Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Джена ми хареса от видяното , като цяло нищо особено е тоя концерт. . Туук един се опитва да го изкара връх в чалгата , но уви - не е .

Най-добрия им концерт с най-многобройна пубблика (изкл. турнетата) си остава 20 години Пайнер , само вижте за какви приеми става на въпрос там и ги сравнете с тея от Арена . Но така е , многото говоррене и предварително хвалене , носи и големи очаквания . Аз лично не бях впечатлен. .

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде точно блесва това нещо, че аз нищо не виждам? :D

 

Пусни си клипчето, по време на интрото на Дяволско желание е, забави го на 0.25сек. и ще го видиш.

Допускам, че новините от преди години, че си е направила пластина (заради дрогата) е истина.

Линк: http://hotnews.bg/n/preslava-si-susipa-nos...ga.47085/3.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни си клипчето, по време на интрото на Дяволско желание е, забави го на 0.25сек. и ще го видиш.

Допускам, че новините от преди години, че си е направила пластина (заради дрогата) е истина.

Линк: http://hotnews.bg/n/preslava-si-susipa-nos...ga.47085/3.html

И аз ги помня тези слухове, покрай промоцията на "Как ти стои". Изглежда са били верни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена ми хареса от видяното , като цяло нищо особено е тоя концерт. . Туук един се опитва да го изкара връх в чалгата , но уви - не е .

Най-добрия им концерт с най-многобройна пубблика (изкл. турнетата) си остава 20 години Пайнер , само вижте за какви приеми става на въпрос там и ги сравнете с тея от Арена . Но така е , многото говоррене и предварително хвалене , носи и големи очаквания . Аз лично не бях впечатлен. .

 

Джена беше уникално зле. Въобще не съм го очаквал, но който от тези, които бяха в залата каже нещо различно, направо лъже. Върна се горката заради 5 души, които викнаха "Още". Направо си бе срам, за историята. Обаче, като гледах монтажа на концерта, така са го направили, че всичката конфузна ситуация при Джена в залата е изрязана и впечатлението става съвсем друго. Измамата е не брутална, а глобална - поздравления за усилието все пак! Пайнер са едни мошеници на дребно. С този монтаж, направо съсипаха и малкото добри неща в този концерт.

 

Съжалявам, знам колко много се искаше на по-голямата част от форума този концерт да е нещо специално дори само заради това, да си излекуват комплексите, че там го няма големият дразнител и горките си мислеха, че техният час е настъпил. И колкото и да не си го признават повечето тук, то извира от постовете им. Разочаровани са почти всички, не само крайните елементи, които предвиждаха тотален фурор. За капак, снощи БНТ излъчиха целия концерт на Николина Чакърдъкова и там ткива номера като камери ниско над публиката за да не личи, че няма хора на терена нямаше. Снимаха си хората от високо без да се притесняват и да затъмняват всичко около сцената, защото всичко долу бе пълно и нямаше какво да крият като Пайнер.

 

Сравнение с 2010 година?!!! Пхахаххха..... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-катастрофална Анелия беше само на наградите за 2007г., когато пя ремикса на "Завинаги" с Миро на плейбек и залата дори не разбра, че е минала. :mf_surrender:

 

Уникална комбинация между кофти подбор на песни, монотонен оркестър, паднал глас и неприятно място в самия концерт в "айде вече да идват Галена и Преслава" частта.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и к'во "Ти къде беше" не била хит ли ?? :1000 (29):

 

И защо вашите "Кралици", "Контеси", "Баронеси" и "Императрици" не пяла народно като са такива певици ? :whistling:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си първия припев на Утешителна награда от записа и след това от случайно клипче. Само като чуеш как вие на "не тръгвайте със женени" на клипчето, а от записа пее идеално, можеш да разбереш за каква обработка става въпрос. На Твоите очи също. На клипчето се видя, че на последния припев нещо се оплетоха със вокалите, а на официалния изобщо не си личи. Да не говорим че има кадри, в които Галена е с разперени ръце към публиката, а същевременно се чува как пее самата тя на микрофона. :scratch: На Ивана също имаше такъв момент, още не е завършила фразата и се чува подвикване от сорта на "аййдеее, опа, уха" :mf_surrender:

Да не говорим за дупките в плейбеците на Малина и Галин. Усилил си нашия вокалите в припева, изрязал последния припев и си мисли, че хората са прости.

Татяна също е правила някакви шмекерии, особено на Да сме квит, "вокалите" са и толкова усилени, че баш си пее върху плейбека, но айде като за първи път сносно представяне й е простено.

Джулия страхотно си изпя песента, много ми е симпатична. Теди Александрова и Роксана, макар и с уникално прости песни се представиха много добре, пеят си и двете стабилно. Емануела и Кали бяха ужасно смешни, такова надвикване никъде не го е имало. Кали уж към пеещите спада, а с това фалшиво пеене на всеки концерт....

Емилия с Питбул абсолютно неадекватна, изобщо не знам защо излезе да се разхожда на сцената 4 минути. На Ето ме щях да оглушея от виенето на вокалистката, по добре да бяха пуснали вокала на плейбек. За Не виждам, обаче, моите адмирации- събра ми очите. Раздаде се на 100%, всички мълчаха и слушаха-така се прави! Преслава също ми хареса, но като знам, че това е само на голямата сцена, а всяка вечер в дискотеките е пълен минус не ми се коментира. Анелия ми е абсолютно безинтересна.

 

Като цяло ми се откроиха Десислава, Емилия с Не виждам, Ивана с приема( не знам кой е виновен за гафа със звука, но е абсурдно), Преслава, Теди, Татяна. Галена е смешна вече с вечните й опити да лъже и маже, само при нея всеки път има ту сменени кадри, ту обработка на гласа. Комплекси ли е, перфекционизъм ли е не знам, но определено не ми допада.

 

Пусни си Парата ако хвана с някоя програма за караоке със заглушаване на звука и ще чуеш, че наистина само в последния припев няма бек вокал. Засилени са му вокалите, но честно казано аз въобще не си представях тази песен на живо, така че е добре, че поне опита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и к'во "Ти къде беше" не била хит ли ?? :1000 (29):

 

И защо вашите "Кралици", "Контеси", "Баронеси" и "Императрици" не пяла народно като са такива певици ? :whistling:

 

Хит си е!

 

Е, това за народното е прекалено. Не е необходимо всяка да се доказва с подобни изпълнения. Те своите песни да успеят да изпеят добре. ;) :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не търсете под вола теле, Опитаха се няколко души (все едни и същи) да се захванат за залата, за хората. за бенда, за публиката. Нищо не се получи, сега за звука. Е , няма! Прослушах почти всичко на Галена, така е и на клипчетата от концерта, въобще не вървят тея неща тоя път! :whistling:

 

На тоя концерт, трудно се намират недостатъци в сравнение с всичко случващо се в България на муз. сцена! Кои друг прави 5 часов концерт с бенд и толкова маймуни?

 

Разбира се, че звука ще е мастер след като не е излъчен на живо. Както казах така е с всеки от Слави до Селин Дион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за Слави мога да кажа, че гласът му не е пипан грам - като гледах кадри от концерта на "Васил Левски" в предаването на 30-ти, всичко си е така, както си беше. Но пък за сметка на това звука на бенда е пипан, защото не беше перфектен на самия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо реване кое как било обработило. Само уважавам постовете, на хората били в залата и чули - които иска реална атмосфера и звук - да плати и да отиде на живо да им гледа цирковете.

 

От гледна точка на зрител, въз основа само на записите от Планета, съм доволен от концерта, но си личи че това не е върховата форма на чалгата, която всички се опитват да изкарат. По отношение на аудиото от концерта - и аз забелязох как на места се чуват гласовете на певицата Х,а тя е с разперени ръце,но както казах - право да съдят имат само хора, платили си да бъдат в аудиторията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо реване кое как било обработило. Само уважавам постовете, на хората били в залата и чули - които иска реална атмосфера и звук - да плати и да отиде на живо да им гледа цирковете.

 

От гледна точка на зрител, въз основа само на записите от Планета, съм доволен от концерта, но си личи че това не е върховата форма на чалгата, която всички се опитват да изкарат. По отношение на аудиото от концерта - и аз забелязох как на места се чуват гласовете на певицата Х,а тя е с разперени ръце,но както казах - право да съдят имат само хора, платили си да бъдат в аудиторията.

 

Напротив. Право да съдят имат всички, защото това е излъчен по медия концерт. ;)

Ако не искат да се коментира от неприсъствали в залата, да не го излъчват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анонимко, не си прави труда да крещиш като друг път. Ние, които сме били в залата вече ви казахме ан`блок, че Пайнер прецакаха всичко.

 

Кои "вие"? Всички от залата имаха положителни коментари, само ти си търсиш нещичко да плюеш и вече се чудиш какво сега пък за звука се хванал.. :1000:

А знаеш ли коя е истината, че този концерт беше една твоя мечта, винаги си мечтал за такъв концерт в голяма зала и с бенд, НО С КАМЕЛИЯ! ;) Това ти е мъката, че тоя концерт се случи, когато тя не е там, а мечтата ти беше да я видиш точно на такъв Пайнерски концерт..;)

 

 

За мене обаче Мария не пее на живо! Аман от тая птицечовка, за какво изобщо ходи на концерти, нали има пари!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Te половината там не са пяли - чуйте Милко Калайджиев и Джена, за да разберете какво е живо пеене, няма как да си толкова перфектен, гласът ти да е така равен като звук, да няма никакви усилвания и намалявания на нивото на звука. Пълна бутафория.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Te половината там не са пяли - чуйте Милко Калайджиев и Джена, за да разберете какво е живо пеене, няма как да си толкова перфектен, гласът ти да е така равен като звук, да няма никакви усилвания и намалявания на нивото на звука. Пълна бутафория.

 

На всички пеенето е пипано. Пайнер така направиха и с концерта на Глория и с този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Te половината там не са пяли - чуйте Милко Калайджиев и Джена, за да разберете какво е живо пеене, няма как да си толкова перфектен, гласът ти да е така равен като звук, да няма никакви усилвания и намалявания на нивото на звука. Пълна бутафория.

 

Пяха, пяха, имаме клипчета. Просто са решили да го обработят както никой път. Както и този на Глория де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои "вие"? Всички от залата имаха положителни коментари, само ти си търсиш нещичко да плюеш и вече се чудиш какво сега пък за звука се хванал.. :1000:

А знаеш ли коя е истината, че този концерт беше една твоя мечта, винаги си мечтал за такъв концерт в голяма зала и с бенд, НО С КАМЕЛИЯ! ;) Това ти е мъката, че тоя концерт се случи, когато тя не е там, а мечтата ти беше да я видиш точно на такъв Пайнерски концерт..;)

За мене обаче Мария не пее на живо! Аман от тая птицечовка, за какво изобщо ходи на концерти, нали има пари!

 

Анонимко, казват ти го всички били в залата, а от тях само 2-3 индивида симпатизираме на Камелия малко повече, отколкото на другите. Всеобщото ни мнение, че дори малкото добри неща, които видяхме в залата и чухме като атмосфера, са брутално прецакани с този монтаж. Сега, няма смисъл да обръщаш внимание на хора от тесния кръг на Галена, които са били с нея и Деса в "Калоянова крепост" на нова година и там някъде, между основната им тема за клюкарстване на двете (Камелия), са пуснали някакви изречения за мастериране на записа, монтаж по специален нов начин, режисирани нововъведения и т.н. глупости, от които тези, които ни направиха вчера сводката тук нищо, ама съвсем нищо не отбират. Същите ни предават тук само това, което двечките са си говорили за Кама и най-вече, мечтата на Деса - Кама да пее на нейните цени от преди Пайнер! За цените, посредникът между тях и нас тук с многото никове, е позасилил слагачески до нива от 800 лева с надеждата, същите да прочетат "геройството" му и да го целунат по бузката от благодарност. Не бъди като него, че и на теб ще ти се смее целия форум, без да се налага да пишеш с болднати букви с шрифт 7 щастливи неща, обезателно оцветени в червено, че нали, Пеевските медии веднага те връщат в първи клас, а не аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен концертът бе провал... абсурдно беше, ехо кънтеше в полупразната зала, а певиците бяха като циркаджийки...

Хайде сега глупости. Залата беше пълна на 70%, като около 70% от тези 70% си бяха взели билети. Имаше трагедии като Яница и Мария, които не бива повече да пеят на живо, имаше песни на плейбек като Ивана и Галин, но имаше уникални живи изпълнения като ДесиСлава, Праса, Емилия, Анелия и Джена. Отделно изпълнители като Теда и Тотя разцепиха с много добри живи изпълнения също. Като аплодисменти също Фики, Ивана, ДесиСлава и Милко показаха какво е да се вдигне залата. Не е най - добрият им концерт, но е със сигурност в горната половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна, празна има аматьорски клипчета, снимки, след това официално видео-всичко се вижда, залата определено не страда от липса на хора.. :whistling: Така, че опити за манимулации не вървят. А само си вижте първите мнения в темата-някой хора се кълняха как няма да има никой, няма да продадат билети, няма да има концерт и т.н Лъгаха и за Преслава, че всички се изнесли-а то се вижда всичко от всички клипове.

 

И най-хубавото: за първи път толкова млади хора в залата! Свежи, млади, няма ги типичните мангали и меки китки на всяка крачка...сега ясно се вижда, че публиката е различна. Което значи, че има бъдеще за тая музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тая дължина на концерта докато дойде Преслава, наистина огромна част от публиката просто ѝ се наложи да си тръгне, не е лъжа, а факт, който е бил там, го видя, от официалното видео също се вижда разликата между публиката в първата част и края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...