Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-x...amp;oe=557D4A02

 

Kanye West е бил на наградите на Планета. Калине, аз ли да издавам точно Галена, къде си тиииииии?

http://www.kolektiv.me/slike/546x364/17519_1.jpg

Jelena Karleusa dec. 2013

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото награждаване, което ще запомня от този концерт. Беше епично.

 

Да, той се развълнува искрено, нямаше симулация, както при много други. Показа всичките си чувства. И семейството му, Тонката със насълзени очи и избухващата Софка... Прекрасно! И момчето пя, здраво, особено на акапелата ги отвя и показа защо наградата е при него. Мойте уважения към Галин и Коцето, но когато започнат да пеят така, може и да я заслужат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли къде да гледам наградите със категориите и всичко .?

Дебют - Фики

Най-прогресиращ изпълнител - Галин

Фолклорен албум - Борис Дали - Младо момче

Фолклорен изпълнител - Райна

Посланик на българската музика - Джена

Артистичност във видеоклип - Илиян и Сиана - Палавница

Оригиналност на клубната сцена - Галин

Оригиналност на концертната сцена - Анелия

Дискотечен хит - Галена и Живко Микс - Хавана Тропикана

Баладичен хит - Преслава - Ако утре ме губиш

Дует - Емилия и Ави Бенеди - Кой ще му каже

Видеоклип - Галена и Живко Микс - Хавана Тропикана

Албум - Анелия - Феноменална

Песен - Джена - Моли се да не почна

Певец - Фики

Певица - Преслава

Идол - Галена

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чу ли се как освиркаха Фики?

 

Много се радвам за Илиян и Сияна !!!!!!

Да.

Също така се чу, че докато Десислава питаше ''КОЙ'' се скандираше повече ''ФИКИ'' което означава, че и Галин щеше да е освиркан.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ме заклеймяваха от РД насам и как ми се точеха едни хорица тук как концерта за наградите щял да бъде най-добрия за всички времена? :hahaha: Месеци няма да ми стигнат да издиря и да се посмея на всички постове, в които подобни заблуди се леят като вино на Трифон Зарезан. Ама то не бяха закани, за пукаща се по шевовете зала. Не бяха очаквания като за "Оскари". Не бяха легенди за Яница, Кали, Андреа, Мара, Азис и какво ли още не. Днес няма да качвам онова интервю от времената по Коледа, където всичко бе подредено така, че тази вечер се случи на 100%. А бяха клетви, че горкото Пресли било обругавано незаслужено, но тази вечер никой не казва и дума по въпроса, що стана така, че наградата на Цура Янева отиде при Пресли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата не е отишла при Преслава. Преслава отиде при наградата, в този ред на мисли. :D

(Да си поясня поста - Преслава пусна страхотна песен) :D

че наградата на Цура Янева отиде при Пресли?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата не е отишла при Преслава. Преслава отиде при наградата, в този ред на мисли. :D

 

Напротив, снощи е поискала дори "Песен на годината". Кама като ви говори тия неща за долната Преса да не мислите, че си ги измисля? :1000 (29):

 

И още нещо, ама по моята част: - Тая ли разплута и измислена Деса ще замества Кама в Пайнер бре? :1000 (29): Нека ви е честита.... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като цяло за може би най-силната година за жанра поне от 3-4 насам (2014) наградите бяха слабички като че ли. Подредбата на песните не ми хареса, заглушаването на хората в залата не ми хареса, масовият плейбек не ми хареса. Въобще много еднотипно и монотонно вървеше някак всичко. Как няма поне една година да ги наредят отпред и никой да не знае какво ще вземе. Те бележки си написали, сълзите си подготвили...

С две думи голямата новина от тази вечер е, че нямаме новина :) Крадливият Оцко с Песен на годината, а Преслава не получи нищо за песента, с която реално спечели Певица - Моето слабо място. Реално погледнато от тази година песните, които ще се запомнят и се откроиха, са тя и Хаваната. Галена с пореден неуспешен опит да разбие всичко със силно закриване. Преслава с поредно супер добро пеене и много добър прием. Джена с поредна Песен на годината (най-спорната от трите й такива) и с отнета награда за Певица в най-силната си година. Анелия се връща години назад като пак залага на Миро, този път като спасителна сламка. Андреа с бляскаво шоу и жалки опити за пеене. Янева с лайв-запис. Слаба Деси Слава, вяла Емилия, недостатъчно добър прием и кофти място в програмата за Галин и Константин. Май само Фики ще има дивиденти от цялата вечер.

 

Та от утре (от днес вече) всичко постаро му. Едни награди, които аз лично няма да запомня с нищо или по-точно ще ги запомня с това, че нищо интересно не се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти от къде знаеш кой какво е искал? Не си рода на Пайнера. :D

 

Преслава заслужава и песен .. в този ред на мисли - всички песни са различни и заслужаваха, малко или много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, снощи е поискала дори "Песен на годината". Кама като ви говори тия неща за долната Преса да не мислите, че си ги измисля? :1000 (29):

 

И още нещо, ама по моята част: - Тая ли разплута и измислена Деса ще замества Кама в Пайнер бре? :1000 (29): Нека ви е честита.... :1000 (30):

 

Явно този прием, който получи на рд-то на Планета ще й е най-добрият. Кама дори на новите песни вдигаше хората и получаваше бис. Новата на Деса е приятна, но в никакъв случай хит.

От премиерните, най-голям хит ще е на Теди Александрова, само трябва един клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са малко ... Сега гледах Джена - страхотно изпълнение

 

Не са качили всички още. Имай търпение :1000 (29):

Много ми хареса ''Втори дубъл'' в изпълнение на Емилия, искам да я беше изпяла и на живо ама айде....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти от къде знаеш кой какво е искал? Не си рода на Пайнера. :D

 

Преслава заслужава и песен .. в този ред на мисли - всички песни са различни и заслужаваха, малко или много.

 

След тази вечер вече можеш да ме смяташ от родата на Пайнера. Щото до 19:00 тук бе аааааааа, уууууууууу, ахахахах и т.н. а сега? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези награди ще се запомнят с Фики.

Още ми е пред очите как реве и реве от кеф а не от лицемерие!

 

Точно това казах и аз! Искрен до болка! Дано си остане такъв винаги и не се промени и надуе. Страхотен е! Заслужава да върви само напред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина се получи гадно, че "Моето слабо място" остана без никаква награда. То не стига, че беше хит, ами стана такъв без клип и при положение, че е супер различна песен, а миналата година един Оцков комерс взе Песен на годината .. но явно това е наказанието за "Режим Неприлична" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви пък протести може да има?

 

Преслава с различни и хитови проекти - Певица на годината

 

Вижте и анкетата във форума, ако не искате да гледате наградите на Пайнера - с голяма преднина пред всички други за най-добро представяне. Факт.

 

Е, аз още ти пиша, Фокси. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...