Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Да наистина, дайте вместо да обсъждаме други изпълнители да чуем "Циганско сърце" и "Любовен дъжд" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това е изпълнител в истинския смисъл на думата, 3 часа пеене на живо...не знам, на 90% от пасмината в Пайнер трябва да им стане поне малко неудобно, че се наричат "певици"...направо са дъното на дъното.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 часа сън сънувах, че правим фен клуб в Търново ... :D :D

Психясъл съм ... :D :o

Кога??? Къде? Как?

 

 

Глория е класа! Поздравления за концерта. Дано този успех насърчи нея и другите топ имена да правят концерти.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес на трезва глава осъзнавам какво се случи вчера, защото в самия ден при тая суматоха всичко мина като филм... Много си тежи тази жена на мястото, много. Нито има какво да губи, нито има какво да печели повече в тази държава. Пожелавам й да завоюва шанс за някакъв международен успех, а специално в България да налага основно концертна дейност, както го правеше едно време, и тук-там по някоя квалитетна дискотека и ресторант. Да продължава да си е себе си, то затова има това уважение.

Ако може клипче на "Носталгия"... Върховно беше. Благодаря на всички, с които се видяхме. Следваща стъпка да е Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се излъчва?

Е едва ли са го заснели са да си го гледа в къщи.Най-малкото по празниците трябва да уреди излъчване по някоя от националните.

 

Само заради "Чуй ме " и "Тя или аз", няма да си простя отсъствието ми.

 

И какъв и е проблема с "Сбогом Адиос"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е едва ли са го заснели са да си го гледа в къщи.Най-малкото по празниците трябва да уреди излъчване по някоя от националните.

 

Само заради "Чуй ме " и "Тя или аз", няма да си простя отсъствието ми.

 

И какъв и е проблема с "Сбогом Адиос"?

Няма време просто. Следващият път ще са "Кукла на конци", "Сбогом, адиос" и "100 пъти". Виж, че й "Не заслужаваш" е пропуснала. Няма как да ги изпее всичките песни. "не мога без теб" също искам някой ден да се чуе, "Скъпи купи ми нещо"? Но ще отиде още поне едно час и половина. Няма как :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, не очаквах такъв категоричен успех. Зала 1 е мерилото в България за на един изпълнител и Глория я напълни самичка. Прекрасно изглеждат и атмосфера, и видеостени, и аранжиментите звучат добре, Глория блести и със сигурност снощи е била една от най-хубавите вечери в живота й.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно около нея, както през 2003 - не, но имаше такива, които се въртяха около сцената. Както и в бенда.

Крана също се въртеше около нея, даже за момент да я фрасне ... :D :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес на трезва глава осъзнавам какво се случи вчера, защото в самия ден при тая суматоха всичко мина като филм... Много си тежи тази жена на мястото, много. Нито има какво да губи, нито има какво да печели повече в тази държава. Пожелавам й да завоюва шанс за някакъв международен успех, а специално в България да налага основно концертна дейност, както го правеше едно време, и тук-там по някоя квалитетна дискотека и ресторант. Да продължава да си е себе си, то затова има това уважение.

Ако може клипче на "Носталгия"... Върховно беше. Благодаря на всички, с които се видяхме. Следваща стъпка да е Арената.

Бях убеден, че ще приключи с Носталгия, просто нямаше как.

А на живо звучи невероятно тази песен. Пратих го на една приятелка, която е на другия край на света и сигурно е ревала много. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях убеден, че ще приключи с Носталгия, просто нямаше как.

А на живо звучи невероятно тази песен. Пратих го на една приятелка, която е на другия край на света и сигурно е ревала много. :Vishenka_05:

 

 

Благодаря. Страхотна беше, много трогателно. Това е моята песен и си я чаках до последно, тогава си дадох букета, имахме и знаме, и така. :)

Мерси, че ме подсети и аз да пратя на някои френдове в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживяхме да чуем "Носталгия" на живо :)

Не съм много убеден, че е на живо. Звучи точно като записа, което не е като да не е типично за Глория, но тук точно ме съмнява. Като се навежда и грам пе се променя тона... хм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм много убеден, че е на живо. Звучи точно като записа, което не е като да не е типично за Глория, но тук точно ме съмнява. Като се навежда и грам пе се променя тона... хм.

 

 

Тук се чува по - добре. На живо си е май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тук се чува по - добре. На живо си е май.

Ами то тук още повече си личи - ниския топ "аааа" в началото още е свършил и то се провиква "всички". Но нищо де, всичко останало с 2-3 изключения си е на живо, така че аз забележки няма как да имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то тук още повече си личи - ниския топ "аааа" в началото още е свършил и то се провиква "всички". Но нищо де, всичко останало с 2-3 изключения си е на живо, така че аз забележки няма как да имам.

Има силен синбек май, прав си. Няма как, вече е много уморена. Личи си, че се опитва, но да, както казваш с 2 - 3 изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, но нямаше такава, която да е на сцената и да се върти около нея и Глория да се заиграва с камерата а-у... ;d

Стеди кам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на Носталгия има силен синбек. Това е нормално, но е на живо. просто гласа й е вече много уморен.

 

Ето го доказателството:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо си е Носталгия, просто Глория ако не импровизира, звучи 1:1 със записа.

На живо е, но и Сеньора е прав. Има синбек отдолу, като почна да говори на "Родна България...." си се чуваше. Но я чухме на живо. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...