Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Какъв тоз концерт в Армеец без Андреа, Галена и Глория, та те половината заради тях щяха да са там. Единствено Преслава им остана :mf_surrender:

 

Преслава, Ивана, Емилия и Анелия ще трябва да спасяват положението. Пак наполовина правят нещата, а този път им беше важно, все пак е Арена Армеец. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-рано обявиха, че ще участват трийсетина имена, а в рекламата показват много малко изпълнители - според мен няма да пеят само тези.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен рекламата не е от никакво значение. Ставали сме свидетели много пъти на разминавания специално за участниците в концертите.

Аз силно се надявам и искам да е така.Изпълнителите да са повече на брой и на двата концерта,особено в Русе поне още 3/4- ма да допълнят.И не знам защо,но си мисля че има нещо страно около и свързано с тези концерти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха нова реклама , а по телевизията въртят "старата".

Минало свършено, ние купихме отдавна билети за Глория ... супер ш.бано ще е , ако наистина не пее . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е със сигурност на концерта, дори миксът й е готов.

Какъв микс след като ще се пее с бенд ?

То Андреа и ''Песен на годината'' щеше да вземе а накрая и номинация нямаше.

Личи си, че ще са изпълнители които могат да изпеят 2-3 песни без проблем.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха нова реклама , а по телевизията въртят "старата".

Минало свършено, ние купихме отдавна билети за Глория ... супер ш.бано ще е , ако наистина не пее . .

След Котън ще се пита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха нова реклама , а по телевизията въртят "старата".

Минало свършено, ние купихме отдавна билети за Глория ... супер ш.бано ще е , ако наистина не пее . .

 

И Татяна я няма в новата реклама, но тя ще пее там. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че един изпълнител го няма в рекламата, не означава, че няма да присъства. И двете реклами се въртят, може би и още 1-2 реклами ще пуснат, с различни изпълнители. Но като гледам залагат на Преслава, Ивана, Емилия, Анелия и Джена, те винаги са там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че един изпълнител го няма в рекламата, не означава, че няма да присъства. И двете реклами се въртят, може би и още 1-2 реклами ще пуснат, с различни изпълнители. Но като гледам залагат на Преслава, Ивана, Емилия, Анелия и Джена, те винаги са там.

 

Да, тези, които винаги пеят на живо :)


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Котън ще се пита.

Оо , моля те направи го заради мен. Бая народ сме и съм дал шапка пари за билети от тея най-отпред дето са. . .

 

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, щом Тоти не е в рекламата, и съответно няма да ни радва с хитовете, аз няма да ходя тогава!

 

Там ще е казах, иначе и ние сме си взели билети вече само заради нея, сега изработваме и плакатите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, щом Тоти не е в рекламата, и съответно няма да ни радва с хитовете, аз няма да ходя тогава!

Е, поне заради Пусила и трио Сополано, няма ли да склониш да отидеш?! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, поне заради Пусила и трио Сополано, няма ли да склониш да отидеш?! :D

 

Ма тях също ги няма в рекламата!!!!! много съм разочарова!!!!! Тая година ги няма най-големите звезди с най-големите МЕГАХИТОВЕ!!!!! Кви са тия Преслава, Ивана, Анелия, Емилия? Кой ги е чувал изобщо? Кой се вълнува от тях достатъчно да даде 10 лв за вход? Какво ще пеят изобщо, те нямат хитове! Силно апелирам Митьо да разсмисли и да включи Тотя, Пресила и триото, с тях съм сигурен че залата ще е пълна!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тях също ги няма в рекламата!!!!! много съм разочарова!!!!! Тая година ги няма най-големите звезди с най-големите МЕГАХИТОВЕ!!!!! Кви са тия Преслава, Ивана, Анелия, Емилия? Кой ги е чувал изобщо? Кой се вълнува от тях достатъчно да даде 10 лв за вход? Какво ще пеят изобщо, те нямат хитове! Силно апелирам Митьо да разсмисли и да включи Тотя, Пресила и триото, с тях съм сигурен че залата ще е пълна!!!!!!

Трио Сополано участваха в първата реклама!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв микс след като ще се пее с бенд ?

То Андреа и ''Песен на годината'' щеше да вземе а накрая и номинация нямаше.

Знам, че се знае какво ще пее, затова казах "микс". :1000 (29):

 

Ми.. "Песен на годината" си беше за "Най-добрата", не знам защо намесваш точно това в цялата ситуация. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм триото в рекламата, това е хубав знак че ще участват, все пак. Ся остава инженера да сети да включи Пресила и Тоти в кервана, ако няма място ноже да отсвири някоя от никому неизвестните Преслави, Ивани, Анелии, Емилии и там от сорта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм триото в рекламата, това е хубав знак че ще участват, все пак. Ся остава инженера да сети да включи Пресила и Тоти в кервана, ако няма място ноже да отсвири някоя от никому неизвестните Преслави, Ивани, Анелии, Емилии и там от сорта!

 

Много неуместно се мъчиш да принизиш Татяна, май от яд, че тая година има 2 хита. Злобей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ще се опитвам да я принизя, ти ме направи най-големия и фен!!!! Ето, даже апелирам Митьо Пи да освободи място от разни други, незаслужили тази година и нямащи място на такова ОГРОМНО събитие като този концерт певици за да може Тоти да блесне с двата си хита на него! Сигурен съм, че само заради нея ще иде поне половината зала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ще се опитвам да я принизя, ти ме направи най-големия и фен!!!! Ето, даже апелирам Митьо Пи да освободи място от разни други, незаслужили тази година и нямащи място на такова ОГРОМНО събитие като този концерт певици за да може Тоти да блесне с двата си хита на него! Сигурен съм, че само заради нея ще иде поне половината зала!

 

На всички ни е ясно, че Импертарицата, Пусила и трио-то ще направят концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ще се опитвам да я принизя, ти ме направи най-големия и фен!!!! Ето, даже апелирам Митьо Пи да освободи място от разни други, незаслужили тази година и нямащи място на такова ОГРОМНО събитие като този концерт певици за да може Тоти да блесне с двата си хита на него! Сигурен съм, че само заради нея ще иде поне половината зала!

Единственият начин Тоти да блесне на 1 декември е като се появи с чаршаф и отдолу е гола. След като свали чаршафа, ще подруса гъз и цици на "До три". Това е абсолютно ултамитивният начин въобще някой да я отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...