Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обаче ми стана кофти за ДесиСлава... Като се сетя на първите годишни награди как всички бяха дошли заради нея и избухваха като чуят името й, а тази вечер я гледаха с досада и нямаха търпение да обяви Фики за певец на годината и да му отстъпи сцената... :1000 (27):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са феновете на Деса след най-слабото изпълнение на концерта? Ани Хоанг е получавала по-бурни приеми... Защо Деса се заби с нова песен???

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сигнал с най-нисък рейтинг са статиите с наградите на Фики и Анелия. Всички други са над 3,5, а за тях двамата 2,18 :)

 

Нагрдата за Албум е супер заслужена, но Анелия е толкова нелепа последните месеци, че да ти е кеф да й дадеш 1 звезда.

 

Фикрет ... тъпо е да взимаш награда и половината време да снимат баща ти. Сбъдна си мечтата момчето, порева, попя, сега е време да прави хубави песни и да придума татко си повече да не му урежда нищо ... знаем ли, може сам да не се справя лошо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче да кажа едно нещо преди да легна. Отвратен съм от Деса тая вечер. Чак па толкова да се нуждае от внимание, че да се кипри там преди да връчи наградата на Фики е не глупаво, а направо счупен тъпомер. На каква се прави? Толкова ли и е нужно внимание? Че тя е там само да обяви едно име и толкоз. Не тя е центъра на света, а награждаваният - Фики. Колко мъка има по тоя свят не е истина. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче да кажа едно нещо преди да легна. Отвратен съм от Деса тая вечер. Чак па толкова да се нуждае от внимание, че да се кипри там преди да връчи наградата на Фики е не глупаво, а направо счупен тъпомер. На каква се прави? Толкова ли и е нужно внимание? Че тя е там само да обяви едно име и толкоз. Не тя е центъра на света, а награждаваният - Фики. Колко мъка има по тоя свят не е истина. :gun_bandana:

 

15г. момиче, при това кифла в мъничкото тяло на 30г. жена. Не й е лесно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога се случват интересни неща. :3fdb8960598fa63e:

Много яко представяне направи Андреа.Евала!

По принцип не й симпатизирам, но в случая разби с представяне и си получи заслуженото от публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са феновете на Деса след най-слабото изпълнение на концерта? Ани Хоанг е получавала по-бурни приеми... Защо Деса се заби с нова песен???

защото Пайнера така реши!точно заби е думата.да беше изпяла зайчето или някой ретро хит...друго щеше да е

Link to comment
Сподели в други сайтове

защото Пайнера така реши!точно заби е думата.да беше изпяла зайчето или някой ретро хит...друго щеше да е

 

Само "Зайчето" липсваше на това нейно "представяне" и щяхме да и дадем статуетка за кифла №1. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса наистина беше доста нелепа, а такива очаквания имахме при завръщането й. Сякаш й е чужда тая сцена, супер плаха е, а за изпълнител с нейния стаж и възможности, това съвсем не трябва да е така. Дано по-нататък се получат нещата при нея, с тази първата песен май няма да е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

защото Пайнера така реши!точно заби е думата.да беше изпяла зайчето или някой ретро хит...друго щеше да е

 

Е, Райна пее стара песен, та Деса не може? Нали очакваше по-специално отношение? Теди Александрова я смаза с нова песен, Роксана със средно популярна такава от късната есен... Деса да беше забила Текалали шпирт или Бели нощи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса, Деса, Деса, Деса...

Ама костУмчето ви хареса, нали?! Баджаци гледахте ли - гледахте! Ай са тихо и по леглата! :whistling:

Не блесна с нищо интересно Деса.Баджаците и костУмчето на Теда Алексис бяха по-яки.

Sorry.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса, Деса, Деса, Деса...

Ама костУмчето ви хареса, нали?! Баджаци гледахте ли - гледахте! Ай са тихо и по леглата! :whistling:

 

Кой ти гледа баджаците на състаряващи лелки, като има млади там? Просто като нямаш нужната форма и ръст, не прави това, което те кара да изглеждаш смешно!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не се прави...зайчето ти харесва ;)

 

Тренинг и трябва.Има време...

 

Нима Ивана ,Глория и Камелия са нямали такива приеми.

ПРИ НЕПОДХОДЯЩИ ИЛИ НОВИ ПЕСНИ ЕЙ ГО РЕЗУЛТАТА:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помислих си, че Фокса е в залата, той пък бил друг фен някакъв. Някой викаше постоянно "Ка-ме-ли-я!!!!!" Не знам дали по телевизията се чуваше. Цялата зала го чувахме, дори водещите. По едно време си помислих, че ще му отговорят нещо. Иначе изглеждаше, че човека си е пийнал и в голямо настроение беше.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не блесна с нищо интересно Деса.Баджаците и костУмчето на Теда Алексис бяха по-яки.

Sorry.

 

Кой ти гледа баджаците на състаряващи лелки, като има млади там? Просто като нямаш нужната форма и ръст, не прави това, което те кара да изглеждаш смешно!!

Никой не е казал, че е блестнала с нещо. Това е най-слабото й представяне на концерт ЕВЪР, признавам. Аз го и очаквах, затова и не коментирах нищо относно него. Новата песен си казва думата по такива концерти, следователно слаб прием. Но има време, лично аз залгам много на тази песен, хубава е, въпреки че е малко по хард чалга вариант, което на мен не ми допада кой знае колко, имайки впредвид, че си падам по по-мазната чалгия, но все пак това е Деси Слава.

Времето ще покаже и тогава ще си говорим.

Лека нощ, че някои трябва да се трудят утре. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми кажи че "Най-добрата" не е мегахит. :1000 (29):

Още не съм я гледал . Стигнах до Деса - кофти представяне обаче песента е много яка . Супер гъзарска музика ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...