Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Най-важното за медиите, вече години наред са килограмите на Ивана. :mf_surrender:

 

Ивана се стопи

 

Ивана отслабна до неузнаваемост

 

Ивана отслабна за наградите на Планета

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-важното за медиите, вече години наред са килограмите на Ивана. :mf_surrender:

 

Ивана се стопи

 

Ивана отслабна до неузнаваемост

 

Ивана отслабна за наградите на Планета

Трябва да се отбележи,че на този концерт наистина изглеждаше доста добре.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, глупости, особено в третия линк "Вижте само фината й ръка" то си личи че е пипано на фотошоп - горе ръката тънка, а долу на предмишницата 2 пъти по-дебела.... :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Идол значело: музикант на сцената и пример за подражание. И това е Галена??? Доживях... :helpsmilie:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая награда трябваше да я представят като influence на изпълнителя, като нестандартни песни и клипове - успешни експерименти, щеше да пасне на Галена. А не като пример за подражание, можеше да кажат, че има хора, които й подражават, сигурно е така, но да не се коментира дали е правилно или не. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол значело: музикант на сцената и пример за подражание. И това е Галена??? Доживях... :helpsmilie:

Това е Ивана, с всичките й ценности и приказки за Бог и добротата.

Ти не знаеш ли, че да се кълчотиш и разголваш по участията днес е еталон за добро държание, шоу и купон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност сега разбрах откъде Галена се е вдъхновила за шоуто си на турнето.Ивана така на всяка песен или през песен си сменяше аксесоарите на турне '06.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очаквате от Ивана - най-очеизвадният пример за лицемерие и сбъркана ценностна система, който ни предлага БГ Хайлайфа.

Сигурна съм, че Галена ако тръгне да се описания, при всички положения ще избегне тези определения, но това е разликата между двете - Галя не се опитва да се прави на каквато не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана описа какво всъщност представлява наградата, а дали Галена отговаря на епитетите - вие сами си отговаряте. :)

 

Хм... Тогава защо й я дават???

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тая тъпотия пример за подражание изобщо, всеки си е идентичен и уникален сам по себе си. Още по-малко пък на някой от шоубизнеса и то в България трябва да се подражава, пълни глупости.

 

Е току-що по Планета пуснаха "Само на думи" на Юнона в рубриката Златен хит, явно всичко е възможно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Апогеят на вечерта бяха Галена с 4-те си награди,Преслава и Фики с 3-те си отличия. :Vishenka_05:

И Цура без нито едно отличие, но с отлично представяне. :Vishenka_05:

Както и Галин и Джена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Цура без нито едно отличие, но с отлично представяне. :Vishenka_05:

Както и Галин и Джена. :3fdb8960598fa63e:

 

Джена бе потрес с визията и не уважи феновете си...

Галин пък бе само с 1 песен и то в средата поставен... :mf_surrender:

На Цвети копче никой не може да й каже, уникална, както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена бе потрес с визията и не уважи феновете си...

Галин пък бе само с 1 песен и то в средата поставен... :mf_surrender:

На Цвети копче никой не може да й каже, уникална, както винаги.

С кое не ни е уважила?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое не ни е уважила?

Ти не си ли фен на Преслава?1000%20(29).gif

Като я извикаха на бис, тя измънка нещо и си замина без да запее акапелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си ли фен на Преслава?1000%20(29).gif

Като я извикаха на бис, тя измънка нещо и си замина без да запее акапелно.

Джена, и след това Анелия, Преслава и Емилия и като завършен ТОП 5 - Галена.

Ами ще си замине.По-добре така отколкото за 12 път да слушаме "Да те бях ранила" акапелно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена, и след това Анелия, Преслава и Емилия и като завършен ТОП 5 - Галена.

Ами ще си замине.По-добре така отколкото за 12 път да слушаме "Да те бях ранила" акапелно. :1000 (29):

 

Има още 7892722672 песни, освен тази, да бе изпяла "Кой си ти" акапелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена бе потрес с визията и не уважи феновете си...

Галин пък бе само с 1 песен и то в средата поставен... :mf_surrender:

На Цвети копче никой не може да й каже, уникална, както винаги.

Аз мисля, че са й казали нещо в слушалката, например, че няма време или нещо от сорта и затова не е пяла. Винаги пее по нещо, а сега и на мен ми стана странно защо така си замина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 4 награди е взела Галена?

 

Тия награди стават все по-тъпи. Даже не си и направих труда да ги гледам. Само погледнах основните статуетки при кого са отишли и изпълненията на 4-5ма изпълнители. Янева беше страхотна, Емилия също.

 

Фики вярно ли е взел дебют и певец? И какви са тези награди за гледания, сензации в ютюб и прочие? Догодина да очакваме освен и за най-много харесвания, споделяния, коментари, най-голяма средна продължителност и всички там др статистики...?

 

Едит: Андреа е смазала.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 4 награди е взела Галена?

 

Тия награди стават все по-тъпи. Даже не си и направих труда да ги гледам. Само погледнах основните статуетки при кого са отишли и изпълненията на 4-5ма изпълнители. Янева беше страхотна, Емилия също.

 

Фики вярно ли е взел дебют и певец? И какви са тези награди за гледания, сензации в ютюб и прочие? Догодина да очакваме освен и за най-много харесвания, споделяния, коментари, най-голяма средна продължителност и всички там др статистики...?

 

Ами Хавана Тропикана не взе каквото заслужаваше (Песен) и й дадоха 3 други награди, за да е все пак най-наградената.

 

Иначе не виждам нищо лошо Фики да има тези две награди едновременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 4 награди е взела Галена?

 

Тия награди стават все по-тъпи. Даже не си и направих труда да ги гледам. Само погледнах основните статуетки при кого са отишли и изпълненията на 4-5ма изпълнители. Янева беше страхотна, Емилия също.

 

Фики вярно ли е взел дебют и певец? И какви са тези награди за гледания, сензации в ютюб и прочие? Догодина да очакваме освен и за най-много харесвания, споделяния, коментари, най-голяма средна продължителност и всички там др статистики...?

 

Едит: Андреа е смазала.

Галена взе Идол,Дискотечен хит,Клип и Хит на лятото мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...