Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

На всички ви е ясно, че НЯМА да я напълни... :1000 (19):

Това исках да кажа, ама взеха да обясняват колко е яка залата - язък. :1000 (29):

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поздравявам Анелия, че е успяла да намери спонсори и й се занимава, защото това не е само промоция колкото да си изпее песните. Годината не й е от най-силните, но точно пък на мен "Предадох те" и "Твоя съм" ми харесват най-много от песните й последните 3 години. Чакам албума с поне 2-3 нови песни, които да НЕ са от Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Яко ми действаш" - м. Николай Пашев

"Не исках да те нараня" - м. Николай Пашев

"Да ти викна ли такси" - м. Оцко

"Виж ме сега" - м. Николай Пашев

"Аз и ти" - м. Велислав Драганински

"Искам те, полудявам" - м. Николай Пашев

"Няма да съм друга" - м. Николай Пашев

"Предадох те" - м. Николай Пашев

"Феноменална" - м. Николай Пашев

"Твоя съм" - м. Николай Пашев

"Изведнъж" - м. ?

 

Разнообразие в този албум е уникално. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това исках да кажа, ама взеха да обясняват колко е яка залата - язък. :1000 (29):

Не знам дали ще я напълни, но мога да ви кажа, че много от дошлите ще дойдат и заради залата, защото всеки софиянец, който е бил на някое събитие там, знае колко яка е залата и какви партита и концерти се правят. Поне Анелия ще се опита да разчупи малко, защото на много хора им писна всеки концерт да е в зала 1 на НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя да взема да ги пуска билетите и да започва да го рекламира концерта. Как очаква да събере хора, като го обявява 1 месец преди това, а билети даже още не е пуснала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя да взема да ги пуска билетите и да започва да го рекламира концерта. Как очаква да събере хора, като го обявява 1 месец преди това, а билети даже още не е пуснала?

Обърни се към Пайнер... Те решават кога да пуснат билетите и колко да струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, ако имам път към София бих посетил този концерт. Може и да е в мол, но някои и такива не правят. Нека се радваме, че пак е някакво разнообразие за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще предпочиташ 15 маси, пред 3000 места. И Анелия така предпочита. Това лично предпочитание. :mf_surrender:

Остапа е прав, в тоя жанр всичките обедняха от състезаването с бековете на Галена, Преслава, Мария, Пеевска.

 

Тази зала събира 1 000 човека, махни какво ти говорят. Аз съм бил там, то затова Анелия я е избрала. Защото като поразредиш и 700 човека ще ти изглеждат като 1500. Въпреки, че сега зала 1 отнася хейт, защото наистина е бая запусната, ама пусти кражби нали, трябва да отбележим, че й 500 човека да събере Анелия си е победа над кръчмите в момента. Инжекция за оздравяването на жанра.

 

Но нито една от тези богаташки няма смелост да направи концерт.

Те не могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази зала събира 1 000 човека, махни какво ти говорят. Аз съм бил там, то затова Анелия я е избрала. Защото като поразредиш и 700 човека ще ти изглеждат като 1500. Въпреки, че сега зала 1 отнася хейт, защото наистина е бая запусната, ама пусти кражби нали, трябва да отбележим, че й 500 човека да събере Анелия си е победа над кръчмите в момента. Инжекция за оздравяването на жанра.

 

Въпросът е как ще ги събере. Неслучайно на предната страница попитах защо няма информация за билети? Защото явно това ще е събиране на софийския фенклуб на Анелия и 100 покани на хора от фейсбука й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е как ще ги събере. Неслучайно на предната страница попитах защо няма информация за билети? Защото явно това ще е събиране на софийския фенклуб на Анелия и 100 покани на хора от фейсбука й.

Както на миналия: 300 за фейса, 100 била, 300 от Пайнер и ги е събрала. Но няма значение, поне е хубаво и полезно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че песните й са потрес в последно време не мога да не поздравя смелостта й да направи концерт. И какво като залата е малка в България само Лили Иванова прави концерти пред по многобройна публика, но дори и нейните изяви са главно пред 1000-2000 души.

И нека някоя от ваще да намери кой да й спонсорира нещо без да прави свирки и после се смейте, че транжорна ще плаща концерта на Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че песните й са потрес в последно време не мога да не поздравя смелостта й да направи концерт. И какво като залата е малка в България само Лили Иванова прави концерти пред по многобройна публика, но дори и нейните изяви са главно пред 1000-2000 души.

И нека някоя от ваще да намери кой да й спонсорира нещо без да правят свирки и после се смейте, че транжорна ще плаща концерта на Анелия.

Абсолютно съм съгласен с целия пост! :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като залата е малка в България само Лили Иванова прави концерти пред по многобройна публика, но дори и нейните изяви са главно пред 1000-2000 души.

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяя :1000 (29): Летните театри например са с такъв капацитет, някои дори и повече. В Арена имаше около 15 хил., за никой не бяха пускани в продажба и местата зад сцената, освен за нея.

 

То хубаво Анелия да пее пред 1000-2000, но половината да не са с покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяя :1000 (29): Летните театри например са с такъв капацитет, някои дори и повече. В Арена имаше около 15 хил., за никой не бяха пускани в продажба и местата зад сцената, освен за нея.

 

То хубаво Анелия да пее пред 1000-2000, но половината да не са с покани.

В арената беше ЕДИН концерт. Да невероятно постижение, което никой не може да оспори, но е факт, че не всеки концерт на Лили е пред такава публика, а Анелия е много по-назад от нея и изява пред 2000 души си е ок за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В арената беше ЕДИН концерт. Да невероятно постижение, което никой не може да оспори, но е факт, че не всеки концерт на Лили е пред такава публика, а Анелия е много по-назад от нея и изява пред 2000 души си е ок за нея.

 

Билетите на Лили за концерта в НДК са РАЗПРОДАДЕНИ преди около месец...Концертите на Планета вече не събират по 2000, за какво говорим изобщо...:)

Очаквам промоцията на Анелия да е нещо от сорта мини концерта на Цветелина Янева в Sofia Live Club...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите на Лили за концерта в НДК са РАЗПРОДАДЕНИ преди около месец...Концертите на Планета вече не събират по 2000, за какво говорим изобщо...:)

Очаквам промоцията на Анелия да е нещо от сорта мини концерта на Цветелина Янева в Sofia Live Club...:)

Само с приятели и колеги. :1000 (29): Да покажем колко сме велики, че имаме "концерт".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с приятели и колеги. :1000 (29): Да покажем колко сме велики, че имаме "концерт".

И все пак ще има концерт, а не селска промоцийка в "Приказките". Вие сте невероятни просто... Евала на Анелия, че се опитва да прави нещо САМА, без да лапа пишки и й се получава по някакъв начин. Няма значение дали ще събере 1000 или 10 000 човека на тоя концерт, важното е, че изобщо си прави труда да направи нещо подобно, защото хич не е лесно. Защо всяка чалгарка не се опита да направи нещо подобно (без парите на мъжа си)? Хайде осъзнайте се малко и спрете да плюете, защото си нямате на представа колко време и нерви се изискват за организацията на един такъв концерт, при положение, че имаш 20 участия на месец, клипове, фотосесии и тн. Много е лесно да оплюеш, трудно е да уважиш нечии труд! Дайте да не се правят концерти и поп-фолка да си седи в кръчмите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за концерта на Анелия ще бъдат в продажба от 11 ноември. Всеки, който желае да види любимката си на живо в уникалния й лайв, могат да закупят билети от музикален магазин “Планета Пайнер” в София на ул. “Цар Иван Асен” 51.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак ще има концерт, а не селска промоцийка в "Приказките". Вие сте невероятни просто... Евала на Анелия, че се опитва да прави нещо САМА, без да лапа пишки и й се получава по някакъв начин. Няма значение дали ще събере 1000 или 10 000 човека на тоя концерт, важното е, че изобщо си прави труда да направи нещо подобно, защото хич не е лесно. Защо всяка чалгарка не се опита да направи нещо подобно (без парите на мъжа си)? Хайде осъзнайте се малко и спрете да плюете, защото си нямате на представа колко време и нерви се изискват за организацията на един такъв концерт, при положение, че имаш 20 участия на месец, клипове, фотосесии и тн. Много е лесно да оплюеш, трудно е да уважиш нечии труд! Дайте да не се правят концерти и поп-фолка да си седи в кръчмите!

 

Супер е, че се правят опити за самостоятелни концерти, няма спор в това. Колко е платила този път на Митака, за да и направи концерт?

 

60 000 лева, като преди 2 години или има инфлация? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е, че се правят опити за самостоятелни концерти, няма спор в това. Колко е платила този път на Митака, за да и направи концерт?

 

60 000 лева, като преди 2 години или има инфлация? :scratch:

За това нямам информация... пък и не е моя работа. Такива неща от кухнята не знам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак ще има концерт, а не селска промоцийка в "Приказките". Вие сте невероятни просто... Евала на Анелия, че се опитва да прави нещо САМА, без да лапа пишки и й се получава по някакъв начин. Няма значение дали ще събере 1000 или 10 000 човека на тоя концерт, важното е, че изобщо си прави труда да направи нещо подобно, защото хич не е лесно. Защо всяка чалгарка не се опита да направи нещо подобно (без парите на мъжа си)? Хайде осъзнайте се малко и спрете да плюете, защото си нямате на представа колко време и нерви се изискват за организацията на един такъв концерт, при положение, че имаш 20 участия на месец, клипове, фотосесии и тн. Много е лесно да оплюеш, трудно е да уважиш нечии труд! Дайте да не се правят концерти и поп-фолка да си седи в кръчмите!

 

Едното е на живо (предполага се), другото за тв-то на плейбек -а ко Анелия пее на плейбек, къв е смисълът да има концерт - да си направи промоцията в Приказките...

Лично аз съм резервиран към това събитие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Яко ми действаш" - м. Николай Пашев

"Не исках да те нараня" - м. Николай Пашев

"Да ти викна ли такси" - м. Оцко

"Виж ме сега" - м. Николай Пашев

"Аз и ти" - м. Велислав Драганински

"Искам те, полудявам" - м. Николай Пашев

"Няма да съм друга" - м. Николай Пашев

"Предадох те" - м. Николай Пашев

"Феноменална" - м. Николай Пашев

"Твоя съм" - м. Николай Пашев

"Изведнъж" - м. ?

 

Разнообразие в този албум е уникално. 1000%20(29).gif

 

Най-слабият й албум ще е. Тъкмо се чудих кои песни ще включва. Едно време й купувах албумите. Вече не е същата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко тъпо място за продажба на билети. Тия хора чували ли са за ивентим, тикетпро? :mf_surrender:

 

Много ми е интересно на мен, като ще е с оркестър концерта, как ще звучи "Искам те полудявам". Някак несериозно ми звучи беквокалите да пеят "мери дили кучуралия, дже панда то ме кардия". 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...