Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

Преса колко мъничка изглежда до нея :1000 (29):

 

http://signal.bg/view_photo_topic.php?phot...o_id=56232&

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия наистина изглежда завидно добре, и 3-те (?) тоалета ми дападат много, за разлика от доста грозните от миналия й концерт.

 

Чакам да чуя разкази, ако някой е ходил, де. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Черно й отива.

То всички са в черно, не само тя... :mf_surrender:

Да,сигурно такъв е бил дрескодът.Преслава изглежда страхотно,Ана,Цвети,Галя също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина също е била на концерта. :)

 

Nelina

Току-що ·

Тази вечер бях на уникално събитие!

Концерта на Анелия!

Перфектно пеене само на живо,страхотен спестакъл с модерна анимация,балет,хубави песни,екзалтирана публика...

Нищо повече не мога да искам от подобен концерт!

Удоволствие беше за мен!Поздравления за целия екип!

Голямо Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Лед и огън".......вместо бозата с Преслава :gun_bandana:

"Няма да съм друга" е невероятна песен,ка можеш да я наречеш боза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като от години не спира да гледа Бионсе ми е чудно защо се е облякла така ?!

Ивана се обличаше с такива рокли преди години..

 

p.p.Дано поне се е представила добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях на концерта .. Напълно на живо всички песни. Пя около час и половина, песните от албума + обичай ме, ден без теб, дуета с Миро, Продължавам, Само мене нямаш, Погледни ме в очите, проба-грешка... Май само това беше ... Всичко беше стилно... Но публиката ... Според мен не повече от 200-300 човека бяхме с билети .... Без цигани, без реклама .. Толкова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях на концерта .. Напълно на живо всички песни. Пя около час и половина, песните от албума + обичай ме, ден без теб, дуета с Миро, Продължавам, Само мене нямаш, Погледни ме в очите, проба-грешка... Май само това беше ... Всичко беше стилно... Но публиката ... Според мен не повече от 200-300 човека бяхме с билети .... Без цигани, без реклама .. Толкова

Никой не й е виновен за слабата реклама. Хората пускат реклама за такова събитие 4-5 месеца по-рано, а не 4-5 дни.

Като гледам клипчето пак само говори и подканва. Не се научиха, че големия концерт не е клубна сцена. Не може докато не пееш само да подвикваш и да говориш. Изглежда супер непрофесионално и махленско после като се гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам от концерта! Беше нещо ЖЕСТОКО! Нищо, ама нищо общо с предния..... :notworthy: 100% на живо бяха всички песни. Уникално шоу беше подготвила, особено на "Твоя съм"... страшно беше! Накрая излязоха Галена, Нелина, Ивана, Ц.Янева, Крум, Борис Дали, Есил Дюран и май пропускам някого... в залата освен тях и дуетните и половинки бяха още и Емануела, Джордан, Андреа, Теди Александрова, Кали. Накрая Ивана тегли много яка реч, а Галена ни агитираше да викаме и да аплодираме Анелия... УНИКАЛНО БЕШЕ ВСИЧКО ! Имам клипчета от тези най-интересни моменти, но ще ги кача утре, че след малко съм на работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

сега се сетих още нещо...... лично мене много ме изненада присъствието на Галена на концерта.... приятно изненадан бях, докато не се качиха всички на сцената да дават букетите на Анелия... и единствено Галена не и го даде лично, а го хвърли на земята при останалите... :mf_surrender: дано това го няма на ДВД-то, малко гадно беше..

Link to comment
Сподели в други сайтове

сега се сетих още нещо...... лично мене много ме изненада присъствието на Галена на концерта.... приятно изненадан бях, докато не се качиха всички на сцената да дават букетите на Анелия... и единствено Галена не и го даде лично, а го хвърли на земята при останалите... :mf_surrender: дано това го няма на ДВД-то, малко гадно беше..

 

Според мен не го е направила с умисъл, Галена не е от най-умните, просто така е преценила, че е правилно. Похвално е, че е присъствала, аз също съм изненадан!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, опитът ме е научил да търся първо коментари на хора, които не са от тесният кръг на дадено популярно лице, не са му колеги в една фирма, не са полегнали журналисти и не са зависими по някакъв начин от вътрешно фирмената и браншова лоялност. Още са ми пред очите чупките в кръста и най-вече на езика при Глория и Камелия, след концерта на Цура Янева, който бе едно помпозно нищо. Тогава интервюиращите журналя на ТВ Планета, които бяха почти единствените отразили концертчето на Цура не задаваха въпроси, а направо отговори на Глото и Кама.

 

Затова, по-добре колегите на Анелия да не се изхвърлят предварително, та по стар тертип да формират обществено мнение и да изпреварят гледката от екрана на Планета, понеже после ще са по-леки от перца като коментатори. Щото и за турнето сипеха суперлативи, а резултатът бе преправени в студио миксове и подпис от страна на Пайнер с всичко куцо и сакато, което е свободно във и около чалгата на принципът "проба-грешка".

 

Панорамни кадри някакви от тази зала няма ли, та да видим какво представлява този концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...