Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Няма как да се коментира концерт, който още не сме гледали.. :lol:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rDOYGG3k90k :Vishenka_05:

 

Чак сега забелязах колко разчупена е била Деси Слава и го няма онова дървено седене на сцена от предишни пъти...

 

 

А и друго се сетих, някой хора как обясняваха, че концертите на Пайнер не стрували нищо, докато не били с бенд,,,хахаха и накрая бяха като ударени с мокър парцал по главата...

 

На Деса изпълнението е 100% с бенд, няма синбеци както някой беше писал по време на концерта.. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дървеното стоене е направо за предпочитане пред неадекватните движения, тип пияна, надрусана вишна плюс развяването на най-милото, които Деса демонстрира на концерта. Ама кво да се прави, дори с оная си работа не стигна до топ 10 по прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че просто са й неудобни обувките, затова се клати така и стои прегърбена.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aбе балети хич ли е нямало на този концерт? И от парите за балет ли е спестявал? Сцената е доста голяма (и на доста ниско ниво) и има нужда от балети...

 

Лош знак е,че Гергуци я нямаше. Поне от гледна точка на началните години от кариерата й, които бяха изключително силни и съвпаднаха с най-успешни и доходоносен период на Планета. Да не говорим, че Гергана беше задължително име на турнетата по изискване на Мтел, отделно беше спонсорирана от Мура за няколко клипа и реклама.

2015 ще остане в съзнанието ми е наистина страхотното попадение Твоите думи, красивия клип, готините беквокали на Галин, силното изпълнение на Гергуци и естествено - осрания арабски вокал от мега-името Оцко. Ето,че не само не преработиха песента (то нямаше как), но и от тогава Гергана е изолирана и съм сигурен,че това е решение на Пайнера. Тя би имала успех в Оцковата компания от гледна точка на това, че винаги е лута и беше свикнала с Токича. Но, .... по ирония на съдбата, от гледна точка на имидж и визия, Оцковица е в същата нисша но с 10 г. по-млада :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много хора се сетиха за Гергана, определено има още хляб в нея...Тоя концерт беше перфектна възможност за нея, Боли/Както преди/Губя те бавно/ Твоя бях нещо от тези плюс "Твоите думи" щеше да е уникално... :mf_surrender: Но тя за съжаление има мозък като на пиле, плаха, глуповата, страхлива...а сега го няма Токича да я побутва да направи нещо, Пайнер пък грам не се вълнува от нея..Но нашата учи "геология".. :gun_bandana: :mf_surrender: Едно време Гергана през 2004 и 2006 смаза Мария, Камелия, Емилия като стои та гледай на турнето, беше ТОП 3 по прием...а в какво се превърна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дървеното стоене е направо за предпочитане пред неадекватните движения, тип пияна, надрусана вишна плюс развяването на най-милото, които Деса демонстрира на концерта. Ама кво да се прави, дори с оная си работа не стигна до топ 10 по прием.

 

Ее, брато, беше супер приета Деса, един от акцентите на вечерта. Защо не ми вярваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото гледах достатъчно клипчета. Реакцията на публиката не е зле всъщност, брато, ама е просто далеч от супер, акцент на вечерта или нещо, предпостявящо подобни суперлативи. Просто част от масата. На Татяна, която от години и се смеем, че изобщо още се мъчи, реагира публиката далеч по-шумно и бурно. И тя пя някви актуално бози, докато Деса пя уж златните си хитове. На тия песни се предполага да фърчат глави и да къртят мифки, ама Деса просто няма как да постигне нещо повече - тя е един глас, и нищо повече, така че нека не я изкарваме нещо, което не е. Има нулево сценично присъствие, даже под нулево.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми донякъде така ти изглежда само, защото като подава Т на публиката, се намаля синбека, и се чуват само хората, при ДС с оркестъра как да стане. Деси Слава се прие по-добре от Татяна. И от доста други, публиката много се изкефи на песните ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много хора се сетиха за Гергана, определено има още хляб в нея...Тоя концерт беше перфектна възможност за нея, Боли/Както преди/Губя те бавно/ Твоя бях нещо от тези плюс "Твоите думи" щеше да е уникално... :mf_surrender: Но тя за съжаление има мозък като на пиле, плаха, глуповата, страхлива..

Как да стане, ако не са я поканили на концерта? Съмнявам се нейно да е било желанието да не присъства и изпее нещо старо. За съжаление явно Димитров е решил, че още не й е време да се покаже пред по-голяма аудитория след случката с Оцко. :mf_surrender: Но пак казвам, неговата вина е не по-малка от нейната - като продуцент, той би трябвало да контролира продукцията, издаваща се от неговата фирма и да се уверява, че няма нищо нередно преди даден проект да бъде пуснат в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да стане, ако не са я поканили на концерта? Съмнявам се нейно да е било желанието да не присъства и изпее нещо старо. За съжаление явно Димитров е решил, че още не й е време да се покаже пред по-голяма аудитория след случката с Оцко. :mf_surrender: Но пак казвам, неговата вина е не по-малка от нейната - като продуцент, той би трябвало да контролира продукцията, издаваща се от неговата фирма и да се уверява, че няма нищо нередно преди даден проект да бъде пуснат в ефир.

 

Нали Гергана се хвалеше, че си говори с всички фенове по телефона и фб, толкова ли няма кой да каже какво се случи/случва! :mf_surrender: Тя и Глория бяха единствените от липсващите са които публиката се сети, че липсват.... :whistling:

 

А и долната Малина как успя да излъже, дори аз се хванах!!!!!! И двете песни са предварително направени версии...дори "Студ" не е на живо! ШАРЛАТАНКА!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък в нито един момент не си помислих, че Малина може да е на живо. След лъжите на Андреа вече претръпнах и ги познавам тия работи.. Няма да забравя как докато сме гледали предишни концерти съм влизал по време на изпълнението на Андреа във форума да се закълна, че ТОЗИ ПЪТ е на живо. :roll1: Ама нъцки.

 

Иначе пък е вярно, и според мен Десислава беше акцента на вечерта, заедно с Ивана. На този концерт актуалните кокошки просто бяха за разкош, но реално същността беше другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, точно пък "Студ" си е на живо изцяло, личи си къде не може да диша и почва да говори или да закъснява.

 

То, че звучи фалшиво-фалшиво е. Помня когато се опита при Слави да изпее, "Страст" със силни вокали и беше повече от фалшиво..Аз също помислих сега, че е на живо но намерих един записа с доста по-добро качество и там си личи, че някак се различава "пеенето" от говоренето...Малина е много хитра лисица и определено може да го направи. Тази жена е доста по-бездарна като глас дори от Андреа и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе когато даже и някакво нещо, наречено Поли Паскова, която даже беше в кокошарника едно време, е пълнила Арена Армеец, как изобщо можем да си говорим за успех тоя концерт, на който уж 100на най-успешните, най- харесваните и квото още си беше там, едва са събрали повече от 7-8 хиляди души, от които повече от 1/3 са били с покани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николина Плейбека не ми я хвали толкова.

Верно ли пее само на плейбек? Не съм голям фен на фолклорните изпълнители, но мислех, че там много много рядко се пее на плейбек. А и винаги имат оркестри зад тях...

Иначе Николина не ми е въобще симпатична от гледна точка и на имиджа си - никога не я разбрах защо залата на мъжки носии или поне по-голямата част от детайлите по нея са от мъжка фолклорна носия. Преди години беше обяснявала,че в много песни лирическия герой бил мъж и затова, някакви такива.

 

Споменатата Поли Паскова също не ми е симпатична, но създава интересни сценографии, но от към талант също доста бездарна, все пак е била спортистка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" сами си го направиха с този фокус върху участията. Това, че някой не е отишъл на концерта, не значи, че не слуша чалга. Имам приятели, които супер често ходят по дискотеките, песните наизуст ги знаят, но отказаха да дойдат на концерта, предпочитали на участия да ходят, да сме отишли били на афтър партито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те и хаусарите примерно си слушат своята музика по колите и по техните си клубове, ама лятото като на Какао дойде някой холандски или къвто е там известен DJ, са там. Щото диджеят ще им приготви нов сет и въобще нещо интересно и не чувано до този момент. Докато в чалгата навсякъде едно и също. В чалготеката плейбек и лиготии, и на концерта плейбек и лиготии. И феновете са свикнали с това. Аз поне по този начин си го обяснявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те и хаусарите примерно си слушат своята музика по колите и по техните си клубове, ама лятото като на Какао дойде някой холандски или къвто е там известен DJ, са там. Щото диджеят ще им приготви нов сет и въобще нещо интересно и не чувано до този момент. Докато в чалгата навсякъде едно и също. В чалготеката плейбек и лиготии, и на концерта плейбек и лиготии. И феновете са свикнали с това. Аз поне по този начин си го обяснявам.

Защо говориш глупости сега? Какъв плейбек? На този концерт плейбек изпълненията бяха не повече от 3, както и на почти всички общи концерти в последните години :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо говориш глупости сега? Какъв плейбек? На този концерт плейбек изпълненията бяха не повече от 3, както и на почти всички общи концерти в последните години :mf_surrender:

По принцип за пайнерските масовки говоря, и за mindset-а, който са създали у средностатическия потребител на тази музика. На предишните концерти съвсем не са били само по 3 плейбеците, много моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип за пайнерските масовки говоря, и за mindset-а, който са създали у средностатическия потребител на тази музика. На предишните концерти съвсем не са били само по 3 плейбеците, много моля.

Добре, колко са били?

На наградите в началото на тази година какви плейбеци имаше освен дуета на Алисия и Константин и отчасти изпълнението на Галена? Даже Андреа попя на живо малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, колко са били?

На наградите в началото на тази година какви плейбеци имаше освен дуета на Алисия и Константин и отчасти изпълнението на Галена? Даже Андреа попя на живо малко.

Яници, Татяни и подобни - те не живо ли са били? Сериозно питам, не си спомням, понеже не обръщам кой знае какво внимание на масовките в последните години, и определено не си правя труда да помня подробностите от тях. И т'ва "малко на живо" не променя кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните години винаги по-голямата част от изпълненията са на живо, но иначе си прав, плейбеците още от едно време са оставили такова впечатление в много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо говориш глупости сега? Какъв плейбек? На този концерт плейбек изпълненията бяха не повече от 3, както и на почти всички общи концерти в последните години :mf_surrender:

То пък едно пеене на живо ... Още повече се излагат даже така. Само няколко са изпълнителите, които да ти доставят удоволствие да ги слушаш на живо, за всички останали си е живо наказание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мм, дааа,..Поредната доза лицемерие.Когато е на някой друг, няма проблем, че пее на плейбек и половината зала е по партийна линия..но щом е за чалгата.. :whistling:

 

И ако певиците на чалгата "компенсират" с цици и тела, такива като Николина какво правят? Те са още по-зле защото излизат като едни статуи..

 

Май ще оказа, че в чалгата само се пее на живо.. :whistling: Гери Николи, бг награди и какви ли не неща-всичко беше на плейбек...Само на Кока-Кока турнетата са на живо и Пайнер. Всичко друго е як плейбек..

 

Много пъти съм и говорил за това, че Веселин Маринов е почти винаги на пълен плейбек по концерти, а едвали си отваря устата и на участия, но това също се подминава..

Пайнер направи концерт от-до (почти) на живо 5 часа...но пак ще са лошите.. :whistling: И разбира се най-слушаните..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...