Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

Ужасни сте някои наистина, всичко да омаловажите, всичко да оплюете. :mf_surrender: Нищо не заслужавате. Добре, че има и такива, които оценяват хубавите събития в жанра.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ето не толкова трудни стъпки как да се планира един концерт:

 

1) Пускане на слух няколко месеца преди самия концерт, че такъв ще има, което води до спекулации и тиражиране из пространството.

2) Обявяване на концерта ~2 месеца преди датата, едновременно с това пускане на билетите - не само в магазините на Пайнер, но и в eventim и TicketPro.

3) Изготвяне на рекламни материали (плакат, постери, реклама) и лансирането им в пулбичното пространство - няколко билборда на ключови места, плакати, разлепени из целият град, постоянно въртене на видеореклама по Планета и не само (едва ли е толкова скъпо да пуснеш една 20-секундна реклама веднъж-дваж всяка вечер в праймтайма на Нова, да кажем).

4) Постоянно промотиране на концерта във страницата на изпълнителя и Планета на Фейсбук. Буквално всеки пост да е свързан пряко или косвено с концерта (например се споделя една песен и се пише: "Искате ли да чуете тази песен на живо на концерта ххх, на хх.хх.хххх г. от хх часа в ххх зала?") и така постоянно.

5) Измисляне на някаква томбола/игра, която да запали интереса на публиката. Подаръкът е билети за концерта.

6) Обикаляне на националния ефир в промотиране.

+) Евентуално може да се пусне някакъв жълт слух, за да се събуди интереса към името.

 

Освен за реклама и естествено, самият концерт, други разходи НЯМА. Всичко е до добра организация. Ако се следват тия стъпки, преспокойно могат да си пълнят Зала 1 по няколко изпълнители на година. Изисква се организация и компетентност. Пайнер са доказали многократни, че не притежават тези качества.

Правилно! Освен това националните телевизии са много отворени към това да популяризират концертни изяви. По-добре да разкажеш в предаване за предстоящия си концерт, отколкото за новия клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10700432_761429513893591_5318695925333830634_o.jpg

 

Нещо Анелия погрозня напоследък, ми се струва. Има нещо във изражението й, което седи лошо. Дано да се бъркам...

 

Иначе ме кефи, че си е измислила "лого" с името си. Не мисля, че други певици са така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам песните, повече подхожда заглавието "Банална"...Дано поне като ще прави концерт да се постарае с пеенето и версиите на песните.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И надявам се на този концерт да не пропусне да изпее Как предаде любовта, както и да не отрежат Само мене нямаш и Погледни ме в очите от ТВ записа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И надявам се на този концерт да не пропусне да изпее Как предаде любовта, както и да не отрежат Само мене нямаш и Погледни ме в очите от ТВ записа.

Да, дано вече е оправила правата на 2-та си най-емблематични хита, ще е срамота да ги отрежат пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми е интересно албумът кога ще излезе на пазара: на 28-ми петък или 1 декември понеделник ..... но като ги знаем Пайнерци, ще е вторият вариант, предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох и тази се изтърка вече....

 

За кой път ще ни играе """уникалния""" танц на "Искам те , полудявам"? Пак виене, "импровизации" и "обичам Ви , много съм естествена"...И на нея и мина времето.

 

Заглавната песен на албума, не само , че е една от най-тъпите в кариерата й, а я е сложила за заглавна...:Х! ?

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох и тази се изтърка вече....

 

За кой път ще ни играе """уникалния""" танц на "Искам те , полудявам"? Пак виене, "импровизации" и "обичам Ви , много съм естествена"...И на нея и мина времето.

 

Заглавната песен на албума, не само , че е една от най-тъпите в кариерата й, а я е сложила за заглавна...:Х! ?

 

Абе ти ще напишеш ли пост, в който не псуваш всяка певачка наред? :gun_bandana: И на колко си години, че вече са ти са се изтъркали всички?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми е интересно албумът кога ще излезе на пазара: на 28-ми петък или 1 декември понеделник ..... но като ги знаем Пайнерци, ще е вторият вариант, предполагам.

Малко преди концерта ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

12 покани за концерта на Анелия ще бъдат осигурени от екипа на телевизия “Планета”, а по какъв начин могат да бъдат спечелени, ще стане ясно тази вечер от 20.00 часа по телевизия “Планета”

 

Започнаха :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По 10 и 20 лв. са билетите.Днес ходихме да вземем, но не са дошли в София.Платихме и онази ни записа в един лист, като дойдат да отидем да си ги вземем. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много ме съмнява посещаемостта с такива цени на билетите, та те общите концерти, където цял Пайнер е там са по 8-10 лева билетите и пак не са пълни залите. То е ясно, че над половината ще са с покани, но все пак, едва ли ще може да раздаде на над 2000 души покани.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много ме съмнява посещаемостта с такива цени на билетите, та те общите концерти, където цял Пайнер е там са по 8-10 лева билетите и пак не са пълни залите. То е ясно, че над половината ще са с покани, но все пак, едва ли ще може да раздаде на над 2000 души покани.

 

Ще може. Дава по 50 покани на 50 приятеля, които да ги раздадат на свои приятели. Дава покани на някои шефове на фирми, които да ги дадат на подчинените си...и още много варианти. 2000 души не са нищо.

Не е това целта на такива концерти обаче. Би трябвало един концерт да е на печалба.Ако не е, то тогава какъв е смисълът от него? Но в момента в България няма как да има концертна сцена, просто защото никой не се интересува реално от чалга изпълнителите. Това че се слуша една песен, не означава, че на някого му пука дали Преслава или Галена, или Анелия я пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С подходящата реклама можеше да си напълни концерта и без покани, ама а де, тука не знам някой да е чувал за този концерт, в София не знам как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С подходящата реклама можеше да си напълни концерта и без покани, ама а де, тука не знам някой да е чувал за този концерт, в София не знам как е.

 

Не може, няма как да напълни повече от 600 човека с пряко сили. Ивана не успя навремето в най - големият си пик. Трябва да си научил феновете ти да ходят по концерти и да те приемат поне малко насериозно. За съжаление Анелия е една от най - големите, чалга певици, не изпълнителки на България. В кръчмата може да мачка и тя и колежките й, но извън нея на никой не му пука. Това е самата истина. Все пак поздравление, че се опитва да промени това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 лева?!?

 

Анелия очевидно смята, че е певица в Норвегия. Пожелавам й успех с пълненето на залата с "Ксафника" и билети по 20 кинта.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 лева?!?

 

Анелия очевидно смята, че е певица в Норвегия. Пожелавам й успех с пълненето на залата с "Ксафника" и билети по 20 кинта.

Анелия не определя цената на билетите... Нито ги продава, нито пък ще види някой лев от тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...