Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Willy каза:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 пак с чужди песни

Хубаво ги е изпяла, ама защо не си пее своите песни? Несигурност или? Кака Кама пак май ще я навре у на кучето ауспуха. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука май удари на камък. Децата на Румяна нали не даваха да пеят песните на майка им и да изкарват пари на чужд гърб. Тя тука е изпяла цели 3 нейни песни. Последно знам че свалиха микс на оная Невена, щото включваше песен на Румяна.

20210104-172602.jpg

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и очаквах, пак само песни на неактивни изпълнители, няма смелост явно да запее нещо на някой действащ. 3 от песните дори са на починалата Румяна... Не мога да чуя сега, но докато в предния машуп беше ухилена и можеше да излъже някой че е за удоволствие, тук е гадно гримирана и с някакво ехидно изражение. Гадно. Който си няма свои песни, пее чужди - това е да си инфлуенца.

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Тука май удари на камък. Децата на Румяна нали не даваха да пеят песните на майка им и да изкарват пари на чужд гърб. Тя тука е изпяла цели 3 нейни песни. Последно знам че свалиха микс на оная Невена, щото включваше песен на Румяна.

Докладвайте!

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Както и очаквах, пак само песни на неактивни изпълнители, няма смелост явно да запее нещо на някой действащ. 3 от песните дори са на починалата Румяна... Не мога да чуя сега, но докато в предния машуп беше ухилена и можеше да излъже някой че е за удоволствие, тук е гадно гримирана и с някакво ехидно изражение. Гадно. Който си няма свои песни, пее чужди - това е да си инфлуенца.

 

Нали беше една от певиците включили се в новата версия на ''Две очи разплакани'' с дъщерята на Румяна. Сигурно са в добри отношения.

Най-много ми хареса изпълнението на песента на Орнела. Тъпо, че пак е с чужди песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвайте хейтъри Преси ви бърка яко отзад. Машъпа отново е топ и си трупа гледания и абонати в YouTube , a вие тук само плюете. Няма нито един лош коментар във YouTube, освен вашата компания тук , но кой ли ви отразява! Вземете си хапчетата без да ги забравите. 🤣🤣

  • Like 1
  • Dislike 12
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Няма нито един лош коментар във YouTube, освен вашата компания тук , но кой ли ви отразява! Вземете си хапчетата без да ги забравите. 🤣🤣

 

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Изтри ми коментара! Шлюха

 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше вместо тоя машъп наистина да спретне един концерт с хитовете от първите си аалбуми. Щеше да ги навре на къчето в гъ**. Не знам защо реши това, но както казах ми идва слабо. Преслава е най - голямата поп - фолк звезда от новата ера на чалгата, можеше да измисли нещо по така. 

  • Like 8
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Можеше вместо тоя машъп наистина да спретне един концерт с хитовете от първите си аалбуми. Щеше да ги навре на къчето в гъ**. Не знам защо реши това, но както казах ми идва слабо. Преслава е най - голямата поп - фолк звезда от новата ера на чалгата, можеше да измисли нещо по така. 

Безидейна е и общо-взето е проста селянка иначе нека е най-голямата.. 

  • Like 6
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Почвайте хейтъри Преси ви бърка яко отзад. Машъпа отново е топ и си трупа гледания и абонати в YouTube , a вие тук само плюете. Няма нито един лош коментар във YouTube, освен вашата компания тук , но кой ли ви отразява! Вземете си хапчетата без да ги забравите. 🤣🤣

Аз чета публикацията във фейса и си има и негативни коментари? Пресови би трябвало да стискате палци това да НЕ й се получи, че иначе само мушами и миш-маши ви чакат занапред, новите песни ще са мираж.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Почвайте хейтъри Преси ви бърка яко отзад. Машъпа отново е топ и си трупа гледания и абонати в YouTube , a вие тук само плюете. Няма нито един лош коментар във YouTube, освен вашата компания тук , но кой ли ви отразява! Вземете си хапчетата без да ги забравите. 🤣🤣

Да ти бръкнат, не знам къде!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли има някой, който да не харесва гласа на Преслава, със сигурност няма какво да се коментира там. Каквото и да изпее, звучи добре, най-малко заради начинът на изпълнение, но нито й отива на претенциите, нито на името. Не харесвам хора, които залагат на сигурното, като видят, че една схема върви, давай докато можем..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Можеше вместо тоя машъп наистина да спретне един концерт с хитовете от първите си аалбуми. Щеше да ги навре на къчето в гъ**. Не знам защо реши това, но както казах ми идва слабо. Преслава е най - голямата поп - фолк звезда от новата ера на чалгата, можеше да измисли нещо по така. 

Уж най-голямата пък пее чужди песни. Най-големите задават стандарти и са новатори, а не вървят по отъпкани пътеки. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е уместно да се хили и усмихва докато пее сериозни песни като “Две очи разплакани” и “Тъгувам аз”. Поведението й е просташко в случая. Не мисля, че тея песни ги пее с някакво чувство, личи си отвсякъде.

Ще изкара поредни левове и от този микс, но още след броени дни Галена ще я накара да си говори сама отново.

  • Like 7
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Уж най-голямата пък пее чужди песни. Най-големите задават стандарти и са новатори, а не вървят по отъпкани пътеки. 

Не знам откъде ти дойде тази идея скъпа. Има и от двете. Нека ти покажа:

Пример е това, тя редовно си я пее по концертите, заедно с на Адел песни. Още куп примери има, и пренебрегва някои свои хитове. Феновете и са 50:50 затова. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Нали беше една от певиците включили се в новата версия на ''Две очи разплакани'' с дъщерята на Румяна. Сигурно са в добри отношения.

Най-много ми хареса изпълнението на песента на Орнела. Тъпо, че пак е с чужди песни.

Дъщерята на Румяна има претенции само тя изпълнява нейните песни. Не знам доколко са съществени, но беше дигнала голяма олелия как Джорджия беше направила качила в ютуб версия на Две очи разплакани (в стилистиката на машуп доколкото помня, микрофон певица и тва е). Даже искала да я съди, ма нямам спомен да са стигали дотам. 


И има разлика между това да я покани да изпее 2 ноти в собствената и версия, от това да и разреши да я включи във поредната мушама. Пък и то не е една, а 3 песни на Румяна. Тва си е наглост и пладнежки грабеж. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Можеше вместо тоя машъп наистина да спретне един концерт с хитовете от първите си аалбуми. Щеше да ги навре на къчето в гъ**. Не знам защо реши това, но както казах ми идва слабо. Преслава е най - голямата поп - фолк звезда от новата ера на чалгата, можеше да измисли нещо по така. 

Лично мойта теория е че ако пее на изпълнители от Пайнер, включително нейните си в тия мушами, Митьо ша си търси неговия дял от монетизацията, та затова - все стари, чужди, дето смята че няма кой да им търси правата. Следващия път направо ще взима готови машупи :) 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Лично мойта теория е че ако пее на изпълнители от Пайнер, включително нейните си в тия мушами, Митьо ша си търси неговия дял от монетизацията, та затова - все стари, чужди, дето смята че няма кой да им търси правата. Следващия път направо ще взима готови машупи :) 

 

 

То и той е такъв селянин, че няма накъде повече. Наскоро го засякох в минералния басейн. Хората го направиха на гъз, защото искаше сандвич да си лапа в басейна. Отделно говореше високо и сърбаше. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Айде бе, на никой ли не му се занимава дори да направи тема за "новия хит" на най-голямата в чалгата? Егати.

Прав си. Изтъвали сме. Отивам да поправя тая грешка. 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

 

Е и тя, да. Те двете. И двете нищо не направиха по коледа като концерти. Айде Преса поне един машъп пусна, а можеха по някой концерт да спретнат за 1 час. Истината е, че са си чалга *****. Затва само кръчмета им дай. 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...