Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Концерта трябва да бъде Глория,Ивана,Деси Слава,Преслава,Галена,Анелия,Емилия,Джена,Фики и Галин.

Достатъчно е това.Както едно време Планета прима,малко но качествени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз днес си взех билети и ще ходя!Билетите ми са от 12 лева-първия сектор със седящи места до сцената.

Смятам, че всички фенове на тая музика трябва да отидем, за да покажем, че залеза на Поп-фолка не е дошъл и няма да дойде скоро, колкото и на някой да им се иска!

Има някаква подборка и ми прави впечатление, че умишлено са редуцирани доста от тези, които не могат и грам да пеят на живо или нямат стабилни хитове.Може би са си научили урока!?!

След резила, който преживяха според мен сега са надъхани да покажат на хората, че са сбъркали и ще вложат много в този концерт.

Когато резервирах билетите в сайта видях, че вече доста от местата са купени, което хем ме учуди, хем ме зарадва.

Билетите са наистина на добри цени, но като ги съпоставя с цените на билетите за концерта на Глория(на който присъствах онзи ден) са направо безплатни, защото тук залата е по-голяма и ще има повече изпълнители.

Дано са обмислили как да се появят трио Сопрано, защото според мен ще бъдат освиркани ако излезнат с първата им песен.Дано направят някаква колаборация с някой изпълнители за да не бъдат прокудени от публиката.

За Теди Александрова съм твърдо против да участва ако ще пее някой от мазните си дуети със Силвър.Дано и наложат цензура на облеклото и да я накарат да пее "В сърцето", защото на фона на подборката от рекламата, тя е единствената, която може да съсипе и орезели целия концерт!

Емануела да излезе с "Големите рога" и да ги сложи в малкия си джоб!

Щеше ми се да има и фолклорни изпълнители, защото на терена долу може да се изиграе едно хоро!Най-добрия завършег на подобен концерт би бил ако излезе Славка Калчева с "Бяла роза" - ще взриви публиката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викате Емануела, малко тъпо да я включат. До скоро не беше от компанията, още дето се вика 1 лев не е изкарала за Пайнер. Тя дори няма песен още, заема от времето което може да бъде дадено на Глория и Ивана или дори Тони Дачева, която не е поканена. Да, сред младите дришльовци Емануела е звездЪ. Но тук говорите колкото да не заспите, че искате концерти, искате да покажете как залата е пълна, не с мангусти разбира се, а с нормални хора. За да дойдат тези нормални хора, трябва да има приемственост и определено ниво. Това ниво мили мои се поставя от изпълнителите, не може да набуташ Роксана, Татяна и Курвана и да чакаш ниво. Нищо не казвам за Емилия, Анелия, Галена, Джена или още по - малко Преслава. Напротив, ясно е, че те ще пълнят голяма част от залата. Младият таргет е техен, но концерт който се гледа сериозно и с уважение не се прави само с прангаджии, тъмнокожки и друсаняци. Там трябват и хората 30+, 40+. Който ме е разбрал, разбрал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че това за Галена е истина и няма да е там. Много жалко! Тя щеше да ми е голям стимул да отида, сега вече ми е все тая дали ще ходя. Жалко, че няма да чуем "В твоите очи" на живо в тая зала, но...

 

И да беше там, пак нямаше да я чуеш въпросната песен...😀😀😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що?

Ако под "там" има впредвид Арена Армеец, то Деса щеше да бъде на другата арена в Русе. В този смисъл нямаше как да я чуем. Галена ако е пич, няма да има против Деса да си я изпее сама. Хем по добре ще я докара :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако под "там" има впредвид Арена Армеец, то Деса щеше да бъде на другата арена в Русе. В този смисъл нямаше как да я чуем. Галена ако е пич, няма да има против Деса да си я изпее сама. Хем по добре ще я докара :whistling:

 

Пак не разбрах. Нали концертите са на различни дати?

Простете невежеството ми. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не разбрах. Нали концертите са на различни дати?

Простете невежеството ми. :1000 (29):

това пък аз не го разбрах. Мислех си, че ще са на 1 дата с преки включвания от едната в другата - като по световен стнадарт

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

това пък аз не го разбрах. Мислех си, че ще са на 1 дата с преки включвания от едната в другата - като по световен стнадарт

7 ноември - Русе

1 декември - София

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да видят всички фенове на Десислава каква гола вода е и как единствения и добър прием на концерта ще бъде на "В твоите очи" заради Галена. Не разбрахте ли че тая жена няма да мачка никой? Изпята песен е отдавна и не знам къде се бута...Емануела би ги смачкала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да видят всички фенове на Десислава каква гола вода е и как единствения и добър прием на концерта ще бъде на "В твоите очи" заради Галена. Не разбрахте ли че тая жена няма да мачка никой? Изпята песен е отдавна и не знам къде се бута...Емануела би ги смачкала.

Ами явно си пропуснал концерта на 1 декември, когато беше в топ 3 на силните приеми. И тогава така казвахте.

 

ТОва го казва фен Андреа, която е в 9та глуха и Господ нее може да я изкара от там.

 

Разберете, че няма нищо константно в тои жанр. Всичко подлежи на промяна, а колелото се върти. На Яница и трябваха 14 години, за да изпъкне във фирмата. Докато усети темпа на работа и това, което хората харесват ще измине време. Хората винаги се връщаме към любимци от миналото. Успехите на Слави Трифонов, който преди 8 години пя на полупразни стадиони го доказват.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно си пропуснал концерта на 1 декември, когато беше в топ 3 на силните приеми. И тогава така казвахте.

 

ТОва го казва фен Андреа, която е в 9та глуха и Господ нее може да я изкара от там.

 

Разберете, че няма нищо константно в тои жанр. Всичко подлежи на промяна, а колелото се върти. На Яница и трябваха 14 години, за да изпъкне във фирмата. Докато усети темпа на работа и това, което хората харесват ще измине време. Хората винаги се връщаме към любимци от миналото. Успехите на Слави Трифонов, който преди 8 години пя на полупразни стадиони го доказват.

Какво съм пропуснал? Деса ще си мечтае да е на нивото на Андреа. На всеки концерт да има бис, да има най-доброто шоу, всяка година мегахит, най-добрите клипове, винаги една от най-коментираните, има си стабилна маса фенове...Неща които Десислава може да сънува.

 

Като цяло Деса има някакви 2-3 фена-педали, които я изкарват най-великата. Кое и е великото? Последните 5 години не мога да се сетя за един нейн хит на нивото на "Докрай" примерно. Тръгнал да ми се смее, че съм фен на Андреа, а не види той че е фен на тая залязла трътла. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчо, щом фенчето на Андроник те навира в мишата дупка с това колко не струва безвратото Фатме, мисля че е официално време да престанете с безкрайните сравнения със всички само и само да изтъкнем колко ужким велика е Десата, и всички останали ужким били много зле. С тоя темп др път ще те закопае Петко, на Татяна фенчето, ма то си е в реда на нещата - даже Татяна тази година се радва на по-популярни песни от табуретката. Май е редно да и кажеш да си провери внасяла ли си е осигуровките за пенсия, на нея май ще и потрябват по-скоро от на Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно си пропуснал концерта на 1 декември, когато беше в топ 3 на силните приеми. И тогава така казвахте.

 

ТОва го казва фен Андреа, която е в 9та глуха и Господ нее може да я изкара от там.

 

Разберете, че няма нищо константно в тои жанр. Всичко подлежи на промяна, а колелото се върти. На Яница и трябваха 14 години, за да изпъкне във фирмата. Докато усети темпа на работа и това, което хората харесват ще измине време. Хората винаги се връщаме към любимци от миналото. Успехите на Слави Трифонов, който преди 8 години пя на полупразни стадиони го доказват.

 

Яница пусна първата си песен през 2003та. :whistling: Само 12 години са. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница пусна първата си песен през 2003та. :whistling: Само 12 години са. :1000 (29):

 

Е все пак не се е отказала...дерзала е за богато гадже, което да я направи актуална... :1000 (33):

Иначе е сладурана, но е една плюнка, кинта и двайсет кифлоч..една от многото.... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викате Емануела, малко тъпо да я включат. До скоро не беше от компанията, още дето се вика 1 лев не е изкарала за Пайнер. Тя дори няма песен още, заема от времето което може да бъде дадено на Глория и Ивана или дори Тони Дачева, която не е поканена. Да, сред младите дришльовци Емануела е звездЪ. Но тук говорите колкото да не заспите, че искате концерти, искате да покажете как залата е пълна, не с мангусти разбира се, а с нормални хора. За да дойдат тези нормални хора, трябва да има приемственост и определено ниво. Това ниво мили мои се поставя от изпълнителите, не може да набуташ Роксана, Татяна и Курвана и да чакаш ниво. Нищо не казвам за Емилия, Анелия, Галена, Джена или още по - малко Преслава. Напротив, ясно е, че те ще пълнят голяма част от залата. Младият таргет е техен, но концерт който се гледа сериозно и с уважение не се прави само с прангаджии, тъмнокожки и друсаняци. Там трябват и хората 30+, 40+. Който ме е разбрал, разбрал.

 

Е, да, Емануела няма заслуги за "Пайнер", даже им беше най-жестоката женска конкуренция на певиците доскоро. Но пък това разместване ще предизвика интерес. И тя специално може, има перфектните качества за лидер в попфолка, гледал съм я на живо на турнето на ФЕН ТВ и освен че нямаше проблем да си изкара песните, които на мен поне не ми звучаха много различно от записите, защото има много разпознаваем и готин като тембър глас, който няма нужда да го изтъняват, за да звучи нежно както този на други певици, които на живо ни звучат по-грубо, и публиката полудя по нея, имаше и бис, и всичко.

 

Ами явно си пропуснал концерта на 1 декември, когато беше в топ 3 на силните приеми. И тогава така казвахте.

 

ТОва го казва фен Андреа, която е в 9та глуха и Господ нее може да я изкара от там.

 

Разберете, че няма нищо константно в тои жанр. Всичко подлежи на промяна, а колелото се върти. На Яница и трябваха 14 години, за да изпъкне във фирмата. Докато усети темпа на работа и това, което хората харесват ще измине време. Хората винаги се връщаме към любимци от миналото. Успехите на Слави Трифонов, който преди 8 години пя на полупразни стадиони го доказват.

 

Е, в топ 3 Деси Слава не е била. В топ 10 след Фики, Константин, Мария&Азис, Джена, Преслава, Галена сигурно влиза, наравно с Емилия и Яница може би, но много добре я приеха и на трите ѝ песни, доооста успешна изява.

 

Някой да ми каже от кои билети да си взема? Вече намерих компания за концерта, но не съм ходил досега в залата, къде е хубаво да е човек като местоположение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък за русенци съм чувал толкова лоши неща... :mf_surrender: А и този ужасен диалект..но както и да е. Според мене са го избрали само заради залата!! Сигурно имат някой спонсор от там или нещо такова.

 

Поздрав от Малката Виена към Големия Перник :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип "Тарлътъ" е в началото на май, а не през октомври. Но може сегашните управници в Русе да си направят предизборен митинг в новата зала, където ГЕРБ да резнат лентичката още веднъж, преди кметските избори. На нещо такова ми прилича този така наречен концерт в Русе. Иначе не е лошо като тест, за да разберат къде се намират преди най-решаващият концерт за Пайнер в цялата им история, който предстои в "Арена Армеец", на 1 декември.

 

Това, което си описал вече стана преди 3 седмици безплатен концерт на рокаджиите Nazareth. Залата е била претъпкана.

 

11953524_768786673243528_4986851887549124237_o.jpg

 

Това сегашното не знам какво е, но сигурно искат да си възвърнат позициите из страната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1 декември в зала "Арена Армеец" ще празнуваме заедно рождения ден на телевизия "Планета".

Точно на 14-ия рожден ден е моментът, когато не просто празнуваш, а правиш възможно най-щурия купон със своите приятели. Това е Денят на нашата музикална телевизия и каним всичките си приятели да се забавляват с нас.

Правили сме концерти в различни зали, на площади, на стадиони. Този път ще имаме възможността да направим онова, което винаги сме искали, но винаги сме били ограничени от липсата на място - да предложим на всеки възможности според предпочитанията му. Вероятно мнозина ще си спомнят случаите когато пред сцената в зала №1 на НДК бе отделен терен за желаещите да потанцуват, но там се побираха по-малко от стотина танцуващи. Сега ограничения няма. Купонът ще бъде пълноценен за всички гости. Който желае да изгледа спектакъла като концерт - моля. Местата са достатъчно и с добра видимост. А който иска да се разкърши, обхванат от музикалната емоция - има достатъчно терен да покаже какво може.

В нощта на първи декември ще видите и чуете най-големите хитове на звездите от последно време и култови парчета отпреди. Кои от любимците си ще видите на сцената? Веднага може да се каже - Топ 30 на звездите от музикална компания "Пайнер". Естествено ще има и гостуващи изпълнители от други музикални компании, които ще изпълнят дуетните си песни със звездите от "Планета". Мощният завладяващ звук ще бъде създаден от участието на здрав бенд от професионални музиканти. И както е правилото с всички спектакли от подобен род, директно излъчване по телевизиите няма да има. Този спектакъл ще се случи само веднъж и никога повече.

Само в нощта на 1 декември ще имате възможността да видите и да чуете неочаквани дуети и пр. съвместно изпълнение от звездите в най-различни колаборации. Ефектът от страхотното представяне на песента "Лале ли си, зюмбюл ли си" от шестте звезди на сцената в Летния театър на Стара Загора даде тласък за развитието на подобни идеи. Очаква ви просто шеметен вихър от изненадващи изпълнения, поднесени с много хъс и настроение от звездите на "Пайнер".

И както казваме в подобни случаи, подаръците са от нас, купонът е у нас, а от вас се иска само да се включите в него. Нали си знаете, че телевизия "Планета" е за вас и вашите приятели.

Няма да се излъчва концерта ?! УжасТ :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1 декември в зала "Арена Армеец" ще празнуваме заедно рождения ден на телевизия "Планета".

Точно на 14-ия рожден ден е моментът, когато не просто празнуваш, а правиш възможно най-щурия купон със своите приятели. Това е Денят на нашата музикална телевизия и каним всичките си приятели да се забавляват с нас.

Правили сме концерти в различни зали, на площади, на стадиони. Този път ще имаме възможността да направим онова, което винаги сме искали, но винаги сме били ограничени от липсата на място - да предложим на всеки възможности според предпочитанията му. Вероятно мнозина ще си спомнят случаите когато пред сцената в зала №1 на НДК бе отделен терен за желаещите да потанцуват, но там се побираха по-малко от стотина танцуващи. Сега ограничения няма. Купонът ще бъде пълноценен за всички гости. Който желае да изгледа спектакъла като концерт - моля. Местата са достатъчно и с добра видимост. А който иска да се разкърши, обхванат от музикалната емоция - има достатъчно терен да покаже какво може.

В нощта на първи декември ще видите и чуете най-големите хитове на звездите от последно време и култови парчета отпреди. Кои от любимците си ще видите на сцената? Веднага може да се каже - Топ 30 на звездите от музикална компания "Пайнер". Естествено ще има и гостуващи изпълнители от други музикални компании, които ще изпълнят дуетните си песни със звездите от "Планета". Мощният завладяващ звук ще бъде създаден от участието на здрав бенд от професионални музиканти. И както е правилото с всички спектакли от подобен род, директно излъчване по телевизиите няма да има. Този спектакъл ще се случи само веднъж и никога повече.

Само в нощта на 1 декември ще имате възможността да видите и да чуете неочаквани дуети и пр. съвместно изпълнение от звездите в най-различни колаборации. Ефектът от страхотното представяне на песента "Лале ли си, зюмбюл ли си" от шестте звезди на сцената в Летния театър на Стара Загора даде тласък за развитието на подобни идеи. Очаква ви просто шеметен вихър от изненадващи изпълнения, поднесени с много хъс и настроение от звездите на "Пайнер".

И както казваме в подобни случаи, подаръците са от нас, купонът е у нас, а от вас се иска само да се включите в него. Нали си знаете, че телевизия "Планета" е за вас и вашите приятели.

Няма да се излъчва концерта ?! УжасТ :gun_bandana:

Видяхте ли, че ще има и стари песни!!!! Някой тук спореше преди време, че само новите си ще пеят.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...