Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Аз не харесвам това, че се прилагат двойни стандарти и то от хора които са тук точно заради Пайнер. Защото това е единствената музикална компания и всички сме тук заради техните изпълнители, не заради Орфей мюзик. :mf_surrender:

 

Това, че ти си от 1 година тука, не значи, че едно 40% от тукашните не сме от 10 години по форумите и то не заради някаква фирма, а заради цял жанр.

Моля, не изхождай от себе си и твоите обстоятелства, стига с тези генерални заключения!

Двойните стандарти са единствено във фирмата, дето я славиш тука. 13 години винаги на живо, тази година - не, защооо? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам това, че се прилагат двойни стандарти и то от хора които са тук точно заради Пайнер. Защото това е единствената музикална компания и всички сме тук заради техните изпълнители, не заради Орфей мюзик. :mf_surrender:

 

Значи когато всички друго до един правеха концерти в Арена и не го излъчваха на живо не беше проблем, а бешее ейййй голямата работа, сега като Пайнер правят същото, било лошо? Що за двоен стандарт? Даваха се линкове за пример от западни концерти и ВСИЧКИ те бяха обработени и нито един от тях не е излъчван на живо, а сега било лошо?

 

Било еднакво всяка година без бенд и НДК, сега пък щели да се провалят? :1000: Айде вече да държим едно мнение и да се придържаме към него, а? Всичко което искахме, сега ни го дават и няма никакви поводи за ревове, въпроса е всичко да мине по план...

 

Миналогодишния рожден ден на Пайнер беше един от най-добрите за Пайнер в последните 5 години...не мисля, че сега ще се изложат...По-ското най-накрая се развиват...и някой хора, пратени от остарели и озверели, изгонени вещици от Пайнер ОЗВЕРВВАТ! :Vishenka_05:

Като изключим 80% от поста ти, който не казва нищо освен реклама Пайнер, може да заключим, че наистина търпят определено развитие, но все още не сме видели резултата за да заключим каквото и да било. А това развитие идва не от друго, а защото обстоятелствата ги притискат. Всички сме тук заради Пайнер, но много сме тук заради Пайнер от 2003, не този от 2015. Тук идва съществената разлика и логиката ти увисва. Но нека обобщим с аргументи защо Пайнер най - накрая са принудени да направят крачка напред: първата и много важна причина е, че останаха без турнета. Последното не беше особено добре посещавано, а клипчетата от някои от градовете бяха потресаващи. Тази година дори това нямаше, но се очакваха грандиозни концерти, които не се състояха. Не само това, но имаше масова забрана на почти всички културни събития за поп - фолка и забрана за концерти на Пайнер.

 

Забраните и масовото неодобрение на поп -фолка доведе до крах на останалите музикални компании. Не само това, по всички културни събития като нова година на Батенберг, благотворителният Коледен концерт под патронажа на президента и този на Искра Радева вече не присъстват поп фолк изпълнители от няколко години.

 

За финал, какво им остана на Пайнер освен да пробват нещо до променят, но риска е голям. Арена Армеец не е НДК, а в крайна сметка бенд концертите навлязоха най - накрая и в поп - фолка. Няма да говоря за великата Лили Иванова от естрадата, но Слави, Анелия и Глория вече пяха с бенд. Беше време целият концерт на Пайнер да мине с Бенд. В обобщения мога само да кажа, че 2004 година се започна невероятното фиаско с Планета Прима, имаше много успешни концерт, Глория сама пя на стадион и слезе от правителствения хеликоптер, освен това беше първата изпълнителка пяла на Българската Коледа. Колежката й Нелина пя на Батенберг за Нова Година. Искра Радева покани Ивана и Глория да пеят на концерта й. Днес това вече е в миналото, затова се казва "променяй се, докато е време".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ти си от 1 година тука, не значи, че едно 40% от тукашните не сме от 10 години по форумите и то не заради някаква фирма, а заради цял жанр.

Моля, не изхождай от себе си и твоите обстоятелства, стига с тези генерални заключения!

Двойните стандарти са единствено във фирмата, дето я славиш тука. 13 години винаги на живо, тази година - не, защооо? :mf_surrender:

ТИ си фен на Глория, тя е пайнерски изпълнител и дори емблемата на Пайнер, повече няма да говоря..;) Ако беше толкова лошо там, да са изпонапускали, а не цял ФЕН да идва в Пайнер и никой не напуска от големите...Освен Деси Слава преди 100 години и Камелия, която изгониха.

 

 

Да Пайнер правят много тъпи неща на моменти, но това с АРЕНА определено, няма място за критика..

 

Пайнера ако чете, да ми пише на ЛС, Заслужавам си поста в отдел Маркетинг и ПР!!!! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТИ си фен на Глория, тя е пайнерски изпълнител и дори емблемата на Пайнер, повече няма да говоря..;) Ако беше толкова лошо там, да са изпонапускали, а не цял ФЕН да идва в Пайнер и никой не напуска от големите...

 

Кой ти каза това, аз съм фен на много певци и певици. :1000 (29):

Глория когато градеше Пайнер, те бяха на нивото на Милена рекърдс, БМК и Ара, че дори на моменти последните бяха по-силни от Пайнера.

И защо свързваш изпълнителя с фирмата. Какво направиха те за една Глория - на всичкото отгоре им е една, а те с всяка година й показват, че едва ли не е заменима.

То беше лошо и напуснаха доста, ама явно си изпуснал - Валя, Весела, Цветелина, Боева, Екстра Нина, Еми Стамболова, Радо Шишарката, Петра, Рени, Деса, Руси Русев, Лили Иванова, Траяна, Камелия, Луна и още доста, и сега не ми обяснявай, че от тях нищо не ставало в даден момент, защото продуцентът е за това.

Много повече са напуснали Пайнер, отколкото са се прехвърлили там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТИ си фен на Глория, тя е пайнерски изпълнител и дори емблемата на Пайнер, повече няма да говоря..;) Ако беше толкова лошо там, да са изпонапускали, а не цял ФЕН да идва в Пайнер и никой не напуска от големите...Освен Деси Слава преди 100 години и Камелия, която изгониха.

Да Пайнер правят много тъпи неща на моменти, но това с АРЕНА определено, няма място за критика..

 

Пайнера ако чете, да ми пише на ЛС, Заслужавам си поста в отдел Маркетинг и ПР!!!! :whistling:

Тук съм съгласен и по трите точки. За Глория, за това, че правят концерт там също съм ЗА и за финалното съм с две ръце и два крака!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти каза това, аз съм фен на много певци и певици. :1000 (29):

Глория когато градеше Пайнер, те бяха на нивото на Милена рекърдс, БМК и Ара, че дори на моменти последните бяха по-силни от Пайнера.

И защо свързваш изпълнителя с фирмата. Какво направиха те за една Глория - на всичкото отгоре им е една, а те с всяка година й показват, че едва ли не е заменима.

То беше лошо и напуснаха доста, ама явно си изпуснал - Валя, Весела, Цветелина, Боева, Екстра Нина, Еми Стамболова, Радо Шишарката, Петра, Рени, Деса, Руси Русев, Лили Иванова, Траяна, Камелия, Луна и още доста, и сега не ми обяснявай, че от тях нищо не ставало в даден момент, защото продуцентът е за това.

Много повече са напуснали Пайнер, отколкото са се прехвърлили там.

Много пъти съм дискутирал тоя въпрос за това какво са направили за Глория...Изключително много неща!! Все пак смятам, че има значение какъв договор имат?? Глория е съпродуцент, мисля, че има голямо значение??Знаеш ли какво значи бизнес и договор? Има определени неща за които са се договорили, всеки има индивидуален такъв. Пайнер не е благотворително дружество и защо трябва всички да са равни? За мен правят всичко по силите си за Глория. Въпроса е и тя да прави нещо, а не да работи с двама души 10 години...

 

Лили Иванова не я пиши пайнерка, моля те.:Д Луна, Боева, Шишарката пък изобщо, това, че имат няколко проекта заедно не значи нищо и въобще не ги свързваме с Пайнер. И какво стана с тея имена които изброи като напуснаха Пайнер?? НИЩО! Провала е провал навсякъде, защо ако някой не е харесван от публиката и няма успех, продуцента е виновен? Ако ставаше нещо от тях щяха още да са актуални..както е Азис например, без компания. От никоя нищо не стана след Пайнер...мъчиха се, мъчиха се и нищо...една част пак похлопаха на димитровградската врата, за другите нищо не чухме повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, добре, ти си знаеш едно, аз - друго, този спор няма да има изход. :1000 (29):

Пайнер сами го казаха, ако искали да се откажат от някого, те можели много лесно да го направят, а после да го спъват с участията разбира се. Какво ти говори това, доста злобно и непрофесионално според мен.

Лошо е, че си имат фаворити и ги поставят пред другите, това не е равностойно. Едва ли на Мария Петрова и Галена договорите са много различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, добре, ти си знаеш едно, аз - друго, този спор няма да има изход. :1000 (29):

Пайнер сами го казаха, ако искали да се откажат от някого, те можели много лесно да го направят, а после да го спъват с участията разбира се. Какво ти говори това, доста злобно и непрофесионално според мен.

Лошо е, че си имат фаворити и ги поставят пред другите, това не е равностойно. Едва ли на Мария Петрова и Галена договорите са много различни.

Бъде малко по-позитивен... :1000 (29):

Не знам какви са договорите на Галена и Мария Петрова, но колко влага едната и колко другата? Щом Галена има пари и иска да ги влага, какво? Това е добре за Пайнер, хем не дават те парите, хем им расте имиджа? Нека и Глория да влага...Аз не съм забелязал да имат фаворити. Песни на Денис и т,н се въртят повече и от на ТОП имената... Нормално е хората да мислят, че по-успелите са фаворити, но това не е точно така. Просто имат повече пари и богати мъже...за което не е виновен Пайнер.

Вече го няма фактора телевизия и всичко е интернет, хората избират! Харесват песента на Преслава-гледат/слушат. Не харесват Валя/Камелия-не гледат..сами виждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в Пайнер могат да измислят супер яка идея за концерт и сами да си я осерат... :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, че искам да чуя двете си любими песни тази година на плейбек ... не ща ни бендове, ни оркестри, и симбеци не искам, като знам как пеят наживо двамата изпълнители ... благодаря предварително.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, че искам да чуя двете си любими песни тази година на плейбек ... не ща ни бендове, ни оркестри, и симбеци не искам, като знам как пеят наживо двамата изпълнители ... благодаря предварително.

Кои са те?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим 80% от поста ти, който не казва нищо освен реклама Пайнер, може да заключим, че наистина търпят определено развитие, но все още не сме видели резултата за да заключим каквото и да било. А това развитие идва не от друго, а защото обстоятелствата ги притискат. Всички сме тук заради Пайнер, но много сме тук заради Пайнер от 2003, не този от 2015. Тук идва съществената разлика и логиката ти увисва. Но нека обобщим с аргументи защо Пайнер най - накрая са принудени да направят крачка напред: първата и много важна причина е, че останаха без турнета. Последното не беше особено добре посещавано, а клипчетата от някои от градовете бяха потресаващи. Тази година дори това нямаше, но се очакваха грандиозни концерти, които не се състояха. Не само това, но имаше масова забрана на почти всички културни събития за поп - фолка и забрана за концерти на Пайнер.

 

Забраните и масовото неодобрение на поп -фолка доведе до крах на останалите музикални компании. Не само това, по всички културни събития като нова година на Батенберг, благотворителният Коледен концерт под патронажа на президента и този на Искра Радева вече не присъстват поп фолк изпълнители от няколко години.

 

За финал, какво им остана на Пайнер освен да пробват нещо до променят, но риска е голям. Арена Армеец не е НДК, а в крайна сметка бенд концертите навлязоха най - накрая и в поп - фолка. Няма да говоря за великата Лили Иванова от естрадата, но Слави, Анелия и Глория вече пяха с бенд. Беше време целият концерт на Пайнер да мине с Бенд. В обобщения мога само да кажа, че 2004 година се започна невероятното фиаско с Планета Прима, имаше много успешни концерт, Глория сама пя на стадион и слезе от правителствения хеликоптер, освен това беше първата изпълнителка пяла на Българската Коледа. Колежката й Нелина пя на Батенберг за Нова Година. Искра Радева покани Ивана и Глория да пеят на концерта й. Днес това вече е в миналото, затова се казва "променяй се, докато е време".

 

Ивана пя миналата година на концерта на Радева - "Миг като вечност" и "Незабрава". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да не е отпаднала? В канала на Планета са качили нова реклама и не я виждам там ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да не е отпаднала? В канала на Планета са качили нова реклама и не я виждам там ..

Е то и Андреа ако отпадне, да се местят в НДК. Какъв е смисъла за такъв голям концерт, след като половината от топ имената тая година ги няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В рекламата виждаме и Дани Милев Бенд. Излагацията май ще е по-голяма от всякога! :D

Не виждам и Нелина .. не им омръзна да я пренебрегват.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да не е отпаднала? В канала на Планета са качили нова реклама и не я виждам там ..

Глория е отпаднала виждам, аз значи няма да ходя. Къв е смисъла да ходя да им гледам курвите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, сетили са се за Дачева!!!

Много искам да чуя ''Звезди ли искаш да ти свалям'', ''Губя те'' и ''Бедни и богати''. :)

 

Е, тя на всеки концерт почти пее тези песни :1000 (29): Мляко с мед не искаш ли да чуеш? :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...