Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Olay каза:

Като кажете, че някой завижда на някой по-леко ли ви става?

Завидел бил народа на Глория, че е във ВМА. Сериозно ли?

Едва ли някой би й завидял, ако е здрав. Но е кофти за хора на които близките са болни. Но Глория ли е виновна ? И откъде знаем, че е с връзки. Постъпила е кофти, отнесла си го е. Но да я съдим, че е потърсила лекарска помощ е нелепо. И неговоря за теб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

А защо в Англия отиват данъците на едно място, а в България на друго? Кой ги избира тези законодатели? Не са ли същите, които крият данъците?

https://www.vbox7.com/play:0ab89473

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

Няма човек, който в такъв момент да не използва връзките си, ако има такива. И аз да съм - и аз това ще направя. Така е устроена държавата. Това е наслагвано с десетилетия, то няма как да се изкорени току-така. И не, ние не можем да го променим от раз. Защото, ако Глория не влезе във ВМА, ще влезе някой друг с връзки на нейното място. Гадно е, кофти е, но това е положението.  

Държавата не се е устроила сама така. Това е начин на мислене и една безкрайна тема. 
 

преди 2 минути, HIStory каза:

Пък ти сигурно можеш да кажеш с ръка на сърцето, че ако се наложи на теб или на член от семейството си не би ползвал връзки за настаняване в болница? В случая си е точно завист - абсолютно всеки от коментиращите как "за нея може, а другите да умират" би се възползвал, ако има привилегии. Или ти ще оставиш свой близък на стълбите? 

Така... не е изобщо необходимо да отнасяш случката до мен и мои близки. Тук говорим за друго, не се измъквай.

Аз не съм чел повечето коментари по сайтовете, ясно ми е, че там е пълно с паплач. 
 

Попитах те въпрос, на който не отговори. Направих го, защото изкарвате Глория едва ли не герой, че е изпълнила ангажимент, който била поела... нормално било, не било забранено и какво ли още не.

Не можеш и не бива да очакваш някой да се грижи за теб през цялото време. Всеки си има глава на раменете и решава. След това се среща с последствията...

И за да задоволя любопитството ти... ще ти кажа, че 6 мои близки от най-близките ми са лекари и работят със заразени. И са били тествани не знач колко пъти вече. И че ако заради едно шибано коледно парти те, или някок друг, се наложи да има дори 1 пациент повече, който не знаеш дали ше изкара нощта, защото ЛЕЧЕНИЕ НЯМа, то аз ще осъждам и неодобрявам подобно неадекватно поведение! Особено на личност, която е публична и не е от вчера.


Нямам нищо против Глория, музиката и почитателите ѝ. Желая ѝ да се оправя бързо и това е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Като кажете, че някой завижда на някой по-леко ли ви става?

Завидел бил народа на Глория, че е във ВМА. Сериозно ли?

Не. Завижда на Глория, че е по-успешна от 99% от коментиращите, че изглежда по начина, по който изглежда и че живее по начина, по който живее. Ситуацията с ВМА е просто удобен повод за леене на злоба. 

Същото беше и с Емилия при катастрофата, в България трудно се понася факта, че някой живее по-добре от теб и нещастието му е повод за искрена радост. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Мегз много добре й каза какви са й ценностите. 

Да си бе запазила достойнството, оставайки без този излишен ангажимент, или просто слагайки маска. 

Е, няма как да пее с маска и освен това, както казах вчера една обикновена маска не помага. Маските са да предпазват останалите от теб. Ако ти си с маска, но другият не е, тогава не си предпазен.

Да си е стояла у тях.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Е, няма как да пее с маска и освен това, както казах вчера една обикновена маска не помага. Маските са да предпазват останалите от теб. Ако ти си с маска, но другият не е, тогава не си предпазен.

Да си е стояла у тях.

Що да няма как. Може да си пее с маска или шлем, а може и плейбек да си пусне. А и тя вече е била заразена, така че щеше да предпази околните. Те така или иначе ядат и пият и няма как да ползват маска. Абсурдно е, че се е допуснала тая вечеринка. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Едва ли някой би й завидял, ако е здрав. Но е кофти за хора на които близките са болни. Но Глория ли е виновна ? И откъде знаем, че е с връзки. Постъпила е кофти, отнесла си го е. Но да я съдим, че е потърсила лекарска помощ е нелепо. И неговоря за теб.

Не е виновна Глория, разбира се. Тя просто имаше лош късмет. Далеч съм от мисълта, че други не са хитрували и не са били по частни партита и тн.

На нея просто ѝ се случи да се зарази там, или бед тайминг и да съвпаднат нещата. И тъй като вниманието на всички е изострено по темата, а журналистите го направиха егати новината, то ето ти обяснение за положението.

Знаеш ли какво са принудени да правят лични лекари в по-малки населени места? Да те лекуват по телефона и да се надяват да не се налага да стигаш до болница.

Знаеш ли също как се влиза във ВМА? Дано на никого не се налага, но там няма случайни хора.

Кофти е ситуацията, но Глория все още има начин да излезе достойно от нея.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, нека имаме различни мнения. Аз виждам гледните точки и на @asylum, @NazzkO и т.н. И те отстояват позицията си, наистина участието към днешна дата 100% и на нея й се струва като грешка. Но тогава е имала друга визия.

Ако беше продавачка по коледа в Била (това искаше да ви каже @Сашо) и вие искате да си напазарувате - нямаше да я съдим толкова остро нали ? Щяхме най - густо да сложим една 100чка и да напълним торбите с още куп хора около нас. 

Станалото, станало. Дано се оправи. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

Държавата не се е устроила сама така. Това е начин на мислене и една безкрайна тема. 
 

Така... не е изобщо необходимо да отнасяш случката до мен и мои близки. Тук говорим за друго, не се измъквай.

Аз не съм чел повечето коментари по сайтовете, ясно ми е, че там е пълно с паплач. 
 

Попитах те въпрос, на който не отговори. Направих го, защото изкарвате Глория едва ли не герой, че е изпълнила ангажимент, който била поела... нормално било, не било забранено и какво ли още не.

Не можеш и не бива да очакваш някой да се грижи за теб през цялото време. Всеки си има глава на раменете и решава. След това се среща с последствията...

И за да задоволя любопитството ти... ще ти кажа, че 6 мои близки от най-близките ми са лекари и работят със заразени. И са били тествани не знач колко пъти вече. И че ако заради едно шибано коледно парти те, или някок друг, се наложи да има дори 1 пациент повече, който не знаеш дали ше изкара нощта, защото ЛЕЧЕНИЕ НЯМа, то аз ще осъждам и неодобрявам подобно неадекватно поведение! Особено на личност, която е публична и не е от вчера.


Нямам нищо против Глория, музиката и почитателите ѝ. Желая ѝ да се оправя бързо и това е.

Ти на работа ходиш ли?

Вероятно ако Глория не си беше изпълнила поетия ангажимент и не беше отишла всички присъстващи щяха да се разотидат без да празнуват? 

Не отговори на въпроса, при необходимост ще се свържеш веднага с някой от тези твои шест близки лекаря за помощ или ще висиш на гише??? 

 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Що да няма как. Може да си пее с маска или шлем, а може и плейбек да си пусне. А и тя вече е била заразена, така че щеше да предпази околните. Те така или иначе ядат и пият и няма как да ползват маска. Абсурдно е, че се е допуснала тая вечеринка. 

Не знаем дали е била заразена или не.

А пеене с маска е нещо много трудно и бързо ще се задъхаш.

преди 1 минута, Fast каза:


 

Това е ала-бала. Дори не може да се нарече маска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Не е виновна Глория, разбира се. Тя просто имаше лош късмет. Далеч съм от мисълта, че други не са хитрували и не са били по частни партита и тн.

На нея просто ѝ се случи да се зарази там, или бед тайминг и да съвпаднат нещата. И тъй като вниманието на всички е изострено по темата, а журналистите го направиха егати новината, то ето ти обяснение за положението.

Знаеш ли какво са принудени да правят лични лекари в по-малки населени места? Да те лекуват по телефона и да се надяват да не се налага да стигаш до болница.

Знаеш ли също как се влиза във ВМА? Дано на никого не се налага, но там няма случайни хора.

Кофти е ситуацията, но Глория все още има начин да излезе достойно от нея.

Знам. Имам досег с лекари, Ковид и т.н. Сумати хора си заминаха около мен. Аз знам колко е сериозна ситуацията. Дори в Банско окръга, цяло семейство лекари - майка, баща и син се споминаха след повторен Ковид.

Мисълта ми е, че е излишен този хейт по Глория за едното участие. Тя самата даряваше храна, помагаше на хората и какво ли не. Няма такъв хейт обаче по хората които го отричат. Напротив, по едно време на протестите ги изкараха герои. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Ти на работа ходиш ли?

Вероятно ако Глория не си беше изпълнила поетия ангажимент и не беше отишла всички присъстващи щяха да се разотидат без да празнуват? 

Не отговори на въпроса, при необходимост ще се свържеш веднага с някой от тези твои шест близки лекаря за помощ или ще видиш на гише??? 


Ставаш циничен и нагъл, не ми е приятно да водя дискусия с теб.

Извърташ думите и изкривяваш факти, но за последно ще ти отговоря:

- това, че Глория е взела това решение не прави посетителите на въпросния ресторант по-малко дебили в моите очи.

Не знам що за човек трябва да си, че да ти се ще да се напиеш и смесиш с хора в подобна на актуалната обстановка, толкова.

- навярно си доста неинформиран относно разпоредби и контакт лекар-пациент, но аз не желая да ти отварям очите.

И ще те посъветвам да не желаеш на хора, с които дискутирате, да попадат в ситуация, в която да се налага да решават дали да оставят близък на стълби и какво биха направили при тежка инфекция с ковид.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Късата клечка е изтеглила. Рени плющи кюнефета и нищо й няма. Вероятно там работи вече, инак не разбирам защо я допускат да се снима вътре

https://www.instagram.com/p/CJk4upKp2hc/?igshid=1mpxvydthlrrn

Скъпо ще му излезе на ефенди такава яшна служителка. 😋

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Знам. Имам досег с лекари, Ковид и т.н. Сумати хора си заминаха около мен. Аз знам колко е сериозна ситуацията. Дори в Банско окръга, цяло семейство лекари - майка, баща и син се споминаха след повторен Ковид.

Мисълта ми е, че е излишен този хейт по Глория за едното участие. Тя самата даряваше храна, помагаше на хората и какво ли не. Няма такъв хейт обаче по хората които го отричат. Напротив, по едно време на протестите ги изкараха герои. 

Едно участие, на което може да е заразила 20-30 човека, а те ще заразят още толкова и тн. и тн. само и само да гушне петте бона.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Скъпо ще му излезе на ефенди такава яшна служителка. 😋

Аз тъкмо вчера си мислех да поръчам оттам, но никога няма да го направя, щом видимо не спазват мерките. Време е да отворя рецептата и да се науча да правя

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Едно участие, на което може да е зарила 20-30 човека, а те ще заразят още толкова и тн. и тн.

А в Била можеш да заразиш едно 500 човека с лекота. Няма гаранция, наистина се надяваме да не е заразила хората, освен това сега е момента държавата да се намеси и да се намерят контактните лица. Какво очакваш да ти кажа? Да я оставим да умре тогава ? И нея и много други ?

Самият факт, че разрешиха на БГ хората от Англия с тази нова по страшна версия да се приберат е причина за повече тревога от това на Глория. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Знам. Имам досег с лекари, Ковид и т.н. Сумати хора си заминаха около мен. Аз знам колко е сериозна ситуацията. Дори в Банско окръга, цяло семейство лекари - майка, баща и син се споминаха след повторен Ковид.

Мисълта ми е, че е излишен този хейт по Глория за едното участие. Тя самата даряваше храна, помагаше на хората и какво ли не. Няма такъв хейт обаче по хората които го отричат. Напротив, по едно време на протестите ги изкараха герои. 

Излишен или не, то хората имат право на него, ако и Глория да е изкупителна жертва в момента. Тя сама се е набутала между шамарите.

Да, похвално, че е помагала, но това не значи, че малко сваляне на гарда и неспазване на мерките няма да се отразят на когото и да е.

Може да си най-добрия човек на света, но минута невнимание да ти коства много, както и обратното.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Аз тъкмо вчера си мислех да поръчам оттам, но никога няма да го направя, щом видимо не спазват мерките. Време е да отворя рецептата и да се науча да правя

 

Представих си как си поръчваш и идва Рени у вас за доставка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

А в Била можеш да заразиш едно 500 човека с лекота. Няма гаранция, наистина се надяваме да не е заразила хората, освен това сега е момента държавата да се намеси и да се намерят контактните лица. Какво очакваш да ти кажа? Да я оставим да умре тогава ? И нея и много други ?

Самият факт, че разрешиха на БГ хората от Англия с тази нова по страшна версия да се приберат е причина за повече тревога от това на Глория. 

Заразяване в магазини е най-често поради лоша хигиена на самия човек, или невнимание.

Едно е когато 100 човека се разминават набързо с маски, друго е когато си на дансинга сред 50 човека без маски часове наред. Плюс пеейки и танцувайки хоро. Контактът е от съвсем различно естество. И пак казвам, без значение дали е Глория или друг.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Може да си най-добрия човек на света, но минута невнимание да ти коства много, както и обратното.

Точно. Гюра много добре знае, че имидж се гради с години и се срива за секунда. Станала е невнимателна, но нека го отдадем на критическата възраст и предстоящото бабинство. Ок. 

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Самият факт, че разрешиха на БГ хората от Англия с тази нова по страшна версия да се приберат е причина за повече тревога от това на Глория. 

Да, това е най-голямата тъпотия. Изобщо трябваше да се спрат полетите в началото на декември. Какъв е този юрюш да се прибират за празниците, все едно не могат да ядат сарми и да пият ракия в чужбина. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Представих си как си поръчваш и идва Рени у вас за доставка.

Мисля, че току-що я разкри. Хубав бизнес е избрала. Аз съм й таргет.

Криса Секса по-слабо би могла да ме изкуши

https://www.btv.bg/video/shows/shoutonanikolaos/videos/kristina-dimitrova-predstoi-mi-otvarjane-na-mesarski-magazin.html

Кристина Димитрова: Предстои ми отваряне на месарски магазинКристина Димитрова

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Заразяване в магазини е най-често поради лоша хигиена на самия човек, или невнимание.

Едно е когато 100 човека се разминават набързо с маски, друго е когато си на дансинга сред 50 човека без маски часове наред. Плюс пеейки и танцувайки хоро. Контактът е от съвсем различно естество. И пак казвам, без значение дали е Глория или друг.

Това е донякъде така. маските не помагат особено, дори изобщо. То нищо не помага освен Господ. И ми е ясно, че говориш на принципно ниво. Но тук основно идва отново от държавата(те). Разрешиха на хотелите да са отворени и виждаме какво се случва.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...