Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Още по-добре!! Ако Пайнер успеят да продадат билетите без силна рекламна дейност, това говори много!! И доказва, че чалгата не отстъпва...

 

Ами да де, ама ще успеят ли? Ако в училище ей-така, в едно-две междучасия, предложиш ходене на дискотека, колко човека от класа ти ще дойдат? Не всички ще чуят и не всички от тези, които чуят, ще дойдат. Но на бала отиват всички, нали? Защо? Защото е събитие. Това трябва да направят "Пайнер" с реклама, да направят от този концерт събитие, нещо специално, за което да побързаш да си купиш билет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лай, че и Лепа не я е продала още...

 

Абе май я е продала, след като са пуснали в евентим допълнителни билети от всички категории. Поне така пише в сигнал.бг .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха-ха!! Не смятате ли, че за да бъдат толкова години номер 1 музика в БЪлгария са си направили плановете??!! :mf_surrender: За да правят тея пари, тея клипове, да се слуша само тая музика в най-скъпите клубове, явно знаят какво правят. Поп-а се опитаха и нищо не направиха отново. Чалгата ги бие с продукция и хитове постоянно!

 

 

И престанете с тея концерти на разни сръбкини, ние сме ЕДИНСТВЕНАТА държава, сигурно в света, която хвали Сърбия!!!! Тея сръбски травестити ни използват за да правят пари и немога да повярвам, че някой който не е дал пари за бг чалга концерт, ще даде за тия сърби!! Ние сме мнооооого по-напред от тях във всяко едно отношение, не мога да разбера тая маниакалност да се целуват сръбски задници!

По-смешни са хората които пълнят зали на сърби! Никога не бих стъпил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, това е наистина интересно - откъде са милионите гледания във вездесъщата туба, а в същото време никой не иска да дадеи и 5 лв да ги гледа наживо същите тия песни. Ето колко струват тия гледания в тоя прочут и безкрайно разработен канал на Планета и Пайнер - по-малко от концертен билет на цена като за две банички.

 

Мисля че вече е време завършилите статистици от форума да минат да си вземат дипломките, да ги използват по предназначение и да спрат да бройкат гледания в тубата и да бъде изтъквано като зашеметяващ успех, щото очевидно не е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

И престанете с тея концерти на разни сръбкини, ние сме ЕДИНСТВЕНАТА държава, сигурно в света, която хвали Сърбия!!!! Тея сръбски травестити ни използват за да правят пари и немога да повярвам, че някой който не е дал пари за бг чалга концерт, ще даде за тия сърби!! Ние сме мнооооого по-напред от тях във всяко едно отношение, не мога да разбера тая маниакалност да се целуват сръбски задници!

По-смешни са хората които пълнят зали на сърби! Никога не бих стъпил!

 

:bx: :bx: :1000: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе май я е продала, след като са пуснали в евентим допълнителни билети от всички категории. Поне така пише в сигнал.бг .

И кое им е допълнителното на тези билети? Това са си редовните сектори...единствено допълнителни билети имаше за концерта на Лили - секторите зад сцената. Нищо не е продала, както и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен концертът ще е тотален провал, дори вероятно ще се измисли отново извинение и ще се преместят в НДК.

Не знам защо чичо Митко е тръгнал с голямата кошница и е наел Арена, при положение, че жанра и гърлите му са на едно от най-ниските нива на популярност от както жанра съществува. Защо е тръгнал да се мери по Лили или Слави? Няма база на сравнение.

Такъв концерт може да се осъществи и да събере наистина много хора, ако за поне 6 месеца се спрат всички клубни участия в София и дори региона. Заложи се на няколко месеца реклама и подходящ репертоар. Но е ясно,че няма как Пайнер да оцелее, ако намали или спре участията за повече време. Макар, че не е невъзможно, ако ги засили по българските кръчми из Европа, което става все по-често и днес.

В този случай, когато наистина публиката е жадна за тях може да се направи голям мега концерт, където да отидат и малки -18, но и таргета 18-30, които обичаино виси по чалготеките + по-възрастните.

 

От друга гледна точка, ако въпросните Галена, Глория , Андреа липсват .... Ще е жалко - Галя е острието на фирмата в последните 2,3 години, Глория е лицето, емблемата, стандарта, по който всяка чалгарка се опитва да се мери, символ на непреходността и класата в жанра. Андреа е символ на Отбора на бездраните в Пайнер, но определено има фенове, които й се кефят на Боратино-танците и маниерите.

 

На последно място - няма никаква реклама като интервюта или нещо подобно. Единствено чух Янева във ФМ да каже за дуета със 100 кила "На 1-ви ще се види колко е научен и дали го знаят ...."

Въобще не вярвам Бенда да има време да се сработи с всички - предполагам те ще свирят на максимум 5 певици, с които са имали преди общи участия. Ивана ще е с нейните хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитрички са от Пайнер. На тях това им беше проблема, хората бяха свикнали да гледат концертите в къщи пред телевизорите и да не дават пари, а и няма да се бутат сред мангали и да рискуват някоя вещ като телефон или портфейл да им изчезне. Трябва публично да го обявяват, че няма да се излъчва, иначе много ще си чакат пред телевизорите и ще останат с напразни надежди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен концертът ще е тотален провал, дори вероятно ще се измисли отново извинение и ще се преместят в НДК.

Не знам защо чичо Митко е тръгнал с голямата кошница и е наел Арена, при положение, че жанра и гърлите му са на едно от най-ниските нива на популярност от както жанра съществува. Защо е тръгнал да се мери по Лили или Слави? Няма база на сравнение.

Такъв концерт може да се осъществи и да събере наистина много хора, ако за поне 6 месеца се спрат всички клубни участия в София и дори региона. Заложи се на няколко месеца реклама и подходящ репертоар. Но е ясно,че няма как Пайнер да оцелее, ако намали или спре участията за повече време. Макар, че не е невъзможно, ако ги засили по българските кръчми из Европа, което става все по-често и днес.

В този случай, когато наистина публиката е жадна за тях може да се направи голям мега концерт, където да отидат и малки -18, но и таргета 18-30, които обичаино виси по чалготеките + по-възрастните.

 

От друга гледна точка, ако въпросните Галена, Глория , Андреа липсват .... Ще е жалко - Галя е острието на фирмата в последните 2,3 години, Глория е лицето, емблемата, стандарта, по който всяка чалгарка се опитва да се мери, символ на непреходността и класата в жанра. Андреа е символ на Отбора на бездраните в Пайнер, но определено има фенове, които й се кефят на Боратино-танците и маниерите.

 

На последно място - няма никаква реклама като интервюта или нещо подобно. Единствено чух Янева във ФМ да каже за дуета със 100 кила "На 1-ви ще се види колко е научен и дали го знаят ...."

Въобще не вярвам Бенда да има време да се сработи с всички - предполагам те ще свирят на максимум 5 певици, с които са имали преди общи участия. Ивана ще е с нейните хора.

 

Очаквам от Ивана да излезе със Стояна, Румен, беквокалистите и + бенда на Дани Милев... и да подкара дъъългия микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам от Ивана да излезе със Стояна, Румен, беквокалистите и + бенда на Дани Милев... и да подкара дъъългия микс.

Свърши времето за концерт в концерта :mf_surrender: Дългият микс на селските сватби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свърши времето за концерт в концерта :mf_surrender: Дългият микс на селските сватби!

Нем, докато Ивана е част от концертите на Планета, концерт в концерта ще имааааа :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събитието на концерта във фб е супер популярно в момента, само че в друг аспект. :1000 (29): Хората се надпреварват кой да пише повече коментари "За билетите разбрах откъде се вземат, ами салфетките?", "С анцунг ли да дойда, или да се облека официално?". :roll1: :roll1: Не мн хубаво, ама като се замисля, и аз бих написал нещо такова на шега. А и те които си я харесват, си я харесват, които не, не, с това коментиране само повече хора ще разберат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е сензация в нета през последните 6-8 часа, само че с присмех разбира се. Повечето от 2 000 присъстващи са дошли от групата "Няма смисъл". :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, с добро или лошо, чалгата е винаги топ. Покрай всичките подигравки новината за концерта ще стигне и до хората, които имат реално желание да отидат на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, с добро или лошо, чалгата е винаги топ. Покрай всичките подигравки новината за концерта ще стигне и до хората, които имат реално желание да отидат на концерта.

 

+11

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е сензация в нета през последните 6-8 часа, само че с присмех разбира се. Повечето от 2 000 присъстващи са дошли от групата "Няма смисъл". :1000 (29):

То който се смее последен, се смее най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вярно ли е, че ако допреш празен буркан от лютеница до ухото, чуваш Андреа?"

 

:roll1: :roll1:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично им пожелавам успех, така трябва да направи и всеки, който е израстнал с тази музика.От колко време се борите с пропагандата, че поп-фолка е нещо пошло, лошо и т.н. Пълна зала "Арена Армеец" ще ви даде един бъдещ аргумент, че това е музика, която обединява хората... едни n-брой хора, който са дали пари и са се забавлявали.В този бранш и специално в "Пайнер" има достатъчно изпълнители, които са достойни за уважение, не желая да изброявам личните си предпочитания, за да не будя излишни спорове.Мисълта ми е, че в "Пайнер" има изпълнители, които заслужават да пеят пред пълна зала. Хора, които творят, влагат и реализират песни и клипове, на които ние се радваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият ми фейсбук е пълен с разни снимки и коментари от групата за концерта! :Д Аз мисля, че това ще се окаже много добра реклама за концерта! :1000 (29): Имам предчувствие, че тоя концерт ще остане в историята!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият ми фейсбук е пълен с разни снимки и коментари от групата за концерта! :Д Аз мисля, че това ще се окаже много добра реклама за концерта! :1000 (29): Имам предчувствие, че тоя концерт ще остане в историята!

 

Дай линк към групата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...