Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Оле, оле... Толкова малоумно написано, че нямам думи...

Много ясно, че няма да го излъчат на живо. Добре си знаят, че има голям шанс да се оакат.

Нали переди да го пуснат за многомилионната си ублика трябва да си оправят небивалиците... Монтажи, плейбеци, публика....

Чудно ми е как куцо и сакато ще пее на бенд?! (Освен ако и той не е на плейбек.. Ххаха)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро искат да привлекат поне феновете на чалгата от София да го гледат на живо. Ще видим какво ще направят. Аз засега обаче съм решил да се преструвам пред себе си, че не знам за концерта, и да видя дали отнякъде, различно от ТВ "Планета" бих разбрал за него, защото според мен изобщо не се справят добре с рекламата. Да видя ще забележа ли плакат, билборд, някой приятел да ми каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бендът, изненадващите дуети и старите песни звучат много интересно! Разбираемо е, че няма да го излъчват - залата е огромна и ще се стараят да съберат колкото се може повече хора. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно па Зюмбюлките родили идеята ... смях.

 

Май-май Митко иска да си го премери с Дългия.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да се излъчва? Пълна простотия .. думи нямам :gun_bandana:

 

Между другото откъде е това написаното? Не виждам статия в сайта на Планета.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да се излъчва? Пълна простотия .. думи нямам :gun_bandana:

 

Между другото откъде е това написаното? Не виждам статия в сайта на Планета.

От сайта на Пайнер е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя текст 100 % Хари Янакиев го е писал. Това ще е първия юбилеен концерт, който няма да се излъчва на живо и го смятам за голям минус, но какво да се прави, билетите трябва да се продадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да купуваме билети! Кажете от по колко лева и съответно къде ще е най-готино според вас, на мен интерактивната схема на залата на ми зарежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя текст 100 % Хари Янакиев го е писал. Това ще е първия юбилеен концерт, който няма да се излъчва на живо и го смятам за голям минус, но какво да се прави, билетите трябва да се продадат.

Абсолютно .. то ясно, че целят да има повече хора в залата, но публика от Варна, Русе, Бургас и други по-отдалечени места и с живо излъчване, и без него, няма да се дръпне до София за въпросния концерт. В случая само губят като не излъчват на живо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно .. то ясно, че целят да има повече хора в залата, но публика от Варна, Русе, Бургас и други по-отдалечени места и с живо излъчване, и без него, няма да се дръпне до София за въпросния концерт. В случая само губят като не излъчват на живо.

Хората от чужбина като мен, хората от малките градове... това е рожден ден на телевизия Планета, само че без телевизия Планета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано поне пуснат лайв линк в Ютуб, но и това ме съмнява честно казано.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да купуваме билети! Кажете от по колко лева и съответно къде ще е най-готино според вас, на мен интерактивната схема на залата на ми зарежда.

+1 И аз ще се радвам да прочета мнения от кои билети е най-добре да се купи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя текст 100 % Хари Янакиев го е писал. Това ще е първия юбилеен концерт, който няма да се излъчва на живо и го смятам за голям минус, но какво да се прави, билетите трябва да се продадат.

 

То пък сякаш това ще подтикне някого да си купи билет, аз например не бих си взел без да ме интересува ще го дават ли на живо или не.

 

Пародията е голяма, провалът е очакван.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах да не се излъчва на живо и се опасявах от това..Аз ще бъда пак в чужбина и няма да мога да отида за съжаление..Такова събитие не се пропуска! :mf_surrender: Но...

Както ви казах, ще е с БЕНД и затвориха устата на тези, които все се оплакваха, че нямало такъв.

 

 

Само не ми допада, че яко ще се изрязва, монтира, наслагва.......но това го правят всички, дори прехваления Слави на 1-вия концерт. А в чужбина е най-нормална практика.

 

Pacho, най-негативния човек евър! Няма нищо положително в нито един коментар..Нали искаше бенд и голяма зала , БЕ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, май наистина не ти носи удоволствие, дори да правят стъпки в правилната за теб посока. На теб ти е интересно да не ти харесва това, което правят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано поне пуснат лайв линк в Ютуб, но и това ме съмнява честно казано.

 

Те ако пуснат лайв ще го излъчат и на живо. И да... аз на такъв концерт няма да стъпя ... все тая дали ще го излъчват... или не...не мисля, че ще повлияе на избора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да го излъчват на живо поради една причина, 60% минимум от залата ще е празна, не е толкова трудно да се сетим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 И аз ще се радвам да прочета мнения от кои билети е най-добре да се купи.

Е как къде, долу при правостоящите е най-големия купон.

 

Иначе схемата зарежда с Мозила, с Хром - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, май наистина не ти носи удоволствие, дори да правят стъпки в правилната за теб посока. На теб ти е интересно да не ти харесва това, което правят. :1000 (29):

Определено е така! Той написва нещо, как можело да не го правят, след няколко месеца то се случва и той пише, 'предричам провал"?! :mf_surrender: Някой хора имат слонска памет като мен и помнят кой, какво пише, не се правете на ударени! 90% от негативните коментари са били за това, че концерта трябва да е в Арена, да е с по-висока цена и да има бенд!! Сега като ви треснаха с тея неща по главите се чудите какво да напишете... :whistling:

 

Няма да го излъчват на живо поради една причина, 60% минимум от залата ще е празна, не е толкова трудно да се сетим.

Хора, ЗАЩО СТЕ В ТОЯ ФОРУМ??!! В момента чалгата е само Пайнер, защото други компании няма, ако не ги харесвате и искате провал, какво изобщо правите в чалга форум? Не мисля, че сте тук заради Анастасия и т.н от Фен тв...?!

 

Нали това искахте, било ви писнало от концертите в НДК, нищо не се случвало?!! Ужасен народ!!!! Разбирам човек да не харесва някой ЧОВЕК, певец или изпълнител, ама да мрази всичко и всички...аз поне само на жълтозъбка си го изкарвам.. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ЗАЩО СТЕ В ТОЯ ФОРУМ??!! В момента чалгата е само Пайнер, защото други компании няма, ако не ги харесвате и искате провал, какво изобщо правите в чалга форум? Не мисля, че сте тук заради Анастасия и т.н от Фен тв...?!

 

Нали това искахте, било ви писнало от концертите в НДК, нищо не се случвало?!! Ужасен народ!!!! Разбирам човек да не харесва някой ЧОВЕК, певец или изпълнител, ама да мрази всичко и всички...аз поне само на жълтозъбка си го изкарвам.. :girl_witch:

Аз не искам концерта да е провал, напротив. Но не зная ти на колко концерта си ходил, но на мен вече ми се събират 6 - 7 и нито един не е бил с пълна зала. А НДК е с 3400 места, не с 12 000. При това на някои е било пълно само 1/3 от залата. Няма кой да ме накара да повярвам, че 12 000 ще са там, но да видим ;) Това, че чалгата е само Пайнер ОК, но те я възприемат като музика за запой в студентски, не като нещо яко да идеш на концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...