Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Fast каза:

Клубовете са затворени, а участията забранени с причина. Нямам симпатия към селски тарикати.

Клубовете са затворени. А заразени пак има. Значи все пак се заразяваш някак си и извън клуба. Това се опитвам да ти кажа, че няма гаранция. 

Мен ми е интересно, ти работиш ли? Излизаш ли? Виждаш ли се с приятели? Ходиш ли до магазини. Ако правиш едно от тези неща, нямаш право да осъждаш никого. Изключително нагло и грозно поведение демонстрираш на тая тема. Хипохондрик ли си, не знам, но се държиш като истерик. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не смятам, че е нормално. Глория специално каквато и да е, март се включи в акция и помогна на хората с храна и т.н. Но тогава това никой не го коментира, сега се сипе по нея какво ли не, че е приела участие на 40% в хотел, след като самата държава е разрешила.

@DarkChild навсякъде по света, дори и в най - развитите държави, институцията (ака. държавата) е тази която диктува темпото и рестрикциите. Не е комунистическо, защото хората имат различни виждания и именно затова органите за тези неща взимат решенията. В Англия също си бяха на произвол, но сега е военен ред. В Гърция се излизаше с полиция, Италия, Франция също. Държавата е тази, която ТРЯБВА да слага ред, иначе нищо не се прави. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

Ами не, не е нормално да злорадстваш над нечие нещастие. Примерът е краен, но си спомням какви бяха коментарите и реакциите на новината за катастрофата с Емилия, при която загина Башур-младши. Такава злоба и завист няма никъде по света, залагам си главата. И ако това в твоята вселена е нормална реакция, в моята не е. 

Не знам защо се опитваш да ме причислиш в накакви крайни коментари. Има всякакви хора навсякъде, повярвай ми.

И аз попаднах на скандално злобни коментари, които се чудя как някой би ги написал, когато става въпрос за живота и здравето на когото и да било...

Аз съм написал вече коментар по темата няколко страници по-назад. 🤞

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

В конкретната ситуация нито хотелът е нарушил закон/разпоредба, нито гостите на хотела, в което число влиза и Глория. Кое не разбирате?

Ресторантите в хотелите са отворени, за да може да има къде гостите на хотела да се нахранят, а не за да може да се прави тържество.

Глория е била на закрито помещение извън своя дом без маска и не се е хранила, следователно е нарушавала разпоредбата (освен ако не твърдиш, че споделя леглото си с всички гости).

преди 2 часа , DenFevgo каза:

За съжаление българите не получават 80% от заплатите си по време на пандемията, както в Англия, например. Няма как да се оцелее. При липса на работа цяла година и при липса на ясни правила от страна на държавата - това е резултатът. Навсякъде е фул с хора, вирусът се предава лесно, няма как да се затворим в капсула и да стоим там, докато това отмине. Което, между другото, никой не знае кога ще е. Дотогава какво ще правим, ще спрем да живеем ли?

За съжаление Българите не декларират 100% от заплатата си и следователно по време на пандемия, няма как държавата дава адекватна помощ, какво в Англия, например.

За служител, който реално взима 2000 лева, но се отчислява на половин минимална, каква помощ трябва да се осигури според теб?

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И само да вметна, по темата за българския манталитет, че сума ти народ се възхищава на такива като Жоро Илиев, някакви напомпани тийнове споделят негови снимки с "мъдри" мисли, хора като него и плеймейтките са едва ли не национални герои, а Глория я разчекнаха заради предполагаемата й връзка с него. При положение, че за толкова години май се беше появила само една тяхна обща снимка и при положение, че по никакъв начин тя няма общо с неговите дела. Дори, ако допуснем, че са били заедно, с негова помощ тя е създала страхотен албум, концерт, клипове, вдигнала е качеството на продукцията си и на целия жанр. Не е разчитала на скандали, не е обикаляла предавания да обяснява какво е правила, запазила е достойнството си и най-вече това на дъщеря си, ама някакси това никога никой не го отразява. Ние сме държавата на сбърканите ценности!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

За съжаление Българите не декларират 100% от заплатата си и следователно по време на пандемия, няма как държавата дава адекватна помощ, какво в Англия, например.

За служител, който реално взима 2000 лева, но се отчислява на половин минимална, каква помощ трябва да се осигури според теб?

Ох малее, живи да ги ожалиш нашите политици, които толкова искат да помогнат на народа, ама народът укрива доходи и затова държавата е безсилна! 

Моля ви, не коментирайте неща, от които идея си нямате!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А и още нещо разбираемо по темата. Не може жени като Глория и Рени, които са демонстрирали винаги добро икономическо положение и са пътували по света, когато лекари и учители са работели за по 600 лв сега да ходят по телевизиите и да се оплакват за пари....

Нормално е хората да възроптаят.

Все пак всеки има затруднения, но някак не очаквам от една Камелия например да ходи по предавания да се жалва за пари.

През ръцете на тези жени са минали само те си знаят колко пари и ако не са се научили да ги менажират , то това трябва да им е обеца на ухото.

Истината е, че точно в моменти на криза си личи кой от какво е направен. 
 

 

 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз много добре й каза какви са й ценностите. 

Да си бе запазила достойнството, оставайки без този излишен ангажимент, или просто слагайки маска. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Ох малее, живи да ги ожалиш нашите политици, които толкова искат да помогнат на народа, ама народът укрива доходи и затова държавата е безсилна! 

Моля ви, не коментирайте неща, от които идея си нямате!

Аз получавах максималното обезщетение, защото съм имал пълни осигуровки.

Моля те, не коментирай неща, от които идея си нямаш! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Не знам защо се опитваш да ме причислиш в накакви крайни коментари. Има всякакви хора навсякъде, повярвай ми.

И аз попаднах на скандално злобни коментари, които се чудя как някой би ги написал, когато става въпрос за живота и здравето на когото и да било...

Аз съм написал вече коментар по темата няколко страници по-назад. 🤞

И докато се "чудиш " обясняваш как било съвсем нормално да има полюсни коментари? Последно, за чудене ли е или нормално, че се обърках леко? Между другото 90% са кофти коментарите, както под всяка новина на всякаква тема, което е причина за моите изводи, не е насочено конкретно към теб. 

Ако бяха олимпийски спортове, щяхме да сме абонирани по презумпция за златото в категории злоба и:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Ох малее, живи да ги ожалиш нашите политици, които толкова искат да помогнат на народа, ама народът укрива доходи и затова държавата е безсилна! 

Моля ви, не коментирайте неща, от които идея си нямате!

Държавата НЕ са политиците. Моля ви, не коментирайте неща, от които идея си нямате!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз получавах максималното обезщетение, защото съм имал пълни осигуровки.

 

Получаваш обезщетение, защото вероятно си на борсата. Това няма нищо общо с пандемията, всеки съкратен отива на борсата и взима нещо оттам така или иначе.

Англичаните получават 80% от заплатите си БЕЗ ДА СА СЪКРАТЕНИ. Т.е. на тях им се плаща, за да си стоят вкъщи, след което, дай Боже, да се върнат отново на работа. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Получаваш обезщетение, защото вероятно си на борсата. Това няма нищо общо с пандемията, всеки съкратен отива на борсата и взима нещо оттам така или иначе.

 

Да се запишат на борсата и те. Ама курец - га са яли кифтетата, не са декларирали. 

 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

И докато се "чудиш " обясняваш как било съвсем нормално да има полюсни коментари? Последно, за чудене ли е или нормално, че се обърках леко? Между другото 90% са кофти коментарите, както под всяка новина на всякаква тема, което е причина за моите изводи, не е насочено конкретно към теб. 

Ако бяха олимпийски спортове, щяхме да сме абонирани по презумпция за златото в категории злоба и:

 


Исках да кажа, че наистина се изненадвам все още на простотията на много хора в интернет, но е и нормално да има всякакви коментари, защото в днешно време всеки има достъп до интернет и е най-лесно да седнеш и да нагрубиш някого.

Ти като зрял човек как гледаш на това, че няма линейки за всички, хора оставаха пред болниците, а Корнелия Нинова и Глория ведмага бяха вместени във ВМА?

Не го казвам злобно или със завист, но е поредния пример за манталитет и вратички... независимо дали говорим за Глория, или не. Разбираш ли? Глория не е светица, която не издържа без публиката си и не използва връзки и познанства, за да бъде приета в топ болница, например.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Не го казвам злобно или със завист, но е поредния пример за манталитет и вратички... независимо дали говорим за Глория, или не. Разбираш ли? Глория не е светица, която не издържа без публиката си и не използва връзки и познанства, за да бъде приета в топ болница, например.

Няма човек, който в такъв момент да не използва връзките си, ако има такива. И аз да съм - и аз това ще направя. Така е устроена държавата. Това е наслагвано с десетилетия, то няма как да се изкорени току-така. И не, ние не можем да го променим от раз. Защото, ако Глория не влезе във ВМА, ще влезе някой друг с връзки на нейното място. Гадно е, кофти е, но това е положението.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:


Исках да кажа, че наистина се изненадвам все още на простотията на много хора в интернет, но е и нормално да има всякакви коментари, защото в днешно време всеки има достъп до интернет и е най-лесно да седнеш и да нагрубиш някого.

Ти като зрял човек как гледаш на това, че няма линейки за всички, хора оставаха пред болниците, а Корнелия Нинова и Глория ведмага бяха вместени във ВМА?

Не го казвам злобно или със завист, но е поредния пример за манталитет и вратички... независимо дали говорим за Глория, или не. Разбираш ли? Глория не е светица, която не издържа без публиката си и не използва връзки и познанства, за да бъде приета в топ болница, например.

Пък ти сигурно можеш да кажеш с ръка на сърцето, че ако се наложи на теб или на член от семейството си не би ползвал връзки за настаняване в болница? В случая си е точно завист - абсолютно всеки от коментиращите как "за нея може, а другите да умират" би се възползвал, ако има привилегии. Или ти ще оставиш свой близък на стълбите? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Няма човек, който в такъв момент да не използва връзките си, ако има такива. И аз да съм - и аз това ще направя. Така е устроена държавата. Това е наслагвано с десетилетия, то няма как да се изкорени току-така. И не, ние не можем да го променим от раз. Защото, ако Глория не влезе във ВМА, ще влезе някой друг с връзки на нейното място. Гадно е, кофти е, но това е положението.  

Добре. Не вини политиците, обаче.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Получаваш обезщетение, защото вероятно си на борсата. Това няма нищо общо с пандемията, всеки съкратен отива на борсата и взима нещо оттам така или иначе.

Англичаните получават 80% от заплатите си БЕЗ ДА СА СЪКРАТЕНИ. Т.е. на тях им се плаща, за да си стоят вкъщи, след което, дай Боже, да се върнат отново на работа. 

 

Дискусията ще отиде в чат за което се извинявам, но:
Данъци и осигуровки в Анлия са между 32 и 57% от заплатата ти. В България е 33%.
Англия помага с 80%, България с 60% - без да напускаш работа (нормално при положение, че е с по-нисък данък). Освен това, тук служителя взима 100% от заплатата си - без да е напуснал (останалите 40% се изплащат от работодателя). Алтернативата е 80% в бюрото по труда.

Но това е от декларираната заплата, а не реалната.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Дискусията ще отиде в чат за което се извинявам, но:
Данъци и осигуровки в Анлия са между 32 и 57% от заплатата ти. В България е 33%.
Англия помага с 80%, България с 60% - без да напускаш работа (нормално при положение, че е с по-нисък данък). Освен това, тук служителя взима 100% от заплатата си - без да е напуснал (останалите 40% се изплащат от работодателя). Алтернативата е 80% в бюрото по труда.

Но това е от декларираната заплата, а не реалната.

Да бе сложил този клип в коментара си, нямаше да иде в чат.

П.С. Още имаш време за редакция, пък аз ще си скрия коментара, както се изучих вчера :D

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Дискусията ще отиде в чат за което се извинявам, но:
Данъци и осигуровки в Анлия са между 32 и 57% от заплатата ти. В България е 33%.
Англия помага с 80%, България с 60% - без да напускаш работа (нормално при положение, че е с по-нисък данък). Освен това, тук служителя взима 100% от заплатата си - без да е напуснал (останалите 40% се изплащат от работодателя). Алтернативата е 80% в бюрото по труда.

Но това е от декларираната заплата, а не реалната.

Нали знаеш в Англия къде отиват данъците, и къде отиват в България? Както и каква е покупателната сила на 1000 паунда, сравнени с 1000 лв като влезеш в магазина? Или какво е минималното възнаграждение на час там и какво тук?

Спирам по темата, прекалено е обширна, а и вашето лицемерие идва в повече - и вие бихте отишли на работа, и вие бихте ползвали връзки при нужда, ВСИЧКИ бихме постъпили по този начин. Лесно е да се дрънка зад клавиатурата.

Лека от мен и бъдете здрави!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Като кажете, че някой завижда на някой по-леко ли ви става?

Завидел бил народа на Глория, че е във ВМА. Сериозно ли?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Сашо каза:

Клубовете са затворени. А заразени пак има. Значи все пак се заразяваш някак си и извън клуба. Това се опитвам да ти кажа, че няма гаранция. 

Мен ми е интересно, ти работиш ли? Излизаш ли? Виждаш ли се с приятели? Ходиш ли до магазини. Ако правиш едно от тези неща, нямаш право да осъждаш никого. Изключително нагло и грозно поведение демонстрираш на тая тема. Хипохондрик ли си, не знам, но се държиш като истерик. 

Участията са забавление, не нужда и не би трябвало да ги има под абсолютно никаква форма в пика на пандемия, защото допълнително и излишно утежняват ситуацията. Този цинизъм и манталитет "всеки за себе си" ще ни погуби.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Нали знаеш в Англия къде отиват данъците, и къде отиват в България? Както и каква е покупателната сила на 1000 паунда, сравнени с 1000 лв като влезеш

Доста неща можеш да си купиш с 1000 лв тук, и не толкова много с 1000 паунда в Англия. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Нали знаеш в Англия къде отиват данъците, и къде отиват в България? Както и каква е покупателната сила на 1000 паунда, сравнени с 1000 лв като влезеш в магазина? Или какво е минималното възнаграждение на час там и какво тук?

Спирам по темата, прекалено е обширна, а и вашето лицемерие идва в повече - и вие бихте отишли на работа, и вие бихте ползвали връзки при нужда, ВСИЧКИ бихме постъпили по този начин. Лесно е да се дрънка зад клавиатурата.

Лека от мен и бъдете здрави!

А защо в Англия отиват данъците на едно място, а в България на друго? Кой ги избира тези законодатели? Не са ли същите, които крият данъците?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...