Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Галена като беше в Плаза пита какво да изпее и ѝ казаха 'не, не чакай ти, не моля остани', а тя отговори "Това моя песен ли беше?".

Ужас. И тя като Мара е станала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена като беше в Плаза пита какво да изпее и ѝ казаха 'не, не чакай ти, не моля остани', а тя отговори "Това моя песен ли беше?".

"Душата ми крещи" мега яката песен. :Vishenka_05: . Как няма да я помни.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е тая балада на Соня. Има избор и при бързите песни с "Маслинката зелена", но ще е добре и от по-новите песни пак да си представи и "Правена съм за ръцете ти". Определено има какво да се чуе от нея. Много ме зарадва изборът й.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както съм писал и преди, чалгата отдавна се консумира по дискотеки и интернет. ВИнаги давам пример, себе си, който слуша тая музика, но не би отишъл на концерт. Така са и повечето, което със сигурност не означава, че чалгата е отстъпила позиция.

 

За мене и 1000 души да бяха пак е успех! При положение, че ходят предимно деца и други таргет групи.. :whistling: Това, че са продали билетите е огромен успех..Аз и да бях в БГ едва ли щях да отида..По телевизията е по-хубаво.. :whistling:

"Гледайтии, завиждайтииии" злобарчетаааа... :1000 (33):

 

И защо не би отишъл на концерт? Някога ходил ли си на някакъв, уж е музика, която харесваш, пък отказваш да ходиш - няма логика.

1000 души за най-слушаната музика в България, както казваш - май малко си противоречиш, не смяташ ли? "Продали билетите" казваш, 7000 билета не е зала Арена Армеец, там 16 хиляди е максимумът, пък нали тази музика беше най-слушаната и тази фирма беше най-добрата в България - в какво се изразява това, запълни ми със смисъл въпросните епитети, тъй като почвам да се двоумя това ли е музиката на България, или музиката на една Лили и един Слави Е?

 

Всеки ден си с различно мнение, вървиш там накъдето духа вятърът, лошо е да нямаш принципи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се предприемат добри мерки за сигурност по време на този концерт, защото не ми се иска попфолка да става и нарицателно на терористични актове!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се предприемат добри мерки за сигурност по време на този концерт, защото не ми се иска попфолка да става и нарицателно на терористични актове!

 

Леле ужас...

И аз съм се замислял. Ако се случи по време на изпълнението на Преслава после феновете й ще казват, че на нея се избухнало най-мощно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле ужас...

И аз съм се замислял. Ако се случи по време на изпълнението на Преслава после феновете й ще казват, че на нея се избухнало най-мощно.

:1000 (29): :roll1: Убиваш ме от смях честно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1584220[/url]']

Ми нормално Галена да не пее в ретро-блока, какво ще пее като няма нито една песен от преди 2009, която да се пуска и да й е емблема ..

Но виж Соня Немска си има "В сряда се приготви" и "Маслинката"

 

Няма как да мине без ГАЛЕНА !!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се предприемат добри мерки за сигурност по време на този концерт, защото не ми се иска попфолка да става и нарицателно на терористични актове!

Стига.........и аз заради това не искам да ходя...Миналата година в НДК имаше сериозна проверка, след събитията от миналата седмица предполагам и в Арена ще е доста добра.

 

Относно ретро-блока и Галена, нищо не й пречи да изпее Утешителна награда или Знам диагнозата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще го кажа пак, за да има спад в чалгата, друг жанр в България трябва да се възроди, а такъв шанс НЕМА, дори Криско който беше единствената надежда позамря.. Фен се срина, поп-а пак го няма, Тянков и тем подобни загинаха..кой пак остана и ще прави концерт в Арена? :whistling: Преслава и Деси Слава ли са най-давани и коментирани в национален ефир?! :whistling: Е голямо замиране на чалага...

Изобщо не ми пука, че не е по темата: и аз слушам много поп-фолк, но да кажеш, че попа го няма, е меко казано ограничено. Има поне 10тина изпълнители, които правят добри и хитови парчета.

 

Иначе аз съм от хората, които предпочитат да ходят на концерти, но само на качествени певици и певци. От цялата паплач има само 3-4 имена, които си струват, т.е. аз ще пропусна тази цигания.

Дано си изкарате яко и концерта да бъде добър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Немска я няма в рекламата, а ще участва, значи има минимален шанс Гертруда да присъства?

 

Изключително грешно решение е лидерът в жанра в последно време да не участва в ретро блока и фактически един куп изпълнители да се изявят след нея. :mf_surrender: Не е като съвсем да няма какво да изпее, можеше примерно да изпълни "Утешителна награда" или дори "Пак ли", щом ще бъде с бенд. Дано поне изпеят с Преслава "Живей".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле ужас...

И аз съм се замислял. Ако се случи по време на изпълнението на Преслава после феновете й ще казват, че на нея се избухнало най-мощно.

Ахах. Пресови са способни да извъртя фактите :1000 (6):

За тях е важно на Преса да има БУМ, а не как ще се стига до този бум. Хахахах

 

Стига.........и аз заради това не искам да ходя...Миналата година в НДК имаше сериозна проверка, след събитията от миналата седмица предполагам и в Арена ще е доста добра.

 

Относно ретро-блока и Галена, нищо не й пречи да изпее Утешителна награда или Знам диагнозата.

Може да пее първите си хитове - Чупката и Как не те е срам. Дори песни от предо 4-5 год са ретро чалга

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се предприемат добри мерки за сигурност по време на този концерт, защото не ми се иска попфолка да става и нарицателно на терористични актове!

 

След като аз ще бъда там, значи мерките за сигурност вече са достатъчни. Ти защо нямаш бан от вчера? Докога ще ти толерират нахалството модераторите?

 

И му кажете на това анонимното трибуквеното тролче, че.....

 

 

поп музиката това лято имаше турне, а Пайнер имаха провал в Стара Загора с 350 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това е "Арена Армеец", би трябвало проверката да е на ниво, в Париж охраната ги е спряла да влязат на стадиона. Аз за всеки случай като наближи, ще се обадя в администрацията на залата, за да съм сигурен, че ще се подготвят добре. Все пак самите те имат интерес да го направят, за да може хората да се чувстват сигурни, когато присъстват на мероприятия там.

 

Иначе бг поп музиката в момента няма никакви хитове, това май е ясно на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това е "Арена Армеец", би трябвало проверката да е на ниво, в Париж охраната ги е спряла да влязат на стадиона. Аз за всеки случай като наближи, ще се обадя в администрацията на залата, за да съм сигурен, че ще се подготвят добре. Все пак самите те имат интерес да го направят, за да може хората да се чувстват сигурни, когато присъстват на мероприятия там.

 

Иначе бг поп музиката в момента няма никакви хитове, това май е ясно на всички.

Имат точно 2 хита тази година - Шапка ти свалям и Ела и си вземи. А аз смея да твърдя, че съм запознат с изпълнителите им и 50% от плейлисттата ми е с тяхни песни. Просто тази година нещата при тях са слаби. Нито Алекс Пи, нито Гарджока и ЕССС, нито Лора и Сантра, нито Павел и Венци успяха да се откроят!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като аз ще бъда там, значи мерките за сигурност вече са достатъчни. Ти защо нямаш бан от вчера? Докога ще ти толерират нахалството модераторите?

 

И му кажете на това анонимното трибуквеното тролче, че.....

поп музиката това лято имаше турне, а Пайнер имаха провал в Стара Загора с 350 души.

Хайде, хайде...знаем ви как бачкате...дано не решат тук да правят нещо, че иначе сте гола вода :helpsmilie:

 

Пайнер имаха 8-9-10 години турнета, поп музиката не :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде...знаем ви как бачкате...дано не решат тук да правят нещо, че иначе сте гола вода :helpsmilie:

 

Пайнер имаха 8-9-10 години турнета, поп музиката не :mf_surrender:

 

Ее, Фокси специално ми изглежда отговорен към работата си.

 

Преслава ли ще закрива според вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, Фокси специално ми изглежда отговорен към работата си.

 

Преслава ли ще закрива според вас?

Много е отговорен...да рови по база данните и да злоупотребява с вътрешно инфо...не че нещо показа и доказа де, само лае :mf_surrender: Като ги гледаш мангалите във Видин как си живеят и какви работи правят, ти става ясно колко е отговорно цялото им МВР...

 

Ще закриват Галена и Преслава :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно кои песни ще пее Галена. Каза, че няма да пее "Живей" и стари песни, и също, че още избирала третата. Значи имаме "Пантера" и "Стара каравана". Третата коя ще е? Тук някой каза, че няма да пее "В твоите очи", но не виждам коя друга може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно кои песни ще пее Галена. Каза, че няма да пее "Живей" и стари песни, и също, че още избирала третата. Значи имаме "Пантера" и "Стара каравана". Третата коя ще е? Тук някой каза, че няма да пее "В твоите очи", но не виждам коя друга може.

Дано да пее "Пак ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно кои песни ще пее Галена. Каза, че няма да пее "Живей" и стари песни, и също, че още избирала третата. Значи имаме "Пантера" и "Стара каравана". Третата коя ще е? Тук някой каза, че няма да пее "В твоите очи", но не виждам коя друга може.

Жална им майка и на двете, ако не изпеят ,,В твоите очи,, ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо няма да пее дуета с Преслава? Да им се чуди човек за какво изобщо я направиха тая песен, след като дори и лайв версия не смятат да й снимат. :mf_surrender: Много глупави решения от Галя, излага се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...