Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Стига глупости хора, пак ще ме обвините, че работя в Пайнер. Но е нелепо да казвате, че Пайнер няма пръст!! Кой върти Глория 20 години? Кой върти дори денс боклуците по 1000 пъти на ден? Имаше интервюта, реклама, техниката сигурно е на Пайнер, екип...Глория не е тогава богата,..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фокси, може да си спестиш разборите този път, след като не си присъствал. Нещо си омекнал сега, а през 2009 голям го вадеше... Явно на всички се е набила пълната зала, включително и на Кама. Та така. Естрадните постановки не те впечатляват, викаш. Предполага се тогава, че снимки върху тоалетни чинии и дистанционни в космати п*тки те впечатляват... Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости хора, пак ще ме обвините, че работя в Пайнер. Но е нелепо да казвате, че Пайнер няма пръст!! Кой върти Глория 20 години? Кой върти дори денс боклуците по 1000 пъти на ден? Имаше интервюта, реклама, техниката сигурно е на Пайнер, екип...Глория не е тогава богата,..

1. Ние говорим за концерта, не за кариерата й 20 години.

2. Денс песните й не са боклуци. Не е нужно да идвате в темата за концерта да говорите за тях. Ако не ви харесват, не е тук мястото.

3. Имаше 1 интервю и това е.

4. Дори да е взела техниката, една техника струва 200 лева да се наеме с екип за 4 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колоните , камерите, ПТС-А и пулта с Ленко струват далеч повече от 200 лв. Много ясно, че са на ТВ ПЛАНЕТА, тя за това жената им и благодари.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колоните , камерите, ПТС-А и пулта с Ленко струват далеч повече от 200 лв. Много ясно, че са на ТВ ПЛАНЕТА, тя за това жената им и благодари.

Може и да е така. Благодарила им е, но за другото не направиха абсолютно нищо. То и по - добре, че можеха да спрат концерта. Пайнер са в голяма немилост последните две години и става по - зле. Колкото до Фокси, не мисля, че Глория е отишла да моли Камелия за дует. Нека не говорим така. За участията, тя не поемаше. Последният месец имаше цели 4, сега ще навакса и пак ще е с приличен брой до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия, та участия. Жената не е легнала гладна.

Явно вече не желае да е навсякъде на всяка цена, обикаля вече 20 и кусур години. А дали я канят или не знаят само тя и Женя Димова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия, та участия. Жената не е легнала гладна.

Явно вече не желае да е навсякъде на всяка цена, обикаля вече 20 и кусур години. А дали я канят или не знаят само тя и Женя Димова.

 

Напълно съгласен.

Плюс това Гло не вярвам да не си е платила наем за техниката на Планета ТВ.Просто им благодари, че са им помогнали с техника....срещу заплащане..(според мен)... :)

 

Еуфорията от концерта ме държи още... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия участия. Малко ли е обикаляла - който е искал, да е отишъл да я види и чуе. И умрелите кучета знаят, че Глория предпочита да се изявява по концерти. То е ясно, че не е на печалба от концерти, но нали искаме да стигне ниво, в което да не поема халтури. Ако иска да се съхрани, трябва да прави като Лили. Няколко участия на месец й стигат и може да подбира. Не може с темпото на Галена, но няма и да опре като Сашо Роман да пее цяло лято в созополски кръчми. Тя си е направила сметката и знае къде, кога, как и колко да се появи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Има ли кралици тук тази вечер?", зад мен една се провикна: "Пълно е". :ДДД Имаше си всякакви хора.

 

Действително каквото е Лили за естрадата, такова и Глория за фолка, като мерна единица. Сега е хубавото, че другите имат база за сравнение и могат да се пробват, ако имат топки.

И аз го чух това "Пълно е", хах. :1000 (29):

 

Абсолютно, както вече бях коментирал, Глория е еквивалентът на Лили Иванова!

И предвид, че другите имат база за сравнение, силно се надявам Десислава да е наясно с това, което Глорче направи, и така да й подейства стимулиращо за нейният бъдещ концерт!

 

А Фокси нека поне тук не осира темата с конспиративните си и интригантски теории! Видите ли сега залата била се напълнила заради предполагаемата "война" "Глория - " Пайнер". Що за глупости?! Този концерт на Глория е супер успешен, защото публиката е жадна за нещо истинско и класно, а единствено Глория може да поднесе това, като тези определения при нея изпълват докрай слисъла си!

 

Очаквам пълен запис на този концерт, който е едно своеобразно показно как се правят нещата, как се пее, какво е репертоар и качесвен изпълнител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та, в тази връзка и аз да използвам любимата дума на форумците, само че с главна буква - Кралица! :Vishenka_05:

 

Сега се за замислям, след този голям успех, който пожъна Глория, дали си дава ясна представа за това, че все още е значима и фактор в съвременната българска музика?! Айде, да конкретизирам - в поп-фолка, макар че не обичам подобен тип рамки, още повече, че изпълнители като Глория не можеш да ги ограничиш стилово, но това е друг въпрос... Отплеснах се... Мисълта ми беше дали е възможно да се "чукне" в главата и да разбере, че искаме подобни на тези песни, които чухме онази вечер, които са със статут "класика" и да започне отново да ни подаравя такива "диаманти", но повече от 12, хах?

 

А до края на годината задължително да пусне нещо ново с видеоклип, по възможност по-бавно или в умерено темпо и с по-дълбок текст! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко извън темата, но това откога ли го пише във фейсбук профила й: За концерти и участия: +359882829885 gloria_studio@abv.bg. Това не е телефона на Пайнер май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А когато си в такава патова ситуация играеш "Ва банк" и дори звъниш на старият конкурент от миналия век, за нещо като дует. За това се иска кураж и не само публиката и разбра, че сега трябва да се отиде в НДК. Защото, при провал Глория пускаше кепенците и не се знаеше кога ще се появи.

 

Това звучи доста нелепо, нещо като "полубременна". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го чух това "Пълно е", хах. :1000 (29):

 

Абсолютно, както вече бях коментирал, Глория е еквивалентът на Лили Иванова!

И предвид, че другите имат база за сравнение, силно се надявам Десислава да е наясно с това, което Глорче направи, и така да й подейства стимулиращо за нейният бъдещ концерт!

 

А Фокси нека поне тук не осира темата с конспиративните си и интригантски теории! Видите ли сега залата била се напълнила заради предполагаемата "война" "Глория - " Пайнер". Що за глупости?! Този концерт на Глория е супер успешен, защото публиката е жадна за нещо истинско и класно, а единствено Глория може да поднесе това, като тези определения при нея изпълват докрай слисъла си!

 

Очаквам пълен запис на този концерт, който е едно своеобразно показно как се правят нещата, как се пее, какво е репертоар и качесвен изпълнител!

 

Това е изказване от типа, който най не харесвам. Не може да изтъкваш собственото си мнение и да го категоризираш като масово. Лично аз мога да ти изреди поне още 10 изпълнители, които могат да направят такъв концерт, а защо не и много по-добър, ако искат. Нека не се изхвърляме до толкова, че да стоят нелепо коментарите ни.

Да, успешен концерт, пеене на ниво, пълна зала, за което и аз се радвам, защото искам да има повече подобни изяви за нашите певици, но да не налагаме собственото си мнение и нека не го определяме като масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "могат да направят" - могат, ама нещо не го правят, следователно не могат, за толкова много години от тази фирма с уж над 30 звезди, само 2 от тях са правили концерт във въпросната зала. Значи май не е толкова като да могат.

Но има и нещо друго, те ще го направят, ама я се напълни, я хората останат доволни. Не всичко е да има ресурс и мангизи, за да си купиш там екипите да ти го измислят, понякога ти трябва творчество, а едно 80% в жанра няма такова.

 

Така с празни приказки всеки би могъл, но хайде да се задействат, да видим какво могат да свършат, да постигнат. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е изказване от типа, който най не харесвам. Не може да изтъкваш собственото си мнение и да го категоризираш като масово. Лично аз мога да ти изреди поне още 10 изпълнители, които могат да направят такъв концерт, а защо не и много по-добър, ако искат. Нека не се изхвърляме до толкова, че да стоят нелепо коментарите ни.

Да, успешен концерт, пеене на ниво, пълна зала, за което и аз се радвам, защото искам да има повече подобни изяви за нашите певици, но да не налагаме собственото си мнение и нека не го определяме като масово.

 

Ами за 25 години никой друг в този жанр не е правил такъв концерт, така че съвсем спокойно можем да се изхвърляме колкото си искаме. :mf_surrender: И много ми е интересно кои са тези "поне още 10", които "ако искали" могат да го направят??? Едва ли има изпълнител, който да не иска голям самостоятелен концерт. Просто нямат топки за това. А преди да се опитат - няма как да знаем дали имат публиката за такова нещо. Защото и Сашо Роман и онези "класиците", дето имали големи хитове, се опитаха да напълнят залата, ама накрая ги навряха в зала с 300 човека. И не, защото нямат хитове, а защото нямат публика, която да даде пари, за да ги слуша. Доколкото си спомням преди 7-8 години и Ивана се беше запътила към Зала 1, а накрая нещата завършиха като сборен концерт на Пайнерките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "могат да направят" - могат, ама нещо не го правят, следователно не могат, за толкова много години от тази фирма с уж над 30 звезди, само 2 от тях са правили концерт във въпросната зала. Значи май не е толкова като да могат.

Но има и нещо друго, те ще го направят, ама я се напълни, я хората останат доволни. Не всичко е да има ресурс и мангизи, за да си купиш там екипите да ти го измислят, понякога ти трябва творчество, а едно 80% в жанра няма такова.

 

Така с празни приказки всеки би могъл, но хайде да се задействат, да видим какво могат да свършат, да постигнат. :mf_surrender:

 

А задължително ли е да е във въпросната зала? Не всеки харесва НДК и не всеки иска точно там да прави концерти. Ивана например винаги е гледала да се дистанцира от нея и да реализира идеята си на друго място, в случая Пловдив, Панаирна палата 6, или както беше турнето с Индира, Слави - стадиона и Армеец, Николина Чакърдъкова и тя в Армеец. Една Преслава според мен, ако реши и направи концерт в НДК, със сигурност ще я напълни, но защо не го прави незнам, може би няма финанси, ако наистина отчита 70-75% на фирмата. Въпросът наистина е защо не го правят, защо ги е страх, защо не рискуват, а залагат на дискотеките и се борят със зъби и нокти да са топ там, а навън да са гола вода. Това не одобрявам, и за това и правя евала на Глория, но да казваме, че само тя може да напълни НДК, само тя има репертоар - не съм съгласен.

 

Ами за 25 години никой друг в този жанр не е правил такъв концерт, така че съвсем спокойно можем да се изхвърляме колкото си искаме. :mf_surrender: И много ми е интересно кои са тези "поне още 10", които "ако искали" могат да го направят??? Едва ли има изпълнител, който да не иска голям самостоятелен концерт. Просто нямат топки за това. А преди да се опитат - няма как да знаем дали имат публиката за такова нещо. Защото и Сашо Роман и онези "класиците", дето имали големи хитове, се опитаха да напълнят залата, ама накрая ги навряха в зала с 300 човека. И не, защото нямат хитове, а защото нямат публика, която да даде пари, за да ги слуша. Доколкото си спомням преди 7-8 години и Ивана се беше запътила към Зала 1, а накрая нещата завършиха като сборен концерт на Пайнерките.

 

Със сигурност има изпълнители, които не искат голям концерт. Едни не могат да пеят, други нямат репертоар, трети изглеждат нелепо на голямата сцена, и един евентуален самостоятелен концерт ще им вкара такъв автогол, че директно ще трябва да напуснат екрана завинаги. Хората, слушателите не са глупави и разбират кой може и кой не. Хубавото е, че има и такива, които биха могли да направят нещо подобно като Глория, че даже и по-добро, защото винаги може по-добре да се случат нещата. Аз искам те да се задействат и да реагират, да изкарат музиката на сцените, на големите сцени, а не да стоят в клубовете с мижавите 100 човека. Колкото до неосъществения концерт на Ивана в НДК през 2007 - аз нямам спомен да е имало пусната реклама по телевизията, плакати и билбордове из София и други рекламни цели да са направени, освен едно споменаване във Фолкмаратон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно нормално е феновете на Ивана да омаловажават чуждия успех. То затова Глория и Ивана никога няма да имат дует, и слава Богу, де. Всички виждаме как тук с Тодоров постоянно качвате клипчета на Ивана за щяло и нещяло и примирате - лошо няма, но си представям ако направи концерт, и то успешен, как ще ни го навирате. Сега пак НДК не ви харесва. Концертът бил естраден. Тя и Камелия казва, че НДК й скопена. Ами направи тогава концерт на друго място, иначе се получава малко като с лисицата и гроздето. Просто измиват собствената си несъстоятелност с някакви странични обвинения. И въпреки че на този концерт на Глория присъстваха имена като Галена и Емилия, на мен не ми беше достатъчно. Значи можем да правим кампании "Железен ли си, Фики", но поне да поздравим някого в жанра - не. Липсва уважение. А за такива като Сашо Роман какво да говорим - в полупразната зала 11 се събличаха голи в публиката, играеха кючеци на сцената, на оргия го бяха обърнали, докато на концерта на Глория може и да са преобладавали кралици, но профилът на публиката беше културен, мангали не видях също така. Всички бяха там, за да СЛУШАТ. И концертът беше всичко друго, не и естраден. Осъзнах колко много хитове има Глория, за всичките от които концертът не стигна... Колко голям хит е "Изсвирете нещо ударно", макар и да няма милион гледания в тубата, събран сумарно от клипа и тв версията. Просто хората вадят кинти от джоба и купуват билетите и албумите й. И тази година ако пак не й дадат албум на годината... много жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено Глория и може би Ивана могат да направят такъв концерт в поп-фолка. Какво според вас ще пеят Преслава или Галена (които много харесвам) три часа? Публиката ще си спомня ли песните им от преди 1 или 2 години, че да ги запее? Не може да правиш години наред сезонни хитчета, с които зорлем да си запълваш участията, а после да се сетиш, че искаш репертоар.

 

Този концерт не е успешен заради рекламата, която му се направи в последните няколко месеца, а заради цялостната работа на Гло в последните 20 години. Защото разпродадените билети съвсем не означават успешен спектакъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно нормално е феновете на Ивана да омаловажават чуждия успех. То затова Глория и Ивана никога няма да имат дует, и слава Богу, де. Всички виждаме как тук с Тодоров постоянно качвате клипчета на Ивана за щяло и нещяло и примирате - лошо няма, но си представям ако направи концерт, и то успешен, как ще ни го навирате. Сега пак НДК не ви харесва. Концертът бил естраден. Тя и Камелия казва, че НДК й скопена. Ами направи тогава концерт на друго място, иначе се получава малко като с лисицата и гроздето. Просто измиват собствената си несъстоятелност с някакви странични обвинения. И въпреки че на този концерт на Глория присъстваха имена като Галена и Емилия, на мен не ми беше достатъчно. Значи можем да правим кампании "Железен ли си, Фики", но поне да поздравим някого в жанра - не. Липсва уважение. А за такива като Сашо Роман какво да говорим - в полупразната зала 11 се събличаха голи в публиката, играеха кючеци на сцената, на оргия го бяха обърнали, докато на концерта на Глория може и да са преобладавали кралици, но профилът на публиката беше културен, мангали не видях също така. Всички бяха там, за да СЛУШАТ. И концертът беше всичко друго, не и естраден. Осъзнах колко много хитове има Глория, за всичките от които концертът не стигна... Колко голям хит е "Изсвирете нещо ударно", макар и да няма милион гледания в тубата, събран сумарно от клипа и тв версията. Просто хората вадят кинти от джоба и купуват билетите и албумите й. И тази година ако пак не й дадат албум на годината... много жалко.

Кога и къде омаловажих успеха на Глория? Искам точен и конкретен пример!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че темата е време да се заключи. Няма какво повече да си кажем. :Vishenka_05: Иначе е нормално феновете на Глория да преувеличават и да се изхвърлят. Това е темата за Глория, за нейният концерт и основно нейните фенове пишем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е изказване от типа, който най не харесвам. Не може да изтъкваш собственото си мнение и да го категоризираш като масово. Лично аз мога да ти изреди поне още 10 изпълнители, които могат да направят такъв концерт, а защо не и много по-добър, ако искат. Нека не се изхвърляме до толкова, че да стоят нелепо коментарите ни.

Да, успешен концерт, пеене на ниво, пълна зала, за което и аз се радвам, защото искам да има повече подобни изяви за нашите певици, но да не налагаме собственото си мнение и нека не го определяме като масово.

Любимката ми е Десислава. И да си призная в годините, в които Ивана беше на върха, на нея съм симпатизирал повече отколкото на Глория. Също така винаги се стремя да бъда обективен - е, не всеки път се получава, де, но не обичам изхвърлянията. Всичко това обаче не ми пречи да призная големите успехи на Глория, та, ако ще да примирам по Десислава. Защото колкото и да харесвам Десислава, няма как да не кажа, че Глория е с по-добрия глас. За това си твърдение изхождам от факта, че при първата е имало, лично за мен, разочароващи изпълнения на живо, докато при втората това не се е случвало. И като добавим към това железния й репертоар, единственият такъв в поп-фолка, затова я поставям йерархично най-отгоре. И тук да поясня, не че другите две, които споменах нямат качесвени песни, но просто те са си позволявали да пеят и откровени простотии. Така стои въпросът и с останалите изпълнители, дори и при Нелина и Тони Дачева. Само Глория не е пускала и една пошла песен. Тук не става въпрос за хитове, защото има песни на Глория, които дори да не се знаят масово, но такива с просташки текстове или музика, тя няма. Ето, затова Глория я уважавам, защото е истински творец и думата "творчество" при нея не стои нелепо. Иначе когато нещо не ми хареса спокойно мога да си отправя критиката, но в конкретния случай, мисля че всичко беше на много добро ниво. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появи ли се кумата, всички се озлобявате и започвате да правите сравнения кой колко може и не може. Тотал игнор в тази тема към него от сега! :feminist_en:

 

Я обърнете пак на хвалби и поздравления за успешния концерт на Глория! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появи ли се кумата, всички се озлобявате и започвате да правите сравнения кой колко може и не може. Тотал игнор в тази тема към него от сега! :feminist_en:

 

Я обърнете пак на хвалби и поздравления за успешния концерт на Глория! :Vishenka_05:

 

Глория е велика! И го казвам като човек, който не може да каже, че тя ми е най-любимата... Но все пак съм израстнал с нейните песни.

И всякакви опити да се омаловажи успеха й и да се вадят от сто кладенеца вода защо, какво и как и т.н ...на какво се дължи успеха й са смешни.

 

А това, че хората са отишли на концерта от съжаление, зощото видиш ли усетили в каква дупка е и за да я подпомогнат ме срязи.... Така не се бях смял и на последната комедия в кино (а тя беше наистина смешна)...

 

Още малко ще я дкарате и до DMS номер жената...(тъпа шега ама... Някои пишат колкото да не им клеяса клавиатурата)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим как ще капитализара този успех. Нямам особени очаквания, нито за хонорар нагоре, нито за серия от концерти в зали из страната, което разбира се е целта на Глория, но то няма как да се случи без Пайнер. А той, онзи на 62 години, същият пенсионер не иска и да чуе за такива неща. Затова си е привлякъл Емануела и Деса - да му жужат вместо Глория и Кама, като дори не се оплакват от нищо и са просто съгласни. А след този концерт Глория просто може да се пусне с ноу-хауто на Веско Маринов и Лили Иванова, като сама си направи серия от концерти из цялата страна. Това е нейната ниша, натам трябва да работи....

 

Тя миналата година или началото на тази имаше няколко такива в малки зали в други градове. В интервю каза, че покрай изборите е ангажирана за концерти и след това ако климатичните условия позволяват, пак би направила в зали.

 

Фокси, може да си спестиш разборите този път, след като не си присъствал. Нещо си омекнал сега, а през 2009 голям го вадеше... Явно на всички се е набила пълната зала, включително и на Кама. Та така. Естрадните постановки не те впечатляват, викаш. Предполага се тогава, че снимки върху тоалетни чинии и дистанционни в космати п*тки те впечатляват... Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало...

 

Еми не е пък и длъжен да го кефят такива постановки. Ако обича по-първичен купон, защо не? Някои хора са по-темпераментни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не е пък и длъжен да го кефят такива постановки. Ако обича по-първичен купон, защо не? Някои хора са по-темпераментни.

Първо, концертът не беше естраден. Който е бил, има право да коментира. Ако това да излезеш и да пееш, е комунистическо и естрадно, такова да е. Но не сме слушали само балади, нито сме стоели като пънове. Глория танцуваше много, слизаше в публиката - нямаше никаква статичност. Опита се да задоволи всички вкусове. Липсваше ми малко да вкара някоя хореография от Денсинг старс, но беше разнообразен концерт като звучене. Пози и приказки не е имало.

Фокси знаем какво харесва - скара-бира. Има си Видински панаир за тая работа. Пиянските вечеринки не са мерило за успешен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...