Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой може ли да ми обясни защо ги няма опциите за преглеждане на най-новите, най-старите и най-гледните клипове в канала на Десислава? Спомням си, че на предната ѝ песен си ги имаше?

https://youtube.com/c/desislavaonline

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, nikitrz каза:

Радва ме факта, че е решила да даде нов живот на песните на Румяна.За това заслужава адмирации - младото поколение трябва да чуе тия песни, защото са стойностни, въпреки че са гръцки кавъри.

НО, по-лошо изпълнение не бях чувал.Просто не мога да повярвам, че това е Преслава!Адски слабо изпяване, на места фалшиво във височините, особено на песента на Минка Малакова!А накрая, промяната на текста на "Плачат и богатите" тотално удари дъното!Да сменяваш текста на такава песен е меко казано нелепо и неуместно!
Язък за добрия подбор на песни!

Гръцки кавър е само "Тъгувам аз" - Камбаните звънят се води градски фолклор, а "Две очи разплакани" е по музика и текст на Румяна. 

Харесвам гласа на Преслава, но тук наистина звучи покъртително, не знам в нея или в тонрежисьора е проблема.

В новата версия на "Две очи разплакани" нейната част ми е една от любимите, тук обаче пее супер постно без грам емоция, все едно си разучава или само маркира песните. 

В крайна сметка поне на по-старото поколение ще свърши работа машъп-а - ще напомни на хората каква класна певица беше Румяна и с какво чувство си изпълняваше песните, Преслава тук специално е вложила чувство колкото би вложило бетонно блокче. Мазната, ухилена физиономия прекрасно показва каква е идеята на този мишмаш:

Между другото на тази песен би й се получил страхотен кавър, със сигурност ще я изпее с много чувство! 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса повече от първия, макар в първия песните да бяха по-хубави. Обаче ми направи грозно впечатление, че променила в "Камбаните звънят" рода, от "за тебе мила" на мъжки род. Явно повече момиченца да се припознават в текста ли какво не знам. Но доколкото знам песента на Румяна е за нейната починала племенница. Като е искала Преслава да я припомни и отдаде почит ли, да си я беше изпяла както си е в оригинал. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, ice_hot_sm каза:

Някой може ли да ми обясни защо ги няма опциите за преглеждане на най-новите, най-старите и най-гледните клипове в канала на Десислава? Спомням си, че на предната ѝ песен си ги имаше?

https://youtube.com/c/desislavaonline

 

 

И аз това го бях забелязал. Май е защото е наредила всички клипове в плейлисти и се показват вече не като мюзик, ами ъплоудс и някакви други. Иначе май най-гледаното в канала ѝ беше дуетът със Стораро, вторият.


И аз не съм очарован от машупа на Пресли този път. Малко пресоли манджата, според мен. В стария си имаше още хляб и заряд и трябваше да го остави още малко да си пощъка сам в канала ѝ.

Поведението ѝ пред камера този път наистина е противно, макар да я харесвам като глас. И доста преиграно. Пееш тъжни песни, а не престава да ръкомаха и усмихва, все едно е в кръчмата и трябва да вдигне народа да танцува.

По изпълнението също имам критика, особено в Грях или както се казва там песента. Просто самата обработка като цяло на гласа е прекалено непрофесионална и не хваща... Ехото ли е прекалено, втори глас ли е наслагван не знам, но е някак не толкова приятно.

Нещото, което е истина обаче, е, че тези песни много ѝ лежат, особено Тъгувам аз, която ми е една от любимите.

Коментарите в тубата взривяват обаче, явно масата се кефи и се наслаждава. Пък и от друга страна е повод много хора да си припомнят за Румяна и дискографията ѝ.

Определено е хитра Пресли, няма как да ѝ се отрече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Arwity каза:

На мен пък ми хареса повече от първия, макар в първия песните да бяха по-хубави. Обаче ми направи грозно впечатление, че променила в "Камбаните звънят" рода, от "за тебе мила" на мъжки род. Явно повече момиченца да се припознават в текста ли какво не знам. Но доколкото знам песента на Румяна е за нейната починала племенница. Като е искала Преслава да я припомни и отдаде почит ли, да си я беше изпяла както си е в оригинал. 

Текстът е в мъжки род, защото е стара кръчмарска песен, тип "За тебе, братко", при повечето подобни е същото. Песента, посветена на починалата й племенница е друга - "Без теб" (страшна балада, изпята с много чувство, усеща се, че е изживяна). 

Като цяло ако можех сега да се върна в 90-те и да трябва да си избирам любимка, Румяна сякаш би водила пред Глория, но там си беше любов от пръв поглед 😁 Чувството, с което пее и топлото, човешко излъчване биха спечелили всеки - неслучайно всичките й колеги споделят на първо място какъв чист човек е била, след това всичко останало. Поне се добра в топ 3 в личната ми класацията, с Глория и Камелия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

В крайна сметка поне на по-старото поколение ще свърши работа машъп-а - ще напомни на хората каква класна певица беше Румяна и с какво чувство си изпълняваше песните, Преслава тук специално е вложила чувство колкото би вложило бетонно блокче. Мазната, ухилена физиономия прекрасно показва каква е идеята на този мишмаш:

 

По-старото поколение, към което и аз се броя, си я знае Румяна и си я слуша.Аз като човек израснал с нейните песни и преживял нелепата и смърт, никога не бих си пуснал тоя mashup вместо оригинала.До ден днешен не харесвам "Проблем" на Софи и Коце именно защото съм свикнал с версията на Румяна и Стефан Митров, въпреки че оригинала е гръцки.

Единствената нова версия на "Две очи разплакани", която ми харесва е тази, която изпяха преди години на наградите на Нов Фолк заедно с дъщерята на Румяна.Там участваше и Преслава, но изпяването и нямаше нищо общо с това.

Не е случаен факта, че въпреки модата да се възраждат стари песни, никой не се осмелява да пипне песен на Румяна!Тоя глас, който имаше, тая харизма - те не подлежат на нов прочит и върху тях не може да се разпише друг с неговия почерк.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , adorable каза:

След като е така, защо трябва да оневиняваме държавата? Че има проблем, има, но тая здравна система се клати от години и сега покрай кораната много истини лъснаха. Ти обичаш да се завираш в конспирации, аз също - какво ще кажеш по темата, че ни пръскат с химикали тогава? Тоя вирус им е параван за нов световен ред.

А защо трябва да оневиняваме Глория? Поела е сиво участие, докато е била симптомна, и не спазила мерките. Това е държание на COVID скептик. Подобни циници, които поставят личния си интерес пред обществото здраве са най-вредните за всяка пандемия, а конспирациите са техен основен двигател. Знам колко е допринесла за жанра, и ми е кофти да я нареждам, но фактите са си факти.

преди 10 часа , adorable каза:

Изкарал ли си изобщо коронавирус?

Не, но съм в рисковата група. От началото на пандемията съм намалил до минимум всякакви лични контакти, работя от вкъщи и излизам само до кварталното магазинче. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

100к за 4 часа и почти 895 положителни коментара и 5 отрицателни от вас 🤣🤣 Горките ви психики ... 

Ти ще си доволен от всичко само ако носи името "Преслава" и е успешно. Ей затова ще ви пуска само машупи и ще влага минимума.

  • Like 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ти ще си доволен от всичко само ако носи името "Преслава" и е успешно. Ей затова ще ви пуска само машупи и ще влага минимума.

На нас само гласът ѝ ни е достатъчен. Ние я харесваме заради него, а не заради скъпи дрехи, клипове и шоу!

  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

На нас само гласът ѝ ни е достатъчен. Ние я харесваме заради него, а не заради скъпи дрехи, клипове и шоу!

Ако това беше така, трябваше да си много разочарован от тая мушама, изпяването е ужасно. 

Но споко, знаем, тя да ти се изплюе в лицето пак ще си доволен.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

На нас само гласът ѝ ни е достатъчен. Ние я харесваме заради него, а не заради скъпи дрехи, клипове и шоу!

and other hilarious jokes you can tell yourself HD Blank Meme Template | Funny  jokes, Told you so, Jokes

  • Haha 9
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машъп 1 все още е в тренда месец след премиерата си... 

Имало ли е подобен случай досега? Май никоя пайнерска песен не е била толкова дълго там. Поправете ме, ако бъркам! 

 

  • Love 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Яд ме е много... в Китай и Австралия забравиха вече какво е Ковид, а бяха сред първите ударени. Тук ще се влачим с години, особено както се разпространяват митове за ваксините. Ганьо на факти не вярва, само на Фейсбук.

В тоя ред на мисли не знам луд ли е този, дето яде баницата (изпълнителите на НГ), или този, който им я дава (хотелите), ама си е чиста злоупотреба с недобре написаните наредби.

Фейсбук трябва да започната да трият подобни групи - проксита на руската хибридна война в България. В потрес съм колко лековерни хора има. Знаех че сме зле, но чак пък толкова.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава направи толкова харесвания, коментари и споделяния на “Машъп 2” пет часа след премиерата му, колкото “Машъп 1” направи за 1 ден. 
Ами, честито! Преслава отново скандализира народа с чудовищен интерес за подобна интерпретация! ❤️ 

 

  • Love 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати, колко време мина от носната операция и не мога, и не мога да я възприема. Бахти мърлата, загуби си специфичния естествен чар, който носеше с несъвършенствата си. Не съм ѝ голям фен, но ме е яд, защото знам каква беше, как проби, как хората я заобичаха заради страхотни глас и неподправеността си, а сега все едно е друг човек в лицето. Добре че поне гласа си е същият. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hurricane каза:

Машъп 1 все още е в тренда месец след премиерата си... 

Имало ли е подобен случай досега? Май никоя пайнерска песен не е била толкова дълго там. Поправете ме, ако бъркам! 

Ти наричаш тоя тюрлюгювеч песен, и то пайнерска? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...