Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В Папараци излъчваха кадри вчера.

Много яка беше, как си се събу босичка в Котън :D:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория : Митко Димитров ми се обади на следващия ден и каза , че това е успех за целия жанр. Но аз не мисля така, това си е моят успех!

 

в-к Телеграф 9.10.15

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория : Митко Димитров ми се обади на следващия ден и каза , че това е успех за целия жанр. Но аз не мисля така, това си е моят успех!

 

в-к Телеграф 9.10.15

 

Крайно време е нещата да почнат да се назовават с истинските им имена - каква заслуга има Пайнер за въпросния концерт???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория : Митко Димитров ми се обади на следващия ден и каза , че това е успех за целия жанр. Но аз не мисля така, това си е моят успех!

 

в-к Телеграф 9.10.15

 

Колко е нагъл, а тя колко е права! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория : Митко Димитров ми се обади на следващия ден и каза , че това е успех за целия жанр. Но аз не мисля така, това си е моят успех!

 

в-к Телеграф 9.10.15

Мачкай, Глорче! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в Папараци не бяха муцки, не бяха превземки, а тук се кланяте, че се е събула босичка, а която и друга да го беше направила щяхте да кажете каква селянка и простачка е, сигурен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в Папараци не бяха муцки, не бяха превземки, а тук се кланяте, че се е събула босичка, а която и друга да го беше направила щяхте да кажете каква селянка и простачка е, сигурен съм.

Лили се събу боса накрая на концерта си в Арена! Глория го е направила след концерта си! Проблем? Татяна дали ще стои на токове след 3 часов концерт...опсс тя такъв няма и няма да има ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили се събу боса накрая на концерта си в Арена! Глория го е направила след концерта си! Проблем? Татяна дали ще стои на токове след 3 часов концерт...опсс тя такъв няма и няма да има ;)

 

Колко нелепо изказване само. :mf_surrender: Слаб опит да ми величаеш Глория и да я слагаш в едно изречение с Лили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко нелепо изказване само. :mf_surrender: Слаб опит да ми величаеш Глория и да я слагаш в едно изречение с Лили.

Защо да не я слагам? И двете са певици и двете имат самостоятелни концерти!!! За Лили някой написа ли, че е селянка понеже е останала боса???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се е превземала верно е, ама тя си е такава. Това не е тема за Татяна между другото, Петко аут. Иначе въпросната доста добре е попила превземките от наборката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, от посредствените репортажи на Папараци не може да очаквате да се види нещо интересно зад кулисите или по отношение на подготовката, защото там е истината, а не дали е боса или обута на афъртпартито си. Търсили са сензация, ама не са намерили. Естествено, че ще си събуе обувките - каквото й е кеф, това ще прави след толкова успешен концерт. Не виждам кой знае какви превземки.

Колкото до "инженера" Димитров. Поведението на селски тарикат от димитровградския пазар продължава. Опитал се е да съпричастен с успеха на Глория и това си е чиста куртоазия, защото него не го топли нещо, което не му пълни джоба. Той е забравил репликите за знамето и гордостта на фирмата. Глория е отдавна изградено име и не подлежи на отъждествяване с фирми, жанрове и т.н. Напълнила е залата не с фенове на Пайнер, не с фенове на поп-фолка, не защото е налагана... напълнила е залата със СВОИ почитатели. По-притеснителното е, че Баровеца, Рени, Галена, Емилия, Немска, Нелина и Магда не бяха достатъчни. Поне за мен. Защото на промоцията на "Имам нужда от теб" бяха всички, но този път не беше така, защо ли... Завистта е голяма работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до "инженера" Димитров. Поведението на селски тарикат от димитровградския пазар продължава. Опитал се е да съпричастен с успеха на Глория и това си е чиста куртоазия, защото него не го топли нещо, което не му пълни джоба. Той е забравил репликите за знамето и гордостта на фирмата. Глория е отдавна изградено име и не подлежи на отъждествяване с фирми, жанрове и т.н. Напълнила е залата не с фенове на Пайнер, не с фенове на поп-фолка, не защото е налагана... напълнила е залата със СВОИ почитатели. По-притеснителното е, че Баровеца, Рени, Галена, Емилия, Немска, Нелина и Магда не бяха достатъчни. Поне за мен. Защото на промоцията на "Имам нужда от теб" бяха всички, но този път не беше така, защо ли... Завистта е голяма работа.

Какви са тези реплики?

 

Е, егото на "звЯздите" е голямо нещо. Как ще си го потиснат и ще отидат да уважат Най-голямата, нали ще гледат от първи ред филма "Оле, аз се мислех за нещо значимо, а всъщност съм много назад"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези реплики?

 

Е, егото на "звЯздите" е голямо нещо. Как ще си го потиснат и ще отидат да уважат Най-голямата, нали ще гледат от първи ред филма "Оле, аз се мислех за нещо значимо, а всъщност съм много назад"...

Е за специалния брой на НФ тогава, 2003... То не бяха хвалби, не беше чудо. Ама години по-късно сме забравили кой подпомагаше фирмата. Защото в по-късните години договорът си беше в полза на Глория, но всъщност тя не е спирала да дава приноса си към фирмата - само че тук и сега не е редно да се обсъждат тези неща.

Кой от фирмата точно беше против песни като "Ако счупят всяка нота" не знам, но точно такива песни създадоха Глория и напълниха и този концерт, а сега имаше и ъндърграунд сет, който показа, че Глория не е просто баладична, естрадна или денс певица. Тя си е поп-фолк певица.

Колкото до колегите - на концертчетата на Анелия имаше повече. Просто всеки знае какво може да се очаква от Глория и може би не искат да се комплексират, но не е колегиално - а големи приятелства уж. Явно всички са били заети. Пепа Секса и Сашо Роман най-вече, ха-ха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам хора, обаче звучите много неуверено, че Глория и концерта й са нещо. Не са искали, не са отишли, някои наистина не са могли, други Глория не е поканила. Но това няма значение, имало е 10 изпълнителя, не може всички. Не това е важното, ако човек си е специалист, би следвало да не му пука кой, как и кога. На всичкото отгоре, този хейт по Пайнер е вече малко повече. "Това е успях за целият жанр" е похвала, но Глория просто няма достатъчно капацитет за да го разбере. Означава, че като лидер е дала насока, но тя си е комплексар по природа. Anyway, аз харесвам певицата Глория, не човека. Относно другото, нали все пак й се е обадил, нали е пратил Радослав и останалите от Планета, Ленко, а - у. Какво искате повече ? Айде сега, Глория не е единствената звезда на Пайнер, че да й се кланят. Помагала е, те също са помагали. И до 2003 я държаха винаги на финала на концертите. Да, имало е ощетяване на по - късен етап, но това го има при всички.

 

Не ме разбирайте погрешно, Пайнер имат голяма вина за случващото се с жанра, Глория и т.н. НО й самата тя има вина също. Не подценявайте този факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам хора, обаче звучите много неуверено, че Глория и концерта й са нещо. Не са искали, не са отишли, някои наистина не са могли, други Глория не е поканила. Но това няма значение, имало е 10 изпълнителя, не може всички. Не това е важното, ако човек си е специалист, би следвало да не му пука кой, как и кога. На всичкото отгоре, този хейт по Пайнер е вече малко повече. "Това е успях за целият жанр" е похвала, но Глория просто няма достатъчно капацитет за да го разбере. Означава, че като лидер е дала насока, но тя си е комплексар по природа. Anyway, аз харесвам певицата Глория, не човека. Относно другото, нали все пак й се е обадил, нали е пратил Радослав и останалите от Планета, Ленко, а - у. Какво искате повече ? Айде сега, Глория не е единствената звезда на Пайнер, че да й се кланят. Помагала е, те също са помагали. И до 2003 я държаха винаги на финала на концертите. Да, имало е ощетяване на по - късен етап, но това го има при всички.

 

Не ме разбирайте погрешно, Пайнер имат голяма вина за случващото се с жанра, Глория и т.н. НО й самата тя има вина също. Не подценявайте този факт.

Извинявай, Стефане - Нелина беше в публиката. Това промоция ли е, че да се раздават покани непременно? Който е поискал, е имал покана. Отиваш, за да си свериш часовника и от уважение. Глория как ходи. Не, това не е успех за жанра, а личен. Говориш като за някаква конвергенция. Глория си е Глория. Винаги е била една идея встрани от нещата. Масово жанрът се плюе в момента и ще продължава да бъде все така низвергнат, но като стане дума за Глория, който трябва, я отсява, така че не знам тя каква вина има в случая. Хората от техническия екип в телевизията нямат много общо с тези от ръководния, които потискат изпълнители като Глория и Нелина. Този път пак няма да получи никаква награда. И не че това ще промени нещо, просто е тъпо и неблагодарно.

Между другото, не знам колко е истина, но май не всички песни от концерта ще влязат в двд-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, Стефане - Нелина беше в публиката. Това промоция ли е, че да се раздават покани непременно? Който е поискал, е имал покана. Отиваш, за да си свериш часовника и от уважение. Глория как ходи. Не, това не е успех за жанра, а личен. Говориш като за някаква конвергенция. Глория си е Глория. Винаги е била една идея встрани от нещата. Масово жанрът се плюе в момента и ще продължава да бъде все така низвергнат, но като стане дума за Глория, който трябва, я отсява, така че не знам тя каква вина има в случая. Хората от техническия екип в телевизията нямат много общо с тези от ръководния, които потискат изпълнители като Глория и Нелина. Този път пак няма да получи никаква награда. И не че това ще промени нещо, просто е тъпо и неблагодарно.

Между другото, не знам колко е истина, но май не всички песни от концерта ще влязат в двд-то.

 

Според мен не си съвсем прав. За Нелина съм съгласен, но Нелина си е от едно време. Тя си е истинска певица, не продукт на масовата медия. Но и младото поколение е продукт с промит мозък, така че нещата са си наред. Но за останалото, е готов съм да поспорим щом искаш :)

 

1. Глория не ходи на всичките и не на всяка цена.

2. Успех е за жанра, защото Глория е поп - фолк изпълнител. За масовият чалгар Глория е встрани, но за народа, тя е символ - а на чалгата. ЧАЛГА = ПАЙНЕР = Глория и Азис. И самият факт, че чалга изпълнител прави концерт, значи е успех за жанра и успех за Глория.

3. Не смятам обаче, че само ръководният екип има вина за Глория и Нелина. Донякъде и те, заедно с Ивана си пеят песни които не се харесват, В смисъл на тях им харесват. И за да не е офтопик, ето дори на концерта. Глория отново си пя последните песни, макар не толкова масово колкото на предходният.

 

Иначе за последното, браво! Най - накрая да излезе хубав концерт на запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата сте по средата на истината спорен мен, но ако се замислим - не жанрът работи за Глория, а тя за него, тя го градеше доколкото си спомням, а след нея някои вървяха по отъпканото!

Защо Пайнера в последните си интервюта не каза, че Глория сама по себе си със своята кариера, дискография и т.н. е голям успех за жанра, е пионер, е нещо различно, а каза, че нямала хит от години? Може би е чакал да се осере на концерта, защо не го каза преди него, а го направи след като гръмнаха медиите, че залата се пръскала и тя пяла 3 часа на живо - то на готовото е много лесно да се пръкнеш от някъде и да си припишеш заслуги.

Разбира се, че си е нейн успех, концерът беше осъществен изцяло с нейн ресурс - творчество, екип, близки хора, спонсори, с които е работила в последните десет години, защо Пайнер не казаха ние искаме да ти помогнем и като твои продуценти да си сложим логото на сцената.

Този концерт по нищо не личеше, че е на жанра и че е на Пайнер. Абсолютна абдикация от тяхна страна. И това, което е казала не е егоизъм, защото само тя в последните 10 години знае какво коства да направиш самостоятелен концерт в най-престижната зала все още в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата сте по средата на истината спорен мен, но ако се замислим - не жанрът работи за Глория, а тя за него, тя го градеше доколкото си спомням, а след нея някои вървяха по отъпканото!

Защо Пайнера в последните си интервюта не каза, че Глория сама по себе си със своята кариера, дискография и т.н. е голям успех за жанра, е пионер, е нещо различно, а каза, че нямала хит от години? Може би е чакал да се осере на концерта, защо не го каза преди него, а го направи след като гръмнаха медиите, че залата се пръскала и тя пяла 3 часа на живо - то на готовото е много лесно да се пръкнеш от някъде и да си припишеш заслуги.

Разбира се, че си е нейн успех, концерът беше осъществен изцяло с нейн ресурс - творчество, екип, близки хора, спонсори, с които е работила в последните десет години, защо Пайнер не казаха ние искаме да ти помогнем и като твои продуценти да си сложим логото на сцената.

Този концерт по нищо не личеше, че е на жанра и че е на Пайнер. Абсолютна абдикация от тяхна страна. И това, което е казала не е егоизъм, защото само тя в последните 10 години знае какво коства да направиш самостоятелен концерт в най-престижната зала все още в България.

 

Да, напълно съм съгласен с тебе. Тука няма Пайнер, има само Глория - категорично нейн личен успех. Общото с жанра е, че този концерт затвърди позицията на Глория като най-добрата в поп-фолк музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митьо къде се бута в успеха на Глория? Успех е за жанра, дотолкова, доколкото Гло е поп-фолк певица. С тая разлика, че с това изказване, застаряващия Инженер е имал впредвид жанра, ама в смисъл на Пайнер=жанра, а тоя концерт е толкова далеч от кокошарника и вижданията им за жанра, че просто няма на къде.

 

С две думи, жалка история от страна на Митьо и компания, да се опитват да се отъркат и те в този успех на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...