Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Много си е добре даже.

 

http://vbox7.com/play:4008d1a7

 

Не му обръщай внимание, той е човек на Фокса, който "влиза" в такива ситуация. А Фокса избяга както винаги, когато го накараш да даде доказателства...По-недостоен опонент от него няма..... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2005 концерта за РД беше на масов плейбек, а наградите през февруари 2006-та /които са за 2005/ бяха първият концерт, на който живото пеене почна да се налага. Кулминацията беше на Турнето 2006, когато всички бяха лайв.

И на двата концерта Камелия представи Има любов ако не греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2005 концерта за РД беше на масов плейбек, а наградите през февруари 2006-та /които са за 2005/ бяха първият концерт, на който живото пеене почна да се налага. Кулминацията беше на Турнето 2006, когато всички бяха лайв.

И на двата концерта Камелия представи Има любов ако не греша.

 

Това е така, но на награди 2005 също всичко от-до беше на живо, без дуета на Малина и Азис. И всички я оплюха за това, че била единствена на плейбек. 10 години по-късно Малина така и не пропя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно бенда - най-вероятно ще си има и изпълнения на сингбек/плейбек, както на всеки концерт има на живо и не на живо пеещи. Бендът ще е за можещите и желаещи да пеят с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината е много леймърски написана, като от десетокласник за училищния вестник, но това, което казва, е много вълнуващо! Ще има златни хитове, ще има колаборации, ще има бенд. Аз очаквам да стане страхотен концерт. Дали е пълно до дупка или не, ще докажат, че могат да съберат хора и с билети, както едно време на турнетата.

 

Много жалко, че няма да се излъчва наживо за хората в чужбина най-вече, но аз не знам в световна практика такива големи концерти да се излъчват някъде наживо, освен церемонии за награждаване. Освен това за пръв път са в такава зала, ще рискуват много гафове с живо излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само аз намирам това, че концерта ще е с бенд за недостатък. Представям си любимата ми песен тая година - "Роклята ти пада" с бенд и ми иде да си прегриза сънната артерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само аз намирам това, че концерта ще е с бенд за недостатък. Представям си любимата ми песен тая година - "Роклята ти пада" с бенд и ми иде да си прегриза сънната артерия.

Просто някои песни няма как да бъдат изсвирени с бенд, така че най-вероятно ще ги чуем в оригинал. "На тебе не отказвам" примерно също не си я представям изсвирена на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само аз намирам това, че концерта ще е с бенд за недостатък. Представям си любимата ми песен тая година - "Роклята ти пада" с бенд и ми иде да си прегриза сънната артерия.

На живо могат да бъдат част от инструментите, другото да си върви като подложка от сингбека или нещо такова :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо могат да бъдат част от инструментите, другото да си върви като подложка от сингбека или нещо такова :D

 

Туй не звучи по-добре, честно казано, даже напротив - ултра зле е.

 

Като ше има оркестър, а песните им не стават за такова изпълнение - да пеят нещо друго, което става. Ако тряя да свият някой хит на колежка, която е подходяща за такова изпълнение. Или народно, които могат и имат мерак да се пробват.

 

Ако смятат да отбиват номера с Оцковите бози на плейбек с оркестър - хич да не си правят "труда", ами изобщо да не влизат в залата. Все ще се намерят други, които имат какво да изпеят НАЖИВО (колко хубаво би било ако не трябваше да се прави такова уточнение) с оркестъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви малки лайненца са почнали да стават. Не се учете така да лъжете, в света няма сборни концерти по принцип, но когато има, те са награди и СЕ ИЗЛЪЧВАТ на ЖИВО. И недейте говорете за Слави и Лили, защото това са хора които могат да си продават самостоятелните спектакли навсякъде. Планета и Пайнер имаха традиция до сега да излъчват всичко на живо и НДК не е малка зала, нека първо нея да напълнят като хората и тогава да говорим. Сега ги е шубе, защото залата НЯМА да е пълна, освен ако не се раздават покани ест.

 

Относно бенда, не смятам, че ще е проблем. Според мен първата част ще е без бенд и много малка такава - Глория, Преслава, Ивана, Анелия, Джена, Емилия, Янева, Борис Дали, ДесиСлава и още двама/трима ще са с бенд. Те си и могат, следователно няма да има проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви малки лайненца са почнали да стават. Не се учете така да лъжете, в света няма сборни концерти по принцип, но когато има, те са награди и СЕ ИЗЛЪЧВАТ на ЖИВО. И недейте говорете за Слави и Лили, защото това са хора които могат да си продават самостоятелните спектакли навсякъде. Планета и Пайнер имаха традиция до сега да излъчват всичко на живо и НДК не е малка зала, нека първо нея да напълнят като хората и тогава да говорим. Сега ги е шубе, защото залата НЯМА да е пълна, освен ако не се раздават покани ест.

Лайненце ще викаш на себе си, ясно ли е? Ревахте за голям концерт, живо пеене и оркестър, сега като ви се дава, пак недоволни. Няма такава неблагодарна публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайненце ще викаш на себе си, ясно ли е? Ревахте за голям концерт, живо пеене и оркестър, сега като ви се дава, пак недоволни. Няма такава неблагодарна публика.

Не, не ми е ясно, ела ми го разясни. Никога не съм ревал и ако не можеш да четеш, никой не казва нищо за оркестъра. Не извъртай нещата само защото нямаш капацитета да обориш аргументите. И да, хората си имат изисквания. Нека видим какъв ще е този концерт, тогава ще видим дали притесненията са били напразни. Умните хора са казали: на нов шеф и малко прасе не се радвай, че не знаеш каква свиня ще излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво, тряя сме доволни на съмнителния миш-маш който готви Митьо ли? Ако ще е голям концерт, да е както трябва, а не пак да се съберат всички бездарници плюс 4-5 струващи си изпълнителя и тепърва да се учат кокошките да пеят на живо и с бенд.

 

Точно щото се кефите на кокошарския буламач без гък да се каже как са реално нещата, се получава това. Ако им е празна залата отново, може и да вземат да се замислят в Димитровград, че не може повече така, да си направят съответните изводи и да почнат да се взимат в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята е, че ни лъжат във всичко, а ни взимат парите. И да, 20 лева не са бозбожно много, но са пари. И когато не получиш качество е обидно за самият теб. За някой дебил няма да е, но има хора в този форум, КОИТО все още имат ниво. Не говоря за себе си и все още искат да се пее на живо. Искат нещата да са наред, няма проблем с това залата да не е пълна, на мен от това не ми пука, ИМА проблем обаче да ме лъжат в лицето за причината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да бъде добър концерт, какъвто хората искат и заслужават, трябва Господин продуцента да се бръкне и да го организира и стикова както трябва. Да вложи в декори и хореография и да бъде хомогенно шоу за публиката, с различните изпълнители, показвайки ги в най-добра светлина и според силните им качества. ДА вложи в организирането на цялостно шоу, с някакъв единен сценарии, нонстоп по време на концерта. А не да ги остави да се надпревартат по между си, всяка според финансовите си възможности и общо взето сама срещу всички останали, с цел да блесне. Трябва да е шоу-концерт на Пайнер = радост за публиката. А не съревнование между певиците на Пайнер = манджа с грозде за публиката.

Иначе при продажбата на билетите да дават да се чеква и "давам си парите заради едикоя си/едикой си от Пайнер"

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да бъде добър концерт, какъвто хората искат и заслужават, трябва Господин продуцента да се бръкне и да го организира и стикова както трябва. Да вложи в декори и хореография и да бъде хомогенно шоу за публиката, с различните изпълнители, показвайки ги в най-добра светлина и според силните им качества. ДА вложи в организирането на цялостно шоу, с някакъв единен сценарии, нонстоп по време на концерта. А не да ги остави да се надпревартат по между си, всяка според финансовите си възможности и общо взето сама срещу всички останали, с цел да блесне. Трябва да е шоу-концерт на Пайнер = радост за публиката. А не съревнование между певиците на Пайнер = манджа с грозде за публиката.

Иначе при продажбата на билетите да дават да се чеква и "давам си парите заради едикоя си/едикой си от Пайнер"

+ 1000

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да бъде добър концерт, какъвто хората искат и заслужават, трябва Господин продуцента да се бръкне и да го организира и стикова както трябва. Да вложи в декори и хореография и да бъде хомогенно шоу за публиката, с различните изпълнители, показвайки ги в най-добра светлина и според силните им качества. ДА вложи в организирането на цялостно шоу, с някакъв единен сценарии, нонстоп по време на концерта. А не да ги остави да се надпревартат по между си, всяка според финансовите си възможности и общо взето сама срещу всички останали, с цел да блесне. Трябва да е шоу-концерт на Пайнер = радост за публиката. А не съревнование между певиците на Пайнер = манджа с грозде за публиката.

Иначе при продажбата на билетите да дават да се чеква и "давам си парите заради едикоя си/едикой си от Пайнер"

 

+безкрайност

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви малки лайненца са почнали да стават. Не се учете така да лъжете, в света няма сборни концерти по принцип, но когато има, те са награди и СЕ ИЗЛЪЧВАТ на ЖИВО. И недейте говорете за Слави и Лили, защото това са хора които могат да си продават самостоятелните спектакли навсякъде. Планета и Пайнер имаха традиция до сега да излъчват всичко на живо и НДК не е малка зала, нека първо нея да напълнят като хората и тогава да говорим. Сега ги е шубе, защото залата НЯМА да е пълна, освен ако не се раздават покани ест.

 

Относно бенда, не смятам, че ще е проблем. Според мен първата част ще е без бенд и много малка такава - Глория, Преслава, Ивана, Анелия, Джена, Емилия, Янева, Борис Дали, ДесиСлава и още двама/трима ще са с бенд. Те си и могат, следователно няма да има проблем.

Кой е малко лайненце?! Как ще няма сборни концерти :1000 (20): Особено за благотворителни каузи се сещам за поне 5-6 концерта, в които са участвали десетки от най-големите световни звезди. Някой де излъчват наживо, други не. Пример: Love Parade.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама освен благотворителни и награди, ми кажи кой къде прави такива сборни концерти като нашенския кокошарник? Щото митьовките не го правят тоя концерт благотворително нали, освен ако не броим джобарата на Инженера за кауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже сега защо бил с бенд, нямало да звучи добре/? ХАХАХАХАХ НЕ МОГААА!!!!!! :1000: :lol: :1000: :lol: Без коментар...Добре че никой не чете тоя форум..да са фалирали отдавна..

 

 

Чакам Фокса с клипове от Награди 2005, с някой който е на плейбек? :lol: Няма да забравя, да не се крие като мишок!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже сега защо бил с бенд, нямало да звучи добре/? ХАХАХАХАХ НЕ МОГААА!!!!!! :1000: :lol: :1000: :lol: Без коментар...Добре че никой не чете тоя форум..да са фалирали отдавна..

Чакам Фокса с клипове от Награди 2005, с някой който е на плейбек? :lol: Няма да забравя, да не се крие като мишок!

 

Аз повече клипове няма да давам. 10 години го правя, но видно няма ефект. Казвам, че анонимката е заблудено създание, което помни само изпълнението на Кама от онези награди през февруари 2006 и така като билен нейн последовател е останал с впечатлението, че всички са на живо, щом тя е така. Няма да му подсказвам какво пишеше 2-3 месеца преди това в "Нов фолк" и "Фолк ревю" и защо Кама изригна, след РД на Планета тогава в тях, по въпроса за живото пеене. И нямза да го направя, защото болният бивш фен на Кама, си води записки и след това представя това, което не е знаел и разбрал тук, за свой спомен, а той няма такъв. Посмейте му се още, човекът просто стреля на посоки с надеждата да уцели. Концертът за наградите за 2005 година си беше плейбек представление, с няколко живи изпълнения и Ивана накрая с половин час на нагладите на Планета и с "Кристали" - Монтана на наградите на "Нов фолк".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е малко лайненце?! Как ще няма сборни концерти :1000 (20): Особено за благотворителни каузи се сещам за поне 5-6 концерта, в които са участвали десетки от най-големите световни звезди. Някой де излъчват наживо, други не. Пример: Love Parade.

Ти както винаги извърташ нещата както ти е угодно. Това (1) не е благотворителен концерт, а фирмен и се прави не за друго, а защото изпълнителите на тази фирма не могат да направят самостоятелни концерти, турнета и т.н. Те и сборни не могат, но това е отделна тема.

 

Второ и тук има благотворителни концерти и инициативи, но са в друга категория и наистина не се излъчват на живо. НО Пайнер имат традиция с големите си концерти веднъж в годината и си ги излъчваха на живо, но тук всички знаем защо ще се преустанови тази практика. И не на последно място, се изясни little lovely, какво искаш да кажеш:

 

Някой излъчва на живо или някои се излъчват на живо.

 

И за ми разбереш аргумента, колкото и пристрастен да си, не одобравям това, защото Пайнер го правят всичко долно, пошло и по български. Затова им забраниха навсякъде концертите, освен в частните зали и това с цената на 3 месеца прегови. Защото всичко правят през пръсти. Затова и отново казвам, нека не ставаме малки ЛАЙНА, които се оставят да ги лъжат световните и родни медии. Нека сме хора, които знаят и имат позиции.

 

Единият наем на зала не стига, трябва сценарии, ред, дисциплина и организация. Няма значение колко пълна ще е залата. По - важното е както беше казал някой отгоре да има градация, изпълнителите и изпълненията да са на ниво. И дори ако трябва, да им се избере какво да пеят. Така се прави и когато не влизаш в нормите си аут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам това, че се прилагат двойни стандарти и то от хора които са тук точно заради Пайнер. Защото това е единствената музикална компания и всички сме тук заради техните изпълнители, не заради Орфей мюзик. :mf_surrender:

 

Значи когато всички друго до един правеха концерти в Арена и не го излъчваха на живо не беше проблем, а бешее ейййй голямата работа, сега като Пайнер правят същото, било лошо? Що за двоен стандарт? Даваха се линкове за пример от западни концерти и ВСИЧКИ те бяха обработени и нито един от тях не е излъчван на живо, а сега било лошо?

 

Било еднакво всяка година без бенд и НДК, сега пък щели да се провалят? :1000: Айде вече да държим едно мнение и да се придържаме към него, а? Всичко което искахме, сега ни го дават и няма никакви поводи за ревове, въпроса е всичко да мине по план...

 

Миналогодишния рожден ден на Пайнер беше един от най-добрите за Пайнер в последните 5 години...не мисля, че сега ще се изложат...По-ското най-накрая се развиват...и някой хора, пратени от остарели и озверели, изгонени вещици от Пайнер ОЗВЕРВВАТ! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...