Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Пълнят ми душата такива статии. Браво!

 

Това трябва да е поп фолк музиката у нас. Глория трябва по-често да ни го показва и да излезе от глупавите кръчми и дискотеки.

 

Голямата сцена й отива както на никой друг в тая музика.

Трябват много усилия, финанси и подкрепа. Нали опита и тя и Ивана. И двете събраха по 300 - 400 човека, което не е малко, но залите си останаха празни. При Глория беше една идея по - добре, но пак много зле. Нито едната от двете нямаше реклама, тя Глория и сега нямаше реклама. Иначе щеше за 1 месец да напълни залата, не за 3. Аз съм сигурен, че с добра реклама, добър подход и Армеец щее поне 70 - 80% пълна при Глория. Но наистина трябва истински продуцент и екип, който си разбира от нещата да й удари едно рамо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Трябват много усилия, финанси и подкрепа. Нали опита и тя и Ивана. И двете събраха по 300 - 400 човека, което не е малко, но залите си останаха празни. При Глория беше една идея по - добре, но пак много зле. Нито едната от двете нямаше реклама, тя Глория и сега нямаше реклама. Иначе щеше за 1 месец да напълни залата, не за 3. Аз съм сигурен, че с добра реклама, добър подход и Армеец щее поне 70 - 80% пълна при Глория. Но наистина трябва истински продуцент и екип, който си разбира от нещата да й удари едно рамо.

Пайнер изобщо не им стои зад гърба...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То са наистина много песни и няма как всичко. Така или иначе някои от известните, които сега пропусна, ги пя миналия път - "Радост-тревога", "Не заслужаваш", "Откраднат миг". Наистина е радващо, че изпълни толкова песни от първите албуми и че заложи точно на определени - сигурно много хора са се изненадали приятно, ако не са присъствали на последните участия, защото там даде заявка за тях.

Нямам търпение да го излъчат, както и да излезе двд. Но в залата беше уникално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен успеха се крие в това, че Глория се държи много по-отпуснато и не мисли толкова за камери, стойки и т,н Предния концерт беше някак статичен, изкуствен, малко контакт с публиката, докато сега доколкото виждам нещата са различни...

Ако се изложат пак с монтажа и го направят толкова статично и неестествено като миналия път ще провалят всичко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен успеха се крие в това, че Глория се държи много по-отпуснато и не мисли толкова за камери, стойки и т,н Предния концерт беше някак статичен, изкуствен, малко контакт с публиката, докато сега доколкото виждам нещата са различни...

Ако се изложат пак с монтажа и го направят толкова статично и неестествено като миналия път ще провалят всичко..

Не знам как ще го монтират...то не й остана време от букети и чудеса да пее :D :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с букетите в един момент стана прекалено. Ок, всеки иска да я поздрави отблизо, но постоянно й прекъсваха пеенето, това беше на всяка една песен. :1000 (27):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прекалили са с букетите...не може на всяка песен...

 

Постоянно слушам стари песни на Глория и се чудя как успя толкова години да запази тея песни, те са си направо класика..Да започва пак да прави такава музика и да не ни залива с тия денс бози, защото има златен глас и има още какво да изпее....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не може на всяка песен? Аз и подарих букета на любимата ми нейна песен. Предполагам и останалите така. Или поне ако не всички , то част от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не може на всяка песен? Аз и подарих букета на любимата ми нейна песен. Предполагам и останалите така. Или поне ако не всички , то част от тях.

 

Ами защото после и ние искаме да слушаме и гледаме пеене, а не "Благодаря ти Планетчо"!!! :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не може на всяка песен? Аз и подарих букета на любимата ми нейна песен. Предполагам и останалите така. Или поне ако не всички , то част от тях.

Казвам, че на всяка песен се трупаха хора и постоянно се прекъсваше пеенето. Това не само, че не е приятно в залата за слушане, а на записа също ще е кофти. Една песен няма да има изпята от-до.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е досадно с тея букети, но по-досадно беше това с тортата за Симона..само се молех да не чуя началoто на Моята първа награда :1000 (29):

Иначе концерта беше TOP OF THE TOP :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Глория сама преценя дали да спре да пее или просто да вземе букета и да кимне в знак на благодарност. За нея донякъде са добре дошли цветята, защото може да си почине от пеенето. В първия блок нямаше никакви паузи между песните (което си беше супер, всъщност). А и повечето букети видимо бяха доста скъпи, което си е голямо уважение от страна на публиката. Много ми хареса и как балетът раздаваше цветя на жените в публиката по време на дуета с Тони Дачева.
Link to comment
Сподели в други сайтове

С цветята ситуацията беше следната, за което евала на Симона - когато ги поднасяха на Глория тя спираше да пее, а когато ги даваха на Симона, момичето един път не си заряза пеенето, клякаше там, гънеше се да ги взима, но си пееше постоянно - това ми направи голямо впечатление.

Предния концерт наистина беше статичен, но причината е в липсата на бенд - съвсем различно е, да се научат всички, че така се поднася музика, това е начинът.

 

И не знам защо не вървя отзад клипа на "Жените са цветя" след като си е с много сносно качество. В интрото също трябваше да включи стари кадри, аз си го представях като това на Драгана, което беше велико, жалко че и нейното не беше подобно, даже ме е яд, има си много добри кадри и в "Щастието", и във втория албум, трябваше да е по-разчупено това интро, не такъв скучен микс от денсове и разни кадри там...изглежда си скалъпен на бързо. Ето това е примерът, адски надъхващо интро с много известни семпълчета от хитовете й:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло кадрите в интрото й бяха лишени от всякакъв смисъл, въртяха се основно 5-6 клипа, тук-там по един кадър от нещо старо... Логика нулева.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации. Анелия да се учи как се пълни зала. За разлика от третия концерт на Гло, който беше едно неуспешно напомняне, че е имала и други 2 преди това, този е бил изпипан, музиканстки и Глория получи най-голямата оценка и награда - вечността във времето.

 

 

По принцип е толкова досадна и скучна на концертите и в клипове, че бях загубил надежда, че има връзка със Земята. Глория е пример, че има изпълнители, които не трябва да се поставят в рамки. Да смъкне егото и процента си и да се завърне сред актуалните!!! Не е редно такива изпълнители да остават в сянка заради жени, които харчат парите на мъжете си за да пеят.

 

В този форум има доста хора от моя набор, че и по големи. Ние помним как периода 2000-2005 попфолка получи своето признание, след което се превърна в машина за правене на пари и новите имена върнаха фолка там от където певици като ГЛория, ДесиСлава, Софи, Рени, Нелина, Анелия го изкараха преди години. Слушахме истинска музика и хитове и певиците вълнуваха хората. Сега са едни ходещи пародии в очите на интелигентния българин.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моментът, когато видеостената се вдигна и бендът зад нея засвири "Ако бях се родила река"... Безценно!! А след това - "Оставете ме намира"... откачих! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моментът, когато видеостената се вдигна и бендът зад нея засвири "Ако бях се родила река"... Безценно!! А след това - "Оставете ме намира"... откачих! :1000 (29):

Ааа Златна клетка и Сцената обичам лудо :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да спра да се смея на момента когато Глория пее Златна клетка и на някаква й се закачи обецата за ръкава на Глория... Хаха

Тя тогава май се вкисна и реши да се качва на сцената и така потупна единя гард да й направи път, че чак му стана неудобно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ленко усили ми микрофона" и "Има ли кралици тази вечер"? (последван от истеричен смях от всички гейове в залата (над 1000) си остават бисерите на вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...