Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стига глупости...нали изработват статуетките и клиповете, не се излагай....Наградите бяьа абсолютно заслужени, признай си..Този път нямаше нагласени и всичко беше основателно..

 

Аха, а за откъде знаех всичко още снощи? А за промените? Кама ли пак ми е казала? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така пишете, че Преслава просто пуска 2 песни и "смачква", а Галена "трябва много да се старае", за да я надмине, а пък я е надминала? :D В този случай Преслава е по? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се след всеки концерт, че кралицата доказва нещата които говоря тук...и тръгнал Сашо да ми говори, че на Яница била по-голям хит, айде бегай. И как извиваше "ЙЕЙЙЙ", направо без думи останах. :3fdb8960598fa63e:

 

Това й беше най-доброто представяне на Андреа.

Останах без думи след нейното изпълнение и шоуто беше като за световна сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа поне да беше на живо. Иначе песента си е хит и тази вечер си пролича.

Хит ? Човек, не само защото съм и фен, но песен на АНДРЕА след 10 месеца да се приема така...Това си е точно мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена беше видимо сърдита. Иначе щеше да изпее малко от "Моята награда" акапелно след бис-а. Галена много слабо на "Пантера", после малко по-добре. Преслава с тоя глас обаче колкото и да ги е яд част от хората на нея, винаги взривява.

 

Извод: Статуквото се запази и Димитров май няма намерение скоро да го променя. Ама като му носи успех това статукво няма за какво да го виним. Просто Преслава е като Бойко Борисов - каквото и да правят, продължават да са най-предпочитаните от най-голям брой хора и всичко им се прощава. Харизма :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали на клипчето не викат най-много за Преслава?

 

https://www.facebook.com/video.php?v=611906878940816

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, а за откъде знаех всичко още снощи? А за промените? Кама ли пак ми е казала? :1000 (29):

Не, специално за наградите, не е ...и това не съм го твърдял аз за Камелия.Казал ти го е някой от тонрежисьорите или близък до тях..И го научи вчера, а не си знаел преди това..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бащата на Фики, майка му, Софи Маринова и това че изпя Зайди, зайди ми напълниха душата.

И на мен. В крайна сметка наградата е за певец, а не за чупки и муцки, каквито демонстрира Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-важното нещо беше, че наградата за клипа "Горе-долу" на Фики и Преслава, направил най-много гледания за най-кратко време, беше връчена от онази госпожа, която е представител, или както там се водеше, на YouTube за ИЗТОЧНА ЕВРОПА. Надявам се това да спре спекулациите за фалшиви гледания, тъй като това определено показва, че гледанията са реални. :) И разбрахме, че мениджърът на "PlanetaOfficial" е някакъв чужденец.

 

Харесаха ми наградите - красива сцена, стегнати, само най-заслужилите бяха с повече от една песен, готини гости бяха поканили, имаше и силно чуждестранно присъствие.

 

Разпределението на наградите беше отлично. В почти всички категории спечелиха най-заслужилите, а дори тези, които компромисно бяха дадени на други, съм съгласен и с тях. Нямаше фрапиращи неща като минали години. Единствено съм повече против "Моли се да не почна" като "Песен на годината" при наличието на най-големият хит на 2014, "Хавана Тропикана", в номинациите, баща ми много се възмути от това коя е песента на годината.

 

Андреа и Анелия, които бяха почти отписани от форума преди церемонията, се представиха доста добре. Емилия пък малко надолу. Закриването от Галена на турнето и предния концерт беше много по-добро от това сега, може би ѝ трябва почивка. Галин и Константин с големите актуални хитове пък бяха доста посредствени като представяне.

 

Очевидно звездите на вечерта бяха Фики и Преслава, очевидно заслужено "Певец на годината" и "Певица на годината". Въпреки че още смятам, че Галена беше с най-големият хит, Преслава се представи по-добре от нея, пя по-добре от нея, беше приета по-добре от нея и даже изглеждаше по-добре от нея. Може би догодина ще е обратното, както ги знаем. Реакциите на публиката при първите награди бяха в полза на Галин, когато Фики спечели, имаше освиркване, но и неговото име се чуваше повече, а като се представи и сравним представянето му с това на Галин, няма съмнение че го превъзхожда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много се зарадвах на Фики, макар че не го харесвам кой знае колко ( а и нелогично дебют и певец ), но пък има страшен глас. Яд ме е, че не излезе и баща му, наистина е уникален Стораро, дано има като неговите вечни хитове Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, специално за наградите, не е ...и това не съм го твърдял аз за Камелия.Казал ти го е някой от тонрежисьорите или близък до тях..И го научи вчера, а не си знаел преди това..

 

Аха, а Кама как знаеше всички важни награди още по Коледа? И що все на мен някой ми казва, а не на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Райна е взела за фолклорен албум, иначе щеше да ореве орталъка/Фейсбука пак.

 

Доволна съм от наградите на Емилия и Джена. За мен и двете песни си заслужаваха. Какво недоволствате толкова за "Моли се да не почна"? Хаваната се оцени, видеоклипа се оцени...две награди взе, не бъдете толкова алчни все пак! "Моли се..." си беше хит и все още е. Не виждам къде е драмата.

 

За певица таях някаква малка надежда отново да вземе една от двете - Емилия или Джена, въпреки че шанса беше малък. Въпреки това се радвам, че е точно Преслава (тя ми беше на трето място :1000 (29): ).

 

Наградата за Идол както някой написа по-горе, и за мен е напълно безмислена.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След реакцията на публиката нямате право и дума да кажете за ПЕсента на годината.

Андреа и Цветелина Янева бяха изненадата на вечерта, изпълниха ми душата, особено първата.

Ивана е най-голямата просто, няколко пъти й се скандираше името.

Джена, Преслава и Галена бяха най-добре приетите от жените, макар последната да нямаше бис.

Галин и Фики са лидерите.

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, а Кама как знаеше всички важни награди още по Коледа? И що все на мен някой ми казва, а не на теб?

Защото ти живееш за чалгата и ден и нощ ровиш интернет и търсиш връзка с някой по-близо до чалгата..Мен не ме интересуват чак толкова... :mf_surrender:

А Камелия "знаеше", поради простата причина, че виждаше каква успешна година е за Преслава и трябваше да каже нещо против нея..тя не харесва Галена и за това каза Джена, като утешителна.. :mf_surrender: То всички знаехме, че ще бъде Преслава, поради простата причина, че друг не я заслужава.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...