Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Не са длъжни да знаят. Виждат фактите. Да е мислила преди това. Да им я е казала. Не че това щеше да промени нещо - никой не й е опрял пищов да ходи там. Ако й се бе разминало, щеше да иде на още 2-3-5 соарета. ;) 

Мисълта ми е, че не е проблема в това, че е алчна, както каза Fast. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gotiniq каза:

Мисълта ми е, че не е проблема в това, че е алчна, както каза Fast. 😉

Оставила е поле за множество тълкувания. Неговото е едно от тях. Да не е давала повод фантазиите ни да се развихрят. 

Не й правите услуга. Не сте писали от векове, а сега дотърчахте като под строй. Ок, разбирам да подкрепиш любимката си в тежък момент - веднъж-дваж, ама байгън дойде вече! Можеше да сме приключили дискусията завчера и просто да изчакаме да оздравее. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Симпатизирам ти доста, не харесвам начина на процедиране в България спрямо пандемията, но тук доста крайно се изказваш. От коментарите ти имам чувството, че виниш само Глория, но пак повтарям - в този ресторант е имало сигурно 200-300 човека които реално също не спазват мерките. За тях нищо не се казва. Няколко известни личности си качиха снимки как празнуват по хотели и са се хванали с непознати по хоро и т.н. Накрая всичко опира до избора на всеки един. Но за мен проблема в България е че още има много хора дето не вярват в силата на вируса, мислят си, че всичко е една лъжа, една заблуда и изобщо не се пазят. Аз като носех маска по улицата преди няколко месеца ми казваха да си я сваля и да дишам чистия въздух. Като влезнеш в затворено пространство тип Кауфланд и ако си без маска верояността да я хванеш и да заразиш някой е много по-голяма от това при участието на Глория, но никой нищо не казва за това а направиха на нищо клетата Гло. 

Изказвам се крайно, защото е крайна постъпка . Излишно е рискувала здравето на феновете си, и е показала среден пръст на колегите си, които се опитват да играят честно и спазват мерките. Разбира се не е единствената виновна. Всички с участия под масата, без значение дали са легитимирани са потърпевши и също заслужават линч. Няма смисъл да се правят съпоставки със супермаркетите, защото храната е жизненоважна, докато участията на фолк певици не са.

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Оставила е поле за множество тълкувания. Неговото е едно от тях. Да не е давала повод фантазиите ни да се развихрят. 

Не й правите услуга. Не сте писали от векове, а сега дотърчахте като под строй. Ок, разбирам да подкрепиш любимката си в тежък момент - веднъж-дваж, ама байгън дойде вече! Можеше да сме приключили дискусията завчера и просто да изчакаме да оздравее. 

 

Аз всъщнсот не давам оценка на постъпката й, просто снощи дойдох да пиша с информация от първо лице, че не е толкова тежко състоянието й (не че и леко де), но ще се оправи, та това е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Защо не сте коментирали, че благодарение на пияната водеща, ФЕН ТВ най-накрая видяха малко популярност от доста години насам? :1000(29):

А защо никой не се интересува от причините, поради които се е появила пияна в ефир? Лоши българи! Засрамете се! Какво като я виждате пияна! Важното е, че тя си знае защо е в това състояние, не е ваша работа! 

"Така е, но точно това е интересното - защо и как така хората коментират, обвиняват и обиждат, без да знаят пълната истина? Това е характерно не само за конкретния случай, а генерално и за много други неща от живота." 

https://blitz.bg/goreshtite-novini/piyanata-vodeshcha-sofiya-krie-mrachna-drama-video_news791014.html

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че в тази ситуация трябва да реагираме човечно. Виновна или не, Глория е човек, завършил в болница по празниците, и то точно преди раждането на първото внуче. Лично у мен това предизвиква повече съчувствие и тревога, отколкото каквото и да е друго.

В Рамания поне и двете страни давате доводи по тезите си и става дискусия, както и попринцип сме правили неведнъж за нея и продукцията й. Навън обаче хората я хейтят и дори й пожелават зло само защото е Глория- символ на чалгата. Това е без коментар.

Отправям към нея единствено пожелания да се оправи бързо, каквото желая и на останалите евентуално заразени от събитието. И дано това изпитание да не я сломи духом и тя да си посрещне предстоящото щастливо събитие с усмивка, пък може и всички тия позитивни и негативни емоции дори да я вдъхновят и в творчеството.

  • Like 7
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

и то точно преди раждането на първото внуче. Лично у мен това предизвиква повече съчувствие и тревога, отколкото каквото и да е друго.

Това я прави още по-безотговорна. 

  • Like 6
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинска Кралица! Вместо да се снима с поредния пръч, тя се фотосесирала със сина си. Обаче спокойно може да му мине за гадже. 

https://signal.bg/снимки-на-татяна-със-сина-й-предизвика/

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз прочетох някои от коментарите и за нея, за Галена, за Цветин. Ами сори, ама са потресаващи. Хората не осъждат постъпките им, а това, че са в болница или че им е оказана лекарска помощ. Особено при Глория, че била във ВМА. 

Направо се потресох, да пожелават смъртта на Цветин или Глория, защото са настанени в болница и имат пари да минат през частното осигуряване най - вероятно. Света работи така, имаш пари - плащаш си и получаваш по - добре качество. За какво са бачкали Кама/Глора 30 години. Или Галена в момента.

Грозно е, че здравеопазването стана бизнес, но това далеч няма общо с тях. Има общо с наложените тенденции от щатите. А на хората в България им желая една идея по малко злоба, че верно ще умрат в мизерия. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ice_hot_sm каза:

Истинска Кралица! Вместо да се снима с поредния пръч, тя се фотосесирала със сина си. Обаче спокойно може да му мине за гадже. 

https://signal.bg/снимки-на-татяна-със-сина-й-предизвика/

Колко му е, нали си сложи нови цици по-миналата година ли беше за бала му ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя постояно спами със неща за сина й. То пък и едни такива снимки качва, че нейното направо си е sweet home alabama vibes. Дали и Прес така ще ни набутва Палома години наред?

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Тотя постояно спами със неща за сина й. То пък и едни такива снимки качва, че нейното направо си е sweet home alabama vibes. Дали и Прес така ще ни набутва Палома години наред?

Според мен има шанс за инцест там.

Иначе Софка и Еделина са били топ навремето:

Светица и грешница - YouTube

Поздрав за всички  котенца които харесват тази песен. 

 

– Как да съжалявам! Аз толкова се забавлявах! Е, отнесох критики, но какво ми пука?! Първо, песента е много хубава. Харесваха ли я хората? Продължава ли да е готина? Аз не съм излязла да я пея със силиконови цици, с надути джуки или полугола. Изпях си всичко, както му е редът и по начин, по който аз мога да пея. И на финала на тази песен звучи „до“ на трета октава, при това доста дълго. Е, нямам от какво да се срамувам.

– Добра певица ли е Софи Маринова?

 

– Не съм човек, който трябва да дава характеристики. Мисля, че тя е един самороден талант, с интересен и впечатляващ глас. И е добро момиче, ама много добро!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Тотя постояно спами със неща за сина й. То пък и едни такива снимки качва, че нейното направо си е sweet home alabama vibes. Дали и Прес така ще ни набутва Палома години наред?

Тя вече я пробутва да пее вместо нея, така че ;)  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Готови ли сме тази вечер за Машъп 2?

 

Готова ли е за флоп? Едва е минал месец от предния машуп и тя вече предлага същото. Безинтересно и излишно. Съмнявам се, че ще има същия интерес, то не е всеки ден Великден.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Готова ли е за флоп? Едва е минал месец от предния машуп и тя вече предлага същото. Безинтересно и излишно. Съмнявам се, че ще има същия интерес, то не е всеки ден Великден.

Би трябвало да е готова, всички дебютатки напоследък редят флоп след флоп. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...