Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Да не забравяме сентенцията на тази тема. Залата не се напълни и след хиляди постове на опечалени чалгарчета в Рамания. Определено тенденцията в последните години чалгата да отстъпва позиции се очертава като очевиден факт и не разбирам защо това трябва да се отрича. Пайнер не е решението на проблема и полупразната им зала, особено в края го затвърждава. Общо взето се връщаме в годитите преди турнетата, когато бизнесът бе в кръчмите. Който не го осъзнава, лъже себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме сентенцията на тази тема. Залата не се напълни и след хиляди постове на опечалени чалгарчета в Рамания. Определено тенденцията в последните години чалгата да отстъпва позиции се очертава като очевиден факт и не разбирам защо това трябва да се отрича. Пайнер не е решението на проблема и полупразната им зала, особено в края го затвърждава. Общо взето се връщаме в годитите преди турнетата, когато бизнесът бе в кръчмите. Който не го осъзнава, лъже себе си.

 

Май темата се напълни с хиляди постове, не на опечелени чалгарчета, а на зарадвани такива, че най-накрая имаше хубав концерт! Само ти остана опечален след него.. :roll1: Сега пък "полупразна" хауахахахахах не разбра ли, че вече тия ти не минават и всеки те знае какво и защо го пишеш. Казах ти тоя път има достатъчно материал: снимки, клипове, видеа всеки може да види колко хора е имало в залата, тоя път няма гадаене.. :Vishenka_05: И да чалгата най-накрая направи концерт в подходяща зала и с бенд, но за съжаление онази нямаше шанса да присъства и едно 70% от публиката не могат да кажат повече от 1 нейна песен, просто защото бяха само млади хора и никой не се интересува от бивши балони на Пайнер.

Гледай концерта всеки ден и злобей, няма да промениш нищо.

Нали видя без Пайнер до къде се стига? До кючек с клип за 100 лева в който се гъзиш по дънкови панталонки, а никой не желае дори да прегледа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено след като троловете, които никога не ходят по концерти видяха монтажа, онази им работа увисна.

 

Казах ти..мечтата ти за огромен концерт в Арена с бенд на живо се сбъдна, ти най-много мечтаеше за това и го повтаряше години наред, но за съжаление, чак след като онази и изритаха от Пайнер като мръсно куче..това ти е мъкатаа и каквото и да измислиш 99% харесаха концерта и ти умря от яд докато стоя в залата и слушаше виковете на хоратаа.. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти..мечтата ти за огромен концерт в Арена с бенд на живо се сбъдна, ти най-много мечтаеше за това и го повтаряше години наред, но за съжаление, чак след като онази и изритаха от Пайнер като мръсно куче..това ти е мъкатаа и каквото и да измислиш 99% харесаха концерта и ти умря от яд докато стоя в залата и слушаше виковете на хоратаа.. :baaasmiley:

 

През цалото време в залата се скъсвах от смях на напъните на разни самозванки, да се изкарат такива, каквито не са. Дори направих клипчета и снимки, за да видят всички, как една лъжа се сгромолясва пред очите им. Бендът бе бутафория, трудно ще повторят повече с него. Просто системата им на работа не е съвместима с бенд, защото тяхното е клубна музика. В клубовете са парите, там е сцената за изява на чалгата в 99% от годината, а всичко останало е просто безплоден напън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма да не ни се пъне онова , защото такава бутафория - оркестър върху сингбек никъде не е имало . Ми като правите нещо ,правете го както трябва - нито залата беше пълна , нито всички влезли бяха с закупени билети , нито оркестъра им беше изцяло на живо . 5 песни засякох изсвирени изцяло от музиканти . Ми смешно е за толкова дълъг концерт да са наели бенд , а половината да са с лайв-записи и сингбеци !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, на концерта на Глория повече от половината песни бяха синбек + оркестър, ама само на концерта на Пайнер това се изкарва като лошо нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, на концерта на Глория повече от половината песни бяха синбек + оркестър, ама само на концерта на Пайнер това се изкарва като лошо нещо.

Само три песни бяха. Нямаше други, сега при обработката е друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, на концерта на Глория повече от половината песни бяха синбек + оркестър, ама само на концерта на Пайнер това се изкарва като лошо нещо.

Ама не ми викай айде , айде . Защото не Глория е била с големите заявки за живо пеене с оркестър от-до ! Като си знаят некадърничките във фирмата , защо се излагат с тая бутафория - оркестър+плейбек/сингбек . Да не говорим за зверската обработка след това на гласовете на всички !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не ми викай айде , айде . Защото не Глория е била с големите заявки за живо пеене с оркестър от-до ! Като си знаят некадърничките във фирмата , защо се излагат с тая бутафория - оркестър+плейбек/сингбек . Да не говорим за зверската обработка след това на гласовете на всички !!!

 

Бе какво знаеш ти? Нали оная подложка на Галена тук твърдеше, че всичко било заради мастериране на видеозаписа? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе престанете бе, не виждате ли, че няма и няма да има негативни коментари за тоя концерт... :whistling: Ровете, ровете, търсете каквото искате правете, знам, че живото пеене и бенда ви дръннаха по главата, въпреки, че все предричахте провал и плейбек.. :roll1: Не успя да мине нито една теория, нито лъжите за залата, нито за бенда.. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Негативни мнения - бол . Ай смени и ти плочата , всеки пост едно и също . Нито всички са на живо , нито залата пълна , нито е най-добрия им концерт .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарежи го това трибуквеното. Ако както се очертава след най-"успешния" им концерт, кокошарника да свият платната и концерт/церемония покрай наградите да няма, кръв ша сере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе престанете бе, не виждате ли, че няма и няма да има негативни коментари за тоя концерт... :whistling: Ровете, ровете, търсете каквото искате правете, знам, че живото пеене и бенда ви дръннаха по главата, въпреки, че все предричахте провал и плейбек.. :roll1: Не успя да мине нито една теория, нито лъжите за залата, нито за бенда.. :girl_witch:

 

Пълно е с лоши коментари, критики и укори за цялостното събитие и като организация, и като перформънси! Ти, имам чувството, че си живееш и пишеш в някакъв твой форум... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък "случайно" мрънканията са само от привърженици на онази ?! :cry2: Какво е виновен Пайнер или концерта им, че Камелия няма никакви сцени за изяви и не й се получи без Пайнер? Какво като се опитвате да намерите нещо негативно за концерта, тя няма да живне....

 

Кой друг жанр прави подобен концерт с толкова изпълнители? Коя друга чалга компания събра толкова публика? Кой концерт освен Слави, събра толкова млади хора за публика? Като гледам 80% от хората са около 18-22. Вижте си мненията преди концерта, ще го повтарям колко пъти е нужно, предричаше се пълен провал, отменяне на концерта и какво ли още не...;)

 

Аз не прочетох негативно мнение от човек бил там! Всички които са били се изказаха супер положително и то за първи път! Миналата година рождения ден беше един от най-добрите, а този го надмина..;) Важното е, че аз съм супер доволен от концерта, от там нататък друго не ме вълнува, щом на мен ми е харесал и виждам, че е направен, така както искаха хората!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше доста публика и беше много приятен концерт, но много непрофесионалност около организацията му, а с дължината му прецакаха топ певиците си в момента, хората се изнервиха към края. Просто не са вече достатъчно кадърни управленските кадри в "Пайнер" и това е видно от години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ето ме" е най - доброто изпълнение на вечерта обаче, така като слушам. Ема ги е пръснала, майка й да еба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ето ме" е най - доброто изпълнение на вечерта обаче, така като слушам. Ема ги е пръснала, майка й да еба.

Наистина беше лудница на "Ето ме" - един от големите хитове на 2015-та си е, колкото и да не вярват някои тук.

Жестока беше, най-добре се представиха тя и Деса - поне в моите очи, заедно с Галин, като прием и всичко.

Иначе като цяло липсваха доста имена, имаше си пак пълнежите, някакъв хаотичен музикален бъркоч от опера, чалга и народно... и много бутафория, което не е добър показател накъде се движи жанрът като цяло и как въобще се менажира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ето ме" е най - доброто изпълнение на вечерта обаче, така като слушам. Ема ги е пръснала, майка й да еба.

 

Няма смисъл да се навивате изкуствено. Тази, която пръсна бе малката пикла Теди Александрова. Това бе изненадата на този концерт. Другото си го знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се навивате изкуствено. Тази, която пръсна бе малката пикла Теди Александрова. Това бе изненадата на този концерт. Другото си го знаем.

Те за тва почнаха да я недолюбват ... :baaasmiley: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те за тва почнаха да я недолюбват ... :baaasmiley: :whistling: :whistling:

За това ли и Кали "коментаторката" я насоли в "Звездно"?

 

Ема сега, нормално е да не я долюбват. Някаква вчерашна пикла, без пари, без нищо да те мачка с някакви авторски песнички и евтини клипове тебе, дето си с хилядарките, много ясно :D Мен ме кефи как пък на Теда хич не й пука, бати и катила.

 

Иначе и мен много ме изкефи Емилия. Невероятна е как си пее с финес, без да й пука и на нея, на пуканката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е! Теди Александрова е новата звезда в Пайнер!

 

Тя замени Камелия и Андреа по отношение на събличания и т.н, но тоя път разликата е, че тя поне може да пее и прави яки хитове, които стават такива от раз, без мъки и бутания...Вдига публиката на крака, няма слаба песен, ок си е момичето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това ли и Кали "коментаторката" я насоли в "Звездно"?

 

Ема сега, нормално е да не я долюбват. Някаква вчерашна пикла, без пари, без нищо да те мачка с някакви авторски песнички и евтини клипове тебе, дето си с хилядарките, много ясно :D Мен ме кефи как пък на Теда хич не й пука, бати и катила.

 

Иначе и мен много ме изкефи Емилия. Невероятна е как си пее с финес, без да й пука и на нея, на пуканката...

 

Насоли я, че не харесва нещата ѝ, но в крайна сметка я призна като успешна, даже много, и добра певица. Така си е, тук беше много яка, нямам търпение на наградите да разбие с "Чалга пеперудки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...