Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Добре, че съобщиха официално,че няма да го излъчват директно,а чак за Нова Година.

Така наистина повече хора, специално от София, биха се решили да отидат.

Както и други хора писаха, стана ясно, че Дани бенд няма да свири на всички песни, особено на Оцковите бози, а само в сет-а със златни хитове.

Пайнер ако наистина имаха желание и нюх биха склонили да поканят и екс-певици от жанра, за да се включат в този микс със златни хитове - Рени, Камелия, ...дори Петра можеха да бъдат в голяма полза за този :ретро: блог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че съобщиха официално,че няма да го излъчват директно,а чак за Нова Година.

Така наистина повече хора, специално от София, биха се решили да отидат.

Както и други хора писаха, стана ясно, че Дани бенд няма да свири на всички песни, особено на Оцковите бози, а само в сет-а със златни хитове.

Пайнер ако наистина имаха желание и нюх биха склонили да поканят и екс-певици от жанра, за да се включат в този микс със златни хитове - Рени, Камелия, ...дори Петра можеха да бъдат в голяма полза за този :ретро: блог.

Рени, Веселааааааа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална трол атака срещу Пайнер

Обикновено събитие за концерт на Планета ТВ се превърна в огромна трол атака от страна на всички, които застават твърдо против поп-фолк музиката и концертите на Пайнер. Голяма част от троловете са от Протестна мрежа.

Хората, които са заявили, че ще отидат на концерта, вече наближават 3 хиляди, но реално по-голямата част от тях са хора, които не биха и стъпили на подобно събитие. Не се учудвайте, ако видите някой свой приятел да търси билети и покани за концерта, а написаното от него едва се чете. Всичко това е изявен протест срещу чалга културата, който набира голяма сила.

Избрахме за вас някои от най-култовите коментари в последните няколко часа. Дано се посмеете от сърце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние сме 12 човека. Дано се напълни до дупка и да се изядат тези. Между другото като ходихме за билети, сектор A 1.2 се запълни с нашите места. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Групата е нараснала двойно, че и тройно за няма и 24 часа!

 

Първоначално мислех, че са обикновени хора и всичко е на майтап, дори и аз щях да се пошегувам с коментар, но ми направи впечатление, че мнозинството са някакви фалшиви профили!! Което ме води на мисълта, че наистина е организирана атака!! Има профили специално създадени за тая цел, което меко казано странно! От днес ми направи и впечатление, че доста хора са влезли пък да защитават чалгата.. Явно тоя концерт на доста хора не е удобен! А сега съм убеден, че след това ще е пълно до дупка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче концерта в Арената или ще доста успешен и ще докаже,че чалгата се харесва,ще продължи да съществува или ще е МЕГА неуспешен концерт и жанра ще пропадне.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Групата е нараснала двойно, че и тройно за няма и 24 часа!

 

Първоначално мислех, че са обикновени хора и всичко е на майтап, дори и аз щях да се пошегувам с коментар, но ми направи впечатление, че мнозинството са някакви фалшиви профили!! Което ме води на мисълта, че наистина е организирана атака!! Има профили специално създадени за тая цел, което меко казано странно! От днес ми направи и впечатление, че доста хора са влезли пък да защитават чалгата.. Явно тоя концерт на доста хора не е удобен! А сега съм убеден, че след това ще е пълно до дупка!

Или е номер на Лайнер да си вдигнат рейтинга ид а се шуми за тях за да напълнят залата. На мен на това ми изглежда, но няма значение де. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или е номер на Лайнер да си вдигнат рейтинга ид а се шуми за тях за да напълнят залата. На мен на това ми изглежда, но няма значение де. :Vishenka_05:

 

Не е номер. Щом Асен Генов от "Протестна мрежа" се е заел да пише лично, значи се започват сеирите от юни. С дониси тия "протестърите" уредиха вчера аудиенция на Бойко Борисов в Прокуратурата по 2 сигнала за руските самолетни. Тия са "грантаджии" на "Америка за България" и те бутнаха Правителството на Орешарски. Засега само се бъзикат с Пайнер, но ако решат, не ми се мисли къде ще заврат г-н пенсионера. И са доста оригинални в лафовете. Гледай какво са измислили....

 

"14 години "Планета", 18 години "Олинеза" ... общо 32 години мазало"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или е номер на Лайнер да си вдигнат рейтинга ид а се шуми за тях за да напълнят залата. На мен на това ми изглежда, но няма значение де. :Vishenka_05:

Пайнер нямат толкова акъл за подобна конспирация. Капацитетът им стига до наемането на Дани Милев бенд за 20-30 минутен ретро сет, който според тях праща концерта в графа ЛАЙВ ... Но горното мнение е вярно - изключително важен концерт за жанра. Ако не бяха избрали Арена щеше да мине ей така, като една от обикновените сбирки в НДК, но този апетит за най-голямата зала...Митко да почва совалки с топ имената, да кляка и прави компромиси - дори турнето на Галя в САЩ може да се реорганизира ако иска пълен успех на концерта с топ-изпълнителката му. ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те специално направените профили по-късно се появиха. От само себе си ми се вижда, че се получи. Първо бяха малко, после се появиха всякакви хора, дори и приятели чалгари виждам да се шегуват. Но е огромна реклама, мисля, че за първи път в историята на "Пайнер" техен концерт става толкова известен, а дори още не се е състоял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е номер. Щом Асен Генов от "Протестна мрежа" се е заел да пише лично, значи се започват сеирите от юни. С дониси тия "протестърите" уредиха вчера аудиенция на Бойко Борисов в Прокуратурата по 2 сигнала за руските самолетни. Тия са "грантаджии" на "Америка за България" и те бутнаха Правителството на Орешарски. Засега само се бъзикат с Пайнер, но ако решат, не ми се мисли къде ще заврат г-н пенсионера. И са доста оригинални в лафовете. Гледай какво са измислили....

 

"14 години "Планета", 18 години "Олинеза" ... общо 32 години мазало"

Добре, ама какъв им интересът на "Протестна мрежа" да съсипват Митьо Пайнера, след като нямат конкурентни бизнес интереси? Единствено да градят имидж на "авангард на младите, красивите и умните" в очите на народа. Да не би пък на Хамериканците да им е омръзнал Боко и да се подготвя нов месиански проект вдясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се тези, които са без бенд да имат някакво подготвено шоу и да се сложи край на обикалянето от единия до другия край ма сцената по 15 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар от мрежата: "Сигорна сам че концерта ще баде добър." - после да се чудим, защо масовото мнение за нас поп - фолк феновете е, че сме дебили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

РАСБРАХ ЕЧ КОИТО СИ КОПИ БЕЛЕТ ПОЛУЧАЖА БЕСПЛАТНА ЖАНЯ ЖИДИМА РАКОЖСКИ С ГАЛЕМА ДУКОГА ЖАШИ ПРУМОЦИАТА ДЕЙБА ?!?!

 

 

Erik Ignatiev

преди 7 часа ·

ей метали нещастни ние пишем ли ви глупости като има концерт на айран мейдан ше ви се върне това дето го правите има господ да знаете и той гледа аре престанете

Преглед на предишните коментари

17 от 3716 :blink:

 

4 100 са се присъединили за 21 часа. :roll1:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, ама какъв им интересът на "Протестна мрежа" да съсипват Митьо Пайнера, след като нямат конкурентни бизнес интереси? Единствено да градят имидж на "авангард на младите, красивите и умните" в очите на народа. Да не би пък на Хамериканците да им е омръзнал Боко и да се подготвя нов месиански проект вдясно?

 

Същият като лятото с "античният" театър. Тези са решили, че дребните балкански страсти не са желани в културният афиш на България и ги прочистват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква "Протестна мрежа" ви гони? Всичко тръгна от групата "Няма смисъл" с над 9 200 членове, оплетоха се Джорджано, "Аз съм на кон", малко Луна, местни избори, краката на Фики, салфетки и се стигна до днешната ситуация.

 

Четете постовете, има велики попадения.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам. Щом това НПО дето една година организираше протести, окупации и прочее театро, сега излиза официално с името си, ми се струва, че има по-голяма цел от това просто да се закопае един неудобен жанр.

 

Erik Ignatiev

преди 7 часа ·

ей метали нещастни ние пишем ли ви глупости като има концерт на айран мейдан ше ви се върне това дето го правите има господ да знаете и той гледа аре престанете

Преглед на предишните коментари

17 от 3716 :blink:

Хах, това го постнаха преди малко в групата "Атеисти" във фейса, те там са метълчета предимно, и го спукват тоя индивид от бъзик :3fdb8960598fa63e:

Редактирано от Room_101
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе незнам откъде е тръгнало, или пък защо, ама резултатите са култови! Днес прекарах часове в забавление и луд хилеж!

 

Не знам кво тряя да направят Митьовките за да се конкурират, концерта със сигурност няма да е по-интересен.

 

Освен ако не се изтъпанят на сцената да четат от коментарите, естествено. Пеенето мое и да го прескочим, те така или иначе на живо нямат намерение да извиват гласове.

 

За Протестна мрежа, ако са се включили, е било на по-късен етап и с цел извличане на някви дивиденти около така или иначе възникналото събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам. Щом това НПО дето една година организираше протести, окупации и прочее театро, сега излиза официално с името си, ми се струва, че има по-голяма цел от това просто да се закопае един неудобен жанр.

Хах, това го постнаха преди малко в групата "Атеисти" във фейса, те там са метълчета предимно, и го спукват тоя индивид от бъзик :3fdb8960598fa63e:

 

Абе що не хвърлите едно око на профила на тоя човек, да видите каква точно музика слуша?

 

За улеснение, понеже ви нямам доверие да го намерите сами, нали ----->https://www.facebook.com/erik.ignatiev

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква "Протестна мрежа" ви гони? Всичко тръгна от групата "Няма смисъл" с над 9 200 членове, оплетоха се Джорджано, "Аз съм на кон", малко Луна, местни избори, краката на Фики, салфетки и се стигна до днешната ситуация.

 

Четете постовете, има велики попадения.

 

Така де, пуснал си е троловете Асен Генов и ги наблюдава от фейса си....

 

8416563Z.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е направил нещо тоя Асен, не че знам кой е, но му разгледах профила и нищо не е публикувал на стената си, просто е коментирал събитието за ебавката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...