Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

И защо няма да пее дуета с Преслава? Да им се чуди човек за какво изобщо я направиха тая песен, след като дори и лайв версия не смятат да й снимат. :mf_surrender: Много глупави решения от Галя, излага се.

 

За какво й е тая песен на Галена? Викна набързо Преса, щото Сарит я отряза като кисела краставица. Едва ли се кефи на песента в този случай... Да залага на нови парчета.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво й е тая песен на Галена? Викна набързо Преса, щото Сарит я отряза като кисела краставица. Едва ли се кефи на песента в този случай... Да залага на нови парчета.

Аз четох, че заради Галена пропаднал дуета със Сарит, понеже искала да пее на български, а Галя не била съгласна. Както и да е, ако не й харесва песента във вариант с Преслава, да не я беше издавала след разпадането на проекта с Хадад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Галин ще пее "Момче без сърце" с бенда!

Това за златен хит ли се брои? Друг е въпроса, че не знам до колко се помни вече :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за златен хит ли се брои? Друг е въпроса, че не знам до колко се помни вече :mf_surrender:

Ще чуем на 1-ви. Фики пък май Горе-долу ще пее с Дани Милев бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще чуем на 1-ви. Фики пък май Горе-долу ще пее с Дани Милев бенд.

Думи нямам .. все едно Преслава да пее "Режим Неприлична" в ретро блока или Анелия - "Искам те, полудявам" .. :mf_surrender: Не, че няма шанс да го направят като ги знам :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за златен хит ли се брои? Друг е въпроса, че не знам до колко се помни вече :mf_surrender:

 

Много на място, тъкмо си я пуснах, че изобщо не се сещах за мелодията на тая песен, само името ми е останало в ума.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Галин и Фики са нови изпълнители, дори и най-старите им песни са от по-новата вълна в жанра, така че не виждам нищо учудващо. Фики можеше "Стига" примерно да избере, но както и да е. Интересно ще ми е как ще звучат оцковите песни с оркестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Галин и Фики са нови изпълнители, дори и най-старите им песни са от по-новата вълна в жанра, така че не виждам нищо учудващо. Фики можеше "Стига" примерно да избере, но както и да е. Интересно ще ми е как ще звучат оцковите песни с оркестър.

Ами като са нови изпълнители няма да пеят в ретро блока - то се подразбира. Нужно ли е да се бутат навсякъде с такива неподходящи избори? Виж Галена как каза, че няма да пее с оркестъра, макар тя поне да има 1-2 хита, които да минават за златни, за разлика от Галин и Фики.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то блокът с оркестъра и ретро блокът може да не съвпадат съвсем, имам предвид може с бендът да се изсвирят първо и някакви по-нови песни.

 

Бтв има някакви клипчета качени, аз почнах първото да гледам, първо интервюират Анелия:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като са нови изпълнители няма да пеят в ретро блока - то се подразбира. Нужно ли е да се бутат навсякъде с такива неподходящи избори? Виж Галена как каза, че няма да пее с оркестъра, макар тя поне да има 1-2 хита, които да минават за златни, за разлика от Галин и Фики.

Милата тя :(

Ти си мислиш че затова не пее със бенд? :mf_surrender:

Замисляш ли си как би звучала ? :wallbash: 1000%20(10).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрет и Галин могат да се опитат да изпеят "Замълчи" на Найден и Магапаса...ама едва ли някой ще се сети за тази песен, а беше огромен хит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

[/color]

Милата т[/color]я :(

Ти си мислиш че затова не пее със бенд? :mf_surrender:

Замисляш ли си как би звучала ? :wallbash: 1000%20(10).gif1000%20(29).gif

Е, едва ли ще е крайно зле. Подозирам, че Малина ще се включи в тази част, а тя със сигурност не пее по-добре от Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем всичко, което знаем от самите изпълнители в публични изказвания досега:

 

Анелия

Борис Дали - "със сигурност може би" Пиян

Галена - няма да е в ретро блока

Галин - и в двете части

Джена

Емануела

Емилия

Илиян - Обичам те до безсъзнание и Тупалка

Кали

Константин

Мария - "нещо по-старо"

Малина

Преслава

Фики - Джале, джале

Цветелина Янева - "по-нови песни"

 

Допълвайте списъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем всичко, което знаем от самите изпълнители в публични изказвания досега:

 

Анелия - с бенда

Борис Дали - "със сигурност може би" Пиян

Галена - няма да е в ретро блока

Галин - и в двете части, в първата по-актуални, в другата по-стара парче (предполагам "Момче без сърце" или евентуално "Все напред")

Джена - с бенда

Емануела

Емилия - с бенда

Илиян - Обичам те до безсъзнание и Тупалка

Кали - с бенда

Константин

Мария - "нещо по-старо"

Малина

Преслава

Фики - Джале, джале

Цветелина Янева - "по-нови песни"

 

Допълвайте списъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин даже каза "от по-новите, по-модерните" :scratch: Не знам какво имаше предвид, може би Роклята.

 

А Трио "Сопрано" казали ли са, че ще участват и какво ще пеят? Нямам нерви да им гледам интервютата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като са нови изпълнители няма да пеят в ретро блока - то се подразбира. Нужно ли е да се бутат навсякъде с такива неподходящи избори? Виж Галена как каза, че няма да пее с оркестъра, макар тя поне да има 1-2 хита, които да минават за златни, за разлика от Галин и Фики.

+1

 

И Тотя парцала ще пее "До три".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андри ми липсва. Нямам я тръпката за предстоящ концерт.

 

Разбирам те, мен Камелия много щеше да ме изкефи на тая сцена, с бенда с "Ти си" щеше да размаже. Но пак си имам тръпката, май най-много Преслава ще очаквам, а тя нищо не издаде за представянето си. Сигурно "На тебе не отказвам" в първата част и някакви по-ретро хитове във втората с бенда, като предполагам, че ще закрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито знаят какво ще пеят, нито репетиции почнали. Какъв концерт ще правят? :mf_surrender: Усещам яко претупаната работа и зле организирана.

Е, видеата да не са снимани днеска...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, видеата да не са снимани днеска...

Е не са, ама пак ми се струва, че закъсняват.

 

Защо толкова много сектори не са пуснати за продажба? :mf_surrender: Особено пък тези B 1.1 - B 1.4 дето са централни... Или са продадени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...