Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Което означава само, че пуснатите места са продадени, остават вероятно много за правостоящи, а голяма част от залата изобщо не са я пускали досега в продажба. Ако чичо ви Митко си беше опекъл работата кат хората, нямаше да се вътри за реклама по националните телевизии. А за това колко е зле положението - кво да говорим - той изпуска кинтити от гастрола на Жалка в щатите, само и само да има шансове да се напълни залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава за какво разпродаване говорим, като има непуснати за продажба места? :mf_surrender:

Е как за какво? Това, което са пуснали, се е продало. То по тая логика никой концерт не е пред разпродадена зала, защото трибуните отзад не са пускани за продажба. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама много сте зле бе, все да плюете и да търсите жлъч, особено това с Меркел на аватара.

Даже и да не са пуснати в продажба горните сектори, досега продадените места са около 6000, а с правостоящите ще ги докарат до 8000, а може и малко повече, защото раздават и вип места. Което всъщност е два-три пъти повече от публиката в НДК.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама много сте зле бе, все да плюете и да търсите жлъч, особено това с Меркел на аватара.

Даже и да не са пуснати в продажба горните сектори, досега продадените места са около 6000, а с правостоящите ще ги докарат до 8000, а може и малко повече, защото раздават и вип места. Което всъщност е два-три пъти повече от публиката в НДК.

На терена може да има много повече, ако е пълно. Широк е 32 и дълъг 56 метра. Ако махнем да кажем 10-15 метра за сцената и другите съоръжения, това дава 5600 човека при по-сериозна гъстота (4 души на кв.м.). Не съм броял колко общо са местата на трибуните, които бяха за продажба, но мисля, че са повече от 6000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама интересно как залата хем била продадена вече, хем тепърва тръгват значи видим ли реклами по Бтв ....

 

Седящите места са продадени.

Тогава за какво разпродаване говорим, като има непуснати за продажба места? :mf_surrender:

 

 

Ми защо да не говорим? Това, което е пуснато като сектори, се е разпродало. Брей че сте опаки пък вие, все към лошото да отиват нещата искате.

 

Седящите места, които бяха пуснати и се продадоха, са над 6500. Тия, които не са пуснати, са най-високите и са 2700-800. Ако се запълни добре пространството за правостоящи, ще си е супер - ще са изпълнили капацитета на залата без най-високите сектори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи горе-долу това е приблизително капацитетът на залата в стандартен концертен вариант - 6500+2800 седящи и 5600 правостоящи на терена при гъстота 4д/м2. Общо около 15 000 да ги кажем. За "Пайнер" максимумът обаче ще бъде без тези 2800, които са за най-високо разположените сектори, тоест около 12 200 при добре запълнен терен.

 

В сайта на "Арена Армеец" има специална статия за засилените мерки за сигурност, които започнали при Детската Евровизия и ще продължават, на концерта на Whitesnake също е било така. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той третия ред мисля, че може да се прибира и всъщност няма да се виждат не пуснатите места. А и от там се вижда кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той третия ред мисля, че може да се прибира и всъщност няма да се виждат не пуснатите места. А и от там се вижда кофти.

Всъщност тези "мобилните" трибуни са част от продадените, а най-горните, от които се влиза от друго място, са тези непуснатите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи горе-долу това е приблизително капацитетът на залата в стандартен концертен вариант - 6500+2800 седящи и 5600 правостоящи на терена при гъстота 4д/м2. Общо около 15 000 да ги кажем. За "Пайнер" максимумът обаче ще бъде без тези 2800, които са за най-високо разположените сектори, тоест около 12 200 при добре запълнен терен.

 

В сайта на "Арена Армеец" има специална статия за засилените мерки за сигурност, които започнали при Детската Евровизия и ще продължават, на концерта на Whitesnake също е било така. :)

 

 

Къде е тази статия?

Дано поне кажат кога ще е отворена залата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засилени мерки за сигурност за концерта в ”Арена Армеец”

 

Оправдани бяха очакванията на музикална компания ”Пайнер” за голям интерес към предстоящия концерт ”14 години телевизия ”Планета” на 1 декември в Зала ”Арена Армеец”. Билетите зе спектакъла на звездите бяха буквално разграбени за дни, а това значи, че залата ще бъде препълнена. Това, както и засилените мерки за сигурност след атентатите в Париж, наложиха нови, по-строги изисквания към гостите на концерта.

Специалният пропускателен режим пролича още по време на финала на Детската Евровизия, а правилата за достъп остават в сила и за концерта на телевизия ”Планета”.

Препоръчваме на всички, които искат да се насладят пълноценно на шоуто да дойдат по-рано, за да не пропуснат неговото начало. Във връзка със засилените мерки за сигурност пропускателният режим на концерта ще бъде по-бавен и вратите на Арена Армеец ще бъдат отворени още в 17:30 часа. В залата няма да бъдат допускани зрители с обемисти чанти, раници и пакети.

Ако нямате навършени 18 години, трябва да бъдете с придружител, който да представи попълнена и подписана Декларация /в два екземпляра/ от него в качеството си на родител, настойник или трето лице, полагащо грижи за детето. Това е мярка, съобразена със законодателните разпоредби в България, а самата Декларация може да изтеглите от

http://www.arenaarmeecsofia.com/under_18_years/bg

По време на събитията в Арена Армеец София, които свършват след 20,00 часа, всички лица под 18-годишна възраст трябва да представят на входа попълнена декларация за придружител по чл. 8, ал. 3 и 4 от Закона за закрила на детето.

Декларацията може да изтеглите от тази страница, намира се в прикачен файл в края на статията.

Също така може да получите екземпляри и при посещението на събитие в Арената, но ще трябва да я попълните на място и това ще забави вашето влизане.

Деклараторът заявява, че носи пълна отговорност за малолетното/непълнолетно лице по време на престоя му в Арена Армеец София.

Личните данни, които се попълват в декларацията се използват единствено и само за нуждите на въпросната декларация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, като почнат да преувеличават така са направо отвратителни. Залата щяла да е препълнена... Не знам как ще стане, след като има сектори, които изобщо не са пускани за продажба. Препълнено беше на Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, като ида във вторник в "Армеец арена", нама да мога да си купя билет за концерта? Така ли излиза? :whistling:

Че ти досега какво прави, та не си купи от Ивентим? Иначе евентуално може за правостоящо място, ако са отворени касите, но в блъсканицата която предполагам, че ще е на входовете, ще стане трудно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ти досега какво прави, та не си купи от Ивентим? Иначе евентуално може за правостоящо място, ако са отворени касите, но в блъсканицата която предполагам, че ще е на входовете, ще стане трудно.

 

Някак за присъствал, на поне 5 мача на ЦСКА, с над 50 000 души и един със 70 000, трудно ще ме стреснеш, за заличка с някакви 5-6-7 хиляди, които ще видим колко са наистина, на концерта. Че нещо ми се загубиха еуфоричните постове до предната седмица, с които темата изобилстваше. За справка: Лятото пак ме плашехте с концерта на Цеца, как съм щял да остана без билети, щото само заради Галка, Преса и Антелия, всичко ще се изкупи на секундата. Е, отидох в деня, купих си билети на празната каса, заснех се дори, наредих се на опашката и влязох. И там видях толкова празни места, че не са нужни много кадри, за да обяснявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак за присъствал, на поне 5 мача на ЦСКА, с над 50 000 души и един със 70 000, трудно ще ме стреснеш, за заличка с някакви 5-6-7 хиляди, които ще видим колко са наистина, на концерта. Че нещо ми се загубиха еуфоричните постове до предната седмица, с които темата изобилстваше. За справка: Лятото пак ме плашехте с концерта на Цеца, как съм щял да остана без билети, щото само заради Галка, Преса и Антелия, всичко ще се изкупи на секундата. Е, отидох в деня, купих си билети на празната каса, заснех се дори, наредих се на опашката и влязох. И там видях толкова празни места, че не са нужни много кадри, за да обяснявам.

Аз нищо не стремя да направя спрямо теб, камо ли стресване, просто гледам схемата в Ивентим :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво видя на нея за терена долу? :scratch:

Нали точно това казвам, че евентуално само правостоящи места ще продават в деня на концерта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, като ида във вторник в "Армеец арена", нама да мога да си купя билет за концерта? Така ли излиза? :whistling:

 

Е, за правостоящи би трябвало да можеш.

Последно ще излъчват ли концерта?За съжаление май нама да мога да отиде, никой не се навива да ходи на чалга концерт. :D

И аз трудно намерих компания за концерта, питах доста хора, всичките големи чалгари, песните наизуст знаят, ама предпочитали да ходят на участия, предпочитали на афтър партито в дискотеката да отидат, много тъпо как се научи публиката така главно на участия. Все пак ще има добра посещаемост концерта, дано хората да си изкарат добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...