Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Защо си мислите, че става нещо от тая Елена та толкова време я повтаряхте?? Това, че беше гадже на Драганински и й направи няколко хита, не значи абсолютно нищо..Много бързо забравихте, как всички я подиграваха като излезе..Все тая е ще пее или няма да пее, тя е толкова скучна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите, че става нещо от тая Елена та толкова време я повтаряхте?? Това, че беше гадже на Драганински и й направи няколко хита, не значи абсолютно нищо..Много бързо забравихте, как всички я подиграваха като излезе..Все тая е ще пее или няма да пее, тя е толкова скучна..

Не е никак скучна. Имаше много различни парчета, клиповете ѝ на мен лично много ми харесваха. "Достатъчно" е най-добрия ѝ клип. Тя е готина, забавна по интервюта, красива е и това френско Р, донякъде е забавляващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена винаги е имала едни от най-добрите приеми по концерти. Адски харизматична и чаровна жена, има присъствие на сцената, хората я обичаха определено. По участията си правеше страхотно шоу. Отделно, че си пееше на живо и то много добре. Ако е решила да се връща обаче трябва много внимателно да си подбира репертоара, защото това е нож с две остриета. Много ще е кофти ако се слее с тълпата и не успее да си възвърне позициите.

 

 

 

Жестока е.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Жестока е.[/b]

Е тука е наистина много яка! Винаги е правила някакви такива зловещи интрота :1000 (29): Но много ѝ се кефех, дано наистина се върне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои смятат Елена и Вероника за треторазредници, но истината, че и двете имаха много разчупена мисъл за музика. Интелигентни са също така. Винаги са правили готини клипове. "Достатъчно", "Изгубена", а на Вероника са толкова много... Интересни текстове и звучене. Разпознаваеми бяха като образ и трябваше да си дадат още шанс, но явно не им се е занимавало толкова. А ако бяха никои, нямаше да участват в турнето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите, че става нещо от тая Елена та толкова време я повтаряхте?? Това, че беше гадже на Драганински и й направи няколко хита, не значи абсолютно нищо..Много бързо забравихте, как всички я подиграваха като излезе..Все тая е ще пее или няма да пее, тя е толкова скучна..

 

А как "слезе" от сцената без нито дума към почитателите си? Не е липсвала на никого, да си стои където е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как "слезе" от сцената без нито дума към почитателите си?

Наистина това беше много неуважително. Но въпреки всичко ще се радвам да я видя отново на сцена, съгласен съм с adorable, че Елена се отличаваше като интелигентно звучащ изпълнител, експериментиращ в творчеството си и предлагащ изпипани клипове. Освен това има талант и пееше на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина това беше много неуважително. Но въпреки всичко ще се радвам да я видя отново на сцена, съгласен съм с adorable, че Елена се отличаваше като интелигентно звучащ изпълнител, експериментиращ в творчеството си и предлагащ изпипани клипове. Освен това има талант и пееше на живо.

Все пак е човек, който няма уважение към публиката си, при нея всичко беше за едната слава. Когато достигна максимума на възможностите си й писна да се прави на звезда й се отказа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как "слезе" от сцената без нито дума към почитателите си? Не е липсвала на никого, да си стои където е.

 

Просто защото е тъпа фолк-певица, която се съгласи да бъде държанка на просто футболист..;) Моя позната ходеше с Ивелин и той не е стока..;)

 

Елена имаше няколко успешни парчета и толкова..Да, наистина можеше да пее, но за мен нямаше харизма. ЗА МЕН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти прав излезе за Галена, в интервю каза, че с продуцентите ѝ говорили и решили, че липсата ѝ би се отразила достатъчно сериозно на концерта, за да отложат турнето ѝ за началото на следващата година.

 

Иначе е интересно защо няма да пее с бенда, мисли, че е по-трудно ли, няма време за репетиции ли, не ѝ харесва как звучат песните ѝ, изсвирени от тези музиканти.. как да е, ама явно не я бърка, че ще пее около средата и бая ще се изредят след нея, ии други ще са в края на концерта.

 

Е, сефте да съм се оказал нов Нострадамус! :whistling: Това са логични неща, но малко трудно се асимилират от едни дървени глави у Рамания. Разбирам ги донякъде, защото в момента са кълбо от нерви именно, заради хейтърските си набези тук от 27.10.2014 година насам когато цялата мъка, която носеха в себе си повече от 10-летие им падна от плещите все едно воденичен камък откачиха от себе си. Но това не прави положението им по-розово. Миналата година по случайност имаше концерт, който пък съвпадна с липсата на вечния демон на кифленските комплекси в Пайнер и изригнаха до небесата. Последва скука и простотия, гарнирана със "слово" на Деса при връчването на наградата на Фики на наградите. После старият авер на Митака (Бойко Борисов) му спря тока за "античният" театър, последва срамът с 350 продадени билета в Стара Загора, безплодният напън на Рожен, където Пайнер също бяха подиграни, липсата на турне и тоталната гавра в Русе. То бива да те шамарасват, ама това си е як бой по всички фронтови линии, все едно руските ВВС бият ИД.

 

Изненадваш ме за Галена? Нима не си ми чел постовете тук в предните поне 5 години, когато всяка седмица поне по веднъж писах, че Пайнер правят от турнетата и масовките една дискотека на открито, защото друго не са способни да сътворят? Тя цялата им същност е насочена към клубовете и цялата им музика е един еднотипен клубен звук. Как очаквате фирма, която 20 години залага на бързите пари в клубовете да има концепция за голяма сцена? Че те въобще не са подготвени за такова мероприятие, защото основните им изпълнители почти не са изпълнявали нещо в кариерите си с бендове. Не бъркайте новите кифли със старата генерация, която преди Пайнер имаше по 5-7 години с бендове в цяла България и половин Европа. Галена е силна само със системата, която работеше до сега. Затова залага на сигурното и не поема рискове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена не е в каталога, защото не поема участия... има договор с Пайнер!

 

пп: не забравяйте за неочакваните колаборации.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена не е в каталога, защото не поема участия... има договор с Пайнер!

 

пп: не забравяйте за неочакваните колаборации.. :D

 

Супер, значи има надежда!! :1000 (6):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто защото е тъпа фолк-певица, която се съгласи да бъде държанка на просто футболист..;) Моя позната ходеше с Ивелин и той не е стока..;)

 

Елена имаше няколко успешни парчета и толкова..Да, наистина можеше да пее, но за мен нямаше харизма. ЗА МЕН!

 

:mf_surrender:

Не знам дали имат брак, но и да нямат са си дефакто семейство с дете. Държанки са останалите коври, които спят с всеки за едните зимни гуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Не знам дали имат брак, но и да нямат са си дефакто семейство с дете. Държанки са останалите коври, които спят с всеки за едните зимни гуми.

 

ОК, не се изразих правилно, имах в предвид, че се превърна в слугиня, защото онзи й е казал, "моята жена няма да обикаля по заведения" ;)

 

Абе Фокси, много бързо се провъзгласи за Нострадамус, но чудно ли защо мълчиш на прогнозите ти "Провал на Глория в НДК", "Излагация на Преслава в Брадъра", "Празна зала в Арена", "Хит на Камелия през 2015", "Залез на Преслава" и куп други, които амааааа грам, грам не успяха да се доближат до реалността през 2015... :lol:

То е близко до акъла, че са отказали САЩ на Галена, заради концерта, тя им е в ТОП 3! Няма човек да не се е сетил, не се хвали сам!

 

На мен ми се струва, че моя прогноза няма несбъдната..?! :whistling: Казах ли ви, че ще има голями концерти и няма да оставят така нещата? Казах ли, че залата ще се напълни? Че ще е с бенд? :whistling: Провалените проекти на Кама, хит на Деса...Четете постовете ми, ако искате да знаете какво се случва/ще се случва в чалгата..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стабилно взе да ме гони мерака да ида на концерта, щом и Галена ще е там. ;)

Ами хайде, че всичко е продадено - само 4 седящи места са останали :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както Кама ги стиска, че още няма хит след Пайнер, те така :3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай концерта в "арената", темата е за него. Знам, че немаш нерви да ми четеш писанията след Русе, но това е живота - радост и тъга....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...