Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

"Яко ми действаш" - м. Николай Пашев

"Не исках да те нараня" - м. Николай Пашев

"Да ти викна ли такси" - м. Оцко

"Виж ме сега" - м. Николай Пашев

"Аз и ти" - м. Велислав Драганински

"Искам те, полудявам" - м. Николай Пашев

"Няма да съм друга" - м. Николай Пашев

"Предадох те" - м. Николай Пашев

"Феноменална" - м. Николай Пашев

"Твоя съм" - м. Николай Пашев

"Изведнъж" - м. ?

 

Разнообразие в този албум е уникално. 1000%20(29).gif

+ ремикс на "Предадох те" и "Твоя съм" (ако е официален този който излезе) 13 песни, но ме съмнява да включи ремиксите, макар, че този на "Предадох те" като бонус ще е хубаво да е в албума, той е добър!

Изведнъж е на гръцки композитор. Има кавър на сръбско парче, до колкото знам, за който мислеше да залага тази зима, както и балада, може би ще са в албума, за дуета с Преслава ме съмнява?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Интересно ми е какъв концерт с бенд ще направи Анелия,като не може да си изпее 5-те минути в НДК без да се задъха...?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не заслужавате нищо, пак си проявявате от къде сте, евалата. Жената се старае да предложи нещо различно, вие пак недоволни. Ако ще спонсор да са й дамски превръзки е важно, че ще има конерт с бенд, нов албум. Не мога да повярвам, вие тотално сте отписали всичко, ами дайте направо да я няма тзи музика като дори на вас, истинските й фнове, вече нищо ви прави впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не заслужавате нищо, пак си проявявате от къде сте, евалата. Жената се старае да предложи нещо различно, вие пак недоволни.Ако ще спонсор да са й дамски превръзки е важно, че ще има конерт с бенд, нов албум с непознати песни. Не мога да повярвам, вие тотално сте отписали всичко, ами дайте направо да я ням тзи музика като дори на вас, истинските й фнове, вече нищо не се харесва.

И кое е по-различно от залата?Нима други изпълнители не са си представяли новите албуми с концерт - Глория,Цветелина Янева?Не знам колко обаче ще са тези нови песни,да не останете накрая разочаровани,като са много малко...

На мен ми харесва идеята за концерта и за бенда,но организацията ми се стори претупана с това късно пускане на билетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле някои хора. Постоянно пищят, че чалгата била само в кръчмите и дискотеките, но като има такива неща - "Ама то в каква смешна зала", "Ама то няма да я напълни", "Ама как ще си изпее песните"... Вие какво искате - както няма, и да правят в Арената концерти ли? Неблагодарници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е по-различно от залата?Нима други изпълнители не са си представяли новите албуми с концерт - Глория,Цветелина Янева?Не знам колко обаче ще са тези нови песни,да не останете накрая разочаровани,като са много малко...

На мен ми харесва идеята за концерта и за бенда,но организацията ми се стори претупана с това късно пускане на билетите.

Да и се изчерпват с тях смелчагите. Просто ви се дразня ужасно много как с нищо никога не можете да сте доволни и да кажете браво. Като приказката за неродения Петко, неразбрали, невидели, нечули, но вече измислили и края на историята. Ами сори, но така няма да се получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Анелия не лапала пишки, дето беше за 4-5 години с кой ли не.

Кой знае сега и зад този месокомбинат кой стои. Те ей така нали решили да платят на няква певачка концерта, а една Глория цяла година не може да намери спонсор. На краставичар краставици ще продавате! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Анелия не лапала пишки, дето беше за 4-5 години с кой ли не.

Кой знае сега и зад този месокомбинат кой стои. Те ей така нали решили да платят на няква певачка концерта, а една Глория цяла година не може да намери спонсор. На краставичар краставици ще продавате! :mf_surrender:

Ти свети ли й докато лапа пишки, че да твърдиш такова нещо? Защо да не спонсорират певица, която е една от топ певиците в поп-фолка, която има 20 участия месечно, има многобройни фенове, има успешна 12 годишна кариера, в която винаги е била топ име. Една от малкото, която не се страхува да прави концерт, независимо в коя зала е. Има повод да събере колеги и фенове, да направи нещо, да зарадва хората, да им предложи нещо различно. Плуйте я... това показва какви хора сте. Жал ми е за вас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни сте някои наистина, всичко да омаловажите, всичко да оплюете. :mf_surrender: Нищо не заслужавате. Добре, че има и такива, които оценяват хубавите събития в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално Пачо и Провокатор са такива - в много случаи само лошото гледат. Кво да ги правиш, това е да не оценяваш, важното е, че ще има концерт! Колкото повече, толкова по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално Пачо и Провокатор са такива - в много случаи само лошото гледат. Кво да ги правиш, това е да не оценяваш, важното е, че ще има концерт! Колкото повече, толкова по-добре.

 

Какви?! Обективни?! Важно е качеството, не количеството...Това даже и като концерт не го виждам - неква презентация за фенклуба й и журналисти ще бъде изкарано като голямо събитие...:) Нито реклама има, нито се говори, нито билети са пуснати...Така НЕ се прави концерт!!!

Я като толкова обичате да броите и да смятате - колко беше капацитетът на предната зала и колко публика събра Анелия на юбилейния си концерт?

Кое ви кара да си мислите, че сега ше е по-различно?! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви?! Обективни?! Важно е качеството, не количеството...Това даже и като концерт не го виждам - неква презентация за фенклуба й и журналисти ще бъде изкарано като голямо събитие...:) Нито реклама има, нито се говори, нито билети са пуснати...Така НЕ се прави концерт!!!

Я като толкова обичате да броите и да смятате - колко беше капацитетът на предната зала и колко публика събра Анелия на юбилейния си концерт?

Кое ви кара да си мислите, че сега ше е по-различно?! :)

 

Бе много ме ебат тия детайли, не сме опраени толкова, че да гледаме там. Знаеш ли каква ми е логиката?? 1 е по-голямо от нула, но дори да не е цяла единица, 0,1 пак е по-голямо от нула. Разбираш ли? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе много ме ебат тия детайли, не сме опраени толкова, че да гледаме там. Знаеш ли каква ми е логиката?? 1 е по-голямо от нула, но дори да не е цяла единица, 0,1 пак е по-голямо от нула. Разбираш ли? :)

 

Знаеш ли моята каква е - ако нещо не се прави като хората, по-добре да не се прави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли моята каква е - ако нещо не се прави като хората, по-добре да не се прави!

 

Ми с такива кралски претенции не съм аз. Ако съм гладен, ще се радвам, че има бонбон, дори и да ми се яде торта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми с такива кралски претенции не съм аз. Ако съм гладен, ще се радвам, че има бонбон, дори и да ми се яде торта!

 

Яжте трохи ако искате и това ви задоволява - това не е мой проблем...:) След концерта ше си говорим...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли моята каква е - ако нещо не се прави като хората, по-добре да не се прави!

Значи по тази логика в нашата страна никой нищо не трябва да прави, защото така или иначе с изключение на единици, не можем да го направим като хората заради липса не само на средства, а и доверие. Няма да споря повече, но да знаете, че с това мислене няма да стигнем далеч в никоя сфера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето не толкова трудни стъпки как да се планира един концерт:

 

1) Пускане на слух няколко месеца преди самия концерт, че такъв ще има, което води до спекулации и тиражиране из пространството.

2) Обявяване на концерта ~2 месеца преди датата, едновременно с това пускане на билетите - не само в магазините на Пайнер, но и в eventim и TicketPro.

3) Изготвяне на рекламни материали (плакат, постери, реклама) и лансирането им в пулбичното пространство - няколко билборда на ключови места, плакати, разлепени из целият град, постоянно въртене на видеореклама по Планета и не само (едва ли е толкова скъпо да пуснеш една 20-секундна реклама веднъж-дваж всяка вечер в праймтайма на Нова, да кажем).

4) Постоянно промотиране на концерта във страницата на изпълнителя и Планета на Фейсбук. Буквално всеки пост да е свързан пряко или косвено с концерта (например се споделя една песен и се пише: "Искате ли да чуете тази песен на живо на концерта ххх, на хх.хх.хххх г. от хх часа в ххх зала?") и така постоянно.

5) Измисляне на някаква томбола/игра, която да запали интереса на публиката. Подаръкът е билети за концерта.

6) Обикаляне на националния ефир в промотиране.

+) Евентуално може да се пусне някакъв жълт слух, за да се събуди интереса към името.

 

Освен за реклама и естествено, самият концерт, други разходи НЯМА. Всичко е до добра организация. Ако се следват тия стъпки, преспокойно могат да си пълнят Зала 1 по няколко изпълнители на година. Изисква се организация и компетентност. Пайнер са доказали многократни, че не притежават тези качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи по тази логика в нашата страна никой нищо не трябва да прави, защото така или иначе с изключение на единици, не можем да го направим като хората заради липса не само на средства, а и доверие. Няма да споря повече, но да знаете, че с това мислене няма да стигнем далеч в никоя сфера.

 

Естествено, това е елементарно, тъпо и безперспективно мислене.

Ето не толкова трудни стъпки как да се планира един концерт:

 

1) Пускане на слух няколко месеца преди самия концерт, че такъв ще има, което води до спекулации и тиражиране из пространството.

2) Обявяване на концерта ~2 месеца преди датата, едновременно с това пускане на билетите - не само в магазините на Пайнер, но и в eventim и TicketPro.

3) Изготвяне на рекламни материали (плакат, постери, реклама) и лансирането им в пулбичното пространство - няколко билборда на ключови места, плакати, разлепени из целият град, постоянно въртене на видеореклама по Планета и не само (едва ли е толкова скъпо да пуснеш една 20-секундна реклама веднъж-дваж всяка вечер в праймтайма на Нова, да кажем).

4) Постоянно промотиране на концерта във страницата на изпълнителя и Планета на Фейсбук. Буквално всеки пост да е свързан пряко или косвено с концерта (например се споделя една песен и се пише: "Искате ли да чуете тази песен на живо на концерта ххх, на хх.хх.хххх г. от хх часа в ххх зала?") и така постоянно.

5) Измисляне на някаква томбола/игра, която да запали интереса на публиката. Подаръкът е билети за концерта.

6) Обикаляне на националния ефир в промотиране.

+) Евентуално може да се пусне някакъв жълт слух, за да се събуди интереса към името.

 

Освен за реклама и естествено, самият концерт, други разходи НЯМА. Всичко е до добра организация. Ако се следват тия стъпки, преспокойно могат да си пълнят Зала 1 по няколко изпълнители на година. Изисква се организация и компетентност. Пайнер са доказали многократни, че не притежават тези качества.

 

Точно така! В случая, понеже е в Мола, може да се ангажират и промоутъри в самия Мол, все пак супер много хора постоянно го посещават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето не толкова трудни стъпки как да се планира един концерт:

 

1) Пускане на слух няколко месеца преди самия концерт, че такъв ще има, което води до спекулации и тиражиране из пространството.

2) Обявяване на концерта ~2 месеца преди датата, едновременно с това пускане на билетите - не само в магазините на Пайнер, но и в eventim и TicketPro.

3) Изготвяне на рекламни материали (плакат, постери, реклама) и лансирането им в пулбичното пространство - няколко билборда на ключови места, плакати, разлепени из целият град, постоянно въртене на видеореклама по Планета и не само (едва ли е толкова скъпо да пуснеш една 20-секундна реклама веднъж-дваж всяка вечер в праймтайма на Нова, да кажем).

4) Постоянно промотиране на концерта във страницата на изпълнителя и Планета на Фейсбук. Буквално всеки пост да е свързан пряко или косвено с концерта (например се споделя една песен и се пише: "Искате ли да чуете тази песен на живо на концерта ххх, на хх.хх.хххх г. от хх часа в ххх зала?") и така постоянно.

5) Измисляне на някаква томбола/игра, която да запали интереса на публиката. Подаръкът е билети за концерта.

6) Обикаляне на националния ефир в промотиране.

+) Евентуално може да се пусне някакъв жълт слух, за да се събуди интереса към името.

 

Освен за реклама и естествено, самият концерт, други разходи НЯМА. Всичко е до добра организация. Ако се следват тия стъпки, преспокойно могат да си пълнят Зала 1 по няколко изпълнители на година. Изисква се организация и компетентност. Пайнер са доказали многократни, че не притежават тези качества.

 

А кое от всички изброени неща е направено за въпросния концерт, промоция или каквото и да е там?!

Това може да го пуснете до офиса на Пайнер... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, това е елементарно, тъпо и безперспективно мислене.

 

 

Точно така! В случая, понеже е в Мола, може да се ангажират и промоутъри в самия Мол, все пак супер много хора постоянно го посещават.

 

Дам, забравих да спомена това. Промоутъри, даже и само 2 седмици преди концерта, пак е добре. Също в самият мол на местата за реклама може да се сложи постер и даже стрелка, сочеща към залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, забравих да спомена това. Промоутъри, даже и само 2 седмици преди концерта, пак е добре. Също в самият мол на местата за реклама може да се сложи постер и даже стрелка, сочеща към залата.

 

Интересно е, че хора, все още незавършили средно образование, могат да се справят по-добре от кадрите в "Пайнер". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е хубаво събитие за жанра, само че да ги правят тези неща като хората! Защото пак ще има един милион медии, статии, колко е велика Анелия, цял концерт направила - бла-бла! Щом ви харесва, ок.

Пък и нали всеки си има мнение.

Писна в тоя жанр да надуват егото на някои, които в последните години правят едно и също и не допринасят за жанра с нещо конкретно и полезно!

Концерт с покани и гости - какво искате да хвалим? Това е същото като да отиде на участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е хубаво събитие за жанра, само че да ги правят тези неща като хората! Защото пак ще има един милион медии, статии, колко е велика Анелия, цял концерт направила - бла-бла! Щом ви харесва, ок.

Пък и нали всеки си има мнение.

Писна в тоя жанр да надуват егото на някои, които в последните години правят едно и също и не допринасят за жанра с нещо конкретно и полезно!

Концерт с покани и гости - какво искате да хвалим? Това е същото като да отиде на участие.

+1.

Не виждам какво толкова се палите за този концерт,като вероятно няма да е нищо особенно,което обаче по медии и Планета Тв ще бъде изкарано като събитието на годината.И какъв е този концерт,с билети пуснати 18 дни преди неговата официална дата,никаква реклама,освен в чалгарските сайтове и обявен месец преди това.Човек,който примерно харесва Ана и песните й,но не влиза в Сигнал и тук,как да разбере,че ще има концерт???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...