Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интрото къртеше обаче! :mbounce:

Ох, "Илюзия" к'во яко звучи! Музиката й винаги ми е била супер любима и надъхваща. Много ми се искаше да я чуя...

Някой спомена, че е пяла "Ако бях се родила река". Това истина ли е? Че закъснях с 10-на мин. и изпуснах самото начало...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, "Илюзия" к'во яко звучи! Музиката й винаги ми е била супер любима и надъхваща. Много ми се искаше да я чуя...

Някой спомена, че е пяла "Ако бях се родила река". Това истина ли е? Че закъснях с 10-на мин. и изпуснах самото начало...

http://vbox7.com/play:7f6b8a5088

 

Така като чух всичко, мисля, че от всеки албум има по мин. 2 песни ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Да не се е вдъхновила от чаршафите на Татяна, ама и на нея ще и се лепва тоя етикет.

На една от песните много интересен танц с воали е имало, сигурно е вдъхновен от идола й Татяна на концертното представяне от наградите за 2014-та година. Едно време за един воал червен се насрахте да наричате Кажи ми ти, че е копие на клипа на Феникс, а сега със същата ярост ще отбелязвам и аз тези неща. Какво нещо е животът - кръгорат.

 

П.п. И за да не ме разберете погрешно, ще кажа БРАВО на Глория за успешния концерт, друга освен Рени и тя не може да направи нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде не ни набутвайте само Тотя с крадените й от Евровизия чаршафи бели. :mf_surrender: Нищо общо.

 

Айде, айде нямало нищо общо. 1:1 са двете представяния, толкова колкото 1:1 са Феникс и Кажи ми ти като видеоклипове. Явно е, че няма как да паднете по гръб, но Глория се е вдъхновила от по-младата си колежка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахаах, на теб ти се иска така, Глория най-вероятно е нямала време от репетиции да гледа каквото и да е по ТВ и интернет.

Недей така, не ти отива, не си такъв човек. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахаах, на теб ти се иска така, Глория най-вероятно е нямала време от репетиции да гледа каквото и да е по ТВ и интернет.

Недей така, не ти отива, не си такъв човек. :1000 (29):

 

Няма значение какво ми се иска и не ми се иска на мен, когато има факти, няма две мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за следващия концерт остават "Децата", "Ти роден дом", "Откраднат миг", "Скъпи, купи ми нещо", "Бодигард", "Вика моята душа", "Пепеляшка", "Нека останем приятели", "Кукла на конци", "Сбогом, адиос", "Дива нощ", "Илюзия", "Добре дошъл", "Като куче и котка", "Не заслужаваш", "На неверен да съм вярна", "Намери си майстора", "Кръговрат", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "До последната сълза", "Вярвам в любовта", "Утре ще е по-добре"... тоест още 23 мега яки и обичани песни... Чак сега осъзнавам точно колко е силна дискографията на Глория. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега осъзнавам точно колко е силна дискографията на Глория. :)

 

А, Еврика... иначе нямала песни, хитове и не знам си какво, кой го каза?

Можеше и сега да спретне някакъв латино микс, освен "Тя или аз", след нея да е "Червена светлина" и още някоя, тя има такива песни, жалко че не може да изпее "Като в стихия".

Иначе и "Пияна вишна" заслужава да се чуе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за следващия концерт остават "Децата", "Ти роден дом", "Откраднат миг", "Скъпи, купи ми нещо", "Бодигард", "Вика моята душа", "Пепеляшка", "Нека останем приятели", "Кукла на конци", "Сбогом, адиос", "Дива нощ", "Илюзия", "Добре дошъл", "Като куче и котка", "Не заслужаваш", "На неверен да съм вярна", "Намери си майстора", "Кръговрат", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "До последната сълза", "Вярвам в любовта", "Утре ще е по-добре"... тоест още 23 мега яки и обичани песни... Чак сега осъзнавам точно колко е силна дискографията на Глория. :)

Слагаме вместо "Пепеляшка" друга песен, например "100 пъти" и сме ток. Наистина, дано се оправят нещата с Димчо и да чуем "Нека останем приятели" и "Откраднат миг" които са й две от най най най златните песни. Да си ги имаме официално в ДВД и да си им се кефим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от снимките ми прави впечатление колко нормални изглеждат хората в публиката, бели, добре облечени, добре изглеждащи, нищо общо с публиката от концертите за рожден ден и т.н, които са като някакви пуснати от джунглата. Ама съвсем сериозно! :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче "Изсвирете нещо ударно" ни отсече главите! Много яко звучи с брас шоуто.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория как подскачаше на "Жените сме цветя" като малко дете :Vishenka_05: Ето такава я искам на всички концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nelina Глория показа какво е истински професионалист и истински попфолк! Класа, музика ,емиции,настоение,танци,хармония...БРАВО,Глория,така се прави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Пълнят ми душата такива статии. Браво!

 

Това трябва да е поп фолк музиката у нас. Глория трябва по-често да ни го показва и да излезе от глупавите кръчми и дискотеки.

 

Голямата сцена й отива както на никой друг в тая музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...