Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Е не са, ама пак ми се струва, че закъсняват.

 

Защо толкова много сектори не са пуснати за продажба? :mf_surrender: Особено пък тези B 1.1 - B 1.4 дето са централни... Или са продадени?

Мите, много ги мислиш. Нали отиваш да се забавляш - ако някой се изложи, си е за него.

Така ме е яд, че Глория няма да отиде да изпее "Изсвирете нещо ударно" - още ми е пред очите какво стана в НДК на това парче, даже и ретро не й трябваше. Ей така само да се мерне, да забие Циганите и да се врътне - стигаше. Нямаше и нужда от репетиция по обясними причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мите, много ги мислиш. Нали отиваш да се забавляш - ако някой се изложи, си е за него.

Така ме е яд, че Глория няма да отиде да изпее "Изсвирете нещо ударно" - още ми е пред очите какво стана в НДК на това парче, даже и ретро не й трябваше. Ей така само да се мерне, да забие Циганите и да се врътне - стигаше. Нямаше и нужда от репетиция по обясними причини.

В последния момент може и да е там...нищо не се знае...този инат на рака лесно се изкоренява :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не са, ама пак ми се струва, че закъсняват.

 

Защо толкова много сектори не са пуснати за продажба? :mf_surrender: Особено пък тези B 1.1 - B 1.4 дето са централни... Или са продадени?

 

Продадени са.

 

untitled78.jpg

 

Ето тези цветните сектори са продадени, като остават още 28 билета за седящи, като те са почти само за единични места или най-много две едно до друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, в смисъл ако времето е проблем да махнат треторазрядните като Ани Хоанг, Трио Сопрано, Татяна, Крисия Г, и т.н. и да се даде време на Глория, Галена, Джена, Ивана, Преслава, Галин и т.н. На наистина големите, дори Тони Дачева, Нелина и Гергана може да стоят по тежко от треторазрядните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти прав излезе за Галена, в интервю каза, че с продуцентите ѝ говорили и решили, че липсата ѝ би се отразила достатъчно сериозно на концерта, за да отложат турнето ѝ за началото на следващата година.

 

Иначе е интересно защо няма да пее с бенда, мисли, че е по-трудно ли, няма време за репетиции ли, не ѝ харесва как звучат песните ѝ, изсвирени от тези музиканти.. как да е, ама явно не я бърка, че ще пее около средата и бая ще се изредят след нея, ии други ще са в края на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве очаквам Мария да има добър прием - последните два гръцки кавъра, че дори и трите, са по доста силни хитове и макар тя да осра положението с тъпи текстове, бийта и звученето на Белезници завържи ме и Тик-так е много много хитово и бих се изкефил ... А в ретрото да пее Спомен, макар че очаквам Не ме обичай (ако още пазят правата)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя с голям кеф обаче си го каза: "...Но заедно с продуцентите решихме, че моята липса на концерта ...така...ще се отрази, по някакъв начин."

Което е самата истина де! Очаквам да спретне сценография и декори за Караваната+повечко от най-силната чалга песен за 2015 - Пантера. Естествено и в микса на Деска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя с голям кеф обаче си го каза: "...Но заедно с продуцентите решихме, че моята липса на концерта ...така...ще се отрази, по някакъв начин."

Което е самата истина де! Очаквам да спретне сценография и декори за Караваната+повечко от най-силната чалга песен за 2015 - Пантера. Естествено и в микса на Деска.

 

Е няма смисъл да пее "Пантера" по-принцип, нали я пя на наградите. Нека остави повече време на "В твоите очи", "Стара караВАНА", а защо не и "Живей".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няма смисъл да пее "Пантера" по-принцип, нали я пя на наградите. Нека остави повече време на "В твоите очи", "Стара караВАНА", а защо не и "Живей".

 

"Живей" няма да я пеят, тя не стана и голям хит, докато другата е, следователно по-голям купон в залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич нямам очаквания за тоя БЕНД. От опитите на Анелия и Цветелина Янева хич не ми харесва как звучат песните, ама кой знае, на живо може да е по-хубаво.. :dontknow:

Галена ако не пее в "В твоите очи", а "Стара каравана" е просто разочарование. Макар, че с тия летни температури хита й още е актуален. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич нямам очаквания за тоя БЕНД. От опитите на Анелия и Цветелина Янева хич не ми харесва как звучат песните, ама кой знае, на живо може да е по-хубаво.. :dontknow:

Галена ако не пее в "В твоите очи", а "Стара каравана" е просто разочарование. Макар, че с тия летни температури хита й още е актуален. :3fdb8960598fa63e:

На една друга певица звучаха ок аранжиментите ... :girl_witch: :1000 (33): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич нямам очаквания за тоя БЕНД. От опитите на Анелия и Цветелина Янева хич не ми харесва как звучат песните, ама кой знае, на живо може да е по-хубаво.. :dontknow:

Галена ако не пее в "В твоите очи", а "Стара каравана" е просто разочарование. Макар, че с тия летни температури хита й още е актуален. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми то и от песните зависи, в на Оцко например в много случаи то няма инструменти, как да изсвирят компютърните звуци. Вижте на Азис песента с кръчмарския отсвир какъв хит стана.

 

Иначе специално тоя бенд не ги прави достатъчно богати май, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще звучи така "Момче без сърце"? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Жалко, че теренът не предразполага за хоро. :1000 (29):

 

 

 

хахахаха дай Боже :D а на терена долу ще има място бол :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще звучи така "Момче без сърце"? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Жалко, че теренът не предразполага за хоро. :1000 (29):

 

 

Ole туш!!!

 

Предполагам ще е по-баладична. Вероятно ще е единствената Оцкова в този блок.

Галя що не й се пее с бенда :gun_bandana:

Мисля че много неща от бенд-блока няма да се излъчат особено кавърите. Дори Пиян е с изтекло авторско право. Едва ли я е платил наново. Погледни ме в очите...Нежни устни....Две сърца....Шампанско... ще видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трио Сопрано и Устата ще пеят "Усещам те", вълнувате ли се? :3fdb8960598fa63e:

 

Ама естествено. Смятам че ще сринат залата и ще изметат пода с останалите изпълнителки, наричани помеждудругото и певачки. Само Татяна може да се надява на по-добър прием :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, ако наистина някой е намислил да прави атентат, да се случи по време на изпълнението на трио Сопрано и Устата. Тогава така или иначе няма да ми се живее особено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, ако наистина някой е намислил да прави атентат, да се случи по време на изпълнението на трио Сопрано и Устата. Тогава така или иначе няма да ми се живее особено...

:roll1: :roll1: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще звучи така "Момче без сърце"? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Жалко, че теренът не предразполага за хоро. :1000 (29):

 

 

ХАХАХАХА :1000 (29): Куул.

 

Ей голям работа сте, беше рев как можело без бенд, поп-а какво правели, Цеца, Меца, Клеца и не знам си коя гнусна сръбкиня как пеела с бенд, как била в Арената, сега щом Пайнер го направиха нямало да звучи добре... :roll1: Божеке мили..такива фенчета.. :roll1:

 

Между другото преди години Ивана първа вкара оркестъра в НДК, на Нов Фолк, беше голяма цигания.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти прав излезе за Галена, в интервю каза, че с продуцентите ѝ говорили и решили, че липсата ѝ би се отразила достатъчно сериозно на концерта, за да отложат турнето ѝ за началото на следващата година.

 

Иначе е интересно защо няма да пее с бенда, мисли, че е по-трудно ли, няма време за репетиции ли, не ѝ харесва как звучат песните ѝ, изсвирени от тези музиканти.. как да е, ама явно не я бърка, че ще пее около средата и бая ще се изредят след нея, ии други ще са в края на концерта.

 

Просто не може, Nicolas.

То се иска умение за това.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото преди години Ивана първа вкара оркестъра в НДК, на Нов Фолк, беше голяма цигания.. :roll1:

 

Ааааа, да, с червената рокля като закри след "Певица на годината". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...