, но не им се ходи на концерт, предпочитали на афтър партито.

Лично моите приятели знаят за концерта,малко се дърпат ама то докат някой каже "тръгваме ли" ? :D Абе ще ги навия 5-6 човека. Абе дано да им се получи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е разликата в правостоящите места от 10 и от 20 лв.?

ПП: Ако правилно се ориентирам на схемата, от 10 са точно в средата на залата правостоящите, а от 20 пред сцената?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е разликата в правостоящите места от 10 и от 20 лв.?

ПП: Ако правилно се ориентирам на схемата, от 10 са точно в средата на залата правостоящите, а от 20 пред сцената?

 

Така е. И да не вземете Ивановите пак да се изнесете след изпълнението ѝ! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. И да не вземете Ивановите пак да се изнесете след изпълнението ѝ! :1000 (29):

 

Че к'во да гледам и слушам след това? :1000 (29):

 

Някой да пише на Панчо да не я слагат в началото...

 

Тя си има специално място във втората бенд-част. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че к'во да гледам и слушам след това? :1000 (29):

Тя си има специално място във втората бенд-част. :Vishenka_05:

 

Еми сигурно има и други изпълнители, които заслужават да останеш и да видиш и чуеш какво са подготвили за публиката.

 

Това имах предвид, като се обърнах за това на Тодоров в другата тема за интелигентността, концентрирате се само в нея, което понякога не е правилно спрямо фактите - в случая че не изпъква чак толкова много над другите, че да гласува само за нея, и не изглежда приятно на концертите после като оставите празни местата.

 

Надявам се да е предпоследна или последна и да чуете всички, включително Татяна, Теди Александрова и Яница. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми сигурно има и други изпълнители, които заслужават да останеш и да видиш и чуеш какво са подготвили за публиката.

 

Това имах предвид, като се обърнах за това на Тодоров в другата тема за интелигентността, концентрирате се само в нея, което понякога не е правилно спрямо фактите - в случая че не изпъква чак толкова много над другите, че да гласува само за нея, и не изглежда приятно на концертите после като оставите празни местата.

 

Надявам се да е предпоследна или последна и да чуете всички, включително Татяна, Теди Александрова и Яница. :happybday:

Нямам никакво желание да чувам нито една от посочените. Слуша ми се МУЗИКА, искам ПЕЕНЕ и искам ТЕЖЕСТ на сцената, те няма как да ми предложат нито едно от посочените /при пеенето включвам и Александрова, защото не съм я чувал да пее на живо скоро/.

А дали е приятно да се виждат празни места... какво ме бърка всъщност? Аз съм отишъл заради нея и си тръгвам, ако след нея няма останал някой, който да ме грабне.

ПП: Поздрав с микса й от концерта на Канарите по Планета HD. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеалния ретро блок на концерта си го представям така:

Анелия - Погледни ме в очите, Само тази нощ, Само мене нямаш

Валя - Минало си ти за мене, Ще горя

Глория - Любовен дъжд, 100% жена, Златна клетка

Гергана - Губя те бавно, Както преди, Няма да моля

Десислава - Бели нощи, Мъжете всичко искат, Завинаги

Емилия - Нежни устни, Мъж да си, Само с поглед

Есил Дюран - Искам пак, Дай ми, SMS

Ивана - Вик, Късно е, 100 патрона

Магда - Море и суша, Нямам душа

Малина - Само миг, Леден свят, Не плачи, замълчи

Мария - Спомен, Първа луна, Приказка

Нелина - Бял Мерцедес, Най-щастлива

Райна - Ти ме лъжеш най-добре, Люби ме, По-добре

Силвия - Апетитна хапка, Просякиня, Не ми казвай да

Татяна - Дадох, Остани, Биди фер

Тони Дачева - Губя те, Звезди ли искаш да ти свалям, Бедни и богати


Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеалния ретро блок на концерта си го представям така:

Анелия - Погледни ме в очите, Само тази нощ, Само мене нямаш

Валя - Минало си ти за мене, Ще горя

Глория - Любовен дъжд, 100% жена, Златна клетка

Гергана - Губя те бавно, Както преди, Няма да моля

Десислава - Бели нощи, Мъжете всичко искат, Завинаги

Емилия - Нежни устни, Мъж да си, Само с поглед

Есил Дюран - Искам пак, Дай ми, SMS

Ивана - Вик, Късно е, 100 патрона

Магда - Море и суша, Нямам душа

Малина - Само миг, Леден свят, Не плачи, замълчи

Мария - Спомен, Първа луна, Приказка

Нелина - Бял Мерцедес, Най-щастлива

Райна - Ти ме лъжеш най-добре, Люби ме, По-добре

Силвия - Апетитна хапка, Просякиня, Не ми казвай да

Татяна - Дадох, Остани, Биди фер

Тони Дачева - Губя те, Звезди ли искаш да ти свалям, Бедни и богати

 

Ще ни се, ама няма как да се случи! Правата не половината от тези песни са изтекли и не са уредени на ново! Дори да ги изпълнят, след това ще бъдат отрязани от ДВД-то

 

ПП: Ивана без "Шампанско и сълзи" няма да мине !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ни се, ама няма как да се случи! Правата не половината от тези песни са изтекли и не са уредени на ново! Дори да ги изпълнят, след това ще бъдат отрязани от ДВД-то

 

ПП: Ивана без "Шампанско и сълзи" няма да мине !

 

Емилия знам, че са й уредени правата и на трите песни, тя си ги пее и по участията. За другите , които са сръбски/гъцки кавъри, май не могат да бъдат издавани на носители, иначе може да си ги пееш по участия и концерти.

 

Ивана бих я включила по-скоро с "Грешна нощ", щото ми писна една и съща песен да пее на всеки концерт, но там имаше някакви проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...