Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 22.12.2020 г. от 14:14, Hurricane каза:

Във форума някои хора газ пикаят, че Преслава макар и в толкова малък канал направи хит, който се нарежда в топа за тази година!

Ако тази година е била лоша за вас Галенови, нека ви информирам, че следващата ще е още по-лоша! Преслава готви нещо брутално. Целувки ❤️ 

 

Преслава: Очаквайте машУп 2

Това ли е бруталното? :1000(29):

 

От 30.12.2020 г. от 14:50, NazzkO каза:

Преслава:

пуска машуп да раздвижи нещата след Беден в сърцето, пее любими нейни песни, прави го да се кефят феновете ѝ, които на всеки лайф я карат да изпее по нещо от нейни песни и на колеги.

Няколко антифена:

- това не е честно, не са нейни песни
- нека я рипотнем, какво си позволява тоз прилип
- други фолк легенди също имат, Сашка Рико, Невена някоя си и още хиляди
- този клип хич не е скъп и лъскав, кой изобщо и за какво си го пуска

🙊🧐😄😂😂😂😂😂

Сега вторият ще е за родата и комшиите.

Този път какво ще раздвижва? Сухожилията на Павел ли?

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

За всички, които се интересуват от Машъп 2, с чужди песни ще е. Почвайте да хейтите отсега!

Ми аз съм фен на Преслава и най-вероятно ще я хейтвам. Стига с тези радикални изказвания. Ефекта не е много позитивен. Не може да всичко да се приема като невероятно след като не е. Един път с чужди песни е интересно, втори път скучно, ненужно и дори леко отблъскващо. Но нека видим какво е решила да представи. Най-тъпото е, че конкурентките на Петя (Галена, Анелия, Емилия и т.н.) си пускат проекти.

@asylum, какво ти е мнението за господарките ?

 

  • Like 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:
Очаквайте Джулия - "Ножа" 🔪
Soon...
В YouTube канала на PlanetaOfficial 💥

136030495_3539290226184598_282940738408913239_o.jpg

34 ще пуска песен ... в  канала на кокошарник офишъл ... от който уж се изнесе. 

Тва вече дори не е смешно. 

Прекалено ли ще е да се надявам Ножа да е съкратено от "Ще си тегля"? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Преслава: Очаквайте машУп 2

Това ли е бруталното? :1000(29):

 

Сега вторият ще е за родата и комшиите.

Този път какво ще раздвижва? Сухожилията на Павел ли?

Как какво. Кариерата на Палома, видя се че с пеене няма да повтори успехите с Пуфис. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Роско каза:
Очаквайте Джулия - "Ножа" 🔪
Soon...
В YouTube канала на PlanetaOfficial 💥

136030495_3539290226184598_282940738408913239_o.jpg

Ще си тегли ножа публично? Ор'гинално!

преди 4 минути, Hurricane каза:

За всички, които се интересуват от Машъп 2, с чужди песни ще е. Почвайте да хейтите отсега!

Тц. Не си струва да си хабя дори хейта за тая Инфлуенца. Със собствените си песни се гаври и дава на щерка си да вряка върху тях, а иначе ще се възползва втори пореден път от чужда продукция... Дъно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

34 ще пуска песен ... в  канала на кокошарник офишъл ... от който уж се изнесе. 

Тва вече дори не е смешно. 

Прекалено ли ще е да се надявам Ножа да е съкратено от "Ще си тегля"? 

 

преди 3 минути, -A. каза:

Ми аз съм фен на Преслава и най-вероятно ще я хейтвам. Стига с тези радикални изказвания. Ефекта не е много позитивен. Не може да всичко да се приема като невероятно след като не е. Един път с чужди песни е интересно, втори път скучно, ненужно и дори леко отблъскващо. Но нека видим какво е решила да представи. Най-тъпото е, че конкурентките на Петя (Галена, Анелия, Емилия и т.н.) си пускат проекти.

@asylum, какво ти е мнението за господарките ?

 

Със срам признавам, че не знам тази песен на Тони Дачева, но ще я изслушам с ентусиазъм. Междувременно ти слушай това

https://www.vbox7.com/play:85442dd81c&al=2&vid=1237244

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Тъкмо днес за нея попитах.

 

Новите и песни са много яки. Дано се харесат. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pechenko каза:

Преслава: Очаквайте машУп 2

Това ли е бруталното? :1000(29):

 

Сега вторият ще е за родата и комшиите.

Този път какво ще раздвижва? Сухожилията на Павел ли?

Ще видим какво ще излезе... Аз не мисля, че ще успее да стигне интереса на първия, но да видим какво е направила. Така или иначе доста коментари има под видеото, че хората искат още такива неща, а ако е модерно и се търси, то петя е достатъчно хитра да им го предложи и да извлича дивиденти.

Аз харесах първия, слушал съм го няколко пъти и ме кефи как е изпяла песните, но не е нещо, което бих слушал редовно, както една хубава нова песен например,

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Общо взето, всички изпълнители които приемат участия чрез вратички в мерките или под масата, буквално предпочитат единия хонорар пред здравето на феновете, които ги слага в една категория с антимаскърите и антиваксърите. 

Да мрат феновете, те пък кво са направили за изпълнителите - нищо. Певиците да не са длъжни и да им предпазват здравето, ако искат, да ходят на участия, ако не - да не идват, никой не ги кара. Ако няма да има локдаун какъвто имаше в Мелбърн, мерките са почти незначими и нека всеки да остане с право на свободен избор. Което искам да кажа е, че тия хора дето ще излизат - ще излязат, независимо от това дали работят дискотеките или само ресторантите и кафенетата, някъде ще отидат и ще се заразят. Сами поемат риска.

  • Confused 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, NazzkO каза:

Рени е бита карта отдавна, като човек също показа още в брадъра що за стока е, а интелигентността ѝ лъсна на няколко пъти, особено при обявяването на Михов за нобелов лауреат. Аз лично като симпатизант на Десислава, ако тя го беше маправила щях да съм много отвратен...

В Брадъра просто обърка вида награда, по-важното е, че знае за това постижение. А Емануела не го е и чувала човека, и не само тя. Признак на ниска интелигентност е да правиш деца на 15, а не да знаеш за приза на успял българин и да сбъркаш наименованието му. А Деси също не си е седнала на гъза, то не бяха Маскирани певци, новогодишни изяви, октомври месец имаше участие в механа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, какво правят двечките в тая механа? Айде, Рени е бита карта, ами Десс? Много са ви двойни стандартите.

Шок в поп фолка! Рени изпя цялата истина за Деси Слава

Гладът е по-силен от страха! Никой не си намира парите на пътя. Вече в големите градове това се усеща, не знам кой къде живее. Конкренто в София всички затворени заведения са с изнесени барове и продават, както храна, така и напитки. Улиците са пълни, магазините са пълни, парковете се пръскат по шевовете и въпреки това статистиките не растат, защото правителството трябва да оправдае и малкото взети мерки с адекватен резултат. От утре и детските градини отварят.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, дръжте се мъжки.

Тогава ситуацията беше далеч по-лека от сега, всичко си работеше. Плюс, че на тема Джеси няма да ме засегнете, тя си има антитела кочката.

Прочетете ми поста за случката на миналата страница и го осмислете. 

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Пичове, дръжте се мъжки.

Тогава ситуацията беше далеч по-лека от сега, всичко си работеше. Плюс, че на тема Джеси няма да ме засегнете, тя си има антитела кочката.

Прочетете ми поста за случката на миналата страница и го осмислете. 

 

 

10.10.2020 - 612 са новите случаи при направени 6 048 PCR теста.

30.12.2020 - През изминалото денонощие у нас са регистрирани 257 нови случая на коронавирусна инфекция при направени 2 072 теста.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...