Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На концерта на Глория е имало кошница с цветя от Пайнер и Планета. Просто в суматохата са ги забравили да и ги изнесат.

Буса на ТВ ПЛАНЕТА едва е побрал букетите които е получила по време на спектакъла.

Глория подготвя нови проекти.

из LOVE STYLE

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта на Глория е имало кошница с цветя от Пайнер и Планета. Просто в суматохата са ги забравили да и ги изнесат.

Буса на ТВ ПЛАНЕТА едва е побрал букетите които е получила по време на спектакъла.

Глория подготвя нови проекти.

из LOVE STYLE

 

Това сигурно ли е или от Пайнер си съчиниха историята, за да замажат отново положението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сигурно ли е или от Пайнер си съчиниха историята, за да замажат отново положението?

Пише го в списанието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе класа си е! Как да не я поздравят, тя им вдига рейтинга и на Пайнер и на жанра. Много се надявам Глория да се е заредила с енергия и да си върне не само позициите, но и желанието за работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама смърди точно на замазване на положението.

Ами ако е така много жалко. Защото Глория е емблемата на Пайнер. Няма значение дали е най - успешната, най - известната, най - носещата пари в момента. И Мики Маус не е най - известното филмче или анимационен герой последните 20 години на Дисни, но все още им е основното лого, защото е първото. Без него е нямало да има Дисни, както без Глория е нямало да има Пайнер. Няма дърво без корен, няма и да има, много е важно винаги да се пази статуквото и да се уважават наравно нещата. Концерта й беше страхотен, смятам, че не му се отдели внимание, но се надявам сега с телевиознната премиера да се случи. Освен това се надявам Глория да бъде в Арената и да се представи достойно с добър микс от 3/4 хубави и големи хитове, които да напомни на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт дори да не е бил подпомогнат от Пайнер, той отваря очите на Митко Пайнера и съм сигурен, че за Глория от 2016 предстоят силни проекти и още концерти. На Гло не и липсва уважение. Бъдете по-позитивни и вярвайте, че този концерт е началото на нова ера за Глория.

 

Аз вярвам последната година, че има шансове нещата да се подобрят в жанра

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт дори да не е бил подпомогнат от Пайнер, той отваря очите на Митко Пайнера и съм сигурен, че за Глория от 2016 предстоят силни проекти и още концерти. На Гло не и липсва уважение. Бъдете по-позитивни и вярвайте, че този концерт е началото на нова ера за Глория.

 

Аз вярвам последната година, че има шансове нещата да се подобрят в жанра

 

Лижеш ли на кралските подметките, а? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лижеш ги ти, ама не позна - Глория си остава в Пайнер. Стига си търсил коалиции :3fdb8960598fa63e:

 

Пхахахха, нищо подобно. Никой не е газил кралските в нета като мен в предните 10 години, а ти винаги си бил страхливец да го правиш. Аз сега просто мълча, но ако държиш мога да изкарам концертчето на Глория в съвсем друга светлина, защото има и такава. Но вие "десовите" и едни на Преса и Галена моментално ще се хванете за моите тези и по традиция ще започнете да изтъквате своите пачи, като нещо равностойно на този концерт. Сега не можете, щото ще изглеждате тъпо и това, че аз си мълча не може да ви вкара в полемика с кралските. Не си мислете, че като си мълча по тази тема, няма какво да кажа. А ти с горния пост просто и на най-малките тук показа какъв си натегач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата ще си стои, колкото и Фокси и Камелия да се дразнят... защото тепърва ще се излъчва концертът, качва, коментира, издава на двд и т.н.

Ще се говори още много. За Фокси - стандартен, но за нас, хората в залата, усещането беше уникално и само ние имаме право да коментираме.

Фокси, няма за какво да се хванеш този път - примири се и се оттегли от този "спор" с достойнство, докато още имаш някакво такова останало, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Уникално са я направили Дани Милев Бенд! Уникално! Колкото и да не харесвам тази песен, няма как да си кривя душата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Уникално са я направили Дани Милев Бенд! Уникално! Колкото и да не харесвам тази песен, няма как да си кривя душата!

Да, също така и "Чуй ме" са направили много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, също така и "Чуй ме" са направили много добре.

Moжеше да се възползва от това, че има готови песни с тях и да ги изпее на Планета. Много тъпо, че няма да бъде. Можеше да изпраска "Не сме безгрешни", "100% жена", "Феникс", "Златна клетка" и "Крепост" на Планета и да сме доволни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moжеше да се възползва от това, че има готови песни с тях и да ги изпее на Планета. Много тъпо, че няма да бъде. Можеше да изпраска "Не сме безгрешни", "100% жена", "Феникс", "Златна клетка" и "Крепост" на Планета и да сме доволни!

Не ми напомняй, че ужасно много ме е яд ...

На колене бих и паднал , само и само да отиде и да ги разбие! :D :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми напомняй, че ужасно много ме е яд ...

На колене бих и паднал , само и само да отиде и да ги разбие! :D :Vishenka_05:

Мен за другите не ми пука, но заради НАС, феновете й! Ние сме най - много и най - софистикейтед от всичките. То 80% от останалите са по - тъмнички де, но това ням значение. В крайна сметка е добре да премисли!.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен за другите не ми пука, но заради НАС, феновете й! Ние сме най - много и най - софистикейтед от всичките. То 80% от останалите са по - тъмнички де, но това ням значение. В крайна сметка е добре да премисли!.

Писах и в фейса :D :D дано някой го отрази :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тя или аз" я бяха направили жестоко, особено с това интро и после като почна пианото, ама Роско и той сигурно е почнал да се раздава и затова я е записал до половината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тя или аз" я бяха направили жестоко, особено с това интро и после като почна пианото, ама Роско и той сигурно е почнал да се раздава и затова я е записал до половината.

 

Слязох да и подаря китка :D и да после се размятах :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наред с двд-то с концерта, което все пак до края на годината сигурно ще се издаде, Глория е имала идея и за нещо като делукс издание с доста стари клипове, говоря преди 2000. Дори си е вадила ленти, преиздавала е в 16:9, права е оправяла. Но Димитров не е разрешил такова нещо да се издава, минало им било времето и тя трябвало да бъде над нещата... Само това ще кажа, вие си правете изводите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Уникално са я направили Дани Милев Бенд! Уникално! Колкото и да не харесвам тази песен, няма как да си кривя душата!

 

Всички песни звучаха жестоко..станаха ми още по-любими, но Ако те няма наистина беше жестока.

Aз също не харесвам особено песента, но с бенд беше нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наред с двд-то с концерта, което все пак до края на годината сигурно ще се издаде, Глория е имала идея и за нещо като делукс издание с доста стари клипове, говоря преди 2000. Дори си е вадила ленти, преиздавала е в 16:9, права е оправяла. Но Димитров не е разрешил такова нещо да се издава, минало им било времето и тя трябвало да бъде над нещата... Само това ще кажа, вие си правете изводите.

 

БОКЛУК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...