Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Все по-зле са тези. 

Кирчо да бе направил дует с Ванчето Великова, добре си паснаа в Макси Шоу. Ама акъл за круши!

Подкрепете АРИА!

https://signal.bg/folk-idol-2020-nominatzii/

@Krislena, @Lelqtian, @pechenko, @Starboy, @Гальо, @Danger., @Willy, @Kriminal, @THE IIconic

  • Like 1
  • Love 3
  • Sad 1
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория колкото и да не я харесвам е по- честна от останалите. Това е било неколкократно потвърдено от много страни и смея да вярвам. Данъчните наистина за нея и Алисия казаха, че всичко е точно. За бакшишите също го знам от хиляда места. В това отношение е на европейско ниво, жалко е, че не се оценява. 

Но е направила грешка с участието. Не й знам подбудите, но сега е в болница и това е повече от достатъчно да млъкнем и да не я съдим, поне според мен. А в това, че българина е отвратителен също е вярно. Злобна, бедна и клета душа е. Примери бол, но основният проблем според мен е, че повечето се надценяват и мислят, че заслужават повече от това дето имат.

Онзи ден влизам в супермаркета и тази от топлата витрина пъшка на хората, и вика тоо народ се ненаяде, не напи. Това, че имаше 10 минути до затваряне си е нейн проблем, длъжна е да работи и това време й се плаща. Така я насметох, че даже и я рипортнах, нищо, че не исках нищо от нея. 

Кофти нация сме и си заслужаваме съдбата. 

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нещо, какво прави Глория по специална за да заобикаля мерките и ходи на участия, за сметка на съвестните изпълнители, които ги спазват стриктно и преживяват от спестяванията си?

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория колкото и да не я харесвам е по- честна от останалите. Това е било неколкократно потвърдено от много страни и смея да вярвам. Данъчните наистина за нея и Алисия казаха, че всичко е точно. За бакшишите също го знам от хиляда места. В това отношение е на европейско ниво, жалко е, че не се оценява. 

Но е направила грешка с участието. Не й знам подбудите, но сега е в болница и това е повече от достатъчно да млъкнем и да не я съдим, поне според мен. А в това, че българина е отвратителен също е вярно. Злобна, бедна и клета душа е. Примери бол, но основният проблем според мен е, че повечето се надценяват и мислят, че заслужават повече от това дето имат.

Онзи ден влизам в супермаркета и тази от топлата витрина пъшка на хората, и вика тоо народ се ненаяде, не напи. Това, че имаше 10 минути до затваряне си е нейн проблем, длъжна е да работи и това време й се плаща. Така я насметох, че даже и я рипортнах, нищо, че не исках нищо от нея. 

Кофти нация сме и си заслужаваме съдбата. 

Постави се на мястото на персонала. Такива пък дето идват в последния момент много ги обичаме. Има си работно време не да се седи до късно или в последния момент. Ама хората изобщо не четат работното време, ако ще 1000 табели да им сложиш на вратата. 1000 бележки има, някои те питат до колко работим. Да си отворят очите малко. Или пък идват рано рано в неработно време още не сме отворили, ествествено, че не ги приемаме. То се прави подготовка това онова, загряват се фурни. Има си работно време кога се приемат поръчки и кога не. Има си ред, а не да си ходиш, когато си искаш. Ама , който не работи в заведение много е лесно да наредиш хората . 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Още нещо, какво прави Глория по специална за да заобикаля мерките и ходи на участия, за сметка на съвестните изпълнители, които спазват стриктно мерките и преживяват от спестяванията си?

Държавата е разрешила. Много други са пяли - Ивана, а - у. И другото което е, ако беше отишла с Деси, Меди, Азис и групата му как това щеше да е по различно ? Пак много хора, маса, отделно гримьори, фризьори отзад... Не ме разбирай погрешно, това е било колосална грешка и жената е в болница. Аз не съдя никого, но е добър пример как нещо позитивно може да създаде бедствие. Кой знае колко хора са заразени. 

Но отново, по - голямата вина е на държавата и на нейните полвинчати и неадекватни мерки. И имам един въпрос: беше ли в Джъмбо преди Коледа Имаше едно 500 човека вътре. Игла да пуснеше нямаше къде да падне. Ама леш ти казвам, 100% някой е бил болен... сещаш се какво е било нали. 

Пак ви казвам, държавата е тази, която диктува мерките. Още повече имаме полиция, защо тя не регулира, а лапа рушвети по улиците. Глория е просто един човек, и в момента е в слаба позиция, затова българина й се хвърля. Той винаги налита на слабите, защото е мижитурка в по - голямата си степен. Има й изключения разбира се.

@zai4eto82 има си работно време, съжалявам. Тези 10 минути ти се плащат. Nothing more to discuss. 

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Постави се на мястото на персонала. Такива пък дето идват в последния момент много ги обичаме. Има си работно време не да се седи до късно или в последния момент. Ама хората изобщо не четат работното време, ако ще 1000 табели да им сложиш на вратата. 1000 бележки има, някои те питат до колко работим. Да си отворят очите малко. Или пък идват рано рано в неработно време още не сме отворили, ествествено, че не ги приемаме. То се прави подготовка това онова, загряват се фурни. Има си работно време кога се приемат поръчки и кога не. Има си ред, а не да си ходиш, когато си искаш. Ама , който не работи в заведение много е лесно да наредиш хората . 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Средностатистическият българин е най-лицемерното, злобно и завистливо същество в света. Без никакво съмнение. Точно затова спрях да пиша и в този форум, който се оказа представителна извадка на упадъка в обществото ни. Тук 90% изпадат в душевен оргазъм като им се отдаде възможност да оплюят и да се подиграят с Глория, Емануела, Емилия, Рени, Галин или който и да било друг успешен човек. 

В началото на първата карантина водих ожесточен спор с един приятел, който ми обясняваше колко стриктно трябва да се спазват всички мерки, колко е опасен вирусът, колко е велик Мутафчийски и т.н. Нарекох го лицемер и се оказах прав.  Оказа се, че през есента той е изкарал короната, при това със симптоми, и въпреки това най-необезпокоявано си е ходил на работа сред още 50-на човека, защото цитирам: "нямаше кой да работи". Разказвам тази история, защото съм убеден, че всички тук, които се пенят какво олицентворение на злото е Глория, защото е отишла на работа сред хора, са същите лицемери като този мой вече бивш приятел. От март месец насам и на работа сте ходили, и на ресторанти сте яли, и на почивка сте ходили, и до магазина ходите ежедневно, и сте се плющяли наред без маски, и какво ли още не. 

Евала на няколкото нормални хора във форума, че се опитвате да налеете някакъв здрав разум, но просто е безсмислено. Положението е безнадеждно, както и в държавата ни. Неслучайно гербаджийската сган ни управлява вече повече от 10 години. Мат`риалът наистина не струва. 

Ще продължа да ви раздавам минуси на лицемерните и злобарски коментари, защото това е моята си форма на протест срещу цялата тази ненормалност. И да - чувствам се по-добре като ви намалявам репутацията. 

 

Чудесно казано! 

Жалко, че репликиращите на коментара ти не обориха аргументирано нито едно твърдение, за да се заформи някаква интересна дискусия, но толкова им е капацитета, явно. 

Единствено не съм ок с раздаването на минуси на ишлеме, без обосновка. Не, че ми дреме особено, но ми е смешно като почнат да ми ги цъкат на мен, без да са написали и ред аджеба що не са съгласни, не го приемам. 

 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Още нещо, какво прави Глория по специална за да заобикаля мерките и ходи на участия, за сметка на съвестните изпълнители, които спазват стриктно мерките и преживяват от спестяванията си?

Бе, какви съвестни изпълнители, че укриват данъци и ги даваха по новините ли... Че половината са, да не казвам какви и с какво се занимават. Че като гледам, нищо не ги е спряло да си ходят по вили и паланки да правят джамбурета и да пеят - ма там нали е позволено, както е позволено по централните части на градовете да се изсипват всичките им жители. Ма големи моралисти се извъдихте всички. На колко хора помогнахте със съвети за ковид тази година, колко време стояхте затворени, какво смислено направихте по време на изолация?

В същия хотел на 31-ви имаше програма с Руслан Мъйнов. Държавата е разрешила участието. Оттам насетне вина да си понася собственика, че позволи на хората да се качат на дансинга. Аз съм с антитела, така че не смятам, че съм извършил престъпление. В хората не съм се навирал. Хотелът си затвори преди 22. Нито пък Глория беше там заради парите. Да, хора сме, грешим, но вие не познавате никого лично колко е отговорен по принцип, за да го съдите какво и защо е направил, нито сте били там, нито знаете тя от къде се е заразила, защото тя оплаквания имаше още преди тоя случай. Никой не знае как да се бори с това нещо, как да постъпи в дадена ситуация, да прегърне ли, да избяга ли. Ми затвори се в миша дупка и не излизай до второ нареждане никъде. Накрая от психически разстройства,  егоизъм, страх и паника и конспирации хората ще изперкат.

Преживявали от спестяванията си, горките. Добре, че Преслава от спестявания преживява - там, дето се завряха със Софи Маринова, да въртят кючеци. Винаги, винаги на най-съвестните хора, като в случая Глория, една такава грешка, да я наречем, за която тя сама си плаща сега, им излиза през носа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Държавата е разрешила. Много други са пяли - Ивана, а - у. И другото което е, ако беше отишла с Деси, Меди, Азис и групата му как това щеше да е по различно ? Пак много хора, маса, отделно гримьори, фризьори отзад... Не ме разбирай погрешно, това е било колосална грешка и жената е в болница. Аз не съдя никого, но е добър пример как нещо позитивно може да създаде бедствие. Кой знае колко хора са заразени. 

Но отново, по - голямата вина е на държавата и на нейните полвинчати и неадекватни мерки. И имам един въпрос: беше ли в Джъмбо преди Коледа Имаше едно 500 човека вътре. Игла да пуснеше нямаше къде да падне. Ама леш ти казвам, 100% някой е бил болен... сещаш се какво е било нали. 

Пак ви казвам, държавата е тази, която диктува мерките. Още повече имаме полиция, защо тя не регулира, а лапа рушвети по улиците. Глория е просто един човек, и в момента е в слаба позиция, затова българина й се хвърля. Той винаги налита на слабите, защото е мижитурка в по - голямата си степен. Има й изключения разбира се.

Държавата разрешава много неща с няколко обаждания на правилните хора.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за скритите годежи с по 50-100 души с гост изпълнители нищо не казвате ... 

Няколко заведение изгоряха с глоби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Роско каза:

А за скритите годежи с по 50-100 души с гост изпълнители нищо не казвате ... 

Няколко заведение изгоряха с глоби. 

За кои гост изпълнители става дума? Вчера питах за подробности около такива участия на черно. Който има информация да казва.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Глория също е част от схемата.

Със сигурност. Галена, Деси Слава, Стораро, и куп други също. Но неадекватните мерки са виновни тези хора да се заразят. Специално те говоря. За останалото население, отново държавата е на 80% виновна, защото по магазините няма никаква регуалация. На летище София също.

И пак казвам, аз хора не мога да съдя. Без пари не се живее, не може да искаш някой да умре от глад. Но и с Ковид не е лесно. Хората умират заради грешките на другите. И отново правителството е на 80% виновно. Всичко идва от неадекватната помощ и взети мерки. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Държавата разрешава много неща с няколко обаждания на правилните хора.

След като е така, защо трябва да оневиняваме държавата? Че има проблем, има, но тая здравна система се клати от години и сега покрай кораната много истини лъснаха. Ти обичаш да се завираш в конспирации, аз също - какво ще кажеш по темата, че ни пръскат с химикали тогава? Тоя вирус им е параван за нов световен ред.

Ох, и най обичам такива, дето "Аз пазя хората, отговорен човек съм" и в същото време, като заболее някой, те бягат с 300 в насрещното. Инстикт за самосъхранение, преминаващ в егоизъм. Точно това си говорихме с Глория - как в тая ситуация и в такава година се показа кой какъв приятел е и т.н. Ами ако, както се предполага, се е заразила от преди това, ще си върнеш ли обидите назад да се извиниш? Щото и мен така ме заразиха на последната ми работа октомври, където никой не взимаше мерки, щото беше октомври и нямаше случаи - и трябва ли аз да обвиня някого и кого трябва да обвиня? Направих си тест, платих си го, останах си вкъщи, изтърпях заплахите на полицаите - никой от тях не ми донесе нищо до вратата, питаш ли ме как съм пазарувал и кого съм молил да идва?!

Изкарал ли си изобщо коронавирус? Знаеш ли с колко хора съм се карал в магазините след това, с риск да си изям боя, защо българите носим маски, а мангалите не - на тях никой не смее нищо да им каже, разбира се. Човек се уморява от тая държава. И не, не че му пада пердето, но отива с антитела, сяда на една маса, пие една чаша уиски и бива съден после за това?! А цяла година някои хора от масата не са ставали, опашки се вият пред магазините, където е много по-голям развъдник на зараза. И вече теории кой бил алчен и кой не, точно Глория е алчна, няма що. Цяла година баш на това участие е разчитала, да знаеш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

Още нещо, какво прави Глория по специална за да заобикаля мерките и ходи на участия, за сметка на съвестните изпълнители, които ги спазват стриктно и преживяват от спестяванията си?

О, айде стига фалшив морал и лицемерие. Живи да ги ожалим изпълнителите, че видиш ли живее ли със спестяванията си. 

Работещите хора, които с години са се трудили и работили честно, те са ощетените, защото държавата по никакъв начин не ги обезщетява. Познавам много хора, които са кандидатствали по различни видове програми, които държавата предлага, но никой не е одобрен, дори документи не се разглеждат. Това са хората, които жевят със спестяванията си, ако сложиш, че по-голяма част от тях имат и семейства, деца, наеми и куп разходи, изпълнителите дори не са тема на дискусия.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , BobiTo каза:

Годината утре с новия си дует "Страх" ще открият Ивета Костова и Кирил Атанасов. 

Ужас! Годината започва трагикомично. Друго си беше 2018

преди 34 минути, Fast каза:

Още нещо, какво прави Глория по специална за да заобикаля мерките и ходи на участия, за сметка на съвестните изпълнители, които ги спазват стриктно и преживяват от спестяванията си?

Симпатизирам ти доста, не харесвам начина на процедиране в България спрямо пандемията, но тук доста крайно се изказваш. От коментарите ти имам чувството, че виниш само Глория, но пак повтарям - в този ресторант е имало сигурно 200-300 човека които реално също не спазват мерките. За тях нищо не се казва. Няколко известни личности си качиха снимки как празнуват по хотели и са се хванали с непознати по хоро и т.н. Накрая всичко опира до избора на всеки един. Но за мен проблема в България е че още има много хора дето не вярват в силата на вируса, мислят си, че всичко е една лъжа, една заблуда и изобщо не се пазят. Аз като носех маска по улицата преди няколко месеца ми казваха да си я сваля и да дишам чистия въздух. Като влезнеш в затворено пространство тип Кауфланд и ако си без маска верояността да я хванеш и да заразиш някой е много по-голяма от това при участието на Глория, но никой нищо не казва за това а направиха на нищо клетата Гло. 

 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Пачо, ти не знам защо си ме цитирал с един тон общи приказки, но явно нищо не си разбрал от постовете ми по темата.

Добре, Глория е един обикновен отруден човек без претенции, чупки и стойки, който е вършил съвестно работата си и за това в момента страда, а светът е лош и несправедлив към нея.

Дано сега си доволен, аман от драскачи без връзка с реалнлстта.

Глория е един нормален отруден човек и гражданин, с претенции, с чупки и със стойки, който е редовен и изряден данъкоплатец и е в правото си да изсисква от държавата. Ето дори и Пайнер ще бъде подпомогнат. Какъв е проблемът? В белите страни всички искат помощ в тази криза. Дори и Викторя Бекъм поиска за бизнеса си.

В РЕАЛНОСТТА сме всички онези, които сме навън сред хората, които продължаваме да си извършваме трудовата дейност и не се поддаваме на манипулация и страх. Всички вие вкъщи се психясвате до абдурдна крайност и ви личи по коментарите и разсъжденията.

Хайде, приятен ден!

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Със сигурност. Галена, Деси Слава, Стораро, и куп други също. Но неадекватните мерки са виновни тези хора да се заразят. Специално те говоря. За останалото население, отново държавата е на 80% виновна, защото по магазините няма никаква регуалация. На летище София също.

И пак казвам, аз хора не мога да съдя. Без пари не се живее, не може да искаш някой да умре от глад. Но и с Ковид не е лесно. Хората умират заради грешките на другите. И отново правителството е на 80% виновно. Всичко идва от неадекватната помощ и взети мерки. 

 

Не виждам да е умряла от глад. За справка, продуцентската й фирма е с абсурдно голям капитал (близо 100 хил. лева). Не е опряла за тези пет бона. Алчността си е алчност.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не виждам да е умряла от глад. За справка, продуцентската й фирма е с абсурдно голям капитал (близо 100 хил. лева). Не е опряла за тези пет бона. Алчността си е алчност.

Ето тук има разминаване на възгледите ни. Според мен не е алчност, а по - скоро умора от мерките. Сигурно и не е пяла за 5 бона, защото в момента са на 50% поради естеството на ситуацията, и капацитета на ресторантите. Искала е да се върне за миг към нормалния живот. Станало е катастрофа, но всички грешим на много нива. Сега е момента да сме толерантни и предпазливи, вместо да се вглъбим в омраза и обвинения към другите за да ни олекне. 

Отново казвам: мерките трябва да са дори по строги, докато цикъла на ваксинация не премине. Глория е направила грешка. Всички хора грешим, тия лекари които заразиха семействата си, загубиха някой. Стига, достатъчно тежко е за всички. Но не е само Глория, Преслава, Галена, а - у. Виж какво се случва в хранителните магазини.

Държавата ТРЯБВАШЕ да им помогне с пари. Поне на тази които си плащат данъците - например фитнес клубовете, спортните центрове, които в момента са затворени. Но поличиха един ...

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Fast каза:

Не е опряла за тези пет бона. Алчността си е алчност.

Не е опряла за тези пет бона, но понеже очевидно не си зпаознат с доста други неща, Глория има и други фактори, поради които се е съгласила да пее там, които не се знаят от журналята и няма нужда да се афишират, но който ги знае, отново показват, че Глория е готин, адекватен, отзивчив и честен човек, който освен това подхожда професионално и се стреми да е в услуга и да си държи на думата. Монетата винаги има и задна страна, която ако ти не виждаш, не означава, че я няма. Е, ще си изкупи цената, важното е, че всичко ще бъде ОК с нея. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

нито знаете тя от къде се е заразила, защото тя оплаквания имаше още преди тоя случай

Винаги, винаги на най-съвестните хора, като в случая Глория, една такава грешка, да я наречем, за която тя сама си плаща сега, им излиза през носа.

Още по-зле - чувствала се е неразположена, а ходи по соарета... Хората няма как да знаят излишни подробности. Виждат факта - Глория на вечеринка. Имат право да кажат каквото пожелаят. 

Затова винаги трябва да е нащрек и да внимава - публична личност е, при това от 30 години. Нищо не е научила явно. 

За съвестта - да й беше дал тоя съвет преди участието. Много е лесно да се говори за "най-съвестните". Ето, сърба си попарата. По-добре да не бе рискувала. Направила го е и си търпи последствията - здравни, коментари и т.н. Ще мине и замине тоя случай, но поука едва ли ще си извади. Ще мрънка още 15 години, както едно време, за глупости. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gotiniq каза:

Глория има и други фактори, поради които се е съгласила да пее там, които не се знаят от журналята и няма нужда да се афишират

Това никой не го интересува. 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Това никой не го интересува. 

Така е, но точно това е интересното - защо и как така хората коментират, обвиняват и обиждат, без да знаят пълната истина? Това е характерно не само за конкретния случай, а генерално и за много други неща от живота.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Защо не сте коментирали, че благодарение на пияната водеща, ФЕН ТВ най-накрая видяха малко популярност от доста години насам? :1000(29):

Те си имат достатъчно ефир, но време беше и за малко ПР! Тая голямо шоу прави, но рядко води - повече са един мъж и любимката на Таня Уцунова - Анна-Мария Чернева :D 

Веднъж някой се обади и й каза, че е дебела - каква лекция му дръпна, хич не беше проста, изненада с речник и риторика. :D 

Току що, gotiniq каза:

Така е, но точно това е интересното - защо и как така хората коментират и обвиняват, без да знаят пълната истина?

Не са длъжни да знаят. Виждат фактите. Да е мислила преди това. Да им я е казала. Не че това щеше да промени нещо - никой не й е опрял пищов да ходи там. Ако й се бе разминало, щеше да иде на още 2-3-5 соарета. ;) 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...