Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

84 върви доста докъсно, така че поне до Орлов мост тряя има транспорт.

 

От къде знаеш? И в Германия ли има 84 и Орлов мост.. :lol:

 

Като чета коментарите, то голямо нещо е да се отиде на Софията, то са карти, ГПС... :lol:

 

 

Вярно не остана време до концерта..но като няма да го дават на живо е все тая, как да разберем..От клипчета с телефони не се разбира нищо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария ще пръсне с живо пеене и най-големият си хит!

 

 

Сигурно ли е, че ще пее това? :o

 

От къде знаеш? И в Германия ли има 84 и Орлов мост.. :lol:

 

Като чета коментарите, то голямо нещо е да се отиде на Софията, то са карти, ГПС... :lol:

Вярно не остана време до концерта..но като няма да го дават на живо е все тая, как да разберем..От клипчета с телефони не се разбира нищо..

Какво странно има в това? Все пак не всички живеят в София и наистина е сложно ако не я познаваш. Аз примерно с метрото така и не успях да свикна докато бях там. Все едно влизах в Нарния и не знам къде отивам :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че ще пее това? :o

Какво странно има в това? Все пак не всички живеят в София и наистина е сложно ако не я познаваш. Аз примерно с метрото така и не успях да свикна докато бях там. Все едно влизах в Нарния и не знам къде отивам :lol:

 

Според мен Мария няма да пее "Спомен", прекалено трудна й е и гласа й сега звучи много по-различно от време (по-зле), според мен ще си пее, "НЕ те обичам", защото това е единствената песен която пее на живо по концерти и турнета, когато реши да пее на живо...

 

За София-да..пълна каша е там, наистина е джунгла, а сега спирките на метрото са повече. Аз имах предвид за емоцията "да си на Софията..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Мария няма да пее "Спомен", прекалено трудна й е и гласа й сега звучи много по-различно от време (по-зле), според мен ще си пее, "НЕ те обичам", защото това е единствената песен която пее на живо по концерти и турнета, когато реши да пее на живо...

Имаше от турне 2010 един концерт, където пя "Спомен" на бис и звучеше добре. Няма да ѝ е трудна според мен, макар и гласът ѝ доста да атрофирал в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женя във Фолкмаратон:

 

- Преслава ще пее стари песни, както и дуети

- Галена ще заложи на актуалните си песни

- Ивана - "Шампанско" + нови песни

- Милко - "За да те забравя"

- Тони Дачева - стари песни

- Фики, Галин, Ваня и др. - актуални песни

 

Ако това, което говори е вярно, интересно Преслава какви дуети ще пее - за "Нокаут" и "Живей" не ми се вярва много :1000 (29): Ще се изкефя, ако се сетят с Борис Дали за първия им дует :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нови песни от Ивана? Не ми се вярва.

Актуалните иска да каже, може би - "Всичко е наред" пуснаха като го каза.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, предполагам Преса ще пее дуета с Фики.

За Галя някой беше казал, че в крайна сметка е решила да пее с бенда т.е. стара песен.

Ивана не трябва да пее нови песни.

Галин и Фики нямат много стари песни, но ще участват и в ретро блока с най-големите си хитове.

 

Абе, дано инфото не е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана пък само да посмее да пее песни от последните 5 години. :gun_bandana: Искам микс от стари песни, най-вече "Нещо нетипично"!!!

Все ще се появи в първата част, предполагам. Трите песни от тази година на мен ми харесват, не би сбъркала и да изпее една или две от тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женя във Фолкмаратон:

 

- Преслава ще пее стари песни, както и дуети

- Галена ще заложи на актуалните си песни

- Ивана - "Шампанско" + нови песни

- Милко - "За да те забравя"

- Тони Дачева - стари песни

- Фики, Галин, Ваня и др. - актуални песни

 

Ако това, което говори е вярно, интересно Преслава какви дуети ще пее - за "Нокаут" и "Живей" не ми се вярва много :1000 (29): Ще се изкефя, ако се сетят с Борис Дали за първия им дует :girl_cry2:

 

Абе Преслава... Кви дуети, кво чудо. Приемам само ако е "Пия за тебе" и Елена присъства или може би "Първи в сърцето" донякъде, но много повече предпочитам да си пее своите песни, с тях има шанс за по-добър прием.

За Галена ясно.

Ивана кви нови песни? Искаме "Нещо нетипично"! Дано да е имала предвид по-нови от "Шампанско и сълзи", макар че.. тя има три нови тая година, представяте ли си да ги изпее тях всичките.

Милко ще ги смаже!!! Дано са му отделили време и за "Къде си, батко".

Тони Дачева ясно, може да я приемат добре с "Бедни и богати" и "Губя те".

И за другите пак е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ще се появи в първата част, предполагам. Трите песни от тази година на мен ми харесват, не би сбъркала и да изпее една или две от тях.

Оф, ако ще пее от новите, нека да е Ало, мамо, но с бенда. Кво ще прави в първата част!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана пък само да посмее да пее песни от последните 5 години. :gun_bandana: Искам микс от стари песни, най-вече "Нещо нетипично"!!!

И аз. "Кварталната кръчма" си остана най-якото парче на Ивана. Много искам да я чуя и още песни от този период. Каквото и да избере от "Не е Ваша работа", "Къв си ти", "Това е парчето" и подобни - няма да сбърка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам "Като на 17" също така. Искам да чуя как публиката се разбива на нея. На наградите, като пя първа, това нямаше как да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам "Като на 17" също така. Искам да чуя как публиката се разбива на нея. На наградите, като пя първа, това нямаше как да стане.

Да, точно и аз в момента за нея се сетих.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Фики няма да пеят дуета - сега той каза, че ще пее две песни - едната "Джале, Джале", а за втората се колебае между "Горе-долу" и "Бум".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Фики няма да пеят дуета - сега той каза, че ще пее две песни - едната "Джале, Джале", а за втората се колебае между "Горе-долу" и "Бум".

 

Защо пък се чуди, "Горе-долу" я пя на два концерта и предизвика фурор сред публиката, време е да го направи и с "Бум", все пак е най-известната песен тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще пее "Шампанско и сълзи"

Милко ще пее "За да те забравя"

 

Все до болка втръснали песни. На такива концерти трябва да умееш да изненадваш публиката. Милко щеше да го направи, ако беше изпял примерно тази:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все до болка втръснали песни. На такива концерти трябва да умееш да изненадваш публиката. Милко щеше да го направи, ако беше изпял примерно тази:

 

 

 

Е, да, ама трябва и купон да стане, а за целта трябват големите хитове.

 

Блокът с бенда може и да не съвпада с ретро блока, имам предвид че с бенда могат да бъдат изпълнени и по-нови песни и чак след това да са ретро хитовете.

 

Не знам, бая информация почна да се появява за песните, сигурно и за още неща ще има, май ще спирам да следя темата, защото обичам да ме изненадват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...