Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Абе не е трагично зле продажбата на билети. Като изключим най-горния етаж, който изобщо не е бил пускан, и тези сектори от двете страни, които също не бяха, но предполагам ще бъдат пълни, всички други сектори са на повече от половината продадени - някои почти изцяло, някои наполовина, за сметка на това пък има 1-2 пълни. До един месец предполагам ще е пълна на 75% да кажем. Като за трагичната реклама и нулева креативност, която проявяват, е повече от добре. А можеше толкова яки неща да се направят като реклама, идеи, ама...

Тя вече си е пълна на 75% почти - около 1000 билета им остават да продадат, 13 сектора са пълни, при други 4 са останали единици свободни места.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вече си е пълна на 75% почти - около 1000 билета им остават да продадат, 13 сектора са пълни, при други 4 са останали единици свободни места.

Има няколко червени сектора, които са почти изцяло празни. Единия особено има само 28 места продадени. Но предполагам и те ще се изкупят до декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът, доколкото е обявено, ще бъде с ретро блока, там е абсурдно Галена да има претенции след като има един-два вечни хита на кръст, за разлика от Ивана и Преслава, например. Иначе това кога излизаш не ти гарантира прием.. на миналия рожден ден Преслава как пръсна с "Моето слабо място", а Галена след нея излезе на плейбек, с клоуни и пожарогасители, а даже и бис не получи :mf_surrender:

 

Според присъствали в залата Галена е била по-добре приета от Преслава на този концерт.

 

Значи Ивана ще завършва, което ти обяснява и защо Глория няма да е там. Но на Глория никой не й е виновен, че като Преслава оставя песните й да се забравят. И само да ти кажа, че наскоро отново гледах клипче и "Водка с утеха" се прие много вяло. Това е третият път в който хващам тази песен масово да не се знае, при това на участие и концерт САМО на Преслава. Вечните хитове на Преса са "Лъжа е", "Дяволско желание", "Новата ти", "Нямаш сърце", "Обичам те" и толкова.

 

Е, може песента да не се е приела много добре, но "Водка с утеха" е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО известна песен. Просто много хора са я чували и могат да я запеят, включително и много, които не слушат чалга заради пародии и предавания, сега, защо въпреки че могат, не го правят, е друг въпрос.

 

ЗА БИЛЕТИТЕ: В "Арена Армеец" всичко ще е наред. Да не ме помислите за откачен :1000 (29): , ама много обичам числа и да си правя статистики за какви ли не неща и билетите са едни от тях, та от 70-80 на ден миналия месец, са минали на 110+ и 120+ на ден през този. Това само са седящите, за правостоящи също се купуват. И ако продължават така прогресивно продажбите, ще си я напълнят стабилно. Много се кефя и за Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според присъствали в залата Галена е била по-добре приета от Преслава на този концерт.

Е, може песента да не се е приела много добре, но "Водка с утеха" е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО известна песен. Просто много хора са я чували и могат да я запеят, включително и много, които не слушат чалга заради пародии и предавания, сега, защо въпреки че могат, не го правят, е друг въпрос.

 

ЗА БИЛЕТИТЕ: В "Арена Армеец" всичко ще е наред. Да не ме помислите за откачен :1000 (29): , ама много обичам числа и да си правя статистики за какви ли не неща и билетите са едни от тях, та от 70-80 на ден миналия месец, са минали на 110+ и 120+ на ден през този. Това само са седящите, за правостоящи също се купуват. И ако продължават така прогресивно продажбите, ще си я напълнят стабилно. Много се кефя и за Галена!

Понякога има чувството, че сме един и същ човек. И аз правя някакви статистики винаги през свободното си време, колкото и безсмислени на пръв поглед да са. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите,.че ще оставят Ивана да закрива? Нали се сещате, че ще е Галена!

А защо си мислите, че ще е Галена? Може да е Преси :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам по средата някъде, в на Деса микса. :1000 (29): :1000 (29):

Е то това беше ясно, тя Деса без дуета ще е с нулев прием. А Галена пък със всяка своя песен ще се приеме супер, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е Галена ако участва в ретро блока, какво ще изпълни.

Крайно време е да припомни "Утешителна награда". "Знам диагнозата" също е подходяща, но пък я припомни на миналите награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам от старите песни Утешителна награда и Пак ли - подходящи са за бенд.

От новите: За В твоите очи е ясно, нека изпее и новата, може да мине без Стара каравана, не е подходяща за случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих се радвал да чуем "Да вдигнем прах из града", макар че се съмнявам да я пеят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да изпее Пантера и новата, и В твоите очи в микса на Деса.

 

Е, те тия разбира се. :1000 (29): Може и "Каравана"-та, не е много ок спрямо сезона, ама с правилна сценография ще стане яко, пък и аз бих се изкефил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те тия разбира се. :1000 (29): Може и "Каравана"-та, не е много ок спрямо сезона, ама с правилна сценография ще стане яко, пък и аз бих се изкефил.

Е, не й пречеше да пее "Хавана Тропикана" миналата зима, и то на два концерта, така че и тази може. :1000 (29): Но реално погледнато на тези концерти се пеят по две песни, поне от големите изпълнители, така че по-добре да изпее "Пантера", отколкото "Каравана"-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих се радвал да чуем "Да вдигнем прах из града", макар че се съмнявам да я пеят.

 

Тотално я за*баха тая песен! А можеше да стане много по-голям хит, ако я бяха представили както трябва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не й пречеше да пее "Хавана Тропикана" миналата зима, и то на два концерта, така че и тази може. :1000 (29): Но реално погледнато на тези концерти се пеят по две песни, поне от големите изпълнители, така че по-добре да изпее "Пантера", отколкото "Каравана"-та.

 

На миналият РД Преслава и Галена пяха по 3 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...