Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Е, аз пък исках Галена да е в първата част. В случай че бендът не е направил добри аранжименти, да чуем поне някои големи хитове със синбек.

И в двете части ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли Галена не ми е интересна? Не че имам против, но никога не я гледам с интерес по концерти..Но знам, че хората я искат. Тя е втората най-искана по концерти след Преслава.

 

И такаа, в очакване сме на ПЪРВИЯ голям концерт на Пайнер в историята им. :whistling: Нищо,че се предричаха провали, празна зала, нищо нямаше да е продадено..Е, ПРОДАДЕ СЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли Галена не ми е интересна? Не че имам против, но никога не я гледам с интерес по концерти..Но знам, че хората я искат. Тя е втората най-искана по концерти след Преслава.

И такаа, в очакване сме на ПЪРВИЯ голям концерт на Пайнер в историята им. :whistling: Нищо,че се предричаха провали, празна зала, нищо нямаше да е продадено..Е, ПРОДАДЕ СЕ!

 

Ти правиш анкета пред залата ли, че го казваш това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли Галена не ми е интересна? Не че имам против, но никога не я гледам с интерес по концерти..Но знам, че хората я искат. Тя е втората най-искана по концерти след Преслава.

 

И такаа, в очакване сме на ПЪРВИЯ голям концерт на Пайнер в историята им. :whistling: Нищо,че се предричаха провали, празна зала, нищо нямаше да е продадено..Е, ПРОДАДЕ СЕ!

 

Как така първия бе. :1000 (29): Ами концертите с десетки хиляди публика от турнетата, те също са с вход. За безплатните да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти правиш анкета пред залата ли, че го казваш това?

 

Е, че в последните 10 години не е имало много разлика и смени и сляп човек ще го види..;) Преслава е вечната фаворитка на хората, Галена успя да извоюва втора място с мноого усилия, пари, проекти и какво ли не. И все пак Преса няма кой да я бутне от първото място 10-12-та година..

 

Преса, Галена, Фики, Галин и сега Деси Слава, добавям Джена и Анелия и общо взето това са ТОП-а сега..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правиш много генерални изказвания. Мнението на такъв човек не може да се зачита... Щом Галена в последните три години е второ място.. Ок. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви критерии се избира кои изпълнители да пеят в ретро блока, кои нови песни и кои в двата?

Дочух, че на някои им е позволено да си изберат една песен – независимо нова или стара... но не и две!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви критерии се избира кои изпълнители да пеят в ретро блока, кои нови песни и кои в двата?

Дочух, че на някои им е позволено да си изберат една песен – независимо нова или стара... но не и две!

Галин ще пее "Момче без сърце" или дуета с Гергана в ретро блока. Спомена в интервю, че ще пее един от най-големите си хитове, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви критерии се избира кои изпълнители да пеят в ретро блока, кои нови песни и кои в двата?

Дочух, че на някои им е позволено да си изберат една песен – независимо нова или стара... но не и две!

 

Ми от фирмата си преценяват. Според мен по-важното е колко време, а не колко песни. Една песен от четири минути може и да натежи, а ако вместо тя да е цялата, са миксирани две песни за същото време, може да се получи по-яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви критерии се избира кои изпълнители да пеят в ретро блока, кои нови песни и кои в двата?

Дочух, че на някои им е позволено да си изберат една песен – независимо нова или стара... но не и две!

Тези, на които им е позволено да си изберат една са някой треторазряднички, на които и това ще е много!

Критерии е това, че си има режисьор и продуценти на концерта, които са решили кой какво и в колко блока да пее.

При все, че куцо-кцораво-и-сакато е там, няма как 40 певици да пеят в двата блока. Яница например е актуална с Оцковите си бози. Не знам тя с бенда какво може да направи,че да впечатли - да си пее еднодневките в диско-блока.

Крисия Д има 1 песен.

Много ясно,че по-старите певици, които са допринесли за тези 14-години планета ще пеят и в ретро-частта.

 

Галин ще пее "Момче без сърце" или дуета с Гергана в ретро блока. Спомена в интервю, че ще пее един от най-големите си хитове, така че...

Аз мисля,че ще направи поп баладична версия на Момче без сърце. Както казах и горе - Галин и тия новите от 2,3,4 години са за първата част. Не знам .

 

Не забравяйте, че чичо Митко мисли и за записа, излъчването и ДВД-то, така че подбора ще зависи (особено за ретрото) и от кавърите и платените/подновени авторски права. Мария никога не е имала права над Спомен. Не мисля,че ще я изпее. Рискува да бъде изрязана от записа. Не те обичам - по-вероятно. Цената на сръбските песни падна. Сигурно и да поднови права няма да е толкова скъпо. Затова мисля,че и на Емилия ще наложи Нежни устни - гърците и към днешна дата биха таксували много за култа Не виждам (Ela pou fouvame). ДесиСлава .... Бели нощи, че е пайнерска авторска...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, на които им е позволено да си изберат една са някой треторазряднички, на които и това ще е много!

Критерии е това, че си има режисьор и продуценти на концерта, които са решили кой какво и в колко блока да пее.

При все, че куцо-кцораво-и-сакато е там, няма как 40 певици да пеят в двата блока. Яница например е актуална с Оцковите си бози. Не знам тя с бенда какво може да направи,че да впечатли - да си пее еднодневките в диско-блока.

Крисия Д има 1 песен.

Много ясно,че по-старите певици, които са допринесли за тези 14-години планета ще пеят и в ретро-частта.

 

Говоря за певица с над 10 години стаж във фирмата... Странно ми е просто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...