Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

О, не.

Тя се чуди между ''Какъв подарък'' и ''Ти ли си''.. :helpsmilie: :1000 (27):

 

Стига де, как ги измисля такива. Имаше едни песни "По-добре", "Ти ме лъжеш най-добре".. "Като летен грп" дори можеше. Иначе "Какъв подарък" по-добре.

Аз пък се замислих за Галена, защо не пее „Тихо ми пази”?

 

Защото има по-добри варианти, тази освен това я пя миналата година на турнето. Освен "Утешителна награда" ("Нищо общо" би било интересно, но май се изгуби тая песен във времето), според мен "Дяволът ме кара" и "На две големи" биха се приели добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига де, как ги измисля такива. Имаше едни песни "По-добре", "Ти ме лъжеш най-добре".. "Като летен грп" дори можеше. Иначе "Какъв подарък" по-добре.

Защото има по-добри варианти, тази освен това я пя миналата година на турнето. Освен "Утешителна награда" ("Нищо общо" би било интересно, но май се изгуби тая песен във времето), според мен "Дяволът ме кара" и "На две големи" биха се приели добре.

 

"Знам диагнозата", "Душата ми крещи" и "Сама" също са добър избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом е в канала на Планета значи не са.

 

 

"Хиляди жени" или "Ти ме лъжеш най-добре" на концерта от Райна!!! Искам и много други по-стари песни да чуя, но едва ли правата са закупени. Да не говорим ако забие "Гасне пламък" с бенда какво ще се случи, но мечти. Нека спре с песните от 2008 година насам, при положение че от преди това са и тоталните хитове.. :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък друго ме притеснява - как се очаква оркестърът да подготви толкова много песни за толкова кратко време, да ги оттренира, да репетира с изпълнителите? Това изисква месеци работа, а те до оня ден още даже не бяха решили кои песни ще пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще има ...... "Ощеееее, ощеееееее много тайни нощиииииииии" :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Преслава ли ще я пее :3fdb8960598fa63e:

Марчела едвам е измолила Елена за включването в Тихо...не вярвам да се появи на концерта самата тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще има ...... "Ощеееее, ощеееееее много тайни нощиииииииии" :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

 

Наистина ли? Дано е така. Напоследък забелязвам, че пускат доста често Елена по Планета. :1000 (33):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ще има ...... "Ощеееее, ощеееееее много тайни нощиииииииии" :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Много бих се радвал, но не ми се вярва. Та тя дори в клипа на песента с Мария не се снима. Иначе качват нейни клипове в канала си, макар да не присъства вече в каталога им. Явно са запазили добри отношения, както беше и с Вероника, която също не изтриха от историята си след напускането й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли? Дано е така. Напоследък забелязвам, че пускат доста често Елена по Планета. :1000 (33):

Моля? Много странно. Тя договор ли има още? Щото по тая логика да вземат да пуснат Вероника и другите напуснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Много странно. Тя договор ли има още? Щото по тая логика да вземат да пуснат Вероника и другите напуснали.

Ами май няма договор, нали някой беше писал в другата тема, че вече не е в каталога им. Иначе последно вчера я гледах пак от някакъв концерт (не ги помня, не мога да кажа кой точно).

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Елена участва на концерта ще е яко да изпее "Още" и дуета с Преслава "Пия за тебе". Дано се върне и тя, че да става все по-голяма конкуренцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...