Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Коментирай концерта в "арената", темата е за него. Знам, че немаш нерви да ми четеш писанията след Русе, но това е живота - радост и тъга....

Като гледам след концерта в Русе чалгата умря, няма песни, никой не я слуша, участията спряха, Преслава я изгониха от Випа, Пайнер фалира, Планета е свалена от екран, Земята спря да се върти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали билетите са разпродадени или просто Eventim не продава за всички сектори? Защото седящите места са останали около 30-тина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали билетите са разпродадени или просто Eventim не продава за всички сектори? Защото седящите места са останали около 30-тина...

 

Eventim продава за всички без най-високо разположените, балкон ли, как му се казва. Тия цветните, бях постнал картинка, от схемата са разпродадени, защото много често съм я отварял и постепенно се запълваха. :D Само че не всеки път е съвсем точна бройката да видиш колко са останали, защото понякога се отказват хора и тогава места пак се появяват на схемата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли ПРЕСИ да мачка с микс от "Водка с утеха", "Новата ти" и "Лъжа е"? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли ПРЕСИ да мачка с микс от "Водка с утеха", "Новата ти" и "Лъжа е"? :Vishenka_05:

 

Надявам се да са тези, на "Дяволско желание" също бих се изкефил + "Не тебе не отказвам", тъкмо пет песни да станат. :1000 (29): Това ли е решила да пее, или казваш какво искаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да са тези, на "Дяволско желание" също бих се изкефил + "Не тебе не отказвам", тъкмо пет песни да станат. :1000 (29): Това ли е решила да пее, или казваш какво искаш?

Днес разбрах, че за "Лъжа е" е сигурно, иначе за останалите не се знае още, но трябва да е глупава, за да избере нещо различно :1000 (29): Не изключвам възможността за "Нямам право" - редовно я пее на живо на участия, а и на нея самата й е супер любима.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес разбрах, че за "Лъжа е" е сигурно, иначе за останалите не се знае още, но трябва да е глупава, за да избере нещо различно :1000 (29): Не изключвам възможността за "Нямам право" - редовно я пее на живо на участия, а и на нея самата й е супер любима.

Кой ти каза, че Преса ще пее повече от две песни в ретро блока ? Това да не е участие ? Две песни в ретро блока и две в другия ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти каза, че Преса ще пее повече от две песни в ретро блока ? Това да не е участие ? Две песни в ретро блока и две в другия ;)

Да не забравяме, че като взе Певица на 2011 изпя общо 6 песни.

В случая броя на песните няма толкова значение, а това колко време се отпуска и дали ще ги миксира или ще пее целите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че като взе Певица на 2011 изпя общо 6 песни.

В случая броя на песните няма толкова значение, а това колко време се отпуска и дали ще ги миксира или ще пее целите песни.

И от тогава насам пее рядко повече от три песни, две от които по 1 минута. Аз знам какво ще пее тая мърша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от тогава насам пее рядко повече от три песни, две от които по 1 минута. Аз знам какво ще пее тая мърша.

Нищо не се знае още.

Аз единствено разбрах, че преди няколко дни е потвърдила за "Лъжа е" и е подала на бенда музиката за преработка. Даже самата тя още не е ходила да я репетира с бенда. Явно всичко в последния момент ще се прави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти каза, че Преса ще пее повече от две песни в ретро блока ? Това да не е участие ? Две песни в ретро блока и две в другия ;)

 

Ами ако пее две цели песни, за същото време могат да са три миксирани. И по-добре времето на втората песен от първия блок да си го прехвърли за някоя стара във втория, защото освен "На тебе не отказвам", не виждам какво друго може да е адекватно да изпее в първия.

 

Ако са две и "Лъжа е" е сигурна, най-добре другата да е "Водка с утеха". "Новата ти" също би било яко да я изпее, супер хит, дано тя да е в първия, по-добре отколкото "Аматьорка" например. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако пее две цели песни, за същото време могат да са три миксирани. И по-добре времето на втората песен от първия блок да си го прехвърли за някоя стара във втория, защото освен "На тебе не отказвам", не виждам какво друго може да е адекватно да изпее в първия.

 

Ако са две и "Лъжа е" е сигурна, най-добре другата да е "Водка с утеха". "Новата ти" също би било яко да я изпее, супер хит, дано тя да е в първия, по-добре отколкото "Аматьорка" например. :1000 (29):

Може "Моето слабо място" в първия блок :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, аз честно казано нямам никакви очаквания. Всъщност имам - за обичайните пайнерски изцепки - безумно времетраене, безумни избори на песни, евтина сцена, плейбек, несинхронизирани танцьорки, като този път добавяме и неподготвеност за пеене с оркестър. Поне залата ще е пълна, ако не друго - но очаквам да се опразни преди края, защото хората едва ли ще останат за целия ретро блок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, аз честно казано нямам никакви очаквания. Всъщност имам - за обичайните пайнерски изцепки - безумно времетраене, безумни избори на песни, евтина сцена, плейбек, несинхронизирани танцьорки, като този път добавяме и неподготвеност за пеене с оркестър. Поне залата ще е пълна, ако не друго - но очаквам да се опразни преди края, защото хората едва ли ще останат за целия ретро блок.

 

Ами зависи, миналата година беше много добър и публиката се изкефи на макс, всички имаха прием. Мен ме притеснява какво ще е поведението на водещите, тоя път се надявам без интонация като на детско парти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не са ли викнали Магда за водеща? Липсата и като водеща съм сигурен, че би се усетила много повече, отколкото липсата на някой от "хитовете" й ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се придържаме към темата за концерта и не обръщаме внимание на комплексирани псевдо информатори, които не знаят на кой свят се намират и форумът им е единственото поле за изява. :)

 

Очаквам с нетърпение концерта, искам от Ивана "Нещо нетипично", новата, "Празник всеки ден" или "Това е парчето".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...