Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Хубаво, няма да се излъчва на живо, причината е ясна - няма как да напълнят "Арена-та.

 

Ако концерта бъде с бенд както стана известно, как ще пеят половината "Пайнер" ? :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е така! Той написва нещо, как можело да не го правят, след няколко месеца то се случва и той пише, 'предричам провал"?! :mf_surrender: Някой хора имат слонска памет като мен и помнят кой, какво пише, не се правете на ударени! 90% от негативните коментари са били за това, че концерта трябва да е в Арена, да е с по-висока цена и да има бенд!! Сега като ви треснаха с тея неща по главите се чудите какво да напишете... :whistling:

 

 

Първо реклама няма, второ от тези 30 точно 10 могат да пеят на живо, а други десет сигурно дори не са си и помисляли, че могат да излязат пред музиканти и да "извият" глас, трето - няма живо излъчване, защо, айде задайте си това въпросче. :mf_surrender:

Аз не съм коментирал никога Арената за Пайнер, просто не ми е минавало през ума, че има логика да правят концерт там, след като НДК в повечето случаи не е пълна на 100%, да не говорим, че в последните 5-6 години Димитров научи почитатели на тази музика да я консумират изцяло без пари.

 

Когато не подготвяш концерт, така както трябва да се подготвя и както си го подготвял преди - какво очакваш да каже някой.

Не знам ти последните години какви концерти си посетил, но аз доста посетих и прекрасно виждам как трябва да изглежда такова събитие.

Извинявай, но на последните концерти дори Галена, която закрива, си позволява да си отваря устата на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, я виж ти! - някой май го хвана шубето и няма да излъчва на живо. :whistling: Дали да не се вдигна да ида в София, да ви направя една видеоретроспекция? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, я виж ти! - някой май го хвана шубето и няма да излъчва на живо. :whistling: Дали да не се вдигна да ида в София, да ви направя една видеоретроспекция? :scratch:

Отиди, моля те - искаме сеир :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причините, да не планират живо излъчване, или дори в тубата - са ясни като бял ден - залата няма да се пръска по шевовете, като други мероприятия в последно време, и да скрият резила, който ще са певачките, щото от сборна формация "30 Тятяни" на живо могат да пеят максимум 10на, пък от тях сигурно едва 3-4 имат опит с бенд/оркестър. И съответно като се стигне до някво излъчване, ще се монтира всичко, за да е успеха грандиозен за кокошарника.Кеф ти лайв записи, кеф ти публика, овации ... Абе квот си поискат и платят съответно.

 

Пс - абе намерил кой да ни държи сметка за какво сме тука, нали ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиди, моля те - искаме сеир :Vishenka_05:

 

Не си знам графика, дано е подреден така, че да мога да ида. Че нещо това изявление на Пайнер ме мотивира яко. Не може чак с такава цензура, да го ева....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да това е другата причина да няма излъчване на живо. Половината кокошарник никога не е пял на живо и сега ще трябва яко да се резили. После ще обработят записа все едно всички са били върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с бенда не го виждам нещо. Специално треторазрядните с Оцковите песни ще са зашеметяващи в лошия смисъл на думата. Може би ще ги преработват, та затова не смеят да излъчват на живо. Оставаме на страна факта, че ги е страх дали ще е пълна залата.

 

За мен е недопустимо веднъж на 15 години да правиш концерт в най-голямата зала на България и да не го излъчваш, просто няма никакви реални мотиви за това, освен посочените по-горе.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май забравяте 2005 когато всички от-до бяха на живо, без Малина разбира се?! И се справиха прилично...не е голяма философия да научат по 1 песен с бенд..

 

А иначе Слави също ли го бепе страх от първия концерт и за това не се излъчи на живо? Лили Иванова също ли? Цеца?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май забравяте 2005 когато всички от-до бяха на живо, без Малина разбира се?! И се справиха прилично...не е голяма философия да научат по 1 песен с бенд..

 

А иначе Слави също ли го бепе страх от първия концерт и за това не се излъчи на живо? Лили Иванова също ли? Цеца?

През 2005 говорим за съвсем други имена, не за Кристиана, Теди Александрова и подобни недоразумения.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова се чудите защо няма да се излъчва концертът? Нито един от големите концерти, правени в БГ, не е бил излъчван на живо - нито на Слави, нито на Лили Иванова, нито на естрадите в НДК, не мисля, че е чак такъв проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май забравяте 2005 когато всички от-до бяха на живо, без Малина разбира се?! И се справиха прилично...не е голяма философия да научат по 1 песен с бенд..

 

А иначе Слави също ли го бепе страх от първия концерт и за това не се излъчи на живо? Лили Иванова също ли? Цеца?

 

Кога през 2005 година всички са били на живо, че нещо никак не се сещам за такова нещо? :roll1: Защо се опитваш да лъжеш за стари неща, които не си гледал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога през 2005 година всички са били на живо, че нещо никак не се сещам за такова нещо? :roll1: Защо се опитваш да лъжеш за стари неща, които не си гледал?

ХАХАХААХАХ аз помня, за разлика от теб..Награди 2005, което значи Февруари 2006, всички бяха на живо от-до без Малина.

 

А 2005 турне, само Емилия и Ивана, Преслава бяха истинските певици, единствените усмелили се да пеят на живо! Без твоята господарка разбира се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХААХАХ аз помня, за разлика от теб..Награди 2005, което значи Февруари 2006, всички бяха на живо от-до без Малина.

 

Въобще няма такова нещо. Явно си гледал само "Има любов" на Камелия......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще няма такова нещо. Явно си гледал само "Има любов" на Камелия......

 

Престани за да се излагаш, и без това постоянно показваш къса памет и липса на зная, Не разбра ли, че по-добре помнеш от мене няма? :whistling: Много пъти съм те "стрелял" с неща които си казвал преди години и стоиш с отворена уста...

 

Нека някой му потвърди на този, че Награди 2005, бяха на живо от-до и първия такъв на Пайнер.

А Камелия изчака цял Пайнер да пропее на живо и тогава се реши след 10 годишна кариера да заграчи на живо...

 

http://vbox7.com/play:367f86d2 Дори Гергана изви глас тогава за първи път

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани за да се излагаш, и без това постоянно показваш къса памет и липса на зная, Не разбра ли, че по-добре помнеш от мене няма? :whistling: Много пъти съм те "стрелял" с неща които си казвал преди години и стоиш с отворена уста...

 

Нека някой му потвърди на този, че Награди 2005, бяха на живо от-до и първия такъв на Пайнер.

А Камелия изчака цял Пайнер да пропее на живо и тогава се реши след 10 годишна кариера да заграчи на живо...

 

Слушай какво, няма такъв "пайнерски" концерт, на който всички да са пяли на живо и никога няма да има. Няма да ти преча да продължаваш да се излагаш, защото не спираш вече цяла година, но с този пост ме озадачи сериозно. Ти пич, наистина си бил болен фен на Кама и тая ти е била шута някъде така, че не можеш да го преживееш. Отдавна го мисля, но до тази вечер не бях сигурен. И ще ти кажа защо. Това изпълнение на Кама, от точно този концерт е първото и изцяло на живо по такива концерти. Само обсебен тип може, до такава степен да е впечатлен и в главата му 10 години, това да е асоциацията с този концерт, че с времето да е останал с впечатлението, че тогава всички са пели на живо, без Малина. Вече знам, защо толкова мразиш Кама и защо ненавиждаш мен. Бил си на моята позиция пич, а сега не си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, Глория си пя "Не сме безгрешни" още на 3 тия рожден ден. Ивана също пя тогава на живо. За какво говорите ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай какво, няма такъв "пайнерски" концерт, на който всички да са пяли на живо и никога няма да има. Няма да ти преча да продължаваш да се излагаш, защото не спираш вече цяла година, но с този пост ме озъдачи сериозно. Ти пич, наистина си бил болен фен на Кама и тая ти е била шута някъде така, че не можеш да го преживееш. Отдавна го мисля, но до тази вечер не бях сигурен. И ще ти кажа защо. Това изпълнение на Кама, от точно този концерт е първото и изцяло на живо по такива концерти. Само обсебен тип може до такава степен да е впечатлен и в главата му 10 години това да е асоциацията с този концерт, че с времето да е останал с впечатлението, че тогава всички са пели на живо.... без Малина.

 

АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ОТ-ДО БЯХА НА ЖИВО БЕЗ МАЛИНА!!!!!!! Ма"ната й на Камелия, спри да се излагаш и виж има клипчета, всички бяха на живо, дори Гергана която до тогава никога не беше пяла..Май имаш много къса памет.Всички участници на концерта тогава бяха на живо. Това остана и последния такъв, с изключение на турнетата. Аз като ти казвам, че знам мноого по-добре от теб ти не ми вярваш. Покажи ми ЕДИН клип на изпълнител, който не е бил на живо на тея награди??!! НЕ МОЖЕШ. Само на Веско Маринов монтираха плейбек, защото стана фал с микрофона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, Глория си пя "Не сме безгрешни" още на 3 тия рожден ден. Ивана също пя тогава на живо. За какво говорите ?

 

Говорим, че няма такъв концерт, на който всички да са били на живо, без Малина. Имало е всякакви изпълнения през годините на живо, но никога целия Пайнер.

 

Гледай го само тоя анонимният как се издаде, като пълен наивитет.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим, че няма такъв концерт, на който всички да са били на живо без Малина. Имало е всякакви изпълнения през годините на живо, но никога целия Пайнер.

 

Гледай го само тоя анонимният как се издаде, като пълен наивитет.... :roll1:

 

Не се прави на ударен!!! ДАЙ МИ КЛИП ОТ ТОЗИ КОНЦЕРТ НА КОЙТО ИМА НЯКОЙ КОЙТО НЕ Е НА ЖИВО????!!!! Не бягай както винаги.

А това което си дал на жълтозъбка е фалшиво отвсякъде, изобщо не може да хване тоналност и на всяка фраза е в различна такава, изключително музикално-неграмотно същество е!

 

ЧАКАМ КЛИП с плейбек!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим, че няма такъв концерт, на който всички да са били на живо, без Малина. Имало е всякакви изпълнения през годините на живо, но никога целия Пайнер.

 

Гледай го само тоя анонимният как се издаде, като пълен наивитет.... :roll1:

Точно този концерт, който си постнал с "Има любов", ако не се лъжа е същия, когато Галена пя за първи път на живо - "Как не те е срам" и се справи много добре.

 

п.с. На живо :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е същия, за който си мисля, беше ебати и клизмата това "живо" пеене на Галче

Много си е добре даже.

 

http://vbox7.com/play:4008d1a7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...