Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

Анелия представя с концерт албума “Феноменална” на 29 ноември

10700432_761429513893591_5318695925333830634_o.jpg

Анелия ще изнесе грандиозен концерт, с който ще представи официално песните от предстоящия си албум “Феноменална”. Събитието ще е факт на 29 ноември, а мястото е Sofia Event Center /Mall Paradise/. На сцената Анелия ще бъде съпроводена от Дани Милев Бенд, с когото ще предложат нови аранжименти на утвърдените й хитове.
Анелия и екипът й подготвят мултимедийно шоу, с което искат да изненадат публиката.

“За мен този концерт е изключително емоционален. Албумът “Феноменална” заслужава именно такова представяне”, споделя изпълнителката.

Тя ще представи за първи път в България концерт, съпроводен с виртуална проекция, което ще потопи зрителите в една изключително красива визия.

“Музиката е моят живот и с нея искам да докосна душите на хората, които вече 12 години ми дават огромна любов и подкрепа”, допълва още изпълнителката.

Тя е благодарна и на партньорите, които застават зад албума и концерта, а именно фирма “Аякс” - 100% прясно охладено месо “От Фермата до Вас!

“Радвам се, че спечелих доверието на екипа на “Аякс”, който подкрепя хубавата българска музика и помага за това да предлагаме качествени проекти за нашата публика”, категорична е Анелия.
Редактирано от Ivanhoe
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Браво на Анелия - колкото повече концерти, толкова по-добре. А и то си е практика при световните звезди да си представят новите албуми на по-публични и ежедневни места, ще има и от последните й хитове, и от големите й хитове в кариерата, аз бих го посетил, ако бях от София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда чак да правиш тема за това.

Защо? Самостоятелен концерт в поп-фолка не е ли достатъчно значима новина за тема?

 

Наистина е хубаво, че Анелия ще направи втори концерт - дано чуем на него някои песни, които пропусна тогава. И мен ме интересува входа обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е благодарна и на партньорите, които застават зад албума и концерта, а именно фирма “Аякс” - 100% прясно охладено месо “От Фермата до Вас!

 

Анелия тотално е изкукала ... Цех за свинско месо - спонсор на "Феноменална". :roll1: :roll1: :roll1:

 

Никак не й е розово положението, ама никак ...

 

... след като Лято 2014 беше най-слабото за нея и ни "зарадва" само с малоумния дует с известния в Гърция само на родата си Дъ Йоргос, беше крайно време да издаде и албум, който ще си слуша само тя.

 

Мила ми Георгиева, никой вече не купува албуми. И по-добре си стой без такъв, ако вътре ще ми слагаш "Предадох те" и "Изведнъж" ... с подкрепата на 100% автентичен суджук "Аякс". :dizzy:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Страхотна е Анелия - наистина й се работи. Дано да го заснемат целия.

Интересно ми е на колко песни ще видим дъ ТАНЦ :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-слабата година на Анелия си е всъщност доста силна. ;)

 

И е смешно да се принизява концерта, защото бил във зала във мол. Факт е, че събира 2000 човека, което си е 2/3 от капацитета на нафталинената Зала 1, така че тихичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам концерт в тази зала, от колкото в смрадливата зала 1 на НДК. В Sofia Event Center стават едни от най-яките партита в София.

8b3068922e0c6ac000bab0758de511d398309420.jpg

Изглежда страхотно. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-слабата година на Анелия си е всъщност доста силна. ;)

 

И е смешно да се принизява концерта, защото бил във зала във мол. Факт е, че събира 2000 човека, което си е 2/3 от капацитета на нафталинената Зала 1, така че тихичко.

Така е. Като пусне новата песен и новия албум определено ще компенсира. Пък и "Феноменална" и "Изведнъж" си бяха стабилни хитове.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата изглежда прекрасно. Модерна и атрактивна, и нещо ново, то събитието ти е важно да е на ниво, а не дали е в Зала 1, последното е някак нафталинено мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам концерт в тази зала, от колкото в смрадливата зала 1 на НДК. В Sofia Event Center стават едни от най-яките партита в София.

8b3068922e0c6ac000bab0758de511d398309420.jpg

Това не са ли на Галена ресните от зала Фестивална? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам концерт в тази зала, от колкото в смрадливата зала 1 на НДК. В Sofia Event Center стават едни от най-яките партита в София.

8b3068922e0c6ac000bab0758de511d398309420.jpg

Разбира се, че ще предпочиташ 15 маси, пред 3000 места. И Анелия така предпочита. Това лично предпочитание. :mf_surrender:

Остапа е прав, в тоя жанр всичките обедняха от състезаването с бековете на Галена, Преслава, Мария, Пеевска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остапа е прав, в тоя жанр всичките обедняха от състезаването с бековете на Галена, Преслава, Мария, Пеевска.

Но нито една от тези богаташки няма смелост да направи концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще предпочиташ 15 маси, пред 3000 места. И Анелия така предпочита. Това лично предпочитание. :mf_surrender:

Остапа е прав, в тоя жанр всичките обедняха от състезаването с бековете на Галена, Преслава, Мария, Пеевска.

 

1400 седящи/2000+ правостоящи. И не дава асоциации със соц-а. Мисля, че тази зала си има достойнствата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1400 седящи/2000+ правостоящи. И не дава асоциации със соц-а. Мисля, че тази зала си има достойнствата.

Залата - ок, ама когато Анелия я напълни така да ми се обадиш.

А зала 1 не дава абсолютно никакви асоциации със соц-а, сграда може като цяло да напомня, но залите са си зали. Пък и да дава какво, да не би да се срамуваме от историята си? Ами да го бутаме НДК-то тогава, както всичко правено с пари на народа се бутна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...