Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Наред с двд-то с концерта, което все пак до края на годината сигурно ще се издаде, Глория е имала идея и за нещо като делукс издание с доста стари клипове, говоря преди 2000. Дори си е вадила ленти, преиздавала е в 16:9, права е оправяла. Но Димитров не е разрешил такова нещо да се издава, минало им било времето и тя трябвало да бъде над нещата... Само това ще кажа, вие си правете изводите.

Няма лошо, но по - хубаво би било да ги презапише старите песни със сегашният си глас и с новото звучене с бенда. Ще е велико!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вместо да се мастерират наново тези неща, да се издадат и да ги имат на цифров носител... той бил против. Селска пръчка. Глория да ги издаде сама, не й е нужен той.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да си оправя правата сама и хич да не се занимава с Пайнер. Има си студио, може да запише наново песните, да си прави каквото иска с тях, както прави и Лили. Последният й албум е с песни от 70-те и новите им варианти са жестоки.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя това ще прави, де - ще си гледа студиото, тя си има регистрирана фирма, мисля, и ще си я доразвива, иначе е имало и преговори с другата компания, информативно просто. То и тези срещи с Камелия и подпитвания да не мислите, че са от много хубаво... Опипва почвата жената и каквото и да реши, ще вземе добро решение за себе си. Защото тя и сега си плаща за ротация и аз разлика не виждам. С една дума й е казано, че вече не могла да налага правила, а тя просто иска да й издадат продукция, която пак сама си е продуцирала. Не знам какво му става на този Димитров, честно. Това нас не ни засяга с подробностите. Мисълта ми е да има трибуна занапред, да има сцени. Не й трябват сборните изяви - биха били полезни за нея, но ако сама си развива концертна дейност, ще е по-добре. Хората няма как да я забравят, а и продукция си подготвя. Просто от последния не са й дали никакви отчисления, а не е като да не се продава, даже напротив - тя продължава да продава албуми най-добре от всички. Други взимат наградите. Пайнер ще остане с 5 актуални имена и 500 пълнежа. Накрая ще се слеят с Алисия мюзик, за да не се радпаднат и тогава вече ще почнат същинските мизерии и деления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя това ще прави, де - ще си гледа студиото, тя си има регистрирана фирма, мисля, и ще си я доразвива, иначе е имало и преговори с другата компания, информативно просто. То и тези срещи с Камелия и подпитвания да не мислите, че са от много хубаво... Опипва почвата жената и каквото и да реши, ще вземе добро решение за себе си. Защото тя и сега си плаща за ротация и аз разлика не виждам. С една дума й е казано, че вече не могла да налага правила, а тя просто иска да й издадат продукция, която пак сама си е продуцирала. Не знам какво му става на този Димитров, честно. Това нас не ни засяга с подробностите. Мисълта ми е да има трибуна занапред, да има сцени. Не й трябват сборните изяви - биха били полезни за нея, но ако сама си развива концертна дейност, ще е по-добре. Хората няма как да я забравят, а и продукция си подготвя. Просто от последния не са й дали никакви отчисления, а не е като да не се продава, даже напротив - тя продължава да продава албуми най-добре от всички. Други взимат наградите. Пайнер ще остане с 5 актуални имена и 500 пълнежа. Накрая ще се слеят с Алисия мюзик, за да не се радпаднат и тогава вече ще почнат същинските мизерии и деления.

Най-големият проблем на Глория при евентуално напускане на Пайнер е въпроса с песните и клиповете й. Дали е ще запази правата върху всичко това или ще ги остави в ръцете на Димитров? Защото при нея става въпрос за много големи хитове и любими песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да си преподпише и нещата да и се наредят.

И понеже в Пайнер - Велико Търново , канят само изпълнители на ПЛАНЕТА, това значи край на участията и за мен. . . :D :/

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер наистина иска да сложи ръка и върху нейното творчество и да държи правата на песните й дори ако напусне. Това ще е един вид наказание. Тя го каза в Сигнал - карат те да си опрян до стената. Но тя си е била музикален продуцент през цялото време. Не знам какви претенции може да има Пайнера, след като се цигани да плати на Димчо за Откраднат миг - не може сама Глория да се бръкне за всичко. Без значение какъв е договорът, трябва да се дели. Не виждам какъв продуцент може да е това... Взимаш, а не даваш.

Роско, не се притеснявай - няма да спрат изявите на Глория, по-скоро ще са повече под друга форма, поне се надявам. Основно концерти - така се остава във времето. Защото 21 години изкара. Следващите са в нейните ръце. Има си името, песните да си капарира, има студио - и е готова. Вече проблемът е с ротацията на новата продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер никога няма да се бръкне да плаща правата на старите песни, нека Глория си оправи правата сама и да са си нейни, а клиповете вече ако са изцяло на Пайнер голяма работа, за концерти на нея й трябва репертоар, не клипове. Има си и студио и може да си прави каквото иска с песните...надявам се не ремикси :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тази статия я писа един приятел и просто бях в тъча, защото на места уникални простотии е писал. Не може така всеки да си пише статии както му падне.

 

ето едно още по-дълго клипче от концерта. Скоро ще го излъчат иначе, чистят звук още.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Кога ще го излъчат?

Уж по празниците казаха, но като гледам, баш по празниците ще въртят на Веселин Маринов... Поне за него са обявили вече. Явно им е по-важен. На Планета съборът - също.

Нейният концерт го монтират от 3 месеца - по нейно настояване също, но става тъпо това чакане вече. И звука са изчистили вече, предполагам, ама кога точно ще го излъчат, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното участие от 02.12. Гло каза, че все още се монтира концерта, но не уточни кога ще го излъчат. Каза, че се получавало много яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното участие от 02.12. Гло каза, че все още се монтира концерта, но не уточни кога ще го излъчат. Каза, че се получавало много яко.

 

Ами в такъв случай бих изчакал още месец стига после да съм доволен от монтажа който на последния концерт беше трагичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да са всички песни явно ...

Дано поне тези които не влязат в двд-то да ги качат в страницата и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеха точно на Коледа, 25, или на Нова година /31 или 1-ви/ да го излъчат...

Аз дори си мислех,че някоя национална ТВ би искала да излъчи концерта, но явно пак добрата,стара Планета...

По всичко личи, че Гло и чичо Митко са достигнали до някакво споразумение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеха точно на Коледа, 25, или на Нова година /31 или 1-ви/ да го излъчат...

Аз дори си мислех,че някоя национална ТВ би искала да излъчи концерта, но явно пак добрата,стара Планета...

По всичко личи, че Гло и чичо Митко са достигнали до някакво споразумение.

 

 

Тогава ше гледате концертът на планета и този на Веско Маринов

 

За болднатото ще видим...:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава ше гледате концертът на планета и този на Веско Маринов

 

За болднатото ще видим...:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

:girl_cry2: :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...