Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е донякъде така. маските не помагат особено, дори изобщо. То нищо не помага освен Господ. И ми е ясно, че говориш на принципно ниво. Но тук основно идва отново от държавата(те). Разрешиха на хотелите да са отворени и виждаме какво се случва.

 

Маските пазят другите от теб, защото ти реално не знаеш дали не си преносител в даден момент.
 

Разбира се не 100 процента, но намаляват и ограничават количеството на секрет при говорене и тн.

Аз не виждам в Германкя мерките, които са най-строгите в Европа заедно с Франция от 1 ноември да имаат резултат.

Хубаво е да са отворени ресторанти, но с разстояние и за ядене и леко разтушване от ежедневието.

Отиваш, вечеряш с до 3-4 приятеля и това е. Не да се танцува хоро и тн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

 

Аз не виждам в Германкя мерките, които са най-строгите в Европа заедно с Франция от 1 ноември да имаат резултат. Хубаво е да са отворени ресторанти, но с разстояние и за ядене и леко разтушване от ежедневието. Отиваш, вечеряш с до 3-4 приятеля и това е. Не да се танцува хоро и тн.

Европа се провали като цяло. Америка също.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Дайте подробности за скритите частни партита на останалите. Кой, къде, колко хора е имало и тн.

Ще ги докладваш на някого ли? :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Европа се провали като цяло. Америка също.

 

Просто хората тук не са свикнали някой, или нещо да ограничава свободите им. В Китай е било брутално по време на карантината, а в зЕвропа не чак така. Няма универсално решение, но съм сигурен, че всеки може да спомогне с пример и действия.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Просто хората тук не са свикнали някой, или нещо да ограничава свободите им. В Китай е било брутално по време на карантината, а в зЕвропа не чак така. Няма универсално решение, но съм сигурен, че всеки може да спомогне с пример и действия

На Рената поне не може да й се отрече, че е последователна в порива за свобода!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, NazzkO каза:


Ставаш циничен и нагъл, не ми е приятно да водя дискусия с теб.

Извърташ думите и изкривяваш факти, но за последно ще ти отговоря:

- това, че Глория е взела това решение не прави посетителите на въпросния ресторант по-малко дебили в моите очи.

Не знам що за човек трябва да си, че да ти се ще да се напиеш и смесиш с хора в подобна на актуалната обстановка, толкова.

- навярно си доста неинформиран относно разпоредби и контакт лекар-пациент, но аз не желая да ти отварям очите.

И ще те посъветвам да не желаеш на хора, с които дискутирате, да попадат в ситуация, в която да се налага да решават дали да оставят близък на стълби и какво биха направили при тежка инфекция с ковид.

 

Първо, на никого не бих пожелал подобно нещо, не ми слагай думи в устата - въпросът ми беше резонен на база това, което ти написа страница или две преди това - как се влиза с връзки във ВМА, а видиш ли, простосмъртните да мрат. Така и не разбрах в сходна ситуация ти как би постъпил, но предполагам, че отговорът ще е далеч от моралните ти претенции и затова го заобикаляш. 

Второ - С или без Глория тези хора щяха да си празнуват там. 

Мен обвиняваш в избягване от отговор по темата, но ти удобно пропусна да отговориш на предния въпрос, както и на факта, че Галена, Рени, любимата ти Десислава също не си стояха затворени вкъщи. Последната даже из новогодишни програми се раздаваше. Утре като цъфне с корона някой от екипа на "Маскирания" или от този на Азис нея ли да обвиним, понеже си е вършила работата?

Не разбрах и нормална или повод за "чудене" е т. нар. обществена реакция. 

Дидкусия с човек, хвърлящ думи в пространството, без да застава зад тях, ми е скучна и безинтерсна, не виждам смисъл да продължава, ако нямаш отговор на горните въпроси (произлезли от твои твърдения). Хубава вечер! 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

На Рената поне не може да й се отрече, че е последователна в порива за свобода!

 

брутален чалга-евъргрийн. Тук даже ми ставаше от нея в лилВа рокля хахаха на крехката възраст от 9 години 😹😹😹 златни времена

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Второ - С или без Глория тези хора щяха да си празнуват там. 

Баба ти не ти ли е казвала "Ти не си всички". Или "ако ти кажа да се хвърлиш през прозореца, ще го направиш ли?" Очевидно Глория е била ок да постъпва като другите глупаци. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

брутален чалга-евъргрийн. Тук даже ми ставаше от нея в лилВа рокля хахаха на крехката възраст от 9 години 😹😹😹 златни времена

На 9 ти е ставало? Рано си почнАл. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Баба ти не ти ли е казвала "Ти не си всички". Или "ако ти кажа да се хвърлиш през прозореца, ще го направиш ли?" Очевидно Глория е била ок да постъпва като другите глупаци. 

Хахахаха днес си много силен 😁😁😁😁

По-здрав

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Баба ти не ти ли е казвала "Ти не си всички". Или "ако ти кажа да се хвърлиш през прозореца, ще го направиш ли?" Очевидно Глория е била ок да постъпва като другите глупаци. 

Абсолютно. И на всичкото отгоре ще става баба скоро, трябва да е здрава да помага на дъщеря си. Не знам изобщо къде ѝ е бил акъла.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

На 9 ти е ставало? Рано си почнАл. 

Е, не на 9. Май към 6 или 7 е било, сещам се лятото преди първи клас се случваше като се возех на виенско колело, много ми харесваше и малко след началото на първи клас питах наще какво и що хахаха.

Добре, че съм наваксал., че с тая корона...

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Баба ти не ти ли е казвала "Ти не си всички". Или "ако ти кажа да се хвърлиш през прозореца, ще го направиш ли?" Очевидно Глория е била ок да постъпва като другите глупаци. 

Под "другите глупаци" не разбрах Галена, Рени, ДС, Азис, Меди и всички, които се изредиха в новогодишни програми ли визираш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Е, не на 9. Май към 6 или 7 е било, сещам се лятото преди първи клас се случваше като се возех на виенско колело, много ми харесваше и малко след началото на първи клас питах наще какво и що хахаха.

Добре, че съм наваксал., че с тая корона...

 

Аз сериозно говорех.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Средностатистическият българин е най-лицемерното, злобно и завистливо същество в света. Без никакво съмнение. Точно затова спрях да пиша и в този форум, който се оказа представителна извадка на упадъка в обществото ни. Тук 90% изпадат в душевен оргазъм като им се отдаде възможност да оплюят и да се подиграят с Глория, Емануела, Емилия, Рени, Галин или който и да било друг успешен човек. 

В началото на първата карантина водих ожесточен спор с един приятел, който ми обясняваше колко стриктно трябва да се спазват всички мерки, колко е опасен вирусът, колко е велик Мутафчийски и т.н. Нарекох го лицемер и се оказах прав.  Оказа се, че през есента той е изкарал короната, при това със симптоми, и въпреки това най-необезпокоявано си е ходил на работа сред още 50-на човека, защото цитирам: "нямаше кой да работи". Разказвам тази история, защото съм убеден, че всички тук, които се пенят какво олицентворение на злото е Глория, защото е отишла на работа сред хора, са същите лицемери като този мой вече бивш приятел. От март месец насам и на работа сте ходили, и на ресторанти сте яли, и на почивка сте ходили, и до магазина ходите ежедневно, и сте се плющяли наред без маски, и какво ли още не. 

Евала на няколкото нормални хора във форума, че се опитвате да налеете някакъв здрав разум, но просто е безсмислено. Положението е безнадеждно, както и в държавата ни. Неслучайно гербаджийската сган ни управлява вече повече от 10 години. Мат`риалът наистина не струва. 

Ще продължа да ви раздавам минуси на лицемерните и злобарски коментари, защото това е моята си форма на протест срещу цялата тази ненормалност. И да - чувствам се по-добре като ви намалявам репутацията. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Ще продължа да ви раздавам минуси на лицемерните и злобарски коментари, защото това е моята си форма на протест срещу цялата тази ненормалност. И да - чувствам се по-добре като ви намалявам репутацията. 

 

По най-бързия начин

 

  • Like 3
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такива "успешни хора" конспиратори, антиваксъри, антимаскъри и друга сепаратистка сган начело с култ лидера им Мангъров, държавата е в хаус, а хората умират. Факт е че вирусът удря жестоко и безпощадно, и последното нещо, от което се интересува е партийната ти принадлежност. В световен мащаб, най-големите скептици на мерките бяха сред първите ваксинирани. После ми говорете за лицемерие. 

  • Like 8
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , HIStory каза:

Под "другите глупаци" не разбрах Галена, Рени, ДС, Азис, Меди и всички, които се изредиха в новогодишни програми ли визираш? 

Визирах хората, които ходят по вечеринки, не певците. Не че и те не са за бой. Ама от предния ти пост излезе, че щом хората щели да празнуват и без нея, що да не отидела и тя. Ахмачка се оказа. 

преди 50 минути, plambata каза:

Средностатистическият българин е най-лицемерното, злобно и завистливо същество в света. Без никакво съмнение. Точно затова спрях да пиша и в този форум, който се оказа представителна извадка на упадъка в обществото ни. Тук 90% изпадат в душевен оргазъм като им се отдаде възможност да оплюят и да се подиграят с Глория, Емануела, Емилия, Рени, Галин или който и да било друг успешен човек. 

В началото на първата карантина водих ожесточен спор с един приятел, който ми обясняваше колко стриктно трябва да се спазват всички мерки, колко е опасен вирусът, колко е велик Мутафчийски и т.н. Нарекох го лицемер и се оказах прав.  Оказа се, че през есента той е изкарал короната, при това със симптоми, и въпреки това най-необезпокоявано си е ходил на работа сред още 50-на човека, защото цитирам: "нямаше кой да работи". Разказвам тази история, защото съм убеден, че всички тук, които се пенят какво олицентворение на злото е Глория, защото е отишла на работа сред хора, са същите лицемери като този мой вече бивш приятел. От март месец насам и на работа сте ходили, и на ресторанти сте яли, и на почивка сте ходили, и до магазина ходите ежедневно, и сте се плющяли наред без маски, и какво ли още не. 

Евала на няколкото нормални хора във форума, че се опитвате да налеете някакъв здрав разум, но просто е безсмислено. Положението е безнадеждно, както и в държавата ни. Неслучайно гербаджийската сган ни управлява вече повече от 10 години. Мат`риалът наистина не струва. 

Ще продължа да ви раздавам минуси на лицемерните и злобарски коментари, защото това е моята си форма на протест срещу цялата тази ненормалност. И да - чувствам се по-добре като ви намалявам репутацията. 

Не прочетох и дума от фермана ти - направо набичих долния палец. Не знам дали си се обосновал що си дръзнал да пишеш отново, но по споделения клип предполагам, че има нещо за лицемерие. Лицемер си ти, драги, да твърдиш, че няма да пишеш повече, а сега да ни онанираш тука писмено с досадните си излияния. Намери си някаква утеха в живота!

преди 15 минути, Fast каза:

В световен мащаб, най-големите скептици на мерките бяха сред първите ваксинирани. После ми говорете за лицемерие. 

Това го предрекох преди 3 месеца още. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

А и още нещо разбираемо по темата. Не може жени като Глория и Рени, които са демонстрирали винаги добро икономическо положение и са пътували по света, когато лекари и учители са работели за по 600 лв сега да ходят по телевизиите и да се оплакват за пари....

Нормално е хората да възроптаят.

Ето това точно е комунистическото мислене. Убийте хората с по-високите заплати. Ами, това е демокрацията, Назко. Ти не си медицинско лице, но 100 на 100 взимаш повече от мед. сестра. Ми, не ги взимай, дари ги на докторите и сестрите. Защо не засегнеш въпроса с директорите на болници, които карат джипове за 100-200к. Доктори, които точат касата с неизвършени процедури на здрави пациенти? Стига сте се взирали в  дребните риби.

Отделно в твой пост осъждаш, че един обикновен гражданин  като въпросната Глория, имал нужда "през цялото време" от лекар, кое цяло време? Колко направления в живота си е взела тя, колко пътеки са й дали? Какво изобщо се е възползвала тя от здравната каса и от лекарска помощ. Ти в БГ ли живееш, ти знаеш ли, че маса роми без здравни осигуровки получават ежедневно лекарска помощ? Това не ти е проблем, но че Глория потърсила помощ от лекар, защото просто е отишла на работа и защото е с внесени здравни осигуровки, както всяка продавачка в Била на позиция "продаваач-консултант", вече стана голям проблем.

И не знам как виждаш, че демонстрират добро положение? И двете точно носят едни и същи дрехи от години насам, живеят на едно и също място, не снимат скъпи видеа. Демонстрации има при Янева и Галена, ама точно при тези двете - не. Оплаква се Глория за помощ, а не за пари. И тя като теб и мен не живее от въздуха и си има разходи. И ето какво стана, за едното участие в годината, защо не се поставиш на тяхно място, ти може би си ходиш на работа, те - не успяха много тая година.

  • Like 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламба, Пламба... описваш себе си в поста и ако щеш всичките минуси на света да дадеш, то няма да се почувстваш никак по-добре.

Разрешаването на дълбоки личностни проблеми и лекуване на душевни разстройва няма да стане във форум, да знаеш.

Потърси специализирана помощ незабавно и успех! 

 

Пачо, ти не знам защо си ме цитирал с един тон общи приказки, но явно нищо не си разбрал от постовете ми по темата.

Добре, Глория е един обикновен отруден човек без претенции, чупки и стойки, който е вършил съвестно работата си и за това в момента страда, а светът е лош и несправедлив към нея.

Дано сега си доволен, аман от драскачи без връзка с реалнлстта.

 

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...