Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Роди ме мамо Фикрет и ме хвърли на смет! :Vishenka_05:

 

Татиното не пусна кокала до последно, браво, мъжки. Така се прави - отиваш за уредената от тати награда, плачеш за голямата мечта, която той ти е сбъднал и накрая си гасиш задните стопове на колата.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси обаче наистина ме разочарова, каква е тая тъпа песен и облекло... Нали щеше с балада да започне? Пффффф... А само как се завърна и пя на миналия концерт, сега беше като пълнеж.

 

Сега чух и дуета на Анелия и Миро, началото е брутално, но припевът и партиите след него развалят всичко, никаква кулминация. Миро пее прекалено равно, изобщо няма да допадне.

Май концертът е бил слаб, а и много плейбек нещо. Чакайте сега и въпросния Фики да видя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това казах и аз! Искрен до болка! Дано си остане такъв винаги и не се промени и надуе. Страхотен е! Заслужава да върви само напред!

Животни са тези дето го освиркаха.

Комплексари.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса представя нова песен....каква реакция очаквате незнам.

За вида и казахме.

 

И Ивана е пяла нова песен на концерт, и Камелия, нали говорим за големите. Десислава също изпя нова, от скоро е във фирмата, предполага се, че хората трябва да са развълнувани и да я чакат. А то кво се оказа? Нулев прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животни са тези дето го освиркаха.

Комплексари.

 

Злобата е голяма работа нали знаеш. Смаза ги с пеене и съм сигурна, че продължава да го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава заслужава наградата, както и другите. Просто тя се е видяла подходяща. Според мен, ви се вижда по-изненадващо, защото става Певица на годината, заради поредната такава награда просто .. Певица на годината, 2006 .. Певица на годината, 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да гледаме, като концерта мина и утре всеки, който иде на участие на Джена и Преса никога няма да каже, че Преса има шанс срещу Ориенталската мома? Докъде стигна тоя бизнес, да компенсира и спасява кариери с награда "Певица на годината". Да излезе Преса и да реве като ненормална 5 пъти, че това е най-важната награда и 3 минути след нея Ивана да я свали на земята с предизборно слово и визия на Министър-Председател. Никога не съм виждал Галена толкова на кеф. И не се кефеше на наградите, нито на песните, а само на речта на Ивана, която бе назидателна проповед, че да не се дуе много онова с червената рокля преди да излязат те. Всички знаят, че Преса я спасяват, но само Кама и Ивана имат дупе да го кажат пред хората. А продължавайте да си хвалите Пресунгера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животни са тези дето го освиркаха.

Комплексари.

 

Точно така! "ЗА" ШУРОБАДЖАНАЩИНАТА!

 

Догодина - Ивон и Иван - Дует, Симона - Певица, Теодора - Дебют, Лоренцо - Артистично.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса представя нова песен....каква реакция очаквате незнам.

За вида и казахме.

За вида й, не знам какво сте казали - ама изглежда добре - само при нас представата за хубаво тяло е някаква извратена.

Eми, ето ви Гага, която е световна звезда - това е уж нормално тяло, на нашата не знам тогава какво трябва да е - тя си е модел пред Гага.

David-Letterman-announces-2015-retirement-2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сигурно не се почувствала добре от факта, че Преслава е на върха 3 пъти по-дълго време от нея, тя вероятно за това така олиза Галена след това :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ивана е пяла нова песен на концерт, и Камелия, нали говорим за големите. Десислава също изпя нова, от скоро е във фирмата, предполага се, че хората трябва да са развълнувани и да я чакат. А то кво се оказа? Нулев прием.

Да пели са,ама преди това са подгряли със старите си хитове.

Деса и трябва тренинг по тия концерти.

Песента е различна.Слава богу.Не на Оцко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така! "ЗА" ШУРОБАДЖАНАЩИНАТА!

 

Догодина - Ивон и Иван - Дует, Симона - Певица, Теодора - Дебют, Лоренцо - Артистично.

 

Шуробадажанащината е навсякъде, във всяка област я има. Аз не виждам нещо лошо в това човек да си бута детето, там където е силен и можещ. Факт е че има силни песни, хората наистина го обичат, а това няма как да се купи и т.н. Реакциите са показателни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сигурно не се почувствала добре от факта, че Преслава е на върха 3 пъти по-дълго време от нея, тя вероятно за това така олиза Галена след това :1000 (29):

 

Да, това олизване е другия култ на вечерта... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сигурно не се почувствала добре от факта, че Преслава е на върха 3 пъти по-дълго време от нея, тя вероятно за това така олиза Галена след това :1000 (29):

 

Тя и Глория не беше много на кеф през онези години. Но да е ясно - всичко се връща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така! "ЗА" ШУРОБАДЖАНАЩИНАТА!

 

Догодина - Ивон и Иван - Дует, Симона - Певица, Теодора - Дебют, Лоренцо - Артистично.

Не става въпрос за шуробаджанащина.

Имахме турне и рожден ден. Сега на наградите пак се видя кой държи хитовете и това е Фики.

Така че момчето си заслужава напълно наградата.

Да не говорим, че от всички номинирани само Борис му е конкуренция в пеенето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да гледаме, като концерта мина и утре всеки, който иде на участие на Джена и Преса никога няма да каже, че Преса има шанс срещу Ориенталската мома? Докъде стигна тоя бизнес, да компенсира и спасява кариери с награда "Певица на годината". Да излезе Преса и да реве като ненормална 5 пъти, че това е най-важната награда и 3 минути след нея Ивана да я свали на земята с предизборно слово и визия на Министър-Председател. Никога не съм виждал Галена толкова на кеф. И не се кефеше на наградите, нито на песните, а само на речта на Ивана, която бе назидателна проповед, че да не се дуе много онова с червената рокля преди да излязат те. Всички знаят, че Преса я спасяват, но само Кама и Ивана имат дупе да го кажат пред хората. А продължавайте да си хвалите Пресунгера.

Фокси, нали 2011 според теб пак реанимираха Преслава с Певица - а, спомни си сега, Ивана тогава пак даваше наградата и се сети какво каза на Преслава: Важно е като те видят хората да кажат:Браво моето момиче и, че е доказала, че може да носи тежката корона на успеха .. или нещо от този род беше. Та в този ред на мисли - която и да награждаваше щеше да каже нещо хубаво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия появи ли се ?

В интерес на истината Фики се представи достойно . Колкото и да не бях за него , не мога да отрека че беше искрен и се раздаде .

Цура как така без награда ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за шуробаджанащина.

Имахме турне и рожден ден. Сега на наградите пак се видя кой държи хитовете и това е Фики.

Така че момчето си заслужава напълно наградата.

Да не говорим, че от всички номинирани само Борис му е конкуренция в пеенето.

 

Ей, айде заслушай се какво става всеки път, като обявят името на Галин. Стига сте ми оформяли мнение постфактум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Глория не беше много на кеф през онези години. Но да е ясно - всичко се връща...

 

Обаче как забиха и Ивана с откриване.... Пайнера все повече напъхва в скрина старите имена. Така и не разбрах, защо Глория не се явни на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, айде заслушай се какво става всеки път, като обявят името на Галин. Стига сте ми оформяли мнение постфактум.

Радвам се, че Галин има дует с Кама но това не означава да го защитаваш.

Като Десислава се правеше на малоумна и три минути не казваше кой печели, кое име се скандлизраше най-много ?

Това на Фики и на клипчетата се чува.

Кой имаше по-добър прием на наградите ? ФИКИ

На Рождения ден ? ФИКИ

На турнето ? ФИКИ

 

Това е неговата годината.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия появи ли се ?

В интерес на истината Фики се представи достойно . Колкото и да не бях за него , не мога да отрека че беше искрен и се раздаде .

Цура как така без награда ?

 

Да, пяха дуета с Кокаина. Беше много яка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, искаше ми се да си прав, но не мисля, че си или поне не напълно. За участията и сравнението с Джена съм напълно съгласен. На Преслава участията отдавна не стават. Но Преса има нещо, което другите го нямат. Необяснимо е, но го има. Най-върлите й фенове се възмущаваха колко тъпа песен е "Моето слабо място", а видя ли какво стана с нея - огромен хит без клип, няма вечер във Варна в дискотеките да не я пуснат по 1-2 пъти все още. Това никоя друга не може да го постигне. Но си прав, че по този начин малко или много кариерата й се напомпва. Ама представи си, че не й бяха дали голяма награда - да не мислиш, че това щеше да й се отрази негативно по някакъв начин? Ето миналата година - не беше нито певица, нито идол. В интерес на истината плюем основно нея тая вечер, но Галена не е по-малко напомпвана. Тя има един хит миналата година - "Хавана тропикана". Всичко друго мина и замина, даже "Пантерата" дето уж голям хит я водят се видя днес, че е гола вода. Но трябваше да й дадат и Идола, щом Анелия я взе как Галка да не я вземе. Ивана малко понапудри цялата история, искаше да го сложи на Преслава, ама да възхвалява Галена, която е всеизвестно, че не е кой знае каква певица, мисля, че нямаше нужда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче как забиха и Ивана с откриване.... Пайнера все повече напъхва в скрина старите имена. Така и не разбрах, защо Глория не се явни на концерта.

Точно обратното даже - след Камелия гледа да не ги затрива много - да откриваш концерт все още е привилегия - само виж Ивана колко пъти се появи на сцената, а Тони Дачева можеше изобщо и да не я викат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...